Multi Platform Rocket League

درود .

دیدم کسی واسه این بازی بزرگ تاپیک نزده مجبور شدم خودم بزنم :d
بازی این ماه به صورت رایگان برای اعضای پلاس در دسترسه . امتیازاتش هم خیلی خوب شده .میتونین بحث هاتون رو اینجا انجام بدین :d
فعلا هم سرور های انلاین وضعیتشون خوب نیست :|

اینم چند تا عکس از بازی :

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Sad
Reactions: TeTration and NHM

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان. قصد خرید نسخه فیزیکی بازی رو دارم. متاسفانه شرایط برای بازی کردن به صورت انلاین ندارم. میخواستم بدونم بازی حالت افلاین و بازی با هوش مصنوعی به صورت تک نفره رو داره ؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان. قصد خرید نسخه فیزیکی بازی رو دارم. متاسفانه شرایط برای بازی کردن به صورت انلاین ندارم. میخواستم بدونم بازی حالت افلاین و بازی با هوش مصنوعی به صورت تک نفره رو داره ؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید
از دوستان اگه کسی بازی رو انجام داده مرام بزاره ما رو راهنمایی بکنه

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
بله داره ولی مثل حالت آنلاینش لذت بخش نیست حالا تصمیم با خودتونه
دمت گرم داداش . خیلی لطف کردی. راستش تنهای تنها هم نیستم بعضی وقتا بستگان و دوستان هم میان با هم دو نفره میزنیم. از این نظر جذابیت داره؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دمت گرم داداش . خیلی لطف کردی. راستش تنهای تنها هم نیستم بعضی وقتا بستگان و دوستان هم میان با هم دو نفره میزنیم. از این نظر جذابیت داره؟
چی بگم بازی یک به یک بعضی وقتا جذابه ولی من اصلا با اسپلیت اسکرین حال نمیکنم شما رو نمیدونم ( خودتون یه ویدئو از اسپلیت اسکرین بازی تو یوتیوب ببینید بهتر میتونید تصمیم بگیرید )
بازم میگم اگه قصد آنلاین بازی کردن ندارید بازی های فوتبالی دیگه مث fifa وpes گزینه های بهتری هستند

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
چی بگم بازی یک به یک بعضی وقتا جذابه ولی من اصلا با اسپلیت اسکرین حال نمیکنم شما رو نمیدونم ( خودتون یه ویدئو از اسپلیت اسکرین بازی تو یوتیوب ببینید بهتر میتونید تصمیم بگیرید )
بازم میگم اگه قصد آنلاین بازی کردن ندارید بازی های فوتبالی دیگه مث fifa وpes گزینه های بهتری هستند
واقعا ممنونم از راهنماییتون . سپاس

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
دوستان بازی تخفیف خورده یه مقدار و زمان خوبیه برا خرید...
فقط سوال اینجاس که مشکل سرورا همپنان پابرجا هستن؟!!

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام.
دوستانی که بازی میکنند...وضعیت سرورهای بازی چطوریه؟
به لابی کانکت میشه؟ میشه مالتی راحت و بدون لگ بزای کرد؟ یا مثل Mortal Kombat عه؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام.
دوستانی که بازی میکنند...وضعیت سرورهای بازی چطوریه؟
به لابی کانکت میشه؟ میشه مالتی راحت و بدون لگ بزای کرد؟ یا مثل Mortal Kombat عه؟؟

به صورت عادی وصل نمیشه به سرورهاش، فیل تر هستن ولی قبلا میشد با IP کشورهای دیگه وصل شد راحت بازی کرد الان نمیدونم میشه وصل شد هنوز یا نه

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
امروز وقت کردم گیم رو برای پلی 4 هم تهیه کنم و پلی بدم . اول از همه باید تشکر کنم از @sam09ft و @aliahmadi2 عزیز به خاطر کمک هایی که برای وصل شدن به سرور راکت کرده بودن . اون روش پـــــروکـــسی بدون مشکل برام جواب داد (البته نمیتونستم تو گیم چت کنم ! دلیلش رو کسی میدونه ؟)
دوم این که بعد 6-7 دست بازی کردن ، یه شباهت عجیب تو همشون پیدا کردم . این که پلیرا به شدت بدون فکر و قدرتی بازی میکردن :| (خواستم بگم وحشیانه دیدم جالب نیست ) cross play هم غیر فعال میکنم همیشه تا پلتفرم طرفین یکسان باشه .
ضمنا ، به این دلیل متوجهش شدم چون خودم مدت هاست روی pc پلی میدم راکت رو و به ندرت این شیوه بازی رو میدیدم توشون ! روی کنسول رسما هیچ کس هدفش دروازه نبود و فقط میخواستن بزنن زیر توپ :))
ولی در کل ، با پلی 4 هم گیم صفای خودش رو داره . به دوستانی که هنوز روی هیچ پلتفرمی این گیم رو تجربه نکردن ، به شدت پیشنهاد میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر