بازی آنلاین Dead By Daylight

سلام دوستان این بازی حدود 1 ماه هست سبک ترسناک و بازیکن در مقابل بازیکن منتشر شده این تاپیک رو ایجاد کردم برای اینکه بازیکنای ایرانی این بازی هم رو راحت تر پیدا کنند کسانی که بازی میکنند تو همین تاپیک پست می تونن بدن ممنون

سایت راهنما Dead by Daylight - Manual

بازی تحت استیم هستش و باید بخریدش قیمتش هم الان از فروشگاه آمریکا فکر کنم 20 دلار باشه در مورد بازی همونطور که گفتم مود بازی pvp هستش 4 نفر ادم در مقابل 1 نفر که بازیکن نقش قاتل هستش در یکی از مپ های بازی قرار میگیرند هدف کلی این هستش که اون یک نفر هر چند تا که تونست از این 4 نفر بکشه و نزاره در برن و اون 4 نفر هم با تعمیر کردن 5 تا ژنراتور برق در خروجی رو وصل کنند و با باز کردن در از منطقه فرار کنند البته اصلا مکانیزم های بازی به این سادگی نیست و هر کدام از شخصیت ها و قاتل ها قابلیت های مختلفی دارند و ابتدای بازی از قبل از ورود به بازی میتوند تجهیزاتی که دوست دارند که تعدادشون هم به نسبت زیاد هستش انتخاب کنند و کلی شخصی سازی و استراتژی و ریزه کاری و سیستم ارتقاء بازیکن بازی در حال آپدیت شدنه و خدایش داره روش کار میشه و البته هیجان برای زنده موندن و فرار کردن یا کشتن و آدرنالین زیاد ( من این حس رو دارم
smiley-laughing.gif
) برای بازی حتما برید توی سایت Twitch

این بازی برای چندین هفته هستش که جزء پرفروش ترین بازی های استیم هستش

yzo9_dbd_wraith1.jpg

87h_ss_19a3ee4baeae4fe76a2c7d511e9ca74edbfb3e72.1920x1080.jpg

wol_error.gif
اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.
vvv_ss_5d66c65ae32b7dd265c5eccf0f38ae3e21f54351.1920x1080.jpg

wol_error.gif

wk71_download.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NimSa

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این بازی فقط به زور Twitch فروش کرده و می کنه وگرنه خیلی مشکل داره. هیچ چیش درست و حسابی نیست، از گرافیک و انیمشین بگیر برو بالا. سازنده هاش هم هردمبیل دارن آپدیت می دن هر هفته که می گذره نقد هاش تو استیم داره منفی تر میشه، تعداد بازیکن هاش هم کمتر. به شخصه یکی از رنک بالاهای killer رو می شناسم بیخیال بازی شد. تو این سبک والا Evolve یه سر و گردن بالاتره، مجانی هم هست.

R0otkit

کاربر سایت
Feb 4, 2016
25
این بازی فقط به زور Twitch فروش کرده و می کنه وگرنه خیلی مشکل داره. هیچ چیش درست و حسابی نیست، از گرافیک و انیمشین بگیر برو بالا. سازنده هاش هم هردمبیل دارن آپدیت می دن هر هفته که می گذره نقد هاش تو استیم داره منفی تر میشه، تعداد بازیکن هاش هم کمتر. به شخصه یکی از رنک بالاهای killer رو می شناسم بیخیال بازی شد. تو این سبک والا Evolve یه سر و گردن بالاتره، مجانی هم هست.

سلام دوست عزیز بنده این بازی رو تبلیع نمیکنم پولی به من نمیدهند فقط میخوام کسانی که الان خریدند تو ایران همدیگه رو پیدا کنند و حال نقد و بحث هم ندارم به خدا تشکر :x
اما در مورد صحبتتون
1- twitch یا هر شبکه ای دیگه در فروش بازی ها نقش دارند اما هیچ بازی رو به کسی تحمیل نمیکنند هر کسی میره بازی رو میبینه و اگر دوست داشته میخره دیده شدن یه بازی لزوما در خرید فرد نقش نداره پس با مثال شما هر بازی اشغالی رو میشه با سرمایه گذاری در twitch فروخت و دیگه به بازاریابی و سلایق فردی کاری لازم نیست داشته باشند
2-هیچ بازی در اول انتشار بی مشکل نیست این بازی هم همانند تمام بازی های دیگه و همانند تمام نرم افزارهای دیگه قبول دارم که مشکلات افتضاحی داشت بازی در زمان عرضه ولی با اومدن آپدیت خیلی هاشون رفع شدند و خیلی هاش هم رفع خواهند شد
3- گرافیک و انیمیشن بازی هم در سطح یک عنوان عالی نیست اما برای یک آنلاین و کوچیک در حد 20 دلار کافی هستش گرافیک یه امر سلیقه ای هست عزیز
4- اپدیت های بازی تا به حال بسیار خوب بوده نمیدونم شما خودتون بازی رو خریدید یا نه و لی من تمام اپدیت هاشو پیگییری کردم
5- متا بازی و نقد بازی هر دو 7 از 10 هستند و فکر کنم از روز اول تغییری نکرده
6- امار پلیر های بازی تا به حال بیشتر رشد داشته تا سقوط برای امار ها برید سایت Dead by Daylight - Steam Charts
7-این که یک نفر از رنک های بالا killer بازی رو ترک کرده باید بگم ایشون تنها نبودن وشاید 1000 نفر دیگه هم بازی رو ترک کرده باشند و ریزش پلیر در همه بازی های آنلاین که من بازی کردم وجود داره ولی بعد از یه مدت پلیر ها تا سطح خاصی ثابت خواهند شد و این به حداقل 6 ماه زمان نیاز داره نه 1 یا 2 ماه مگر در موارد خاص
8- سبک بازی evolve و این بازی عزیر تنها نقطه اشتراکشون شاید 1 به چند نفر بودن بازیکن هاشون باشه وگرنه هیچ ارتباط موضوعی ندارند من تعجب کردم شما چرا این ها رو اصلا با هم مقایسه کردید بنده 2 سال پیش evolve رو پیش خرید و بازی کردم و یکی از شکست هام در خرید بازی بود و پلیر هاش رفتن بازی evolve رو قبل از free to play شدن و بعد از اون ببینید اینجا Evolve Stage 2 - Steam Charts تا مفهوم واقعی ترک کردن بازیکن از یک بازی رو متوجه بشید فقط بعد از فری شدن بازی تعداد پلیر های بازی که به روزی حدود 200 نفر رسیده بود به 55 هزار نفر رسید و امروز به 4 یا 5 هزار نفر دوباره سقوط کرده متاسفانه من عاشق این بازی بودم ولی تمام پلیر هاش بازی رو ول کردن
x_x

در پایان ببخشید که 1 و 2 و 3 و اینا نوشتم خواستم اشتباه نکرده باشم قصد توهین نداشتم :x

• Like
Reactions: NimSa

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام دوست عزیز بنده این بازی رو تبلیع نمیکنم پولی به من نمیدهند فقط میخوام کسانی که الان خریدند تو ایران همدیگه رو پیدا کنند و حال نقد و بحث هم ندارم به خدا تشکر :x
اما در مورد صحبتتون
5- متا بازی و نقد بازی هر دو 7 از 10 هستند و فکر کنم از روز اول تغییری نکرده
8- سبک بازی evolve و این بازی عزیر تنها نقطه اشتراکشون شاید 1 به چند نفر بودن بازیکن هاشون باشه وگرنه هیچ ارتباط موضوعی ندارند من تعجب کردم شما چرا این ها رو اصلا با هم مقایسه کردید بنده 2 سال پیش evolve رو پیش خرید و بازی کردم و یکی از شکست هام در خرید بازی بود و پلیر هاش رفتن بازی evolve رو قبل از free to play شدن و بعد از اون ببینید اینجا Evolve Stage 2 - Steam Charts تا مفهوم واقعی ترک کردن بازیکن از یک بازی رو متوجه بشید فقط بعد از فری شدن بازی تعداد پلیر های بازی که به روزی حدود 200 نفر رسیده بود به 55 هزار نفر رسید و امروز به 4 یا 5 هزار نفر دوباره سقوط کرده متاسفانه من عاشق این بازی بودم ولی تمام پلیر هاش بازی رو ول کردن
x_x

اصلا نمیشه حرف زد تا چیزی می گی بر می خوره به طرف سریع می گه حال رو حوصله ندارم...خوبه میگی از سازنده ها نیستی.
5- منظورم نقد توی استیم بود.
8- اون که قبلا چی بود بله، شما هم اشتباه کردی اون موقع خریدی. ولی الان داشتن بین 2000 تا 5000 هزار بازیکن خوبه برای یه بازی. الان راحت می شه match پیدا کرد. فعلا تو بتا هست شاید اگر محتوا اضافه کنن و از بتا دربیاد یه شوک جدید بخوره به بازی تعداد بازیکن ها بره بالا، شاید هم دوباره بمیره ولی خوب مجانیه بازی چیزی واسه از دست دادن نداریم. الان شما بخوای Evolve بازی کنی اگه واقعا دوست داری بازی رو نمی دونم چی جلوت رو گرفته! founder که هستی اکثر کارکتر ها راست آزاده، بازیکن هم فعلا به اندازه کافی هست.
این Dead by Deaylight خدایی مشکلاتش اینقدر زیاده واقعا ارزش خرید نداره به نظر من، منم نظرم رو درباره بازی گفتم به قول شما چیزی از شما کم و زیاد نمیشه که ناراحت بشی، کسی بخواد می تونه بره تحقیق کنه بازی رو بخره یا بیخیال شه نخره.

R0otkit

کاربر سایت
Feb 4, 2016
25
اصلا نمیشه حرف زد تا چیزی می گی بر می خوره به طرف سریع می گه حال رو حوصله ندارم...خوبه میگی از سازنده ها نیستی.
5- منظورم نقد توی استیم بود.
8- اون که قبلا چی بود بله، شما هم اشتباه کردی اون موقع خریدی. ولی الان داشتن بین 2000 تا 5000 هزار بازیکن خوبه برای یه بازی. الان راحت می شه match پیدا کرد. فعلا تو بتا هست شاید اگر محتوا اضافه کنن و از بتا دربیاد یه شوک جدید بخوره به بازی تعداد بازیکن ها بره بالا، شاید هم دوباره بمیره ولی خوب مجانیه بازی چیزی واسه از دست دادن نداریم. الان شما بخوای Evolve بازی کنی اگه واقعا دوست داری بازی رو نمی دونم چی جلوت رو گرفته! founder که هستی اکثر کارکتر ها راست آزاده، بازیکن هم فعلا به اندازه کافی هست.
این Dead by Deaylight خدایی مشکلاتش اینقدر زیاده واقعا ارزش خرید نداره به نظر من، منم نظرم رو درباره بازی گفتم به قول شما چیزی از شما کم و زیاد نمیشه که ناراحت بشی، کسی بخواد می تونه بره تحقیق کنه بازی رو بخره یا بیخیال شه نخره.

عزیز بنده بهم بر نمیخوره :D من فقط جواب حرف های شما رو از نقطه نظر خودم دادم :-bd در مورد خرید هم همینطور هست هر کسی دلش بخواد میخره من هم در پست اول نگفتم که بخرید فقط یه معرفی کوچیک و اگه کسی داره بیاد بازی کنیم با هم مساله همینجاست که من تبلیغ نکردم فقط حقیقت رو گفتم که قابل استنادم هست در استیم میشه امار فروش رو دید
درمورد evolve هم اگر 5000 تا بمونه من نوکرشم میترسم بیام کلی بازی کنم دوباره بشه 200 تا یا بازی رو ببندن مثل خیلی بازی های دیگه فعلا گفتم تا چند ماه دیگه صبر میکنم

به هرحال من دیدم عکس این بازی هست زیر پروفایل شما نمیدونم داری یا نه بازی رو اگه دوست داشتی با هماهنگی با تیم اسپیک بازی باحالی میشه کرد من انجام دادم ای دی استیمم برای این بازی Steam Community :: ||NOCTURNE|| یا اسمم رو سرچ کنید ||NOCTURNE|| :x:x :*

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
عزیز بنده بهم بر نمیخوره :D من فقط جواب حرف های شما رو از نقطه نظر خودم دادم :-bd در مورد خرید هم همینطور هست هر کسی دلش بخواد میخره من هم در پست اول نگفتم که بخرید فقط یه معرفی کوچیک و اگه کسی داره بیاد بازی کنیم با هم مساله همینجاست که من تبلیغ نکردم فقط حقیقت رو گفتم که قابل استنادم هست در استیم میشه امار فروش رو دید
درمورد evolve هم اگر 5000 تا بمونه من نوکرشم میترسم بیام کلی بازی کنم دوباره بشه 200 تا یا بازی رو ببندن مثل خیلی بازی های دیگه فعلا گفتم تا چند ماه دیگه صبر میکنم

به هرحال من دیدم عکس این بازی هست زیر پروفایل شما نمیدونم داری یا نه بازی رو اگه دوست داشتی با هماهنگی با تیم اسپیک بازی باحالی میشه کرد من انجام دادم ای دی استیمم برای این بازی Steam Community :: ||NOCTURNE|| یا اسمم رو سرچ کنید ||NOCTURNE|| :x:x :*
والا من تو اون Free weekend بازی کردم، خدایی خوشم نیومد دیگه نخریدم! Match making اش خیلی بد بود مخصوصا اون موقع.

R0otkit

کاربر سایت
Feb 4, 2016
25
والا من تو اون Free weekend بازی کردم، خدایی خوشم نیومد دیگه نخریدم! Match making اش خیلی بد بود مخصوصا اون موقع.

متاسفانه یکی از سیاست های اشتباه این شرکت همین بود زمانی که هنوز بازی جا برای درست شدن داشت فری ویکند دادن و افراد زیادی مثل شما تجربه بدی داشتند #:-S به هر حال ممنون

NimSa

کاربر سایت
Mar 18, 2006
100
نام
Nima
بصورت وصف ناپذیری بازی عالیه و بعد از 100 ساعت گیم پلی هنوز دستام عرق میکنه و قلبم تند میزنه موقع بازی8-|:-SS
درسته هنوز خیلییییی جای واسه بهبود و آپدیت داره و مشکلاتی هست که باید برطرف بشه، ولی همین الانش هم محشره\m/\m/

دوستان کسی میدونه بهترین پینگ واسه ماها کدوم کشوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر