PlayStation The King of Fighters XIV

n6rtsg9g1h7brfis1aqa.png

x6jqryw9sru79wfjt39f.png

• بازی برای PS4 معرفی شده ولی به احتمال زیاد همچنان عنوانی مولتی پلتفرم خواهد بود
  • بازی از حالت 2Dx2D به حالت 2Dx3D تغییر کرده
  • زمان عرضه ی بازی 2016 اعلام شده !
  • بازی 25 آگوست 2016 در ژاپن و 23 اگوست 2016 در غرب منتشر خواهد شد
  • تیزر ابتدایی با حضور Kyo Kusanagi و Iori Yagami همراه بود
  • Battle director بازی آقای Yasuyuki Oda همان طراح مبارزات Street Fighter IV می باشد
  • بازی 50 کرکتر قابل بازی دارد که همگی آنها در زمان لانچ در دسترس خواهند بود

c14p_kof_border_2.gif

[TD]
91l2_vfdv.jpg

King of Fighters XIV Teaser Trailer
1080p[/TD]

پست اول به روز خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Kizaru-Sama

کاربر سایت
May 26, 2016
31
من که می‌گم از همین الان 14 رو یه گیم مُرده به حساب بیاریم. :-s
برا سلیقه من و تو، آره یه گیم مردست. ما میدونیم که این بازی بعد 6 سال پیشرفت نداشته هیچ، پسرفت هم داشته. اما یه نکته ای هست، همین بازی با همین مقدار پسرفت از شاهکاری مثل XIII داره بیشتر میفروشه. این نشون میده که در اصل ما مردیم حمیدوس. R.I.P O:-)
بازم من امیدوارم که فروش بازی اونقدری بشه که بتونن یه بازی هاردکور 2D بدن مثل XIII یا 98. [-o<

• Like
Reactions: HamidoOs

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اگه SFV تو هفته اول 41K فروخته، به نظر من فروش 21K برای KOF فوق العادست. کپکام یه شرکت غول ژاپنیه و SNK یه شرکت ژاپنی که سهامش فروخته شد به یه شرکت چینی.
اصلا انتظار نداشتم به نصف فروش SFV برسه. @-)

این رقم فروش فاجعس دوست عزیز! خود SFV به خاطر لانچ نامناسبش فروش بدی داشت به عنوان مثال عنوان Persona 4 Arena که یه تازه وارد توی دنیای فایتینگ به حساب میاد توی هفته ی اول توی ژاپن بالای 100Kفروخت ! حالا KOF XIV در حال حاضر اوضاعش از SFV هم بدتره ، امیدوارم فروشش توی اروپا و آمریکا بهتر باشه تا بشه بازم KOF های سنتی و با اسپرایت های معرکه دید.

مثل این که متوجه منظورم نشدی، چون سری‌ای رو مثال زدی که از SF هم پر طرفدار تره تو ژاپن. Persona 4 Arena یه بازی با پشتوانه طرفدارای Shin Megami Tensei هست که خود این سری تو ژاپن خیلی از Street Fighter محبوب تره. من میگم باید نگاه کنی ببینی KOF رو چند نفر میشناسن. در این که KOF فروش بالایی نداشته که من حرفی نزدم، اما وقتی مقایسه کنی با فروش SF که عالم و آدم میشناسنش، میبینی بد هم نفروخته. قطعا خیلی خیلی پر سود تر از XIII هم بوده برا SNK.
با جمله آخرت کاملا موافقم، امیدوارم اون KOF های 2D با همونن درجه از هاردکوری برگردن. [-o<

پرسونا به JRPG بودنش معروفه ، همچین فروشی برای نسخه ی فایتینگش حتی بیشتر از یه فایتینگ خیلی معروف مثل SF خودش نشون دهنده ی اوضاع هست ! توی زمینه ی فایتینگ 2D اصن نزدیک SF نداشتیم حتی چیزی مثل پرسونا ! (نسل پیش دقت کنی قشنگ روی پرفروشترین فایتینگ 2D خیلی مانور میدادن ، یعنی اینکه پرسونا توی ژاپن معروفه پس توی زمینه ی فایتینگ هم از SF بیشتر می فروشه درست نیست) من آمار دقیقی از فروش KOF XIII ندارم ، اینکه میگم اوضاع جالب نیست واسه اینه که از فروش 41K ستریت فایتر همه جا تحت اسم Very Weak استفاده شده واسه همین گفتم 20k برای KOF هم می تونه رقم زیاد جالبی نباشه ! چرا ؟ چون خود SF IV فقط توی لانچش توی ژاپن 83K فقط روی PS3 فروخته بود، هفته ی اول و اینا بماند !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: K o j i m a

Kizaru-Sama

کاربر سایت
May 26, 2016
31
این رقم فروش فاجعس دوست عزیز! خود SFV به خاطر لانچ نامناسبش فروش بدی داشت به عنوان مثال عنوان Persona 4 Arena که یه تازه وارد توی دنیای فایتینگ به حساب میاد توی هفته ی اول توی ژاپن بالای 100Kفروخت ! حالا KOF XIV در حال حاضر اوضاعش از SFV هم بدتره ، امیدوارم فروشش توی اروپا و آمریکا بهتر باشه تا بشه بازم KOF های سنتی و با اسپرایت های معرکه دید.
مثل این که متوجه منظورم نشدی، چون سری‌ای رو مثال زدی که از SF هم پر طرفدار تره تو ژاپن. Persona 4 Arena یه بازی با پشتوانه طرفدارای Shin Megami Tensei هست که خود این سری تو ژاپن خیلی از Street Fighter محبوب تره. من میگم باید نگاه کنی ببینی KOF رو چند نفر میشناسن. در این که KOF فروش بالایی نداشته که من حرفی نزدم، اما وقتی مقایسه کنی با فروش SF که عالم و آدم میشناسنش، میبینی بد هم نفروخته. قطعا خیلی خیلی پر سود تر از XIII هم بوده برا SNK.
با جمله آخرت کاملا موافقم، امیدوارم اون KOF های 2D با همونن درجه از هاردکوری برگردن. [-o<

Kizaru-Sama

کاربر سایت
May 26, 2016
31

پرسونا به JRPG بودنش معروفه ، همچین فروشی برای نسخه ی فایتینگش حتی بیشتر از یه فایتینگ خیلی معروف مثل SF خودش نشون دهنده ی اوضاع هست ! توی زمینه ی فایتینگ 2D اصن نزدیک SF نداشتیم حتی چیزی مثل پرسونا ! (نسل پیش دقت کنی قشنگ روی پرفروشترین فایتینگ 2D خیلی مانور میدادن ، یعنی اینکه پرسونا توی ژاپن معروفه پس توی زمینه ی فایتینگ هم از SF بیشتر می فروشه درست نیست) من آمار دقیقی از فروش KOF XIII ندارم ، اینکه میگم اوضاع جالب نیست واسه اینه که از فروش 41K ستریت فایتر همه جا تحت اسم Very Weak استفاده شده واسه همین گفتم 20k برای KOF هم می تونه رقم زیاد جالبی نباشه ! چرا ؟ چون خود SF IV فقط توی لانچش توی ژاپن 83K فقط روی PS3 فروخته بود، هفته ی اول و اینا بماند !
درسته jrpg ئه سری، اما همه که فایت باز هاردکور نیستن، خیلیا واسه داستان، قیافه شخصیتا و ... میخرن، همونطور که خیلیا بازی one piece و naruto رو به پشتوانه انیمش میخرن، درصورتی که بازیش اصلا در حد و اندازه انیمش نیست. البته پرسونا آرنا رو arc system works ساخته که شرکت مطرحیه تو زمینه فایت و چیز خوبی هم دراومده. بگذریم، این که sfiv رو مثال زدی یه داستان دیگه ای رو پیش کشیدی. Sfiv واسه زمان kofxiii بود که اگه بخوایم مقایسه کنیم، فروش kofxiii جلو sfiv فاجعه بود. الان مقایسه میکردیم با sfv که یه بازی از سری sf ئه و به گرد پای sfiv هم نرسید فروشش، ولی kofxiv با وجود این که یه بازی با کیفیت خیلی کمتر از kofxiii ئه، بیشتر از xiii فروخته و حتی تونسته نصف sfv تو هفته اول به قول خودت بفروشه. اینجاست که میبینیم لفظ فروش افتضاح برای xiv واقعا درست نیست. با توجه به درصد آدمایی که kof رو میشناختن، پایین اومدن کیفیت بازی و فروش ضعیفترش در گذشته، واقعا خوب فروخته و یه پیشرفت تو زمینه فروش برا شرکته.
امیدوارم نکته حرفامو گرفته باشی.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
درسته jrpg ئه سری، اما همه که فایت باز هاردکور نیستن، خیلیا واسه داستان، قیافه شخصیتا و ... میخرن، همونطور که خیلیا بازی one piece و naruto رو به پشتوانه انیمش میخرن، درصورتی که بازیش اصلا در حد و اندازه انیمش نیست. البته پرسونا آرنا رو arc system works ساخته که شرکت مطرحیه تو زمینه فایت و چیز خوبی هم دراومده. بگذریم، این که sfiv رو مثال زدی یه داستان دیگه ای رو پیش کشیدی. Sfiv واسه زمان kofxiii بود که اگه بخوایم مقایسه کنیم، فروش kofxiii جلو sfiv فاجعه بود. الان مقایسه میکردیم با sfv که یه بازی از سری sf ئه و به گرد پای sfiv هم نرسید فروشش، ولی kofxiv با وجود این که یه بازی با کیفیت خیلی کمتر از kofxiii ئه، بیشتر از xiii فروخته و حتی تونسته نصف sfv تو هفته اول به قول خودت بفروشه. اینجاست که میبینیم لفظ فروش افتضاح برای xiv واقعا درست نیست. با توجه به درصد آدمایی که kof رو میشناختن، پایین اومدن کیفیت بازی و فروش ضعیفترش در گذشته، واقعا خوب فروخته و یه پیشرفت تو زمینه فروش برا شرکته.
امیدوارم نکته حرفامو گرفته باشی.

خب گفتم که نسل پیش SF IV پرفروش ترین فایتینگ 2D و تکن پرفروش ترین فایتینگ 3D بودن ، همین حرفتو مبنی بر فروش بهتر پرسونا به خاطر محبوبیتش نقض میکنه. بله ، می فروشه ولی نه اونقدری که کله گنده ی این سبکو با نزدیک 30 سال قدمت بزنه کنار ! کلاً این مثالو به عنوان مقایسه زدم نه چیز دیگه.
در مورد KOF هم که خب اشاره کردم آماری از فروش XIII ندارم واسه همین SFV رو کردم معیار. که خب اگه اینطور که میگی XIV در حال حاضر فروش بهتری نسبت به XIII داشته باشه که دیگه حرفی نمی مونه و بازی به چیزی که می خواسته رسیده.

آره خوب. SF تو فایت قدیمی ترین و مهمترین عنوانه. صرفا خواستم تاکید کنم که فروش فقط به قویتر بودن بازی مربوط نیست. خیلی عوامل دیگه هم توش موثرن. وگرنه sfiv بیشتر از sfiii 3rd strike نمیفروخت و kofxiv هم بیشتر از kof xiii نمیفروخت و ...
چیزی که مهمه اینه که اون شرکت فقط فکر سود نباشه، یه بازی خوب ارائه کنه و برای طرفداراش احترام قائل باشه.
اینکه 100%

آخرین ویرایش:

Kizaru-Sama

کاربر سایت
May 26, 2016
31
خب گفتم که نسل پیش SF IV پرفروش ترین فایتینگ 2D و تکن پرفروش ترین فایتینگ 3D بودن ، همین حرفتو مبنی بر فروش بهتر پرسونا به خاطر محبوبیتش نقض میکنه. بله ، می فروشه ولی نه اونقدری که کله گنده ی این سبکو با نزدیک 30 سال قدمت بزنه کنار ! کلاً این مثالو به عنوان مقایسه زدم نه چیز دیگه.
در مورد KOF هم که خب اشاره کردم آماری از فروش XIII ندارم واسه همین SFV رو کردم معیار. که خب اگه اینطور که میگی XIV در حال حاضر فروش بهتری نسبت به XIII داشته باشه که دیگه حرفی نمی مونه و بازی به چیزی که می خواسته رسیده.
آره خوب. SF تو فایت قدیمی ترین و مهمترین عنوانه. صرفا خواستم تاکید کنم که فروش فقط به قویتر بودن بازی مربوط نیست. خیلی عوامل دیگه هم توش موثرن. وگرنه sfiv بیشتر از sfiii 3rd strike نمیفروخت و kofxiv هم بیشتر از kof xiii نمیفروخت و ...
چیزی که مهمه اینه که اون شرکت فقط فکر سود نباشه، یه بازی خوب ارائه کنه و برای طرفداراش احترام قائل باشه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
برخلاف صحبت های قبلی SNK درباره ی عرضه نکردن DLC برای KOF XIV مثل اینکه زیاد از این بابت مطمئن نیستن و گفتن روی عرضه ی DLC برای بازی در حال فکر کردن هستن !
بزودی آپدیت بزرگی قراره برای بازی عرضه بشه که مشکلات و باگ های عدیده ی بازی مثل nerf کردن شاهین Nakoruru ، ضربه ی V-Slasher لئونا که در حالت عادی نیاز به Super Meter کامل داره ولی در حین Backdash داخل Max Mode بدون نیاز به اون کامل اجرا میشه، کرکتر Mature که می تونه بدون استفاده از هیچ Meter ـی از EX Metal Massacre استفاده کنه ، کنسل شدن EX Move داخل Super Move برای کرکترهای Billy و Kukri (!!!) ، بهبود پیدا کردن نت کد بازی ، اصلاح مچ میکینگ ، اصلاح پنالتی مرتبط با Rage Quitter ها و ... رو قراره برطرف کنه.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
cfk55kpwz4r863vyuidp.jpg

بعد از چرت و پرت هایی که عزیزان SNK در مورد ساپورت نکردن بازی گفتن مثل اینکه بالاخره سر عقل اومدن و قراره توجه بیشتری به KOF XIV داشته باشن. به همین منظور قراره تورنومنتی مشابه Capcom Cup تحت عنوان The King of Fighters XIV World Championship در اوایل 2017 برگزار بشه. مشابه اون یکی تورنومنت ، این مسابقه هم تا قبل از برگزاری یه سری مراحل انتخابی داره که اولیش Canada Cup امساله ، فعلاً اطلاعات بیشتری از سایز جزییات در دسترس نیست :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اونور گذاشتم اینجا هم میذارم ، شاید کسی تاپیک صفوی رو نبینه :D

بالاخره اتفاقی که خیلی قبل تر از اینها باید می افتاد ، افتاد :D
SFV و KOF XIV هر دو برای دستگاههای آرکید عرضه خواهند شد. KOF XIV یه ورژن مخصوص آرکیدها با سیستم NESICAxLIVE 2 خواهد داشت ولی برای SFV همون ورژن PC بازی توی آرکید سنترها در دسترس قرار میگیره.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بزودی قراره آپدیت 1.10 برای بازی عرضه بشه و اینطور که SNK گفته این آپدیت شامل بهبود گرافیکی هم خواهد بود :D و ظاهراً نمایشی از این آپدیت هم توی PSX نشون میدن و قابل بازی هم هست :D

ورژن قدیمی :

آپدیت گرافیکی :

پ.ن: واقعاً این حجم تلاش و ساپورت برای بهتر کردن بازی اونم با شرایط خرابشون قابل تحسینه ! :D

• Like
Reactions: PWLG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر