PlayStation Kingdom Hearts 2.8

بازی Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue در TGS امسال برای کنسول PS4 معرفی شد

این نسخه شامل بازی های زیر میباشد:

• Kingdom Hearts Dream Drop Distance HD

• Kingdom Hearts χ [Chi] Back Cover

• Kingdom Hearts 0.2 Birth by Sleep: A Fragmentary Passage

که عنوان A Fragmentary Passage یک قسمت جدید از سری بازی های KH هست و به طور مستقیم به داستان KH III ارتباط دارد و وقایع بعد از Birth by Sleep را از دیدگاه Aqua بیان میکنم

تاریخ انتشار بازی 12 ژانویه 2017 برای ژاپن و 24 ژانویه برای بقیه نقاط دنیاست

سایت اصلی بازی

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
آقا مایی که کنسول خونگی داشتیم،فقط شماره ۱ و ۲ رو بازی کردیم، اینو بگیریم چیزی می فهمیم؟:D
الان تو باکس آرت بالا تعداد کسایی که نمیشناسم بیشتر از آشنا هان :|

نه :D

کلا منی که فنش هستم هم فکر نکنم بگیرمش :D به دلیل ناامیدی بیش از حد :D

کسی هم میخواد بگه تاپیک رو بدم بهش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
نه :D

کلا منی که فنش هستم هم فکر نکنم بگیرمش :D به دلیل ناامیدی بیش از حد :D

کسی هم میخواد بگه تاپیک رو بدم بهش
چرا ناامید ؟ :D از نظر محتوای جدید؟
برای مایی که بازی نکردیم به نظرم ارزشش رو حتما داره:D البته هیچی نمیفهمیم...ولی باز از هیچی بهتره:)) :D

• Like
Reactions: Witch of Ashes

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چرا ناامید ؟ :D از نظر محتوای جدید؟
برای مایی که بازی نکردیم به نظرم ارزشش رو حتما داره:D البته هیچی نمیفهمیم...ولی باز از هیچی بهتره:)) :D

دلیل زیاده :D (خالی میبندم چندتا بیشتر نیست ولی خب حجمشون زیاده)

اول اینکه من منتظر بودم کالکشن های 1.5 و 2.5 هم برا کنسولای جدید معرفی بشه که این خودش دلیل داره چون کدوم احمقی میاد برا نسل جدید بازی میزنه (III) و یه کالکشن هم میده از قدیمیا ولی کالکشن کامل نمیده :| برن بمیرن :| اومدن یه همچین کالکشن تاسف باری رو برا کنسولای جدید دادن :|

از طرفی هم به شدت از KH III بدم اومده تا الان یعنی آشغال :| شاید موقع تریلراش هایپ شده باشم یه چیزی گفته باشم اما الان میگم از بازی بدم میاد :| بزرگترین دلیلم هم شبیه شدن بیش از حد بازی به سبک دیزنی هست. برای مثال اینکه همه دنیاهای جدید از دیزنی هستن و بدتر از همه طراحی خود Sora که زباله شده :| برا من Sora اگر رتبه 1 رو نداشته باشه حتما رتبه 2 توی شخصیتای بازیا داره (شاید Noctis رتبه 1 رو بگیره :D ) و خیلی دوسش دارم طراحی قبلیاش هم خیلییییی بهش میومد و واقعا معلوم بود طراحی نومورایی بود و شاد و گوگولی هم بود خیلی بامزه بود کلا :D ولی الان :| شبیه یه طراحی آشغال سبک دیزنی شده :| یعنی کاملا چهره Sora به سبک طراحی شخصیتای دیزنیه :| حال بهم زنه

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
دلیل اول رو قبول میدارم:-" گرچه خوب ربطی به 2.8 نداره:-" ، اینا دیوانند! همون کالکشن ها هم آخرای نسل دادن:-"
دلیل دوم هم کلا مخالفم:| خیلی هم خوبه طراحی الانش:x (البته این سلیقه شخصیه ولی خوب، گیر بیخود میدی:p چشه طراحی به این خوبی:D )

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دلیل اول رو قبول میدارم:-" گرچه خوب ربطی به 2.8 نداره:-" ، اینا دیوانند! همون کالکشن ها هم آخرای نسل دادن:-"
دلیل دوم هم کلا مخالفم:| خیلی هم خوبه طراحی الانش:x (البته این سلیقه شخصیه ولی خوب، گیر بیخود میدی:p چشه طراحی به این خوبی:D )

ربطی به سلیقه نداره گند زدن به طراحیش :| کلا عوض شده :| عین عقب افتاده هاست الان :|

تو قبلی هارو بازی نکردی برا همین اصلا نمیدونی Sora کیه و چقدر دوست داشتنیه :( ولی این احمقی که نشون دادن برا III اصلا Sora نیست از دید من :(

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
ربطی به سلیقه نداره گند زدن به طراحیش :| کلا عوض شده :| عین عقب افتاده هاست الان :|

تو قبلی هارو بازی نکردی برا همین اصلا نمیدونی Sora کیه و چقدر دوست داشتنیه :( ولی این احمقی که نشون دادن برا III اصلا Sora نیست از دید من :(
قبلی ها یکیش رو بازی کردم:p
ولی اینی که من دارم میبینم چندان فرقی با طراحیه KH II نداره:D ، گیر الکی میدی:-"

• Like

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
قبلی ها یکیش رو بازی کردم:p
ولی اینی که من دارم میبینم چندان فرقی با طراحیه KH II نداره:D ، گیر الکی میدی:-"

خیلی فرق داره :| خود نومورا هم گفته تغییرش دادیم ولی دلیل رو یه سری چیزای داغون گفته :|

تو الان Sora رو مقایسه میکنی خیلی فرق داره

تو قبلیا یه حس واقعا شاد و گوگولی بهت میداد و واقعا دوست داشتنی بودن ازش میبارید

اما جدیده خیلی یوپسه :| اصلا خندش رو ندیدم :| اصلا هم حس Sora بودن نمیده :| بره بمیره با این طراحیش :(

من Sora قدیمی میخوام :((

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
خیلی فرق داره :| خود نومورا هم گفته تغییرش دادیم ولی دلیل رو یه سری چیزای داغون گفته :|

تو الان Sora رو مقایسه میکنی خیلی فرق داره

تو قبلیا یه حس واقعا شاد و گوگولی بهت میداد و واقعا دوست داشتنی بودن ازش میبارید

اما جدیده خیلی یوپسه :| اصلا خندش رو ندیدم :| اصلا هم حس Sora بودن نمیده :| بره بمیره با این طراحیش :(

من Sora قدیمی میخوام :((
بازی کلا 3دیقه نمایش نداشته که میگی خنده ش رو ندیدیم:D
صبر کن :|

ولی بازم خیلی فرق نداره:-" تغییراتش از خیلی کاراکترهای سری های دیگه، تو نسل های مختلف کمتره:-"

• Like

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
واقعا فاز SE چی بود؟ منتشر کردن شونصدتا نسخه هر کدوم رو یه کنسول؟ !!! :|
و جالب اینکه تا حالا ریمستر یوگی و دوستان هم منتشر شده،ولی این فرانچایز با این همه نسخه هنوز کالکشن کاملی برا PS4 نداره.
من یادمه 2.5 برا PS3 اومد که خوب بود(هر چند که متاسفانه خودم نرسیدم بازی کنم)، ولی وقتی قراره نسخه شماره دار اصلی برا PS4 بیاد، عقل حکم می کنه یه کالکشن ارزشمند با عنوان Kingdom Hearts Collection عرضه بشه.
نسخه X1 رو هم که هیشکی نمیخره با این وضع رسما :|

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
واقعا فاز SE چی بود؟ منتشر کردن شونصدتا نسخه هر کدوم رو یه کنسول؟ !!! :|
و جالب اینکه تا حالا ریمستر یوگی و دوستان هم منتشر شده،ولی این فرانچایز با این همه نسخه هنوز کالکشن کاملی برا PS4 نداره.
من یادمه 2.5 برا PS3 اومد که خوب بود(هر چند که متاسفانه خودم نرسیدم بازی کنم)، ولی وقتی قراره نسخه شماره دار اصلی برا PS4 بیاد، عقل حکم می کنه یه کالکشن ارزشمند با عنوان Kingdom Hearts Collection عرضه بشه.
نسخه X1 رو هم که هیشکی نمیخره با این وضع رسما :|
الان این سومین کالکشنیه که برای بازی دادن!!!
یدونه 1.5 هم دادن! :D
کاش حداقل درست حسابی داده بودن، یکی نسخه های شماره دار، یکی فرعی(با اینکه داستانشون مهمه! ولی خوب...!:-" ) ، نه سه تا کالکشن، که توی هر کدوم یکی رو گذاشتن، همراه با اضافاتی دیگر! :D
---
ولی این مرحله ی اختصاصی و جدیدی که توی KH 2.8 هست، نمایش هاش خیلی خوب بودن! هم از نظر گیم پلی ، هم از نظر گرافیکی :D ، خدا کنه هرچه زودتر یه خبری از KH III بشه:(
+ آدم بشن کالکشن درست هم بدن برای PS4 ! الان!!!! نه 2019~2020 :|

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
الان این سومین کالکشنیه که برای بازی دادن!!!
یدونه 1.5 هم دادن! :D
کاش حداقل درست حسابی داده بودن، یکی نسخه های شماره دار، یکی فرعی(با اینکه داستانشون مهمه! ولی خوب...!:-" ) ، نه سه تا کالکشن، که توی هر کدوم یکی رو گذاشتن، همراه با اضافاتی دیگر! :D
---
ولی این مرحله ی اختصاصی و جدیدی که توی KH 2.8 هست، نمایش هاش خیلی خوب بودن! هم از نظر گیم پلی ، هم از نظر گرافیکی :D ، خدا کنه هرچه زودتر یه خبری از KH III بشه:(
+ آدم بشن کالکشن درست هم بدن برای PS4 ! الان!!!! نه 2019~2020 :|

اتفاقا چیزایی که تو 1.5 یا 2.5 گذاشتن حساب شده بود و اگه اونجوری که میگی یکی میدادن برا شماره دارا و یکی برا فرعی ها گند خورده میشد توش (بماند که 2 تا شماره دار بیشتر نداشت :D ) چون همینجوریش درک داستان سخته دیگه بیان و کالکشن رو جدا از خط داستانی بدن که واویلا :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
خوب بالاخره 1.5 و 2.5 برای PS4 تایید شد و 28 مارچ و 31 مارچ برای آمریکا و اروپا عرضه میشن!(ژاپنم اون اوایل:-" )
بالاخره:x :x :x

سورا هم به عنوان یک DLC مجانی زمستون وارد World of FF میشه! :D

دوتا عکس هم از KH III نشون دادن، و دنیای هرکول ، تو دوتا عکس که خیلی دلنوازه گرافیک:D (خود سورا مشخص نیست درست حسابی:-" )

در کل که بسیار عالی:x

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
تریلر جدید:

نکته اصلی تریلر

d3o0_czkafc7uoaqougg.jpg

:>:D