BioShock: The Collection

دروود؛

95dvehiy09dvnwc9e39r.jpg

امروز یعنی 13 سمپتامبر 2016، مجموعه بایوشاک شامل سه بازی BioShock، BioShock 2 و BioShock Infinite به همراه تمامی DLC هایی که برای این عناوین ساخته شده (مهمترین اونها Burial at the Sea و Minerva's Den هست)، منتشر شد.
هر سه بازی با بهبود گرافیکی و بهبود بافت ها باز سازی شده اند و هر سه در 1080p و 60fps اجرا می شوند.

قیمت این مجموعه که مجموع ارزش محتویاتش بیش از 100 دلار تخمین زده شده است، 59.99 دلار می باشد.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این 1080. و 60 فریم کردن ارزشش داره البته 2 شو نمیزاشتنم فرقی نمیکرد کلا یک تکرار 1 هست
1 و infinte مخصوصا 1 ارزش داره بازی کنی وای با قیمت کم

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
این 1080. و 60 فریم کردن ارزشش داره البته 2 شو نمیزاشتنم فرقی نمیکرد کلا یک تکرار 1 هست
1 و infinte مخصوصا 1 ارزش داره بازی کنی وای با قیمت کم
اتفاقاً من نسخه دوم رو خیلی دوس داشتم؛ کلاً حس زیر آب بودن و Big Daddy بودنش خیلی خوب کار شده بود
به نظرم خیلی در حق این نسخه بی انصافی شد؛ ولی DLC خیلی خوبی داره که متاسفانه هنوز تجربه اش نکردم

• Like
Reactions: Scαrface

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
اتفاقاً من نسخه دوم رو خیلی دوس داشتم؛ کلاً حس زیر آب بودن و Big Daddy بودنش خیلی خوب کار شده بود
به نظرم خیلی در حق این نسخه بی انصافی شد؛ ولی DLC خیلی خوبی داره که متاسفانه هنوز تجربه اش نکردم
Dlc نسخه سوم یعنی اینفینیت به معنی واقعی کلمه عالیه و مثل نسخه اصلی شاه کاره داستانش و حتما باید تجربش کرد

• Like
Reactions: faraz_n

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
کسایی که بازیو خریدن چقدر پیشرفت گرافیکی داشته ؟ :-?
طبق شنیده ها و مشاهدات، نسخه اول پیشرفت گرافیکی بیشتری نسبت به بقیه نسخه ها داشته
نسخه سوم هم که نیازی به پیشرفت چندان نداشت؛ همون 1080 و شصت فریم بودنش کافیه
کلاً پیشرفت گرافیکی فک براندازی نداشته ...

• Like
Reactions: uriel and tom71

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
نسل قبل جزو نسخه ی اخر , بقیه رو نصفه نیمه بازی کردم.الان بازیو دیجیتال پری اوردر کرده بودم و بالاخره تونستم از نسخه ی 1 بازی کنم و پلاتش کنم.
واقعا در یه کلام میتونم بگم که شاهکارن این سری.یه اتمسفر خاص و یه جو سنگین و تاریک.
در مورد پیشرفت گرافیک و... شاید توقع بی جا داشته باشین.چون 99 درصد ریمستر ها قرار نیست پیشرفت فک بر اندازی در گرافیک داشته باشن.کما اینکه گرافیک بازی هنوزم که هنوزه حتی نسخه ی یک اش در حد عالی قرار داره.
اما فکر کنم 3 نسخه ی در یه نسخه به همراه 3 تا پلاتینیوم و 1080 و 60 فریم و همه ی دی ال سی ها , 60 دلار واقعا میارزه و عالیه.
ضمن اینکه نسخه ی اول از لحاظ سطح گرافیک از نسخه ی اورجینالش بهتر شده.

• Like
Reactions: tom71 and -7-

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دیروز بالاخره گرفتم
واقعاً عجب کالکشنی
وحشتناک عالیه!
مثلاً خواستم هر نسخه رو تست کنم ببینم گرافیک و گیم پلی چجوریه --- تقریباً هر سه تا رو تا نصفه رفتم

از نظر گرافیک هم نسخه اول به نظرم خیلی بهبود پیدا کرده! حالا نمی دونم من انتظارم خیلی گرافیک بدی بود یا این واقعاً خیلی خوب شده
نسخه سوم هم که 60 فریم بودنش فوق العاده اس، قبلاً روی PC رفتم بودم زیر 40 فریم بود. لذت بازی الان خیلی بیشتر شده.
نسخه دوم هم روون تر اجرا میشه ولی تقریباً همونیه که یادم میاد؛ البته واسه تنها DLC این مجموعه که تا حالا بازی نکرده بودمش خیلی هیجان زدم:
پیش به سوی Minerva's Den

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر