مشکلات نرم افزاری

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
  • Like
Reactions: bazicon

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
سلام،فایل هایی که فرمتشون ASSET هست دقیقا چی هستن؟و چه طوری میشه بازشون کرد؟
فایل هایی با این پسوند رو با برنامه Unity (که برای ساخت بازی و مدل سازی سه بعدی هست) میتونید باز کنید

سلام دوستان
من ردی لپ تاپم که چهار گیگ رم داره یک ویندوز سون 32bit نصب کردم ولی فقط ۱.۸۵ گیگ رو استفاده میکنه!
مشکل بخاطر 32bit بودن ویندوز هست ؟؟ چون روی یک سیستم دیگه امتحان کردم با 4gb رم حدودا 3gb قابل استفاده داد!!
ممکنه روی سیستم شما سخت افزاری باشه که از حافظه رم شما برای خودش استفاده میکنه
اگر گرافیک آنبرد دارید یا کارت گرافیکتون از مدلهای Turbo Cach هست، دلیلش همینه.
اول به تنظیمات بایوس سیستم برید و از قسمت System information ببینید که مادربرد چقدر رم شناسایی کرده و مشخصات رم سیستم رو چقدر زده
توی ویندوز هم روی My Computer کیک راست کنید و Properties رو بزنید تو قسمت Installed Memory ببینید چقدر میزنه؟
اون عدد بیرون پرانتز رم شناسایی شده سیستم هست
پیشنهاد میکنم یک نسخه دیگه از ویندوز سون 32 بیتی (ترجیحا Ultimate) نصب کنید . . .
بله، کلا ویندوز 32بیتی بیشتر از دو گیگو نمیشناسه!
محدودیت رم برای ویندوز 32 بیتی چهار گیگه دوست عزیز و تا 4 گیگ مشکلی نداره که 3.5 گیگ میزنه معمولا برای استفاده ویندوز

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
من سرعت دانلودم با ایرانسل ۶ مگ بر ثانیه هستش که طی سه ساعت با این سرعت باید چهل گیگ حداقل بگیرم که معمولا ۳۰ یا ۳۲ گیگ بیشتر نمیتونم بگیرم حالا سوالم اینه میشه کاری کرد دانلود منیجر
بلافاصله بعد از اتمام دانلود فایلو نسازه و بره واسه دانلود بعدی؟؟!! مثلا بعد از آفلاین شدن این کار رو کرد چون همینجوری تایم تلف میکنه بعدشم اگه دنلودام رو همزمان کنم
Idm حالت نات ریسپوند میده وکلی تایم تلف میشه البته لپتاب هم ضعیفه سیستم خوبی هم دارم ولی خب نمیصرفه بخاطر دانلو از اتاق بکشمش تو هال :D

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
من سرعت دانلودم با ایرانسل ۶ مگ بر ثانیه هستش که طی سه ساعت با این سرعت باید چهل گیگ حداقل بگیرم که معمولا ۳۰ یا ۳۲ گیگ بیشتر نمیتونم بگیرم حالا سوالم اینه میشه کاری کرد دانلود منیجر
بلافاصله بعد از اتمام دانلود فایلو نسازه و بره واسه دانلود بعدی؟؟!! مثلا بعد از آفلاین شدن این کار رو کرد چون همینجوری تایم تلف میکنه بعدشم اگه دنلودام رو همزمان کنم
Idm حالت نات ریسپوند میده وکلی تایم تلف میشه البته لپتاب هم ضعیفه سیستم خوبی هم دارم ولی خب نمیصرفه بخاطر دانلو از اتاق بکشمش تو هال :D
کسی را حلی نداره:-/

• Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
دوستان یه آموزش پیدا کردم که باهاش میشه رام اندروید تبلت یا گوشی اندرویدی پاک کرد بجاش ویندوز دسکتاپ ریخت , یا DOUL BOOT بوت کرد هم از اندروید و ویندوز در کنار هم استفاده کرد
نصب ویندوز مثل ویندوز 7 و 8 و 10

اینم لینک آموزش ها + فیلم آموزشی آپلود شده تو آپارت
نرم افزار نصب ویندوز بر روی تبلت اندرویدی - Change My Software - CMS :: توسعه دهندگان اندیشمند
آموزش نصب ویندوز 8 روی گوشی اندرویدی

طبق تحقیقی کردم گفته شده حداقل سخت افزار مورد نیاز :
سی پیو 2 هسته ای 1.2 گیگاهرتز
ram یک گیگ
باید باشه

حالا سوالم اینه یه تبلت قدیمی دارم مشخصاتش : سی پیو 2 هسته ای - ram هم 512 مگابایت هست
آیا میشه با این روش بجا ویندوز 7 و 8 و 10 یه ویندوز xp یا windows ce نصب کرد روی تبلتم؟

چون ویندوز xp و windows ce سخت افزار ضعیفتری نیاز دارن

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
درود!
وقتی میخوام پچ برنامه ای رو باز کنم با این ارور رو به رو میشم:
tvo0_error.png

راه حلی نیست؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

من تازه ویندوز 10 نصب کردم روی لپتاپم که Asus Serie N55SN هست ولی دکمه FN و کل کلید های فیزیکی لپتاپ کار نمیکنه. همه درایور های ویندوز هم نصب هست ولی نمیتونم ویندوز رو آپدیت کن چون یه مشکل دیگه هم دارم اینه که توی این سری درایور وای فای رو که آپدیت کنم هر 1 2 ساعت کلا وای فای خاموش میشه و کلا باید درایور رو Uninistal کنم تا درست شه :(

کسی نمیتونه یه کمک کنه؟ :)

• Like

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام.این ارور که در مورد هارد اکسترنالی هستش که به کامپیور وصله به چه دلیله؟؟روی سیستم قدیمی که ویندوز 7 هم بود این ارور نمیومد ولی از وقتی سیستم جدید گرفتم که ویندوزش 10 هست این ارور میاد.

b0j0_untitled.jpg

• Like

Hsybeaut

کاربر سایت
Sep 23, 2016
10
سلام
من رو مک نمیتونم با vlc زیرنویس فارسی با فرمت ass ببینم همش رو مربع نشون میده ولی وقتی بعضی زیرنویس هارو به srt تبدیل میکنم نشون میده
چیکار کنم درست شه؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
بچه ها من یه فیلم Full HD 31gig با فرمت MKV دارم ولی میخوام بریزم رو هارد 1 ترابایتی با اینکه جا داره ولی اخطار میده که این فایل زیادی بزرگه و نمیتوان ریخت چیکارش باید بکنم تا کپی کنه؟!!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بچه ها من یه فیلم Full HD 31gig با فرمت MKV دارم ولی میخوام بریزم رو هارد 1 ترابایتی با اینکه جا داره ولی اخطار میده که این فایل زیادی بزرگه و نمیتوان ریخت چیکارش باید بکنم تا کپی کنه؟!!

هاردت بصورت fat32 فرمت شده که فایلای بالای 4 گیگو قبول نمیکنه.
باید تبدیلش کنی به ntfs با نرم افزارهای زیر. البته بهتره قبلش از تمام اطلاعات داخل هاردت یه بک آپی بگیری بعدش تبدیل کنی.

Free partition manager software to resize partitions - EaseUS Partition Master Free
MiniTool Free Partition Manager for Window 8/7/vista/xp | Partition Wizard Free Edition

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر