منتظر سیستم امنیتی ورود دو مرحله ای برای اکانت PSN خود باشید: خداحافظ اکانت های هکی

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
هیچ لزومی به خریدن اکانت نیست! شما یک اکانت ریجن 1 آمریکا برای خودت میسازی و وارد کنسول ات میکنی، بعد از سایت های معتبر ایرانی میتونی گیفت ps store و یا پلاس (برای آنلاین بازی کردن) بخری، یک کد برات ایمیل می کنن اون رو redeem می کنی و به اندازه ی اعتبارش می تونی بازی دیجیتالی بخری (و اون بازی برای همیشه در اکانت شما ثبت میشه) و یا پلاس رو فعال کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

خب اینو که میدونم ، میخوام اکانت بخرم با چند تا بازی که مقداری ارزون تر برام در بیاد :/

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
خب اینو که میدونم ، میخوام اکانت بخرم با چند تا بازی که مقداری ارزون تر برام در بیاد :/

اون مدلی نیست ، اونایی که بیرون میفروشن هکی و اینجور چیز هاست
مگه اینکه مثلن یه دوستی در انجمن پیدا بشه که بخواد اکانتش رو بفروشه شما برید صحبت کنید و مستقیم بخرید ازش وگرنه هیچ اعتمادی به اونایی که فروشنده ها میفروشن نیست
پیشنهاد می کنم حتمن از تخفیفاتی که میذارن هم استفاده کنید برای خرید بازی

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: xbla69

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
امیدوارم این روش همه گیر بشه که هم کمتر شاهد دزدی های افتخار آفرین باشیم هم اون بنده خداهایی که پول پای اکانتشون دادن امنیت داشته باشن نه که یه مشت سواستفاده چی با 1 دهم قیمت اصلی اکانت بیان ازش استفاده کنن!
طرف غیرقانونی ودزدی داره از اکانت یکی دیگه سواستفاده میکنه بعد حرفم میزنی نه تنها برای اکانت طرف ادعای مالکیت میکنه بعدشم میگه به کسی مربوط نیست!:))

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
اونخت یکیمون از پریمری در نمیاد ؟ باید جفتمون یه اکانت داشته باشیم ؟ مقداری توضیح بدین :)

آره دیگه برا یکی باید پرایمری باشه
اون نفر دیگه باید برای استفاده از بازی ها همیشه آنلاین باشه

• Like
Reactions: xbla69

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
اره صحت داره ولی این نیست که باید با اکانت های هکی خداحافظی کرد این یه قابلیت جدید امنیتی که سونی شروع به اجراش از استرالیا کرده و اختیاریه و قطعا همه ازش استفاده نمیکنن ولی همین هم باعث میشه که یه تعداد از اکانتا قابل استفاده نباشن و در نتیجه هک سخت تر و قیمت اکانت بالاتر میره , این ویژگی از چندین سال پیش در xbox موجود بوده ولی با این حال همین الانم میشه اکانت ترکیبی حتی از ماکروسافت بدست آورد و دلیل اینکه کسی اکانت ترکیبی Xbox one نمیفروشه تعداد کم مشتریان هست وگرنه اکانت اون هم موجوده پس در نتیجه در صورت اجرا فقط با افزایش قیمت اکانت های ترکیبی مواجهیم نه چیز دیگه
یعنی چی قیمت افزایش پیدا میکنه؟لابد شما فروشنده ای که اینطوری میگی
اتفاقا باید قیمت رو کمتر کنن چون ریسک لو رفتن اکانت خیلیه

در مورد هکرها هم بگم، مجانی که نمیدادن اما یه بازی که دیسکش ۲۰۰ هزار تومنه رو میتونستی با این روش با قیمت ۱۰ هزار تومن تهیه اش کنی
شما جک میگی یا ما رو گرفتی؟
میشه بگی کدوم اکانت 10 هزار تومنی دیسکش 200 تومنه؟
همین الان انچارتد 4 که شاخ بازیها هست قیمت اکش شده 150.در شرایطی که قیمت اکانت هکی تنهاییش حداقل 40 تومنه
پس اکانت هکی هم چندان مفت نیست برادر من
تازه اون اوایل که اکانت هکی آنچارتد اومده بود قیمت اکانتش تا 100 تومنم بود
اون اکانتی هم که میگی 10 تومنه قیمت دیسک دست دومش زیر 80 تومن هست.براحتی میشه دیسکش رو تهیه کرد و با 10 تومن ضرر فروخت که در نهایت مثل همون اکانت هکی میشه و چندان هم گرون تر در نمیاد

این افکار کودکانه ( خرد سالانه !! ) که اکانت فروش ها برا رضای خدا اکانت هک میکنن هم بزارید کنار !
دمت گرم
هیچ هکری برای رضای من و شما اکانت هک نمیکنه
همه فکر سود خودشوهن هستند
امدیوارم سونی رمز دو مرحله ای رو برای همه اکانتها اجباری کنه تا دیگه شاهد لو رفتن اکانت کسی نباشیم
اگر هم اینکار رو اجباری نکنه یعنی دست خود سونی هم توی کار هک دخیله.به عبارتی یعنی خود سونی هم دزد هست

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
اخیرا اکانت ژآپن ساختم ب خیال گرفتن پلاس فیری همچو سابق . . . . . هرکاری کردم نتونسم sign in بشم ب psn ! در مرحله آخر یک ایمیل دوم میخواهد که اونم قرار دادم ولی باز فرجی حاصل نشد ک نشد :/ ژاپنی هم نوشته متوجه نمیشم چی میگه:(

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
شما جک میگی یا ما رو گرفتی؟
میشه بگی کدوم اکانت 10 هزار تومنی دیسکش 200 تومنه؟
همین الان انچارتد 4 که شاخ بازیها هست قیمت اکش شده 150.در شرایطی که قیمت اکانت هکی تنهاییش حداقل 40 تومنه
پس اکانت هکی هم چندان مفت نیست برادر من
تازه اون اوایل که اکانت هکی آنچارتد اومده بود قیمت اکانتش تا 100 تومنم بود
اون اکانتی هم که میگی 10 تومنه قیمت دیسک دست دومش زیر 80 تومن هست.براحتی میشه دیسکش رو تهیه کرد و با 10 تومن ضرر فروخت که در نهایت مثل همون اکانت هکی میشه و چندان هم گرون تر در نمیاد
بیا برو باو حالت خوب نیست انگار
قیمتهای فضایی دیسک تو هفته های اول رو با هیچ دلیلی و توجیهی نمیتونی انکار کنی
همین دیسک انچارتد تا سه هفته بالای 200 بود در حالی که اکانت انچارتد رو روز اول ریلیز با پنچ شیش تا بازی top دیگه که کنارش بود مثل هیتمن و دیویژن و فارکای پریمال و اوردر گرفتم 70 تومن
اینا که گفتم دیسک دست دومشون هم بالای 600 تومن میشه
کلا تو اکانتهای هکی فقط انچارتد گرون بود، لزومی هم نداره بازی مثل doom رو برات مثال بزنم که با 10 تا بازی دیگه که کنارش بود فقط گرفتم 40 تومن در حالیکه دیسکش 190 بود
کلا از نظر قیمت اینارو اصلا توجیه نکن اگرم مساله ای هست سر مساله استفاده یا عدم استفاده از این اکانتها هست و نه قیمتش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ezio252

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
اخیرا اکانت ژآپن ساختم ب خیال گرفتن پلاس فیری همچو سابق . . . . . هرکاری کردم نتونسم sign in بشم ب psn ! در مرحله آخر یک ایمیل دوم میخواهد که اونم قرار دادم ولی باز فرجی حاصل نشد ک نشد :/ ژاپنی هم نوشته متوجه نمیشم چی میگه:(
این روش خیلی وقت که برداشته شده

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
همین دیسک انچارتد تا سه هفته بالای 200 بود در حالی که اکانت انچارتد رو روز اول ریلیز با پنچ شیش تا بازی top دیگه که کنارش بود مثل هیتمن و دیویژن و فارکای پریمال و اوردر گرفتم 70 تومن
حالت زمانی خوب میشه که بفهمی از امروز رمز دو مرحله ای برای ریجن امریکا فعال شد
حالا برو اکانت دزدی بخر

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
مطمئنید؟ من هر روز با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم :/
بله دوست گرامی
شنیدم بعلت استفاده بی رویه از این روش سونی شرایط استفاده رو تغییر داده و نیاز مستر کارت هست.

• Like
Reactions: EvisCeration

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ببین دوست به ظاهر بچه پولدار یه تحقیق کن پدر بزرگوار جنابعالی چطوری در این کشور ثروتمند شده که اینچنین شما از قصه دزد و پلیس حرف میزنی
در آخر تمومش کن
به به، هر کس از این مسائل حرف می زنه پس تابلو هست که:
1) حتما پدرش پولداره
2)حتما از راه خلاف پولدار شده

ایشالا یه روزی شما هم پولدار می شی، بعد ببینم چه احساسی بهت دست میده هر کسی برسه به خودت و بچه هات اینجوری بگه.
ولی خدایی یه کم فکر کردی رو حرفت اول؟ من به شخصه تا حالا ندیده بودم وسط بحث به خانواده طرف بحث توهین بشه که ماشالا، شما این کار رو کردی. خوشم میاد توهینش رو می کنه بعد می گه تمومش کن. ادب و احترام و این چیزا هم کشکه این وسط.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
حالت زمانی خوب میشه که بفهمی از امروز رمز دو مرحله ای برای ریجن امریکا فعال شد
حالا برو اکانت دزدی بخر
خب به درک که فعال شده
اکانت دزدی بخرم یا نخرم چه فرقی یه حال تو میکنه آخه؟
پی سی دارم بازیارو اونجا پایرت میکنم
میخوام بدونم چی به تو میرسه این وسط
برو two step verification اکانتت رو فعال کن دیگه هم دنبال این بحث رو نگیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر