منتظر سیستم امنیتی ورود دو مرحله ای برای اکانت PSN خود باشید: خداحافظ اکانت های هکی

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
این مدت بحث های زیادی درباره ی این موضوع انجام شد، شکی نیست که اصل کار نقض کپی رایت درست نیست، حالا هم که خوشبختانه ، با برقراری تأیید هویت دو مرحله ای امنیت اکانت خیلی بیشتر شده، دیگه جای بحثی رو نمی بینم بنده اما دو پست گذشته در این باره هست که اینجا نقل قول میزنم، مناسبه:

Sent from my iPhone using Tapatalk
مثال شما مثل اینه که بگی اگه بری بانک بزنی دزدی نیست ولی اگه بری خونه یکی رو بزنی اسمش دزدیه ! منطقو ... دی:

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: iMahmoud

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
قصد به حاشیه کشیدن ندارم ولی باورتون میشه تو شهر ما بعد از گذشت 4 ماه نمیتونی بازی هایی مثل دوم و آنچارتد رو دست دو پیدا کنی ؟ دلیلش هم واضحه چون مغازه دارن محترم این بازی ها رو هفته ای 12 تومن کرایه میدن و مسلما دیگه کسی سراغ تعویض دیسک نمیره اگه کسی مثل من بخواد بخش مولتی پلیر این بازی ها رو بره چاره ای جز خرید دیسک آک نداره حالا فروشش هم که مصیبت جداگانه ای و قید فروش بازی ها ی تمام آنلاینی مثل division رو هم کلا باید از سرت بپرونی( به دلیل مشغله کاری امکان خرید از دیوار و اینا هم ندارم لطفا پیشنهاد ندید )
مسلما مسدود کردن ظرفیت آفلاین کار درستی نیست ولی کسایی هم که میان اینجا و با افتخار از تعویض دیسک با قیمت 20 تومن دفاع میکنن قهرمان نیستن کرایه بازی هم از نظر کپی رایت هیچ توجیهی نداره و فقط در کشور هایی مثل ایرانه که طرف میتونه با 15 تومن آنچارتد 4 بازی کنه امیدوارم طبق پیش بینی ها نسل آینده بازی های فیزیکی از چرخه خرید و فروش کنار برن تا قیافه دوستانی که چاره ای جز خرید بازی دیجیتال 60 دلاری ندارن رو ببینیم حالا بماند که باید 60 دلار پول بدی و هیچ خدماتی هم دریافت نکنی

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
مثال شما مثل اینه که بگی اگه بری بانک بزنی دزدی نیست ولی اگه بری خونه یکی رو بزنی اسمش دزدیه ! منطقو ... دی:

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

قیاس شما مع الفارق هست
در حالی که مساوی دونستن اکانت با اموال تو خونه ی شما کاملن مشابه و درست هست [تفاوتش چیه اگه وجود داره؟]
قیاس مع‌الفارق - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

hidden-h

کاربر سایت
Dec 14, 2015
59
دزدی چیه؟
فقط شش ماه ظرفیت خالی اکانتش رو قرض میگیرم

فرستاده شده از C5502ِ من با Tapatalk
قرض میگیری؟؟
از کی قرض میگیری فک کنم یا من مفهوم قرضو نمیدونم یا شما قرض اینه که از طرف اجازه بگیری که یه مدتی از مالش استفاده کنی اما فک نکنم اون بدبخت خبر داشته باشه شما کی هستی

Amir_hosein_ShN

کاربر سایت
Aug 4, 2016
17
قرض میگیری؟؟
از کی قرض میگیری فک کنم یا من مفهوم قرضو نمیدونم یا شما قرض اینه که از طرف اجازه بگیری که یه مدتی از مالش استفاده کنی اما فک نکنم اون بدبخت خبر داشته باشه شما کی هستی
شما طوری دزدی میگید انگار مثلا میریم رمز اکانت طرف رو هم عوض میکنیم نمیزاریم خودش استفاده کنه
بابا ظرفیت خالی داره ما هم از اونا استفاده میکنم
به طرف هم ضرر و زیان زیادی نمیرسه که اسمشو دزدی گذاشتید
دزدی هست ولی نه در حدی که همش بکوبید سرمون همش بگید دزد دزد

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
این روش توفیق چندانی برای ضد هک شدن اکانت ها نیست(در حال حاظر )....کسانی که اکانت های PSN رو هک میکنن در پی این نیستن رمز اکانت رو عوض کنن...این تایید 2 مرحله ای برای شخصی هست که بخواد پسورد رو عوض کنه اونوقت سیستم ازش تایید دو مرحله ای میخواد.
من تایید دو مرحله ای رو فعال کردم و با چیلتر شکن امریکا و چند کشور دیگه کانکت شدم به اکانتم راحت وارد اکانت شد بدون این که بگه کد میفرستم به تلفنت در حالی که ایمیل های یاهو و جیمیل بالافاصله بعد از تغییر ایپی کشور کد میخواد.
فقط این روش رو تست نکردم که اگر 10 دفعه پسورد رو اشتباه بزنی ایا میگه کد میفرستم به تلفنت یا این که کماکان کد کپچا میده ؟ اگر بعد از چند بار پسورد اشتباه زدن تایید دومرحله ای فعال شه خوبه.

• Like
Reactions: Amir_hosein_ShN

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
.
من تایید دو مرحله ای رو فعال کردم و با چیلتر شکن امریکا و چند کشور دیگه کانکت شدم به اکانتم راحت وارد اکانت شد بدون این که بگه کد میفرستم به تلفنت در حالی که ایمیل های یاهو و جیمیل بالافاصله بعد از تغییر ایپی کشور کد میخواد.

خیلی عجیبه، برای من و بقیه ی دوستان ، شما هر بار که بخوای وارد یه پلتفرم جدید یا سایت سونی بشی کد میفرسته بعد از رمز و تا کد رو ندی نمی تونه بری!
ببین بعد اینکه شماره رو ثبت کردی یه گزینه بالاش هست اون رو هم فعال کردی؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
این روش توفیق چندانی برای ضد هک شدن اکانت ها نیست(در حال حاظر )....کسانی که اکانت های PSN رو هک میکنن در پی این نیستن رمز اکانت رو عوض کنن...این تایید 2 مرحله ای برای شخصی هست که بخواد پسورد رو عوض کنه اونوقت سیستم ازش تایید دو مرحله ای میخواد.
فقط این روش رو تست نکردم که اگر 10 دفعه پسورد رو اشتباه بزنی ایا میگه کد میفرستم به تلفنت یا این که کماکان کد کپچا میده ؟ اگر بعد از چند بار پسورد اشتباه زدن تایید دومرحله ای فعال شه خوبه.
درود
هنوز تو مرحله تست هست
یکم زمان بدید درست میشه

خیلی عجیبه، برای من و بقیه ی دوستان ، شما هر بار که بخوای وارد یه پلتفرم جدید یا سایت سونی بشی کد میفرسته بعد از رمز و تا کد رو ندی نمی تونه بری!

درود
شماره ایران قابل استفاده هست ؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Black Roz

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
در کل سرویس امنیتی خیلی خوبی هست و سونی زودتر از اینا باید بفکر میوفتاد
دوستانی هم که تا قبل از این دنبال اکانت هکی بودن زیاد امیدوار به هک سیستم امنیتی نباشید و مطمئنا سختگیرانه تر از این هم خواهد شد

سلام بله هست
منتهی فقط از طریق سایت قابل دسترس هست خود کنسول چندتا کشور محدود رو بیشتر نداره

بسیار هم عالی که قابل دسترسی هست

شما طوری دزدی میگید انگار مثلا میریم رمز اکانت طرف رو هم عوض میکنیم نمیزاریم خودش استفاده کنه
بابا ظرفیت خالی داره ما هم از اونا استفاده میکنم
به طرف هم ضرر و زیان زیادی نمیرسه که اسمشو دزدی گذاشتید
دزدی هست ولی نه در حدی که همش بکوبید سرمون همش بگید دزد دزد

هیچ توجیهی برای این مورد وجود نداره
حالا هی بیاید از ظرفیت ۱.۲.۳.۴...... بگید برای توجیه این کار !!!
این کار کلا از ریشه مشکل داره برادر

Last edited by a moderator:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
درست شد دوستان...باید به حالت Active در میامد که قبلش Inactive بود...الان دیگه با تغییر هر ایپی کد ارسال میشه به گوشی و دیگه 100% دست جوجه هکرها کوتاه میمونه از این نوع هک.

دقیقا همین رو که گفتید انجام دادم اوکی شد...ممنون.

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
میگم ما ک اکانتمون ریجن آمریکاست بعد سونی تعجب نمیکنه از این ک شماره ایرانو بهش میدیم؟:D
این قضیه که اجباری نیست یکم مشکوک میزنه.خود سونی داره واسه فروش بیشتر کنسولش با هکر ها همکاری میکنه.
واقعا شرکت ها الان خیلی پول پرست شدن!حالا هم که داره NEO میاد یعنی رسما 60 میلیون گیمر رو به قسمت چپ بدنشون گرفتن:D

• Like
Reactions: Ezio96 and yonestm

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
میگم ما ک اکانتمون ریجن آمریکاست بعد سونی تعجب نمیکنه از این ک شماره ایرانو بهش میدیم؟:D

:D

خود سونی و شرکت های دیگه مثل اپل خبر دارن که ایرانی ها با کشور های دیگه اکانت میسازن وگرنه چه دلیلی داره شماره ایران رو پشتیبانی کنن در حالی که توی لیست اصلی نیست!
بنابراین فکر نکنم تعجب کنن

این قضیه که اجباری نیست یکم مشکوک میزنه.خود سونی داره واسه فروش بیشتر کنسولش با هکر ها همکاری میکنه.
:D

آره مشکوک که هست مخصوصن تا قبل از فعال شدن این قابلیت که کلی اکانت هک شده و میفروشن واقعن جای سؤال داره که این همه کاربران پول خرج کردند و آخرش اینطوری
ولی حالا که تأیید هویت دو مرحله ای اومده اول از همه باید مراقب کلاه خودمون باشیم باد نبره!
بعدش هم از این به بعد کسی که اکانت ارزشمند داره و این قابلیت رو فعال نکنه و اکانتش هک بشه از نظر من دیگه خودش هم خیلی بی تقصیر نیست!
واقعا شرکت ها الان خیلی پول پرست شدن!حالا هم که داره NEO میاد یعنی رسما 60 میلیون گیمر رو به قسمت چپ بدنشون گرفتن:D

بله ، متأسفانه همین طوره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر