Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سلام حاجی :D
الان رفتم تو خط Rainbow 6 و کمتر بتل میزنم ولی مشکل پیدا کرذن سرور هنوز پابرجاست و خود بازی سرورهای محدودی از خود دایس رو معمولا برای بازی پیشنهاد میده و مثل قبل دیگه نمی تونی با یک سرچ ساده سرور مورد نظرت رو پیدا کنی و اینکه دیگه مثل اوایل بعد آپدیت لگ ندارم و پینگم هم که نمی تونم بگم بهتر شده فرقی نکرده و بسته به تایمی که بازی میکنم پینگم متغیره و اینکه سرور با سرور فرق میکنه با وجودیکه تو هر دو تا سه خط آنتن دارم.
حقیقتش من اصلا راضی نیستم.افتضاح شده.کلا دیگه بازیش نمیکنم اونم فقط به خاطر سرورهای افتضاحش.یعنی با خشاب کامل هم دشمن نمیمیره.اما الان که دارم بتا بتل 1 میزنم خیلی عالیه.تاخیر نداره.امیدوارم برا نسخه اصلی هم بهتر بشه.
.........
من از آذر 94 که رینبو لانچ شد تا همین الان توی خطشم و هیچوقتم سیر نمیشم موفق باشی:D

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
حقیقتش من اصلا راضی نیستم.افتضاح شده.کلا دیگه بازیش نمیکنم اونم فقط به خاطر سرورهای افتضاحش.یعنی با خشاب کامل هم دشمن نمیمیره.اما الان که دارم بتا بتل 1 میزنم خیلی عالیه.تاخیر نداره.امیدوارم برا نسخه اصلی هم بهتر بشه.
.........
من از آذر 94 که رینبو لانچ شد تا همین الان توی خطشم و هیچوقتم سیر نمیشم موفق باشی:D
اگه بتل 1 تاخیر نداشته باشه که دیگه دیوونه کنندست میتونم باهاش زندگی کنم. آره رینبو خیلی بازی معرکه ای هست تو این مدت محدودی که دارم بازیش میکنم واقعا لذت بخش بوده برام و امیدوارم همین طور هم باقی بمونه. اگه از موقع لانچ داری بازیش میکنی دیگه باید برای خودت خدای بازی باشی. راستی لولت چنده؟

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
دو روز پیش با یک گروه از بچه های ایرانی اگه اشتباه نکنم کرمانی بودند پارتی تشکیل دادیم و رینبو بازی کردم اصلا باهاشون حال نکردم چون هم ما رو اصلا ـآدم حساب نکردند چون لولم خیلی پایین بود و اصلا انگار نه انگار ما هم اونجا بودیم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
دو روز پیش با یک گروه از بچه های ایرانی اگه اشتباه نکنم کرمانی بودند پارتی تشکیل دادیم و رینبو بازی کردم اصلا باهاشون حال نکردم چون هم ما رو اصلا ـآدم حساب نکردند چون لولم خیلی پایین بود و اصلا انگار نه انگار ما هم اونجا بودیم
در مورد سوالت لولم 130 هستش.توی رنکم هم گلد3 هست درجم.
از اون بچه ها هم ناراحت نشو.حتما به خاطر اشنایشون به صورت حضوری قطعا صمیمیت بیشتری داشتن و شما هم تازه کارید طول میکشه بازی دستتون میاد چون رینبو همش تجربه ی شخص هم که با مدام بازی کردن سوراخ سمبه ها دستتون میاد چون بازی خیلی ترفند داره و واقعا تاکتیکی هستش.
در مورد اینکه فرمودید انگار اونجا نبودید سعی کنید در این جمع ها زیاد صحبت کنید.هین بازی مدام از موقعیتتون خودتون که چه کارهایی میکنید و یا دشمن کجاست گزارش بدید.مطمن باشید اینجوری خیلی راحت وارد جمع میشید .دال بر بی معرفتی جمع نزارید.
کمی که بگذره قطعا شما هم نقش موثری خواهید داشت در تیم.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
ای گند بزنن این سرور پیدا کردن بازی رو.الان 3روز هست میخوام dlc اسالت رو بازی کنم اصلا سرور پیدا نمیکنه.هرچی هم پیدا میکنه خالی هستن.همه dlc ها رو گند زده.الان فقط میشه مپ های اصلی رو بازی کرد.نمیدونم فقط ما توی ایران اینجوری شدیم بعد اپدیت یا نه.اصلا درست شدنی هست یا نه ؟!

• Like
Reactions: Solidsnake_1

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
ای گند بزنن این سرور پیدا کردن بازی رو.الان 3روز هست میخوام dlc اسالت رو بازی کنم اصلا سرور پیدا نمیکنه.هرچی هم پیدا میکنه خالی هستن.همه dlc ها رو گند زده.الان فقط میشه مپ های اصلی رو بازی کرد.نمیدونم فقط ما توی ایران اینجوری شدیم بعد اپدیت یا نه.اصلا درست شدنی هست یا نه ؟!
برا منم ایطوری کاش یه ابدیت دیگ بدن زده داغون کرده سرورا به هر سروری جوین میشم ده نفر تو صفن مسخرهx-(~X(~X(

Saitama

کاربر سایت
May 22, 2016
28
سلام دوستان.. کسی می تونه برای بدست اوردن Phantom Bow کمکم کنه... تازه BF4 برا Ps4 گرفتم می خوام آزادش کنم.. به راهنمایی احتیاج دارم...کسی بود یه پیامی بده.. ممنون

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام دوستان.. کسی می تونه برای بدست اوردن Phantom Bow کمکم کنه... تازه BF4 برا Ps4 گرفتم می خوام آزادش کنم.. به راهنمایی احتیاج دارم...کسی بود یه پیامی بده.. ممنون
سلام دوست عزيز فقط كافيه مپ (community operation) رو دانلود كني وسطاي مپ يه قسمتي هست كه لاي صخره هاس دقيقا حظور ذهن ندارم كه بين كدوم يك از پرچم ها تو مد كانكوئست هست ميري اون قسمت و از رو زمين ورش ميداري سعي يه مپ ٥/٦ نفرش رو بري كه تا بازي شروع شد بري اون قسمت و ورش داري تو يوتيوب بزني فيلم محله دقيقش رو ميتوني ببيني

• Like
Reactions: jokeram and Saitama

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189
توی مپ Operation Out Break هست . توی یه جعبه س باید Mele کنی جعبه باز میشه ورش میداری
اینم عکسش
http://vignette3.wikia.nocookie.net...akCrate.png/revision/latest?cb=20151028234629

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
برا منم ایطوری کاش یه ابدیت دیگ بدن زده داغون کرده سرورا به هر سروری جوین میشم ده نفر تو صفن مسخرهx-(~X(~X(
من همه این ها رو از چشم رابط کاربری جدید بازی میبینم.قراره بتل1 هم رابط کاربریش همینجور شه.پس فعلا خرید سیزن پس واس بتل1 اصلا عاقلانه نیست تا ببینیم مشکل برطرف میشه یا نه.هرچند کلا سرورهای بتل4 و هاردلاین در بخش مپ های dlc ها کلا خلوت شده یه مدتیه حتی قبل این اپدیت جدید.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
من همه این ها رو از چشم رابط کاربری جدید بازی میبینم.قراره بتل1 هم رابط کاربریش همینجور شه.پس فعلا خرید سیزن پس واس بتل1 اصلا عاقلانه نیست تا ببینیم مشکل برطرف میشه یا نه.هرچند کلا سرورهای بتل4 و هاردلاین در بخش مپ های dlc ها کلا خلوت شده یه مدتیه حتی قبل این اپدیت جدید.
بتل1 که خیلی خوب بود تو سرور میرفتی جوین میزدی راحت میشد مثل بتل4 نیست که ده نفر جلوت باشن البته فک کنم درستش کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر