مسابقه ی حذفی سریال های تلویزیونی Golden Show (پست اول حتما خوانده شود)

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
BB: 325+5=330
Sherlock: 295-5=290
GoT: 315+5=320
شرلوک که باید زودتر حذف میشد نهایتا حذف شد!
خب پست شما چون Origami 2008 و ریپلای نکردی و پست بالاییشو ریپلای کردی قبول نیست.

BB : 330+5=335
Sherlock : 295+1=296
GOT : 315-2=313

BB : 335+5=340
Sherlock : 296+5=301
GOT : 313-5=308

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
image.jpg

:And The Golden Show Goes To

Breaking Bad

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
ولی انصافا از اول معلوم بود برنده کیه دیگه :D

به نظرم یدونه بریم واسه Golden Movie از بین Top 250 IMDB :D
چون تعداد بیشتره خیلی زمان میبره پس میشه مثلا فاصله بین هر دو تا پست متوالیو 2 یا 3 تا کرد :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
آسان ترین و قابل حدس ترین مسابقه تاریخ. حضرت والتر دوباره اول شد. مسابقه خوبی بود، اگه اون اختلافات بین Killing Fan Vs HOC Fan نمی افتاد، شاید خیلی سریال های دیگه رتبه ها بهتری دست میافتند. از کاربر @asheghangta عزیز تشکر میکنم که چنین مسابقه ای رو گذاشتند. حالا بحث لیست Rolling Stone که چند روز پیش اتفاق افتاد رو با لیست Golden Show میخوام مقایسه کنم:

Rolling Stone :
1-The Sopranos
2-The Wire
3- Breaking Bad
(توجه داشته باشید که لیست RS ماله کل دوران می باشد اما لیست Golden Show از سال 2010 است.

Golden Show Bazicenter :

1- Breaking Bad
2- Game of Thrones
3- Sherlock

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
آسان ترین و قابل حدس ترین مسابقه تاریخ. حضرت والتر دوباره اول شد. مسابقه خوبی بود، اگه اون اختلافات بین Killing Fan Vs HOC Fan نمی افتاد، شاید خیلی سریال های دیگه رتبه ها بهتری دست میافتند. از کاربر @asheghangta عزیز تشکر میکنم که چنین مسابقه ای رو گذاشتند. حالا بحث لیست Rolling Stone که چند روز پیش اتفاق افتاد رو با لیست Golden Show میخوام مقایسه کنم:

Rolling Stone :
1-The Sopranos
2-The Wire
3- Breaking Bad

Golden Show Bazicenter :

1- Breaking Bad
2- Game of Thrones
3- Sherlock
قربانت لطف دارى،

ولى به اين نكته دقت كن كه اين مسابقه بين سريال هايى بود كه حداقل يك فصل بعد از 2010 داشتند و كلا Sopranos و The Wire حضور نداشتند.

و اينكه دقيقا حتى رتبه هاى اول تا سوم هم به ترتيب رتبه هاى اول تا سوم IMDB كه تو مسابقه حضور داشتند بود.

دوستانى كه تو جريان مسابقه بودن از همگى كمال تشكر رو دارم و تو اين دو ماه رقابت و بحث هاى جالبى صورت گرفت.

دوستان پست هاى جمع بندى خودتون رو ارسال كنيد.
ممنون از همگى.

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
خب بین دوستای خوب بازیسنتر هم breaking bad اول شد:x
واقعا این سریال سطح انتظارمو خیلی بالا برد ، امیدوارم سریال بهتری از bb ساخته بشه ولی سخته خیلی سخت
جا داره از بهترین دیالوگ سریال یاد کنیم (البته به نظر من)
md18_bb.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر