NBA 2K17

رو کاور عکس paul george هست
یه نسخه افسانه هم داره که روش عکس کوبیه و بخاطر خدافظیش این نسخه رو ساختن
اگر pre order کنیم جایزتون تیم ملی آمریکا1992 میشه
نسخه افسانه هم فقط برای نسل هشتم در دسترس خواهد بود

آخرین ویرایش:

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
این بیشتر شبیه چالش هست تا سوال ؟ من مغزم هنگ کرد
سواله دیگه کجاش چالشه؟ من وقتی هنوز یه دست بازی نکردم و فقط تریلر دیدم چیو باید به چالش بکشم؟ اون عبارت «خداوکیلی» هم برای اینه الکی با تعصب، تمجید یا تخریب نکنید بازی رو.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سواله دیگه کجاش چالشه؟ من وقتی هنوز یه دست بازی نکردم و فقط تریلر دیدم چیو باید به چالش بکشم؟ اون عبارت «خداوکیلی» هم برای اینه الکی با تعصب، تمجید یا تخریب نکنید بازی رو.
شما یکبار دیگه سوالت نگاه کن سواات جوابش در قالب مقاله هست از معیار در سبد رفتن توپ گفتی تا دفاع کردن چجوریه

• Like
Reactions: rowan

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
شما یکبار دیگه سوالت نگاه کن سواات جوابش در قالب مقاله هست از معیار در سبد رفتن توپ گفتی تا دفاع کردن چجوریه
به هرحال اگر فکر کردید که به مقام والا و شامخ NBA2k 17 کوچکترین بی احترامی‌ای صورت گرفته، بنده از تمام بازیکنان، سازندگان، گویندگان، فروشندگان کیف و کفش و لباس و توپ بسکتبال، دارندگان خاص و عام ps4 و x1، بقالان سر کوچه، دلالان محترم، موزیسین‌ها و منتقدان و آنان که مارا در این تاپیک یاری نمودند پ هر آنکه در این لیست نگنجیده در اقصی نقاط دنیا معذرت خواهی می‌نمایم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: LES BLEUS

rowan

کاربر سایت
May 26, 2015
185
qrp3_nba_2k17_20160928165830.jpg

اینم از پلیر ما... فعلا وضعیت خیلی خوبه با اورال 63 ستاره تیمم. هر بازی بیش از 23-4 امتیاز میازم رسیدم به ترکیب استارتر.. پستم Small Forward و بعضی مواقع اضطراری شوتینگ گاردم وای میسدم

hdt0_nba_2k17_20160926153341.jpg

اینم یک پوتبک دیروز زک لوین ستاره جوون مینیسوتا زد حیفم اومد نزارمش...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
متای بازی هم از 90 اومد رو 89 !!
دیگه منتقد ها راضی نمیشن دنبال یک تحول تاریخی چیزی هستن اکثرشون هی میگن فقط نسبت به نسخه قبل پیشرفت داشته و بهترین بسکتبال هست ولی چیز انچنان تازه ای نداره نمیدونم انگار دیگه خودشونم خسته شدن :D

• Like

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
سوالی که توی ذهن من هست اینه که خداوکیلی معیار بازی های بسکتبال واسه اینکه یه توپ بیفته تو سبد و اینکه نیفته تو سبد چیه؟ شانسیه؟ اصلا میشه دفاع کرد یا باید وایسی تا شانس بیاری توپ حریف نره تو سبد؟
:D
خب سوال پرسید دوستان چرا میزنید؟ : دی

آقا نمیدونم اینو با حالت تمسخر پرسیدید یا جدی هستید به هر حال جوابتونو میدم ،
این که توپ بره تو سبد به قابلیت های بازیکن بستگی داره مثلا یکی زیر سبد خوبه یکی پرتابهای دورش خوبه یکی سه امتیازی یکی تحت فشار یکی هنگام دریبل و ....‌ که شما میتونید توی منو مثل فیفا قابلیت های بازیکن رو ببینی.
مورد بعدی دور شدن از دست مدافع روبرو عه که اینو شما باید تحت کنترل داشته باشه یا اینکه دریبلینگ بازیکنت خوبه و شما مدافع روبروتو جا میذاری یا اینکه با تاکتیک ها یا پلی بوک ها و نوع جابجایی بازیکنها در زمین باعث میشه مدافع یار گیر بازیکنت جا بمونه و شما بتونی توپ رو پرتاب کنی . کلا هرچقدر دورتر از مدافع روبروت باشی درصد امتیاز آوری بیشتر میشه
مورد بعدی به زمان بندی خود پلیر بستگی داره که موقعی دکمه شوت رو میزنید یه گیج پاور زیر بازیکن نمایش داده میشه (مثل پنالتی های فیفا در نسخه های پیشین ) که اگه به موقع رها کنی احتمال وارد شدن توپ به سبد بیشتر میشه
مورد بعدی روحیه بازیکن هست که مثلا اگه توی خونه بازی داشته باشه یا بیرون از خونه یا کلا اون بازیکن روزش باشه یا نباشه تاثیر داره توی پرتاب . مثلا با یه بازیکن شوتزن ۳ بار پشت سر هم نتونی به هر دلیلی پرتاب موفقی داشته باشی اگه بری توی منو و قدرتهاشو ببینی متوجه میشی که مثلا قدرت پرتاب ۳ امتیازیش کاهش پیدا کرده یا در مواقع حساس مثلا ۳ امتیاز میخوای که بازی رو ببری و ۳ ثانیه مونده چون بازیکن تمرکزش رفته بالا احتمالا قدرت پرتابش در اون لحظه کمی بیشتر میشه ، خلاصه حالت دینامیکی داره این بخش
دفاع هم که شما باید تمرکز کنی که از بازیکنی که داری یار گیری میکنی جا نمونی که اون بتونه براحتی پرتاب کنه یا خودشو به زیر سبد برسونه

به همه کسایی که بازی ورزشی دوست دارن توصیه میکنم یکی دو هفته ایی بازی رو کرایه کنن دوست داشتن بعد بخرن یا دسته ۲ بخرن که اگه فروختن ضرر زیادی نکنن ، چون بعضی ها با پیچیدگی های این بازی کنار نمیان ولی خب اگه عاشق بازی ورزشی باشی محاله که خوشت نیاد و در کنارش بازی های NBA رو هم دنبال میکنی

آخرین ویرایش:

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
:D
خب سوال پرسید دوستان چرا میزنید؟ : دی

آقا نمیدونم این با حالت تمسخر پرسیدید یا جدی هستید من به هر حال جوابتونو میدم ،
این که توپ بره تو سبد به قابلیت های بازیکن بستگی داره مثلا یکی زیر سبد خوبه یکی پرتابهای دورش خوبه یکی سه امتیازی یکی تحت فشار یکی هنگام دریبل و ....‌ که شما میتونید توی منو مثل فیفا قابلیت های بازیکن رو ببینی.
مورد بعدی دور شدن از دست مدافع روبرو عه که اینو شما باید تحت کنترل داشته باشه یا اینکه دریبلینگ بازیکنت خوبه و شما مدافع روبروتو جا میذاری یا اینکه با تاکتیک ها یا پلی بوک ها و نوع جابجایی بازیکنها در زمین باعث میشه مدافع یار گیر بازیکنت جا بمونه و شما بتونی توپ رو پرتاب کنی . کلا هرچقدر دورتر از مدافع روبروت باشی درصد امتیاز آوری بیشتر میشه
مورد بعدی به زمان بندی خود پلیر بستگی داره که موقعی دکمه شوت رو میزنید یه گیج پاور زیر بازیکن نمایش داده میشه (مثل پنالتی های فیفا در نسخه های پیشین ) که اگه به موقع رها کنی احتمال وارد شدن توپ به سبد بیشتر میشه
مورد بعدی روحیه بازیکن هست که مثلا اگه توی خونه بازی داشته باشه یا بیرون از خونه یا کلا اون بازیکن روزش باشه یا نباشه تاثیر داره توی پرتاب . مثلا با یه بازیکن شوتزن ۳ بار پشت سر هم نتونی به هر دلیلی پرتاب موفقی داشته باشی اگه بری توی منو و قدرتهاشو ببینی متوجه میشی که مثلا قدرت پرتاب ۳ امتیازیش کاهش پیدا کرده یا در مواقع حساس مثلا ۳ امتیاز میخوای که بازی رو ببری و ۳ ثانیه مونده چون بازیکن تمرکزش رفته بالا احتمالا قدرت پرتابش در اون لحظه کمی بیشتر میشه ، خلاصه حالت دینامیکی داره این بخش
دفاع هم که شما باید تمرکز کنی که از بازیکنی که داری یار گیری میکنی جا نمونی که اون بتونه براحتی پرتاب کنه یا خودشو به زیر سبد برسونه

به همه کسایی که بازی ورزشی دوست دارن توصیه میکنم یکی دو هفته ایی بازی رو کرایه کنن دوست داشتن بعد بخرن یا دسته ۲ بخرن که اگه فروختن ضرر زیادی نکنن ، چون بعضی ها با پیچیدگی های این بازی کنار نمیان ولی خب اگه عاشق بازی ورزشی باشی محاله که خوشت نیاد و در کنارش بازی های NBA رو هم دنبال میکنی
بسیار ممنونم. یکی بلاخره اومد عین بشر جواب ما رو‌ داد. من مریض نیستم که به تمسخر سوال بپرسم! من چیزی از بسکت سر در نمیارم ولی واقعا گرافیکش توی عکسا و تریلرا کنجکاوم کرد که اگه گیم پلیش خوبه بازی رو بگیرم که سوال پرسیدنم باعث شد به بعضیا بر بخوره!

• Like
Reactions: LES BLEUS

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,275
نام
Amin
بسیار ممنونم. یکی بلاخره اومد عین بشر جواب ما رو‌ داد. من مریض نیستم که به تمسخر سوال بپرسم! من چیزی از بسکت سر در نمیارم ولی واقعا گرافیکش توی عکسا و تریلرا کنجکاوم کرد که اگه گیم پلیش خوبه بازی رو بگیرم که سوال پرسیدنم باعث شد به بعضیا بر بخوره!
آقا دور از جون ، خواهش میکنم
البته شاید این جواب دوستان بخاطر پیش زمینه ایی که از کامنتهای شما در تاپیک فوتبال دارن باشه ، کلا کامنت هاتون جالبه :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: a.messi10 and rowan

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
شما بد منظورت بیان کردی.الانم بهتره درست صحبت کنی.چ ون کارنامت تو تاپیک فیفا هست

• Like
Reactions: a.messi10 and rowan

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بچه ها پارك كدوم دسته رفتين منم همون دسته برم راحت تر باهم بازي كنيم؟
و اينكه بابك تو كه اورالتو خيلي بالا بردي بيا بگو چه كردي
تمرينارو ميرفتي و خطشون رو پر ميكردي يا نه؟ يا اينكه فقط گيم ميزدي؟ چيارو سيموليت ميكردي؟ كلا يه نيمچه اموزشي بيا :دي

• Like

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها پارك كدوم دسته رفتين منم همون دسته برم راحت تر باهم بازي كنيم؟
و اينكه بابك تو كه اورالتو خيلي بالا بردي بيا بگو چه كردي
تمرينارو ميرفتي و خطشون رو پر ميكردي يا نه؟ يا اينكه فقط گيم ميزدي؟ چيارو سيموليت ميكردي؟ كلا يه نيمچه اموزشي بيا :دي
علی بزن sunset.بیشترین کاری که من کردم اسیست بود

• Like

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
علی بزن sunset.بیشترین کاری که من کردم اسیست بود

چي ؟! نفهميدم
ببين مثلا تو درجه سختي رو راكي ميذاري كه راحت گريد آ به بالا بگيري؟ يا نه؟
من گريدم خوبه ولي خب مثلا موندم پركتيسارو برم مثلا يا نه وقتمو ميگيره الكي
اهان حله فهميدم همون بالرز رو ميگي..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر