Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

jokeram

کاربر سایت
Dec 15, 2014
189
مگه دگ جریانش چیه؟من با همچین چیزی برخورد نکردم
اگر با دقت آموزش PSX رو بخونید قسمتی هست مربوط به آپدیت / بازی چند پارتی . اگه لینک خروجی آپدیت بتل رو توی برنامه نگاه کنید متوجه میشید دو پارته . یک پارت 4 گیگی و یک پارت 33 مگی + فایل DP .

• Like
Reactions: mahyarxbox

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
البته اون 33 مگ نبود واسه من:|
سلاح جدیدی اضافه نشده؟
چرا عزیز یه 33 مگ دیگه هم داره، وقتی به 0 قبل از .pkg یک واحد اضافه کنی یه فایل 33 مگی دیگه هم پیدا میکنه
من این 4 گیگ و 33 مگ و نصب کردم اوکی شد
اولین بار هم بود بتل بازی میکردم جات خالی به هر روشی که میشد کشتن من و، فقط در گوشی نخوردم تو بازی :D

• Like
Reactions: mahyarxbox

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
این آپدیت جدیده که برای من 4.8 گیگ بود خیلی مولتی بازی رو داغون کرده علاوه بر اینکه خیلی از سرورها رو دیگه نشون نمیده کلی بازیم دچار لگ شده. اول که سرورها رو چهار خط دیدم با اون ظاهر جدیدشون کلی ذوق مرگ شدم و دلم رو برای بازی با پینگ پایین تر صابون زدم ولی وقتی میرم تو بازی خیلی لگ دارم خیلی؛ این چه وضعشه آپدیت میدند که تجربه بازی رو بهتر کنند نه اینکه تا مرز شکستن دسته پیش ببرند آدم رو
مسخره کردند خودشون رو آقا مسخره x-(

آخرین ویرایش:

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
این آپدیت جدیده که برای من 4.8 گیگ بود خیلی مولتی بازی رو داغون کرده علاوه بر اینکه خیلی از سرورها رو دیگه نشون نمیده کلی بازیم دچار لگ شده. اول که سرورها رو چهار خط دیدم با اون ظاهر جدیدشون کلی ذوق مرگ شدم و دلم رو برای بازی با پینگ پایین تر صابون زدم ولی وقتی میرم تو بازی خیلی لگ دارم خیلی؛ این چه وضعشه آپدیت میدند که تجربه بازی رو بهتر کنند نه اینکه تا مرز شکستن دسته پیش ببرند آدم رو
مسخره کردند خودشون رو آقا مسخره x-(
منم دقیقا مشکل سرور پیدا کردم کلا چنتا سرور بیشتر پیدا نمیکنه لگم داره.خدایش داشتیم راحت بازی میکردیما هم دوباره پیداشون شد گند زدت توش:|

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
منم دقیقا مشکل سرور پیدا کردم کلا چنتا سرور بیشتر پیدا نمیکنه لگم داره.خدایش داشتیم راحت بازی میکردیما هم دوباره پیداشون شد گند زدت توش:|
این عصری چند دست بازی کردم خوب شده مثل اینکه دیگه لگ نداشتم ولی هنوز مشکل محدودیت سرور دارم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
این عصری چند دست بازی کردم خوب شده مثل اینکه دیگه لگ نداشتم ولی هنوز مشکل محدودیت سرور دارم
سلام داداش.
چه خبر از اپدیت اخری بتل4؟ توی این مدتی که اپدیت اومده اوایلش ناراضی بودید حالا چطوره؟وضعیت پینگ و لگ و پیدا کردن سرور در چه حده؟

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
سلام داداش.
چه خبر از اپدیت اخری بتل4؟ توی این مدتی که اپدیت اومده اوایلش ناراضی بودید حالا چطوره؟وضعیت پینگ و لگ و پیدا کردن سرور در چه حده؟
سلام حاجی :D
الان رفتم تو خط Rainbow 6 و کمتر بتل میزنم ولی مشکل پیدا کرذن سرور هنوز پابرجاست و خود بازی سرورهای محدودی از خود دایس رو معمولا برای بازی پیشنهاد میده و مثل قبل دیگه نمی تونی با یک سرچ ساده سرور مورد نظرت رو پیدا کنی و اینکه دیگه مثل اوایل بعد آپدیت لگ ندارم و پینگم هم که نمی تونم بگم بهتر شده فرقی نکرده و بسته به تایمی که بازی میکنم پینگم متغیره و اینکه سرور با سرور فرق میکنه با وجودیکه تو هر دو تا سه خط آنتن دارم.

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر