ReCore | PC

sgj4r03t9pb9bvhpl5bw.jpg

Developer : Comcept
Publisher : Microsoft
Genre : Action Adventure
Platform : PC / Xbox One
Release Date : 13 September 2016

بازی جدید خالق عناوینی چون Megaman، آقای Keiji Inafune در کنفرانس مایکروسافت در E3 2015 معرفی شد. این عنوان به کارگردانی آقای Mark Pacini که در کارنامه خود 3گانه Metroid Prime را دارد، ساخته خواهد شد.

در تریلری که منتشر شد، دختری را مشاهده میکنیم که در صحرایی بی انتها به همراه سگ رباتیک خود در جتستجویی چیزی است. در این هنگام توسط موجوداتی رباتیک مورد حمله قرار میگیرند.
وقتی که توسط دشمنان زیادی محاصره میشوند، سگ رباتیک به صورت انتحاری خود را نابود کرده و دشمنان را از بین میبرد و هسته مرکزی خود را باقی میگذارد. شخصیت اصلی هسته او را برداشته و به یک ربات انسان مانند رسیده و هسته سگ را در آن استفاده کرده و او را زنده میکند. در این جا شاهد آن خواهیم بود که این 2 نفر همچنان یکدیگر را میشناسند.

با توجه به اطلاعات داده شده، احتمال میرود در طول بازی، همراه خود در قالب ربات های مختلفی قابل استفاده باشد و هسته مرکزی نقش مهمی در پیشبرد داستان ایفا میکند.
شخصیت اصلی نوعی Grappling Hook دارد که به وسیله آن هسته اصلی دشمنان را بیرون میکشد و به نظر میرسد یکی از قابلیت های مهم و کلیدی در پیشبرد بازی باشد.

بازی توسط استودیوی تازه تاسیس Comcept و همکاری استودیوی Armature Studios که متشکل از افرادی است که پیش از این در ساخت بازی های چون Metroid Orime 3 و Batman Arkham Origins Black Gate ساخته خواهد شد که متشکل از افرادی چون Keiji Inafune, Mark Pacini و Chad Seiter است.

تصاویر بازی:

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
گیم اسپات 6 داده و از اونجابی که خیلی قبولش دارم پس بازی خیلی ضعیفیه. پولیگان هم 6.5 داده.
خیلی ضعیف میشه 2-3 از روی این نمره ها بخوای بگی (6.5) میشه "خوب" یه در حالت بدش متوسط رو به بالا. خیلی ضعیف میشه No Man Lie :D

• Like
Reactions: -Poormaz-

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
خیلی ضعیف میشه 2-3 از روی این نمره ها بخوای بگی (6.5) میشه "خوب" یه در حالت بدش متوسط رو به بالا. خیلی ضعیف میشه No Man Lie :D
قبول دارم حرفت رو. نه حرف من و نه حرف تو. بگیم "متوسط رو به پایین". خیرش رو ببین. ولی قبول کن بازیه که نمره اش در حد 5 یا 6 باشه بازیه ضعیفیه. 2-3 هم که اصلا نباید نگاش کنی یا براش تاپیک بزنی.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
با اینکه این نسل اصلا گیم اسپات هم قبول ندارم اما فکر کنم این بار درست گفته البته کلا این سایت به انحصاری های مایکی همیشه پایین تر از متا نمره داده قطعا این بارم متاش بالای 65 می شه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
از نمایش E3 معلوم بود چیه ،
نوبت به کنفرانسرEA که رسید موقع پخش این بازی کلا skip کردم رفتم قسمت بعدی ،
گیم اسپات که 6 بده برای من یعنی 4 ،

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
عکس تنظیمات گرافیکی با یک خروار اسکرین شات 4K (ممکنه نیاز به قند شکن باشه).
Epic Shots – ReCore

در کل گرافیک خسته ای داره, chromatic aberration که بیداد میکنه.

اوه اوه نمیشه خاموشش کرد؟ :| یکی Chromatic Aberration یکی هم Sharpening جزو رو مخ ترین فیلترای گرافیکین.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی تو استور هم اکنون نسخه Free Trial هم داره براای کسانی که بخوان نیم ساعت بازی رو تست کنند.

• Like
Reactions: Fratos

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من بازیش کردم 30 مین ابتدایی بازی که خوب بود. کنترل کاراکتر بازی بی نهایت دقیق هست اکشن زیبایی داره محیط ها بزرگ هستن گرافیک با فریم دهی خوب هست ساه ها با نورپردازی عالی کار شدن. فکر کنم مشکل اساسی بازی تکراری شدنش باشه در نقدها هم اشاره شده که گیم پلی جذابی داره اما بارها باید در 1 محیط جا به جا بشید کار تکراری انجام بدید اما ساختار گیم پلی بازی خوبه.

در 30 دقیقه 150 تا امتیاز با 7 تا achievement هم ازاد کردم:D

در کل من که با بازیش حال کردم هیچ باگ یا ایراد یا مشکل لودینگی هم نداره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر