کشتی کج آنلاین!!!

چند وقتي است با بازي جديدي آشنا شدم كه فوق العاده است و با همه قبلي ها تفاوت دارد. در اين بازي نيازي نيست كه يك شهر يا روستا را اداره كنيد و همچنين تيم فوتبالي زير دست شما نيست. نياز به فعاليت لحظه به لحظه ندارد و حتي با روزي يك بار سر زدن مي توانيد عالي باشيد، هر چند فعاليت بيشتر تأثير بسزايي دارد.
اين لينك بازي است:
http://www.thewrestlinggame.com/wg.asp?w=283477در اين بازي شما نقش يك كشتي گير را بر عهده داريد، بايد توانايي هاي خود را افزايش دهيد، فنون تازه ياد بگيريد (بيش از 300 فن كشتي) و با تمرين آن ها را مفيد تر كنيد، با كشتي گير هاي ديگر مبارزه كنيد، استاد خود را شكست بدهيد و به مرحله ي بعد برويد، تيم دو نفره تشكيل دهيد و در رقابت دو به دو شركت كنيد، و ده ها توانايي ديگر كه در اين بازي نهفته است.

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
بازي كُشتيه. اون هم از نوع كجش.
ولي هيچ گونه چيز خشني نداره. هر كسي يه كشتي گير داره. كشتي گيرا تو چهار زمينه از توانايي ها ميتونن رشد كنن. "قدرت، سرعت، استقامت و تكنيك" برا همين هم كشتي گير ها به 5 استيل و يا استعداد تقسيم شدن كه نشون ميده تو كدوم زمينه سريتر و بيشتر رشد مي كنن. چهار تا از اين سبك يا استيل ها همون زمينه ها اند كه دقيقا نشون ميده تو زمينه رشد بهتري دارن. و يه سبك پنجمي تحت عنوان تعادلي هست كه تو هر چهار زمينه با يه سرعت رشد ميكنه.

اين رشد كردنا اين جوريه كه تو يه صفحه كه از منوي Wrestler DATA مياد ميريد و رو يكي از زمينه هاي مذكور كليك ميكنيد تا يه مرحله بره بالا.
هر مرحله يه مدت زماني طول ميكشه، و هر كدوم كه ميرن بالا يه مقداري امتياز مي گيريد كه باهاش ميتونيد توانايي هاتون رو ببريد بالا.
تو قسمت ديگه اي كه تخت منوي GYM هست، ميتونيد فنون جديد ياد بگيريد، فنوني را كه بلديد تمرين كنيد تا قويتر شوند، ضربات نهايي كه قدرت زياد دارند بسازيد و ضرباتي را كه داريد شخصي كنيد.
اما قسمت اصلي بازي، رقابت رو در رو با ديگر كشتي گيران است.
شما با هر كشتي گير ديگري كه يك مرحله عقب تر از شما يا بعد از شماست ميتوانيد كشتي بگيريد، فقط كافي است كه به قسمت CHALLENGE برويد و در آنجا يك نفر را انتخاب كنيد. سپس با او مسابقه خواهيد داد. وقتي مسابقه شروع مي شود شما گزارش آن را ميبينيد، دو كشتي گير رو به روي هم قرار ميگيرند و فنون خود را به اجرا ميگذارند، از ضربه ديگري جا خالي ميدهند، سعي ميكنند تا پشت حريف را به زمين برسانند، و انواع حركات ديگر. تا بالا خره پيروز ميدان تعيين شود.
وقتي شما بازي مي كنيد، تجربه كسب مي كنيد، از اين تجربه ها مي توان استفاده كرد تا قابليت هاي فوق العاده بديت آورد.
چندين قسمت جذاب ديگر نيز در بازي وجود دارد كه به مرور به شما خواهم گفت.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
آقا من تاحالا هرچی بازی کردم دارم میبازم
یکم level هام رو بردم بالا ولی بازم کارساز نیست نامردا سختن
ولی بازم خیلی فضاس

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
آقا من تاحالا هرچی بازی کردم دارم میبازم
یکم level هام رو بردم بالا ولی بازم کارساز نیست نامردا سختن
ولی بازم خیلی فضاس
دادا یه سر به قسمت GYM بزن تا یه چندتا فن یاد بگیری!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر