شایعه کنسول بعدی نینتندو 349 پوند قیمت دارد

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
به تازگی یکی از فروشگاه های انگلستان به نام Tesco قیمت کنسول بعدی نینتندو NX رو اعلام کرد. قیمت 349 پوند (چیزی حدود 400 دلار امریکا) صفحه ی مورد نظر پس از دقایقی حذف شد. این کنسول قرار است در سال اینده در تاریخی نامشخص توسط نینتندو عرضه شود.

منبع

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به نظرم به قیمتش نمیشه خیلی اتکا کرد. میتونه واقعی نباشه
من به نظرم نزدیک 300 دلار هست احتمالا (حداقل ارزونترین باندلش)
امیدوارم به زودی رونمایی رسمی درست حسابی بشه ازش دیگه . اگه قراره واقعا مارس 2017 بیادش , خیلی فاصله نداریم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,993
نام
محمد امین
نینتیدو که کنسول جدید نسل بعدی میده ماکرو هم که کنسولش عملا نسل بعدی هست بعد این وسط نمیدونم سونی با این پرو چی کار میخواد بکنه؟ مثلا اگر نینتیدو و ماکرو موفق بشن و کنسولشون خیلی اختلاف داشته باشه آیا سونی هم نسل بعد رو عرضه میکنه فوری؟ تکلیف اونای که پرو خریدن چی میشه؟

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
نینتیدو که کنسول جدید نسل بعدی میده ماکرو هم که کنسولش عملا نسل بعدی هست بعد این وسط نمیدونم سونی با این پرو چی کار میخواد بکنه؟ مثلا اگر نینتیدو و ماکرو موفق بشن و کنسولشون خیلی اختلاف داشته باشه آیا سونی هم نسل بعد رو عرضه میکنه فوری؟ تکلیف اونای که پرو خریدن چی میشه؟
تکلیف خاصی نداره مثل اونایی که ps4 خریدن و ps4 پرو اومد ، وقتی ps5 اومد باید برن سراغ ps5.
نینتندو هم بستگی به ایدش داره احتمال بالا هم مانور نده رو قدرت . موفقیت اکس باکسم به قیمتش بستگی داره.سونی از قبل برنامه شو چیده نمیتونه مثلا تا دید کنسول طرف مقابل قویه دو روز بعدش ps5 بده ،ساخت این کنسولا چند سال زمان میبره...
دوستان به نظرم وقتی ps5 اومد ، ps4 pro و ps5 ساپورت میشن و ps4 از ساپورت خارج میشه و به همین ترتیب وقتی ps5 pro اومد ، ps4 pro دیگه ساپورت نمیشه...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
نینتندو گفته بود که nx قیمتی به مراتب بسیار کمتر از کنسول ها جدید مایکروسافت و سونی خواهد داشت و حتی از wii u هم ارزانتر خواهد بود
wii u که خودش که 299 دلاره

نگران نباش داداش , nx که در بهترین حالتش فوق فوقش بشه در حد ps4 مدل معمولی تازه , با این چیپ هایی که نینتندو انتخاب کرده روی تبل ها معمولی هم پیدا میشه
نینتندو فقط میخواد فن ها از دستشو برگردونه , دید با wii u پیش نمیره - تصمیم گرفت بازار خودشو نگه داره - فن ها از دست رفته برگردونه و گیمر هایی که از گیم های اسمارت فونی استفاده میکنن مثل سرزمین خودش ژاپنو طرف خودش بیاره -- و بیشتر درآمد کسب کنه
یه چیزی مثل تبلته که کنسول دستیه - با داک وصل میشه به tv
همونطور که خود نینتندو رسما گفته بود nx جاگیزین wii u و 3ds نیست

میمونه سونی و مایکروسافت که دارن کار خودشونو میکنن
اینو همیشه یادت باشه کنسول ها میان نسلی وقتی میان که نزدیک آخر نسله , ساپورت نرم افزاری کار ندارم خود نسل میگم ( سونی تو ساپورت نرم افزاری بهترینه )
مثل ps2 سال 2000 لانچ شد - ps3 هم سال 2006 لانچ جهانی شد اما تا آخر 2013 کنسول ps2 حمایت شد و بازی براش اومد ( حتی وقتی که ps3 تو بازار بود بازی خدا جنگ 2 برای ps2 اومد )

مایکروسافتم که داره مسیر خودشو میره منتظریم کنسول قدرتمند اونم ببینیم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بخاطر تجربه ماریو ها جدید هم شده کنسول ها نسنتندو میخریم , اما اگر قسمت خیلی بالا باشه این بار نمیخرم
دیگه 349 پوند قیمت بالایی میشه
من همیشه تمام کنسول ها و همه مدلا گرفتم , wii u هم یه مدت کوتاه دستم بود , شاید دوباره wii u بخرم

• Like
Reactions: sadegh93

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سونی پرو حالا حالا ها که ول بکن نیست دو.سه سال تا اومدن ps5 مونده فعلا اون بگبریم تا دو.سه سال دیگه ps5 کسی مگه گفت اسکروپیو یا nx مال نسل بعده اینا ففط هدسن ولی دوستان یعنی نینتندو میخواد با این کنسول دوباره با سیاست متفاوت مثل نسل شیش برگرده؟؟؟؟؟

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
بخاطر تجربه ماریو ها جدید هم شده کنسول ها نسنتندو میخریم , اما اگر قسمت خیلی بالا باشه این بار نمیخرم
دیگه 349 پوند قیمت بالایی میشه
من همیشه تمام کنسول ها و همه مدلا گرفتم , wii u هم یه مدت کوتاه دستم بود , شاید دوباره wii u بخرم
اينقدر دلم واسه زلدا و مترويد و ماريو تنگ شده كه قيمت اصلا برام مهم نيست خيلي عطش دارم واسه ip ها نينتندو

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
سونی پرو حالا حالا ها که ول بکن نیست دو.سه سال تا اومدن ps5 مونده فعلا اون بگبریم تا دو.سه سال دیگه ps5 کسی مگه گفت اسکروپیو یا nx مال نسل بعده اینا ففط هدسن ولی دوستان یعنی نینتندو میخواد با این کنسول دوباره با سیاست متفاوت مثل نسل شیش برگرده؟؟؟؟؟
كلا سياست نينتندو با سوني و مايكرو فرق ميكنه شركتيه كه هنوز بكر مونده و ماهيت گيم پلي براش اولويت اول و اخره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اينقدر دلم واسه زلدا و مترويد و ماريو تنگ شده كه قيمت اصلا برام مهم نيست خيلي عطش دارم واسه ip ها نينتندو

من بیشتر فن یا طرفدار یا علاقه مند به ماریو ( انواع و اقسام که نینتندو میسازه ) , kirby , دانکی کونگ , wariowar , متروید هستم
اینا برام الویت داره بعد بازیا دیگه
خودم تو فکر خرید wii u ام , کپی خورم شده دیگه میشه راحت بازی کرد , فقط میمونه چنتا بازی که حتما آنلاین باید زد اونا رو اورجینال باید گرفت

• Like

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوستان متروید چه سبکیه اول شخص ترسناک مثل doom یا بیشتر معما داره؟؟؟؟؟ ما که سوال میکنیم جواب نمیدن یکی این جواب بده چون واقعا دلم میخواد بدونم متروید چجور بازیه که انقدر طرفدار داره؟؟؟؟؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوستان متروید چه سبکیه اول شخص ترسناک مثل doom یا بیشتر معما داره؟؟؟؟؟ ما که سوال میکنیم جواب نمیدن یکی این جواب بده چون واقعا دلم میخواد بدونم متروید چجور بازیه که انقدر طرفدار داره؟؟؟؟؟
متروید های اصلی به نظر من کلا دو سری هستش
یکی سری پرایم هست که اول شخص هستش . و در اصل اکشن ماجراجویی هست - معما و پلتفرمینگ و اسکن کردن اشیا و جانداران . آپگرید کردن قابلیت های شخصیت اصلی و باس فایت های معما محور و ... (مثلا metroid prime برای گیم کیوب)
یکی سری کلاسیک هست که دو بعدیه مثل super metroid یا metroid fusion ,. هم آرت ها دو بعدیه و هم گیم پلی side scrolling هستش .معما داره و باس فایت های معمایی و گشت و گذار در محیط و پلتفرمینگ و .. سبکش رو بهش میگند metroidvania
البته آدر ام که آخرین متروید روی کنسول خونگی برای wii بود فرق داره و به نوعی ترکیب این دو هستش

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
متروید های اصلی به نظر من کلا دو سری هستش
یکی سری پرایم هست که اول شخص هستش . و در اصل اکشن ماجراجویی هست - معما و پلتفرمینگ و اسکن کردن اشیا و جانداران . آپگرید کردن قابلیت های شخصیت اصلی و باس فایت های معما محور و ... (مثلا metroid prime برای گیم کیوب)
یکی سری کلاسیک هست که دو بعدیه مثل super metroid یا metroid fusion ,. هم آرت ها دو بعدیه و هم گیم پلی side scrolling هستش .معما داره و باس فایت های معمایی و گشت و گذار در محیط و پلتفرمینگ و سبکش رو بهش میگند metroidvania
البته آدر ام که آخرین متروید روی کنسول خونگی برای wii بود فرق داره و به نوعی ترکیب این دو هستش

نینتندو کلا ip انحصاری خیلی زیاد داره هر کنسول جدیدم میاد ip ها جدید هم اضافه میشده و میشه
Metroid از سال 1986 وارد دنیا صنعت گیم شد , سبک بازی اکشن ادونچر بود , خوب بازی ها اولیه بسته به پیشرفت تکنولوژی اون زمان 2d بود که بعد ها نسخه ها 3d بازی هم اومد

un-boxing-metroid-prime-trilogy-20090807050620838-000.jpg

بازی واقعا قویی و قدرتمندیه و کلی تو دنیا طرفدار داره

2tl712yxbygpgjxnajt6.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
نینتندو کلا ip انحصاری خیلی زیاد داره هر کنسول جدیدم میاد ip ها جدید هم اضافه میشده و میشه
Metroid از سال 1986 وارد دنیا صنعت گیم شد , سبک بازی اکشن ادونچر بود , خوب بازی ها اولیه بسته به پیشرفت تکنولوژی اون زمان 2d بود که بعد ها نسخه ها 3d بازی هم اومد

un-boxing-metroid-prime-trilogy-20090807050620838-000.jpg

بازی واقعا قویی و قدرتمندیه و کلی تو دنیا طرفدار داره

2tl712yxbygpgjxnajt6.jpg
وای وای ا نابود شدم ! نگذار آقا ! خخخخخ
باور کن اگه لانچ تایتلش یه متروید درست حسابی باشه سعی میکنم day one بگیرم حتی با سختیم شده ولی بازم تلاش میکنم :(

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر