DOOM

Developer : id Software
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : First-person shooter, survival horror
Release Date : May 13, 2016

بالاخره پس از سالها انتظار از DOOM جدید رونمایی شد.
در حاشیه کنفرانس Bethesda در E3 این بازی با نمایش فوق العاده از گیم پلی رونمایی شد.
در این نسخه شاهد بازگشت دشمنان قدیمی و کلاسیک مثل Hellknights, Cyberdemons, Revenants, Mancubii و غیره هستیم.
سلاح های نسخه اورجینال بازی Shotgun and Super Shotgun. The Plasma Rifle, Chainsaw, Heavy Assault Rifle, and rocket launcher تایید و در طول نمایش گیم پلی بازی مورد استفاده قرار گرفتند.
همچنین بخش مالتی پلیر بازی نیز با عنوان Deathmatch تایید شد.
بخش جدید سری DOOM با عنوان SnapMap نیز رونمایی شد.در این بخش با قراردادن امکانات زیاد توانایی ساخت مپ و بازی کردن در آن برای بازیکن فراهم می شود.

نسخه عادی قیمت 60 دلار

نسخه Collector قیمت 120 دلار

نمایش های منتشر شده از بازی:

5w2l_1.png

Direct Link

flfv_2.png

Direct Link

crf_4884848.png

Direct Link

17961599361561610946.jpg

DOOM – Campaign Trailer | 720

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
دوستان چرا نمیتونم بدون kerio وارد بخش مولتی پلیر بشم راه حلی داره بدون فیل شکن بازی کنیم
مگه حتما بايد فيل شكن داشته باشى؟! من ٢٠ گيگابايت دانلود كردم فقط بخاطر انلاينش امروز ديدم نميشه فكر كردم مشكل از سرور بازيه!؟
پ.ن: kerio چيه؟:D

• Like
Reactions: ehsanservat

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
مگه حتما بايد فيل شكن داشته باشى؟! من ٢٠ گيگابايت دانلود كردم فقط بخاطر انلاينش امروز ديدم نميشه فكر كردم مشكل از سرور بازيه!؟
پ.ن: kerio چيه؟:D
بله متاسفانه فقط باید با ف یلتر شکن بازی کنید کار خاصی نمیخواد فقط باید فیل تر شکن رو وقتی که نرم افزار psx downloader بازه وصل کنید

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بله متاسفانه فقط باید با ف یلتر شکن بازی کنید کار خاصی نمیخواد فقط باید فیل تر شکن رو وقتی که نرم افزار psx downloader بازه وصل کنید
یعنی سرورهای این بازی ف/ی/ل/ت/ر شدن؟ از کی این اتفاق افتاده؟؟؟
من همون موقع لانچ بازی 20روز مولتیشو زدم بعد فروختمش.
اگر ف/ی/ل/ت/ر شده این یه زنگ خطر هست واسه ما.اگر کسی صداش درنیومده چون دست کم توی بازی سنتر طرفدار خاصی نداره وگرنه اگر بتل یا اورواچ یا رنبوسیکس بود الان ملت ریخته بودن توی تاپیکش.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
یعنی سرورهای این بازی ف/ی/ل/ت/ر شدن؟ از کی این اتفاق افتاده؟؟؟
من همون موقع لانچ بازی 20روز مولتیشو زدم بعد فروختمش.
اگر ف/ی/ل/ت/ر شده این یه زنگ خطر هست واسه ما.اگر کسی صداش درنیومده چون دست کم توی بازی سنتر طرفدار خاصی نداره وگرنه اگر بتل یا اورواچ یا رنبوسیکس بود الان ملت ریخته بودن توی تاپیکش.
خودم بتای بازی رو بدون ف یلتر شکن بازی کردم ولی فکر میکنم بعد از این آپدیتی که مپ اضافه میکرد به بازی اینطوری شد
دلیل فیلتر شدن رو هم یکی از دوستانی که با مسائل شبکه و اینترنت آشنایی داره باید بررسی کنه ولی بعید نیست به خاطر نماد های استفاده شده در بازی پورت ها رو بسته باشن

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
خودم بتای بازی رو بدون ف یلتر شکن بازی کردم ولی فکر میکنم بعد از این آپدیتی که مپ اضافه میکرد به بازی اینطوری شد
دلیل فیلتر شدن رو هم یکی از دوستانی که با مسائل شبکه و اینترنت آشنایی داره باید بررسی کنه ولی بعید نیست به خاطر نماد های استفاده شده در بازی پورت ها رو بسته باشن
نمادها هم گرفتاری شدنا!!
ولی باز خوبه بازی زیاد طرفدار نداره وگرنه الان همه دست به دعا بودیم مثل انچارتد 3 که تو PS3 فیلتر شده بود که واقعا ترسناکه مخصوصا واسه افراد معتاد به مولتی پلیر مثل خودم!

• Like

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
کسی خبر داره تورنومنتی چیزی برگزار کردن؟چون ممکنه مشکل مولتی بازی به خاطر اون باشه,شیلتر هم بعید می دونم این مشکل رو چنتا از بازی های وان هم دارن و مشکل به خاطر پورت هاست,بعضی هاشون هر چندوقت یکبار درست میشن.

• Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
من بازى رو تموم كردم و واقعا بينظير بود. كاش محيط بازى تنوع بيشتر داشت اما گان پلى عالى واقعا. با طراحى جكوجونوراى بازى هم كلى حال كردم، مخصوصا موج موج كه ميومدن هى ميزدى نفلشون ميكردى چقدر خوب بود. موسيقى متال بازى كاش بيشتر و بلندتر بود! طراحى مراحل خيلى عالى مثل قديما.كلا بازى خيلى مثل قديما بود. كاش انلاينش مشكل نداشت، ٢٠ گيگ دانلود كرديم و هيچ!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
رفتی اونور؟ ~X(
اره یه ماهی میشه برگشتم :D بابا پام رسید گفتم برم بگیرم دیدم 18 گیگ آپدیت اومده واسش :| به خونه جدید هم نقل مکان کرده بودم نت درست حسابی نداشتم. بعدشم یادم رفت تا دیروز که داشتم تروفی هام رو میدیدم یهو یادم افتاد گذاشتم آپدیت بشه :D

اگه خواستی اکانتت رو بده برات بگیرم :D

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
کسی فهمیده مشکل این تروفی لعنتی چی بوده که حتی با قیتلرشکن هم نمیشه گرفتش !
چون اگه مشکل IP ایران باشه که با قیتلرشکن باید حل بشه

• Like

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کسی فهمیده مشکل این تروفی لعنتی چی بوده که حتی با قیتلرشکن هم نمیشه گرفتش !
چون اگه مشکل IP ایران باشه که با قیتلرشکن باید حل بشه
والا ما از هر متخصصی که پرسیدیم سرش رو خاروند. اصلا یه چیز عجیبیه این قضیه دووم.

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
بازی را تموم کنی تو تشکرهای ویژه از شینجی میکامی تشکر میکنند.مثل فالوت 4 بحث صداپیشگی و...نیست!احسنت واقعا.:xبعضی ها گفتند چرا از کارمک تشکر نکردن!به همون دلیل که کپکام از میکامی تشکر نمیکنه!:))

Special Thanks...Shinji Mikami? :: DOOM General Discussions

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر