Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,412
سلام دوستان این ضعیف بودن Anti aliasing بازی روی کنسول ها دلیل خاصی داره؟ امکانش هست که با اپدیت ارتقا بدن ؟ چون واقعا اون لبه های بریده بریده و تیکه تیکه شدن خطا اعصاب آدمو خورد میکنه~X( من به ساپورت راکستار گفتم ولی یجورایی انگار میخواستن بپیچونن جواب ندن :| اینم لینکش :

Rockstar Support

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
سلام دوستان این ضعیف بودن Anti aliasing بازی روی کنسول ها دلیل خاصی داره؟ امکانش هست که با اپدیت ارتقا بدن ؟ چون واقعا اون لبه های بریده بریده و تیکه تیکه شدن خطا اعصاب آدمو خورد میکنه~X( من به ساپورت راکستار گفتم ولی یجورایی انگار میخواستن بپیچونن جواب ندن :| اینم لینکش :

Rockstar Support
تو GTA آنلاین خیلی بیشتر به چشم میخوره تا GTA V ولی در کل باید بپذیریم که بازی یک نسخه ریمستر شدست
برای همین بهتر از این از دست راک استار بر نمی اومد

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,412
تو GTA آنلاین خیلی بیشتر به چشم میخوره تا GTA V ولی در کل باید بپذیریم که بازی یک نسخه ریمستر شدست
برای همین بهتر از این از دست راک استار بر نمی اومد
چون تو نسخه PC خیلی آنتی الایزینگ بهتر هست ... گفتم شاید از تنبلیشون بوده واسه کنسولا نذاشتن ::D

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
من این بازیرو گرفتم 10 گیگ اپدیت داره این اپدیتها برای چیه ارزش دانلود داره دانلود کنم چون فقط افلاین می زنم

نمیشه گفت همش برای آنلاین هست، وقتی به تاریخچه ی آپدیت ها نگاه می کنم کم و بیش به باگ ها و یا اشکالات آفلاین هم اشاره شده
اگرچه بخش بزرگی اش همون برای آنلاین هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Destro and ehsan M

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,412
نمیشه گفت همش برای آنلاین هست، وقتی به تاریخچه ی آپدیت ها نگاه می کنم کم و بیش به باگ ها و یا اشکالات آفلاین هم اشاره شده
اگرچه بخش بزرگی اش همون برای آنلاین هست

آخه باگ خاصی نداشت که آپدیت نکردنش اذیت کنه

• Like
Reactions: ehsan M

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
آخه باگ خاصی نداشت که آپدیت نکردنش اذیت کنه

بازی به وسعت و جزئیات GTA امکان نداره کاملن بدون مشکل و باگ باشه، هر چقدر هم سازنده هاش دقیق باشن اما احتمال وجود باگ همیشه هست
پس بهتره آپدیت باشیم

• Like
Reactions: Sherytto

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,420
نام
مهیار
دوستان الان بدون شیلتر شکن و این چیزا میشه راحت وصل شد به سرور های این بازی؟چون شنیده بودم مثل اینکه قبلا مشکل زیاد داشته

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,412
سلام دوستانی که حرفه ای هستن چن تا سوال داشتم:
ترمز دستی ( R1 ) چه کاربردی داره تو مسابقات ؟ من قبلا استفاده میکردم دیدم فقط سرعتو خیلی کم میکنه بدرد نمیخوره انگار

نشونه گیری تو gta خیلی سفت و بد جوره ( حالت free aim رو میگم ) فک کنم متوجه منظورم باشید... تو بازی های دیگه اگه یه ذره آنالوگ رو تکون بدی نشونه آروم حرکت میکنه و هر چی بیشتر فشار بدی سریع تر
اما تو gta کلا باید تا آخر فشار بدی که خیلی کارو سخت میکنه خصوصا برا اسنایپ

تو Story مد چرا ماشینایی که میخرم یا میزارم تو گاراژ گم و گور میشن؟ کاراکترام دیگه ورشکست شدن سر این قضیه هی میخرم هی گم میشن واقعا اعصاب خورد کنه

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
بازیرو 10 گیگ اپدیت کردم الان هم افت فریم کاملا از بین رفت هم به نظر میاد گرافیک پخته تر شده مثلا تو هوای بارونی و ابری کاملا مشخصه تاثیر اپدیته

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
سلام
من بازی رو امروز رو ps4 شروع کردم ولی اپدیت نکردم
تو بازی وقتی موبایل زنگ میخوره کسی که بهم زنگ زده صداش نمیاد
رو ps3 قبلا بازی کردم صدا بود
قضیه چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند