منتظر سیستم امنیتی ورود دو مرحله ای برای اکانت PSN خود باشید: خداحافظ اکانت های هکی

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
آقا اینا که جوش و حرص میخورن دیگه چشونه پس!؟
خب برن تایید دو مرحله ای بزنن راحت کنن خودشون رو اگه نگران اکانتشون هستن
دیگه چرا هی غر میزنید خب
سونی همین کار رو کرد برای امثال شما ها
دیگه اونی که این قابلیت رو فعال نمیکنه اختیارش دست خودشه
حرص اونم شماها باید بخورید؟؟؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آقا اینا که جوش و حرص میخورن دیگه چشونه پس!؟
خب برن تایید دو مرحله ای بزنن راحت کنن خودشون رو اگه نگران اکانتشون هستن
دیگه چرا هی غر میزنید خب
سونی همین کار رو کرد برای امثال شما ها
دیگه اونی که این قابلیت رو فعال نمیکنه اختیارش دست خودشه
حرص اونم شماها باید بخورید؟؟؟
مهمتر اینجاس که شما چرا حرص و جوش می خوری از اینکه اینا میان می گن خوب شد بساط هکی ها برداشته شد. تو تاپیکی که اصلا در مورد این قضیه هست، طبیعیه ضد هک هست شما چه دلیلی داری میای پست می دی که نه نگران نباشید اکانت هکی به راهه. انتظار به هم ریختن جو رو نداری؟ یعنی قشنگ انگار سرت درد می کنه برای تشنج به راه انداختن، اون از حرکاتت رو تاپیک خبر این قضیه، اینجا هم ول کن نیستی ها.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان امکان داره با گرفتن اکانت هکی کنسول بن بشه؟
بله امکانش هست. اگه صاحب اکانت متوجه بشه و شکایت کنه
اینم تو سایت سونی نوشته که کنسول بن دائم یمشه

A user has attempted or been successful in getting other users’ password and/or sign –in ID. This will result in a permanent console and/or account ban on a first offence. If the user manages to get the account details of another SEN user, we will also suspend the compromised account until the real owner can secure it.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
نوشته شده توسط aiat_gamer:
مهمتر اینجاس که شما چرا حرص و جوش می خوری از اینکه اینا میان می گن خوب شد بساط هکی ها برداشته شد. تو تاپیکی که اصلا در مورد این قضیه هست، طبیعیه ضد هک هست شما چه دلیلی داری میای پست می دی که نه نگران نباشید اکانت هکی به راهه. انتظار به هم ریختن جو رو نداری؟ یعنی قشنگ انگار سرت درد می کنه برای تشنج به راه انداختن، اون از حرکاتت رو تاپیک خبر این قضیه، اینجا هم ول کن نیستی ها.
تو مگه قرار نشد پست منو نقل قول نکنی
دست از سر من بردار وگرنه یه چیزی بهت میگم که اونوقت تو جمع درستش نیست

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
تو مگه قرار نشد پست منو نقل قول نکنی
دست از سر من بردار وگرنه یه چیزی بهت میگم که اونوقت تو جمع درستش نیست
برای بار صدم، پست می دی هر کسی می تونه پستت رو نقل قول کنه، دوست نداری نقل قول شی لطفا پست نده، کار ضد قانون نکردم.
اون چیزی هم که می خوای بگی خجالت نکش بگو، بدم نمیاد بن بشی سرش. می تونی تو پیغام خصوصی بگی روت نمیشه جلو جمع تا فوروادش کنم برای مدیرا بعد بن بشی، هر جور راحتی خودت انتخاب کن.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
برای بار صدم، پست می دی هر کسی می تونه پستت رو نقل قول کنه، دوست نداری نقل قول شی لطفا پست نده، کار ضد قانون نکردم.
اون چیزی هم که می خوای بگی خجالت نکش بگو، بدم نمیاد بن بشی سرش. می تونی تو پیغام خصوصی بگی روت نمیشه جلو جمع تا فوروادش کنم برای مدیرا بعد بن بشی، هر جور راحتی خودت انتخاب کن.
فقط بزرگ شو همین..

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
فروختن یوزر و پسورد اکانت های هک شده دزدی و خریدنش هم خریدن مال دزدی حساب میشه.حالا هی بیاین با حرص خوردن خودتون رو تسکین بدید و با گفتن اینه که شما بچه پولداری و اینا کارتون رو توجیح کنید :)

آخرین ویرایش:

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
سلام دوستان من چطوری می تونم کانت خودم رو وری فای کنم اینطور که من دیدم شماره تلفن های ایران ساپورت نمیشه.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
سلام دوستان من چطوری می تونم کانت خودم رو وری فای کنم اینطور که من دیدم شماره تلفن های ایران ساپورت نمیشه.

در اون یکی تاپیک نوشتم، خود ps4 چندتا کشور بیشتر نداره، ایران و بقیه رو فقط از سایت میشه دید
از طریق سایت سونی وارد اکانت تون بشید و شماره رو ثبت کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
اقا من هر جور فک میکنم میبینم براحتی میشه از این مانع هم گذشت!فقط یکم ممکنه زمان بر باشه.این سیستم امنیتی منسوخ هست و حقیقتا بدرد نمیخوره.باید به فکر یک سیستم امنیتی جدید باشن اینو براحتی میشه دور زد

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
اقا من هر جور فک میکنم میبینم براحتی میشه از این مانع هم گذشت!فقط یکم ممکنه زمان بر باشه.این سیستم امنیتی منسوخ هست و حقیقتا بدرد نمیخوره.باید به فکر یک سیستم امنیتی جدید باشن اینو براحتی میشه دور زد

خب چجوری میشه گذشت ازش ؟

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
خب چجوری میشه گذشت ازش ؟
وارد جایی میشین که میتونین این قابلیت رو فعال کنید.ازتون ایمیل پسورد میخواد.وارد میکنین.شماره خودتون رو add میکنید.کد ارسال میشه.بعد از اکانت طرف استفاده میکنید بعد برمیگردید شمارتون رو برمیدارید از اونجا.البته علاوه بر اینکه زمان بره تقریبا احتمال فهمیدن صاحب اکانت 99% میشه که ریسک بزرگیه.ولی میشه اینکارو کرد ولی زیاد کاربردی نیست

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
وارد جایی میشین که میتونین این قابلیت رو فعال کنید.ازتون ایمیل پسورد میخواد.وارد میکنین.شماره خودتون رو add میکنید.کد ارسال میشه.بعد از اکانت طرف استفاده میکنید بعد برمیگردید شمارتون رو برمیدارید از اونجا.البته علاوه بر اینکه زمان بره تقریبا احتمال فهمیدن صاحب اکانت 99% میشه که ریسک بزرگیه.ولی میشه اینکارو کرد ولی زیاد کاربردی نیست

شما وارد سایت سونی بشید یا هر جای دیگه هم بخواهید اکانت سونی رو وارد کنید باید کد تأیید رو که به شماره ثبت شده ارسال میشه وارد کرد، فقط مختص کنسول نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر