انجام بازی آنلاین با سیمکارت ایرانسل 4G LTE

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
با اینترنت 4g ایرانسل هرکاری کردم نتونستم این روش اجرا کنم ولی با اینترنت adsl پارس آنلاین انجام دادم که مثلا بازی unravel که حجمش 3 گیگ بود در عرض 45 دقیقه دانلود شد این مقدار زمان درسته یا باید بهتر از این باشه؟

با لن یا وای فای ؟ عجیبه اگه با مودم 4G و لن نتونسته باشی دانلود کنی ...

من آخرین آپدیت هایی که انجام دادم مربوط به همین آپدیت اخیر PS4 و RAINBOW بود که خیلی راحت تونستم دانلود کنم.

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
با لن یا وای فای ؟ عجیبه اگه با مودم 4G و لن نتونسته باشی دانلود کنی ...

من آخرین آپدیت هایی که انجام دادم مربوط به همین آپدیت اخیر PS4 و RAINBOW بود که خیلی راحت تونستم دانلود کنم.

با وای فای نتوسنتم لینک بگیرم ، با کابل لن چطوری باید وصل بشم؟ اگر میشه یه توضیح مختصر میدی؟

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
با وای فای نتوسنتم لینک بگیرم ، با کابل لن چطوری باید وصل بشم؟ اگر میشه یه توضیح مختصر میدی؟

داداش توضیح نمیخواد . لن رو وصل کن به مودم یه ور دیگشو وصل کن به لپ تاپ یا کامپیوتر .

یه لن دیگه رو وصل کن به مودم یه ور دیگشو بزن به ps4

بعد از طریق psx لینک هارو بگیر . یا با خود ps4 دانلود کن

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
آهان خوب من مودم برای اینترنت 4g نگرفتم و از طریق هات اسپات گوشی شیر میکنم !! فکر کنم مشکل از همین شیر کردنم باشه درسته؟

خب با گوشی هات اسپات کنید چجوری PSX رو میخواین از پی سی اجرا کنین ؟

Amin-h

کاربر سایت
Mar 24, 2013
11
سلام،
من الان از اینترنت 3G ایرانسل برا بازی استفاده میکنم ولی مودم نگرفتم از گوشی به عنوان مودم استفاده میکنم ولی بیشتر وقتا پینگ یهویی 800-1000-2000-2800 میشه کلا دیگه ادم از بازی حالش بهم میخوره...
میگم شما هم این مشکل رو با مودم دارید؟پینگتون بالا پایین میزنه؟
http://uupload.ir/files/eh93_screenshot_2016-09-08-18-20-18.png

آخرین ویرایش:

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
آهان خوب من مودم برای اینترنت 4g نگرفتم و از طریق هات اسپات گوشی شیر میکنم !! فکر کنم مشکل از همین شیر کردنم باشه درسته؟
تا جایی که می دونم با share کردن اینترنت گوشی، Nat Type شما 3 میشه و psx با این نوع از nat type کار نمی کنه

• Like
Reactions: soheilarfaei

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان من سرعت دانلودم پایین هست....

برا دانلود آپدیت بازیها میشه از اینترنت 3g استفاده کنم و بعد با adsl که دارم آپدیتارو انتقال بدم ؟؟

کسی برا دانلود دیتای بازی ها یا آپدیتاشون از اینترنت گوشی استفاده کرده ؟؟

کسی هست راهنمایی کنه ؟؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان من سرعت دانلودم پایین هست....

برا دانلود آپدیت بازیها میشه از اینترنت 3g استفاده کنم و بعد با adsl که دارم آپدیتارو انتقال بدم ؟؟

کسی برا دانلود دیتای بازی ها یا آپدیتاشون از اینترنت گوشی استفاده کرده ؟؟

کسی هست راهنمایی کنه ؟؟
اگه هات اسپات کنی بخوای با کنسول دانلود کنی سرعتش خیلی پایینه ولی با خود گوشی و برنامه ADM اگر گوشیتون اندروید هست دانلود کنید و با psx بریزید رو کنسول . با یه بسته دو تومنی راحت واسه من 25 گیگ دانلود میکنه .
ترجیحا از سایتهایی مثل شاتل لند دانلود کنید که سرورهاشون تو ایرانه و سرعت بالایی داره .

• Like
Reactions: 947947

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
604
نام
احمد رضا
اگه هات اسپات کنی بخوای با کنسول دانلود کنی سرعتش خیلی پایینه ولی با خود گوشی و برنامه ADM اگر گوشیتون اندروید هست دانلود کنید و با psx بریزید رو کنسول . با یه بسته دو تومنی راحت واسه من 25 گیگ دانلود میکنه .
ترجیحا از سایتهایی مثل شاتل لند دانلود کنید که سرورهاشون تو ایرانه و سرعت بالایی داره .

البته گوشی های اندروید فقط فایلهای کمتر از 4 گیگابایت رو ساپورت میکنید یعنی فایل 4 گیگ رو نمیتونه روی مموری یا حافظه داخلی گوشی کپی کنه ، کلا این فانونشه. دانلود منیجر هم اجازه دانلود نمیده

این کار شما روی آپدیتهای کم حجم کاربرد داره

Amin-h

کاربر سایت
Mar 24, 2013
11
سلام،
من الان از اینترنت 3G ایرانسل برا بازی استفاده میکنم ولی مودم نگرفتم از گوشی به عنوان مودم استفاده میکنم ولی بیشتر وقتا پینگ یهویی 800-1000-2000-2800 میشه کلا دیگه ادم از بازی حالش بهم میخوره...
میگم شما هم این مشکل رو با مودم دارید؟پینگتون بالا پایین میزنه؟
http://uupload.ir/files/eh93_screenshot_2016-09-08-18-20-18.png
میشه به منم جواب بدید
لازم هم نیس حتما پینگ بگیرید اگه تو بازی لگ نداشته باشید یعنی همه چی درسته و پینگتون عالیه...
سوال سختی هم نپرسیدم،فقط میخوام بدونم مشکل از گوشیه یا سیم کارته یا از ایرانسل؟ با پشتیبانی هم کلی حرف زدم هیچی حالیشون نیس

KiNGERC

کاربر سایت
Nov 18, 2013
85
نام
MiLaD
میشه به منم جواب بدید
لازم هم نیس حتما پینگ بگیرید اگه تو بازی لگ نداشته باشید یعنی همه چی درسته و پینگتون عالیه...
سوال سختی هم نپرسیدم،فقط میخوام بدونم مشکل از گوشیه یا سیم کارته یا از ایرانسل؟ با پشتیبانی هم کلی حرف زدم هیچی حالیشون نیس
دوست عزیز من هم قبل از خرید مودم هم بعدش پینگ و سرعتم رو چک کردم. در پینگ ۱۰ درصد بهبود و در سرعت ۲۰ درصد بهبود اتفاق افتاد. البته یک موضوعی رو که هم باید در نظر بگیرید این هستش که من قبل از اینکه مودم بگیرم اصلا کنسولم با هات اسپات به psn کانکت نمی شد. بهتر هستش قبل از خرید مودم با توجه با اینکه قیمت بالایی داره با مودم یکی از اقوام یا دوستان این مورد رو چک کنید که ایا اصلا در منطقتون وضعیت سرویس مناسب هستش یا نه. در هر منطقه سرعت و پایداری سرویس ها متفاوت هستش.
در حال حاضر پینگم با مودم ارچر و ۸.۸.۸.۸ به صورت میانگین ۱۲۰ هستش و سرعت دانلود ۳.۵ مگ(البته با IDM نه کنسول)

• Like
Reactions: SON OF HEAV3N

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر