Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
دیروز تو پنل Killing Joke آزارلو به یکی از فن ها که انتقاد کرده فحش داده :| واقعا اون کاری که تو انیمیشن کردن حال بهم زن و بی معنی بود.
من نمیتونم تا ساعت 1 به بعد شب ببینم ( دانلود رایگان :D) لطفا تو اسپویل توضیح بدید :D دارم روانی میشم چیکار کردند :D کاشکی پا میشد یه حرکتی رو آزارلو میزد دلم خنک میشد :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
من نمیتونم تا ساعت 1 به بعد شب ببینم ( دانلود رایگان :D) لطفا تو اسپویل توضیح بدید :D دارم روانی میشم چیکار کردند :D کاشکی پا میشد یه حرکتی رو آزارلو میزد دلم خنک میشد :D
کار خاصی نکردن. چون کمیک کوتاه بوده مجبور بودن یه چیزایی بهش اصافه کنن. که یکی از اون اضافات بدجوری تو ذوق میزنه :|
رابطه ی جنسی باربارا و بتمن :| کاملشو خودت ببین دیگه نمیشه گذاشت :|

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
کار خاصی نکردن. چون کمیک کوتاه بوده مجبور بودن یه چیزایی بهش اصافه کنن. که یکی از اون اضافات بدجوری تو ذوق میزنه :|

Lol-Meme-07.jpg

یعنی واقعا شرف به درودشون :))

• Like
Reactions: ghost

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا

ای داد بیداد! :| فکر نمیکردم توی انیمیشن ها سراغ همچین چیزی برن.
چند وقت پیش یه مطلبی در این مورد خوندم که گویا توی کمیک Batman Beyond در مورد این قضیه صحبت میشه!

یعنی از یه طرف باربارا با دیک گریسون در رابطه بوده و از طرف دیگه بروس توی همون دوران با باربارا... :| :| :| قشنگ گند زدن به این دو نفر!

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
دیروز تو پنل Killing Joke آزارلو به یکی از فن ها که انتقاد کرده فحش داده :| واقعا اون کاری که تو انیمیشن کردن حال بهم زن و بی معنی بود.
جالبش اینجاست که اینا اون همه اصرار داشتن که میخوان یه چیزایی به داستان اضافه کنن تا باربارا به عنوان یه شخصیت مونث قوی و مستقل شناسونده بشه و اون نگاه ابزاری ای که تو داستان اصلی بهش هست رو تغییر بدن.
بعد آزارلو میاد همچین فحشی میده تو پنل :|

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
ای داد بیداد! :| فکر نمیکردم توی انیمیشن ها سراغ همچین چیزی برن.
چند وقت پیش یه مطلبی در این مورد خوندم که گویا توی کمیک Batman Beyond در مورد این قضیه صحبت میشه!

یعنی از یه طرف باربارا با دیک گریسون در رابطه بوده و از طرف دیگه بروس توی همون دوران با باربارا... :| :| :| قشنگ گند زدن به این دو نفر!
اینا همش تقصیر بروس تیمه، از همون زمان Animated Series و بعدش هم Batman Beyond سعی داشته این دو نفرو به هم بچسبونه :D
تو نئوگف یه تاپیکی هست همه دارن با حرارت درباره‌ی همین موضوع صحبت میکنن، و همه هم به بروس تیم فحش میدن :D

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
Kingdom Come

37bo8i9x0dhlzxgjpdwz.jpg

اتفاقاتی که بعد از BvS افتاد و همچنان داره میفته و همین طور هروقت که کسی میگه سوپرمن تخیلیه و خیلی مسخره هست شخصیتش همیشه میام سراغ این( البته All star Superman هم هست ). طراحی های Alex Ross واقعا شاهکاره. ۴ شماره هم بیشتر نیست و اگه کسی میخواد شروع کنه به خوندنش راحت میتونه شروع کنه.

We3

j6172ul0x0t8exy9cyh3.jpg

یک مینی سری سه قسمتی که توسط گرنت موریسون نوشته شده و ورتیگو هم چاپش کرده. داستان در مورد یه گروه سه نفره از نمونه اولیه اسلحه های حیوانیه. گروهی متشکل از یک سگ، یک گربه و یک خرگوش

Essex County

120mc4su76z6pq294scb.jpg

مینی سری شامل سه قسمت. Jeff Lemire هم نویسندگی رو انجام داده هم تصویرگری.

X-Men: God Loves, Man Kills

zr98damyrsfo0obv60bv.jpg

داستانی کوتاه که توسط Chris Claremont نوشته شده. داستان از جایی آغاز میشه که مگنتو تحقیقی رو در مورد مرگ دو کودک جهش یافته شروع میکنه. بد نیست بدونید که داستان دومین فیلم مردان ایکس که توسط بریان سینگر کارگردانی شد که به نام X2 شناخته میشه از روی همین داستان گرفته شده که البته تفاوت هایی هم وجود داره

آخرین ویرایش:

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
این ها فعلا چیزهایی هست که به ذهنم میرسه:D البته بازم بود تو لیست ولی خب. به نظرم واسه شروع یکی از این ها رو انتخاب کنیم واسه خوندن

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
من We 3 رو دانلود کردم و بنظرم بهترین گزینه هست :D چون تا اونجایی که میدونم هیچکدوممون نخوندیم :D فقط شک دارم بحثی باقی بزاره که بخوایم اینجا درمورد صحبت کنیم :D یعنی اصولا یه کار سه شماره ای... نمیدونم ولی فکر نکنم :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
Event جدید اسپایدرمن به نام Clone Conspiracy ( ادامه ی Clone Saga که دهه ی 90 منتشر شد. ) قراره چند هفته ی دیگه شروع بشه و ظاهرا قراره خیلی از کرکتر های دنیای اسپایدرمن از جمله دکتر اختاپوس و کین پارکر دوباره زنده بشن.

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
Hulu قراره یه مجموعه مستند به اسم Limelight بسازه با موضوع یک سری از افرادی که رو پاپ کالچر تاثیر گذاشتن.
یکی از این افراد هم Co-Creator (یا به قول بعضیا خالق اصلی) بتمن یعنی بیل فینگره.
فردی که نقشش در خلق بتمن و ویژگی‌های یونیکش از باب کین بیشتر نباشه کمتر نیست؛ ولی در تمام این سالها به خاطر قانون کپی رایت (و تا حدی میشه گفت پست فطرتی باب کین) اسمش همیشه زیر سایه‌ی باب کین می‌موند.
خوشبختانه مدتیه که اسم اون هم در کنار اسم باب کین تو آثاز مختلف به عنوانcreator بتمن ذکر میشه. (BVS اولین فیلمیه که اسم اون هم توش میاد)
Image 001.jpg

این لینک هم بخونین، توش حرفای جالبی درباره‌ی همین موضوع زده:
5 Ways Batman's TRUE Creator Got Screwed Out Of His Legacy

• Like
Reactions: m.a.t

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
اخیرا دوتا کار خیلی خوب خوندم که خالی از لطف نیست معرفیشون کنم:

1_medium.jpg

Lady Killer

یه کار نیمچه طنز با داستان خیلی جالب در مورد یه زن خانه دار تو دهه 1950 که جز قاتل های استخدامی هست، تو یکی از نقد های کمیک شاید بهترین معرفی براش انجام شده، اگه بتی دریپر سریال Mad Men رو با هانیبال قاطی کنیم نتیجه میشه این :D
یه کار 5 قسمتی هست که خیلی ساده و روون کار خودش رو انجام میده بهمراه طراحی های عالی و اکشن بی نظیر تر. سر راست هست و وقتتون رو الکی هدر نمیده، تقریبا مثل 6 شماره Moon Knight که توسط Warren Ellis نوشته شده بود.
البته لازم به ذکره که بگم قسمت اول کمیک یعنی همون 5 شماره سال قبل تموم شد و الان حدود 1 ماهی هست که قسمت دوم کمیک تحت Lady Killer 2 شماره اولش اومده و باز هم عالی بوده.
برای کسایی که کار های طنز رو تو اون حال و هوا دوست دارن و میخوان کنارش یه خشونت عالی و افسار گسیخته هم باشه عالیه و شدید توصیه میشه.

1_medium.jpg

Kill Or Be Killed

فکر نکنم آنچنان لازم باشه یکی از بهترین تیم های طراحی کمیک این صنعت رو معرفی کنم، اد بروبکر و شان فیلیپس بعد از تموم شدن The Fade Out با اون حجم از تعریف و تحسین ها ( مثل همه کاراشون ) یه سری جدید رو استارت زدن که خیلی به سلیقه من نزدیک تره تا The Fade Out. اول درباره طراحی ها بگم که شان فیلیپس مثل همیشه بی نقص و بی نظیر کار کرده، هر پنل و هر صفحه از کمیک دیدنی و عالی در اومده، صحنه های اکشن کمیک واقعا فوق العاده هست و حس عجیبی به ادم میده که انگار شاهد یه فیلم سینمایی کلاس بالا هست بصورت نقاشی. فضای داستان هم در یک نیویورک زمستانی و برفی رخ میده که به بهترین شکل نمایش داده میشه و اون جو غم آلود کمیک خیلی آدم رو یاد بازی Max Payne و شخص شخیص کاراکتر اصلیش میندازه، واقعا داریم ترکیب بهتری از یه نیویورک زمستونی و شان فیلیپس؟

داستان هم اد بروبکر واقعا لازم نیست از کارهاش تعریف کنی و دقیقا برای هر طیفی از سلیقه میتونه یه داستان عالی بنویسه و این کار هم از بس خوب بود داره من رو دوباره مجبور میکنه که حتما یجوری هم که شده بشینم The Fade Out رو بخونم بخصوص که الان تموم شده.
پلات کمیک درباره یه پسر کاملا افسرده و له شده هست که از لحاظ برقراری ارتباط با مردم زیر خط فقره و سلیقه های خاص خودش رو داره، Crush یا بقول خودش بهترین دوستش (دختر) هم با هم اتاقیش رو هم ریختن و تنها تر از همیشه شده که طی یک اتفاق تصمیم میگیره به زور اسلحه کل آدم بد های شهر رو تار و مار کنه اما قضیه خیلی پیچیده تر این حرفا هست.

من معمولا شماره اول کمیک های دنباله دار رو معرفی نمیکنم اما این کمیک دوتا فرق داره با بقیه:
اولا کار اد بروبکر و شان فیلیپس هست و از نظر کیفیت تضمین شده هست و میدونیم دیگه نهایت از 30 الی 40 شماره بیشتر نمیره
دوما تمامی کار های این تیم دوست داشتنی سر موقع و به وقت و کاملا منظم میاد بیرون و خبری از وقفه های ازار دهنده مثل کار های اقای BKV و اللخصوص SAGA نیست و خبری از فاصله بین آرک های طولانی به مانند Deadly Class هم نیست.

در نتیجه با خیال راحت میشه این کار رو گرفت و خوند و لذت برد، شماره اول کمیک هم حدود 45 صفحه داره که واقعا از این حیث عالیه.

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
بچه ها کسی میتونه راهنمایی کنه که برای فهمیدن مسایل کلی در مورد دستکش قدرت چه چیزهایی رو باید بخونم؟!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
سلام
میدونم تو این تایپک چندین بار پرسیده شده ولی من یه بار دیگه میپرسم!!
کسی یه سایت خوب برای دانلود کمیک های ترجمه شده سراغ داره؟
من کارکتر های محبوبوم اینا هستن: بتمن, پانیشر, ددپول و دکتر استرینج. از اینا کمیک میخوام.
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر