Multi Platform Hitman

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان یه سوال .حتما بایه اپیزود ها را پشت سرهم خرید یا میشه مثلا فقط اپیزودهای موردنظر خودن را بگیری؟مثلا من اپیزود 1 را قبلا گرفته بودم حالا هم اپیزود 5 ولی وقتی وارد بازی میشم اثری از اپیزود 5 نیس!

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من که گیم پلی Episode 2 رو دیدم و خیلی خوشم اومد.....وسعت و گرافیک و ... خوب بود به نظرم....چه خوب چه بد مجبورم بازی کنم چون عاشق همچین بازی بودم از همون نسخه اول تا الان....نمیگم مثل نسخه ی اولش عالیه اما هرچی باشه برای من هیتمنه :))
چند گیگه برا دانلود ؟
گفتی نسخه اول منو یاد اونجایی انداختی که هیتمن تو دیوونه خونه روتخت خوابیده بود بعد اون یارو میگفت wakeup ..... Wake up. My friend. خخخ

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
سلام به همه من رفتم تو پلی استور دیدم همه اپیزودها تو یه نسخه گذاشته شده البته اگه اشتباه نکنم چجوری میشه اونو بخرم دانلود کنم ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
ای بابا پس من اپیزود 1را داشتم حالا5 را گرفتم الکی بود؟!
داداش من تا الانم بازی اپیزودی زیاد بازی کردم و همشون حتما باید همه رو پشت هم بخری.
اما نکته اینجاست اون ها داستانشون بهم چسبیده و مرطبت باهم بود و اصلا نمیشد جداگونه ببریشون اما الان هیتمن اپیزود هاش بهم ربطی نداره و باید میذاشتن جداگونه هم خرید مگر توی قسمت اخرش گره ی داستانی داشته باشه یا اینکه این بازی ها با اینکه ربط داستانی ندارن بهم اپیزودهاش از قانوع خرید همه اپیزودها تبعیت کنه

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
داداش من تا الانم بازی اپیزودی زیاد بازی کردم و همشون حتما باید همه رو پشت هم بخری.
اما نکته اینجاست اون ها داستانشون بهم چسبیده و مرطبت باهم بود و اصلا نمیشد جداگونه ببریشون اما الان هیتمن اپیزود هاش بهم ربطی نداره و باید میذاشتن جداگونه هم خرید مگر توی قسمت اخرش گره ی داستانی داشته باشه یا اینکه این بازی ها با اینکه ربط داستانی ندارن بهم اپیزودهاش از قانوع خرید همه اپیزودها تبعیت کنه
داداش درست شد .چرا میشه هر اپیزودیا که میخای بگیری .اولش چون من آپدیت نکرده بودم اپیزود 5 برام توی منو نشون نمیداد.البته بازیای دیگه را نمیدونم ولی اینا که شد

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
داداش درست شد .چرا میشه هر اپیزودیا که میخای بگیری .اولش چون من آپدیت نکرده بودم اپیزود 5 برام توی منو نشون نمیداد.البته بازیای دیگه را نمیدونم ولی اینا که شد
پس خدا خیرت بده از اول بگو اپدیت نکردی دیگه از این تابلو تر:D
گفتم هیتمن بهم مربوط نیست داستانش و باید میشد جداگونه و الانم شد.
اکی خوش باشی

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من میخوام هیتمن رو از استور بخرم .
قیمت رو زده 59.99$ (اگر اشتباه نکنم)
میخواستم بدونم من یه کارت 60 دلاری PSN بخرم ردیفه ؟ یا نه مالیات و ... از گیفت کارت کم میشه و 60 دلار کمتره ؟
بعد که خریدم حجم دانلود 5 تا اپیزود چه قدره ؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من میخوام هیتمن رو از استور بخرم .
قیمت رو زده 59.99$ (اگر اشتباه نکنم)
میخواستم بدونم من یه کارت 60 دلاری PSN بخرم ردیفه ؟ یا نه مالیات و ... از گیفت کارت کم میشه و 60 دلار کمتره ؟
بعد که خریدم حجم دانلود 5 تا اپیزود چه قدره ؟
کسی نبود بگه حجم کامل Hitman First Season چه قدره ؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
منم شدسد دنبال بازیم یکسری مروحلش البته برام sp شده ولی کوتاه نباشه خوبه یا باید منتظر بمونم نسخه فیزیکیش بدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر