منتظر سیستم امنیتی ورود دو مرحله ای برای اکانت PSN خود باشید: خداحافظ اکانت های هکی

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
وارد جایی میشین که میتونین این قابلیت رو فعال کنید.ازتون ایمیل پسورد میخواد.وارد میکنین.شماره خودتون رو add میکنید.کد ارسال میشه.بعد از اکانت طرف استفاده میکنید بعد برمیگردید شمارتون رو برمیدارید از اونجا.البته علاوه بر اینکه زمان بره تقریبا احتمال فهمیدن صاحب اکانت 99% میشه که ریسک بزرگیه.ولی میشه اینکارو کرد ولی زیاد کاربردی نیست
دوست عزیز یک جایی رو اشتباه متوجه نشدید؟:D.
وقتی شما قبلا شماره همراه رو فعال کرده باشی، برای ویرایش اون بازم پسوردی رو به همون شماره برای تایید ویرایش ارسال میکنه و اصلا دیگه گذینه ی add وجود نداره، فقط edit هست.
><><><><><
پ.ن:در کل خبر ناگواری بود، تسلیت میگم، انشاالله غم آخرتون باشه:D.
موفق باشید.

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

• Like
Reactions: iMahmoud and Ezio96

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
دوست عزیز یک جایی رو اشتباه متوجه نشدید؟:D.
وقتی شما قبلا شماره همراه رو فعال کرده باشی، برای ویرایش اون بازم پسوردی رو به همون شماره برای تایید ویرایش ارسال میکنه و اصلا دیگه گذینه ی add وجود نداره، فقط edit هست.
><><><><><
پ.ن:در کل خبر ناگواری بود، تسلیت میگم، انشاالله غم آخرتون باشه:D.
موفق باشید.

Sent from my H30-U10 using Tapatalk
دوست عزیز چرا الکی دور ور میداری؟من گفتم دارم از اکانت های هکی استفاده میکنم؟بهتره به خودت تسلیت بگی که هنوز بهت یاد ندادن در مورد مردم زود قضاوت نکنی
من الله توفیق
ویرایش:تا وقتی اجباری نشه بدرد نمیخوره

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
امیدورارم این قابلیت برا اکانت هایه جدید اجباری شه یا برا همه اکانت ها همون طور که اکانت هایه ایکس باکس اینجوریه(البته اینو دقیق نمیدونم اما برا من اجباری بود)

• Like
Reactions: Paradise Lost

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
بله امکانش هست. اگه صاحب اکانت متوجه بشه و شکایت کنه
اینم تو سایت سونی نوشته که کنسول بن دائم یمشه
من یه بار اشتباه کردم خریدم چند هفته بعد توبه کردم اکانتو دیلیت کردم رفتم پلاس هم خریدم ، خدا کنه بن نشم :(
میخواستم از صاحب اکانت هم معذرت خواهی کنم ولی ترسیدم برعکس شکایت کنه به سونی و بن بشم البته حق هم داره ...
بچه ها به نظرتون چطوری بهش بگم که منو ببخشه چون عذاب وجدان دارم چند هفته از بازیاش استفاده کردم :-s

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من هم دیسک میخرم هم اکانت شیرینگ هم اکانت هکی بسته به اینکه چه بازی باشه و فروشنده برای یوزر ارزش قایل باشه یا نه .
به عنوان مثال شما سیزن پس اساسین کرید سیندیکیت رو مقایسه کن با سیزن پس ویچر 3. این دو تا باید قیمتشون اندازه هم باشه ?! من سیزن پس سیندیکیت رو هکی خریدم 1.5 دلار ولی برای ویچر 3 با اینکه میتونستم به همین قیمت بخرم ولی چون برای سازندگانش ارزش قایل بودم رفتم گیفت کارت خریدم و اورجینال خریدم . یا مثلا یه بازی مثل انچارتد رو اکانت شیرینگ قانونی خریدم یا ufc 2 هم همینطور یا باز یه بازی مثل اوردر 1886 که سازندش برای گیمر ارزش قایل نمیشه و چیز اشغال میده باز هکی خریدم 2 دلار !

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
دوستان یک سوال اگه این قسمت رو فعال کنیم واسه هر بار وارد شدن به کنسول نیاز هست کد به شماره موبایل بفرسته یا فقط برای یک بار؟ دوم این که میشه مثلا شماره موبایل رو بعد چند مدت عوض کرد؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
من هم دیسک میخرم هم اکانت شیرینگ هم اکانت هکی بسته به اینکه چه بازی باشه و فروشنده برای یوزر ارزش قایل باشه یا نه .
به عنوان مثال شما سیزن پس اساسین کرید سیندیکیت رو مقایسه کن با سیزن پس ویچر 3. این دو تا باید قیمتشون اندازه هم باشه ?! من سیزن پس سیندیکیت رو هکی خریدم 1.5 دلار ولی برای ویچر 3 با اینکه میتونستم به همین قیمت بخرم ولی چون برای سازندگانش ارزش قایل بودم رفتم گیفت کارت خریدم و اورجینال خریدم . یا مثلا یه بازی مثل انچارتد رو اکانت شیرینگ قانونی خریدم یا ufc 2 هم همینطور یا باز یه بازی مثل اوردر 1886 که سازندش برای گیمر ارزش قایل نمیشه و چیز اشغال میده باز هکی خریدم 2 دلار !

خسته نباشی واقعا
شما با این کارت آسیبی به سازنده نمیرسونی ، دهن اون بدبختی که ۶۰$ داده بازی خریده ، بعد یکی اکانتشو هک کرده به شما فروخته سرویس میشه
این حرکات قشنگ شما زمانی جواب میده که کنسول کپی خور شه شما بازی کپی بخری نه اینکه از یه مصرف کننده ی دیگه دزدی کنی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

خب شما مگه مجبوری که این بازی های اشغال سطح پایین رو بازی کنی ؟ متا و نمرات برای همین وجود داره که مردم برای بازی اشغال پولشون رو دور نریزن.
........
منم رفتم دو مرحله ای رو فعال کردم ..باشه که این جور تجارت ها برچیده شه

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين

برای بنده هم اتفاق افتاده که بعد از خرید بازی در سطح انتظارم نبوده ، ولی این استدلال شما حکایت ضرب المثل : (گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری) هست، اون شخص که نباید تاوان کم کاری سازنده بازی رو پس بده، بیچاره اون شخص که رفته 60 دلار برای the order داده که بعدش هم شد 20 دلار! اون وقت همون اکانتش هم هک بشه! این دیگه نهایت ظلم می تونه باشه در قضیه هک اکانت، ضمن اینکه دوست عزیز الآن با این همه متا و نقد و نظرات کاربر ها و منتقد ها و ویدئوهایی که همون ساعات اولیه انتشار یک بازی بیرون میاد دیگه کسی نمی تونه بگه که من نمی دونستم فلان بازی در چه حد و اندازه ای هست
خب شما مگه مجبوری که این بازی های اشغال سطح پایین رو بازی کنی ؟ متا و نمرات برای همین وجود داره که مردم برای بازی اشغال پولشون رو دور نریزن.

همین رو بگو، اصلن اگه آشغاله چرا بازی می کنید؟! هر چی که هست حتمن دوست داشتی تجربه اش کنی دیگه
ضمن اینکه بازی های به اصطلاح سطح پایین معمولن هم افت قیمت سریع پیدا می کنند و با کمی صبر میشه با قیمت بهتر و پایین تر گرفت

دوستان یک سوال اگه این قسمت رو فعال کنیم واسه هر بار وارد شدن به کنسول نیاز هست کد به شماره موبایل بفرسته یا فقط برای یک بار؟ دوم این که میشه مثلا شماره موبایل رو بعد چند مدت عوض کرد؟

در ps4 که فقط همون بار اول نیاز هست اما دوستی میگفت که ps3 شون هر باز لازمه!! (که سخت میشه کار ، نمی دونم چرا اینطوره)
بله امکان add/edit شماره هست
Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Democracy

mehdi-ss

کاربر سایت
Oct 31, 2008
134
نام
مهدي
یعنی منطقتون تو حلقم . دزدی دزدیه چه اکانت یه نفر باشه چه کپی کردن بازیه یه سازنده بازی یا یه شرکتی مثل سونی. تو این مملکت هم که ماشالا همه چی قانون داره و هرکی هرکی نیست

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
در جواب دوستان :
اولا یه مساله هست بعضیها میگن شخص حقیقی و شرکت و بین دزدی از اینا فرق میزارن . مثلا میگن اگر اکانت شخص هک کنی عیب داره ولی اگر از شرکت دزدی کنی عیب نداره ! در حالی که همون شرکت هم از یه سری ادم حقیقی تشکیل شده و هیچ فرقی نمیکنه و شما هم که از ویندوز کپی استفاده میکنید هیچ فرقی با اینهایی که از اکانت هکی یا به اصطلاح شما دزدی استفاده میکنند ندارید !
در کل برای من این چیزا زیاد مهم نیست و تا وقتی امکانش باشه استفاده میکنم هر وقت هم نبود از شیرینگ قانونی یا دیسک استفاده میکنم .

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
مثلا میگن اگر اکانت شخص هک کنی عیب داره ولی اگر از شرکت دزدی کنی عیب نداره ! در حالی که همون شرکت هم از یه سری ادم حقیقی تشکیل شده و هیچ فرقی نمیکنه و شما هم که از ویندوز کپی استفاده میکنید هیچ فرقی با اینهایی که از اکانت هکی یا به اصطلاح شما دزدی استفاده میکنند ندارید !

این مدت بحث های زیادی درباره ی این موضوع انجام شد، شکی نیست که اصل کار نقض کپی رایت درست نیست، حالا هم که خوشبختانه ، با برقراری تأیید هویت دو مرحله ای امنیت اکانت خیلی بیشتر شده، دیگه جای بحثی رو نمی بینم بنده اما دو پست گذشته در این باره هست که اینجا نقل قول میزنم، مناسبه:

منطق بعضیا واقعاً خیلی جای فکر داره!!!
یهو از در و دیوار خونه مردم برید بالا برید سراغشون بگید شما رو سیستمت هرچی داری دزدیه پس منم الان میخوام از وسایل تو استفاده کنم!!!
داری اکانت یه نفر رو ازش میگیری! شاید اون نفر مثل من اکانتش رو شیر کرده باشه. الان اونی که من باهاش شیر کردم نزدیک 300 دلار تو اکانت من بازی خریده. اگه اکانت من فروخته بشه درسته که من میتونم بازی کنم ولی تکلیف دوستم چی میشه؟؟؟
شاید اکانت پلاسش واسه 4 تا یوزر دیگه که تو خونه دارن استفاده میکنن شیر میشه! وقتی Deactive میکنید همه ی اینارو ازش میگیرید.
خیلی از قابلیت های PSN مثل آپدیت خودکار و ... باید اکانت روی کنسول اکتیو باشه.
مایکروسافت ، اپل و ... تو مارکتینگشون ایران رو قرار نمیدن به هر دلیلی. یکی اینکه ایران قانون کـپی رایت نداره ، یکیم تحریم کرده! شما بری با کردیت اورجینال هم خرید کنی، به هر مشکلی بخوری به شما خدمات نمیدن! وقتی که من از برنامه ی کرک شده استفاده میکنم حق شما رو نخوردم. ولی وقتی به خودت حق میدی از اکانت دزدیده استفاده کنی داری حق یه نفر دیگه مثل خودت رو ازش میگیری. اینکار اسمش دزدیه ! حتماً نباید برید یه چیز فیزیکی رو از یه جایی قایمکی بردارید تا بهش بگید دزدی!

تفاوت کاملن آشکار هست، حالا شما دوست داری نبین، اون طرف یک کمپانی هست که نمی تونه یا نمیخواد به شما خدمات بده و حتی روی کشور شما برای آمار فروش هم حساب نکرده اما اون اکانت برای یه آدم معمولی هست! (تازه بماند دوستان زیادی هستند که با وجود اختلافات ارزی و عدم امکان خدمات چیز های دیگه رو هم اورجینال میخرن)
به همون مثالی که دوست مون زد دقت کنید تا تفاوت رو بفهمید ، آیا شما قبول می کنی دزد بیاد اموال شما رو ببره بعد بگه چون ویندوز کپی روی PC ات داری کار من ایرادی نداره و شما نباید اعتراض کنی!! اکانت هم مثل همون اموال تو خونه ی شماست حتی شاید از خیلی چیزها هم گرون تر تموم شده باشه برای فرد! (اگه هنوز با این مثال هم بگی هک اکانت بهتر از کپی هست که دیگه مشخصه کی دنبال توجیه هست)

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
انصافا بعضیاتون چقدر ظالمانه کسایی که هکی خریدنو میکوبونین ، خودتون هیچوقت تو زندگیتون به هرنحوی هکی استفاده نکردین واقعا ؟ : میدونم کار درستی نیست اما خب خیلیا دیگه این کارو انجام دادن
ویرایش : خود من خبر نداشتم آسیب مستقیم به کاربر میزنه یا نه هنوزم نمیدونم ، فک میکنم که فقط به ظرفیت های قابل استفادش آسیب میرسه .

Amir_hosein_ShN

کاربر سایت
Aug 4, 2016
17
فروختن یوزر و پسورد اکانت های هک شده دزدی و خریدنش هم خریدن مال دزدی حساب میشه.حالا هی بیاین با حرص خوردن خودتون رو تسکین بدید و با گفتن اینه که شما بچه پولداری و اینا کارتون رو توجیح کنید :)
دزدی چیه؟
فقط شش ماه ظرفیت خالی اکانتش رو قرض میگیرم

فرستاده شده از C5502ِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر