PlayStation Ratchet & Clank

bhphqjbrfzvwsztrow3r.jpg

بالاخره بعد از 1 سال که از تایید لفظی اما رسمیه بازی میگذره ، بازی به صورت رسمی تر (:-") و کامل معرفی شد و برای عرضه در بهار 2016 به قیمت 40$ در نظر گرفته شده!

اول اینکه بازی Re-Imaginingـه شماره ی اوله! یکجورایی ریبوت :-" کاراکترهای اصلیمون همونا هستن،با همون طراحی و همون صداپیشه ها! دشمن اصلی هم همونه ، اما این وسط یک عالمه کاراکتر جدید وارد داستان شدن! گیم پلی کاملا به روز شده و امکانات و سلاح های جدیدی وارد بازی شده،همینطور باس های جدیدی میبینیم و .... ! :d
اینم گفته شده که داستان بازی با انیمیشنی که 29 آپریل 2016 میاد هماهنگه!

یکی از خصوصیات بارز بازی های Insomniac ، سلاح های فوق العاده ایه و یونیکی ـه که توی بازی هاشون دارن! و توی بازی علاوه بر چندتا از سلاح های پر طرفدار قبلی، سلاح های جدیدی هم خواهیم دید!

لیست سلاح ها :

Combuster
Mr.Zurkon
Pyrocitor
Pixelizer
Groovitron
Fusion Bomb
Predator Launcher
Warmonger
Bouncer l Pre-Order Bonus l

(بعدا عکس با کیفیت درست حسابی اومد،آپدیت میشود:-" )

از قابلیت های جدیدی که به این شوتر-پلتفرمر اضافه شده ، مبارزه با سفینه ـست! >:) (با aCiT فرق میکنه و به نظر که خفن تر میاد!!! :d )

و همینطور علاوه بر رچت و کلنک و کاپیتان کوارک ، عکس زیر هم بقیه ی شخصیت های کلیدی همراه با صداپیشه هاشون(البته برای انیمیشن...بازی رو تایید نکردن:-" ) رو نشون میده :

بازی از نظر گرافیکی هم فوق العاده چشم نوازه! (همچنان مثل نسل قبل میگیم پیکساریه:-" ) با دیدن تریلرها در میابید میزان خفن بودن رو! و گفتن بازی به صورت 1080P/30FPS اجرا میشه.

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اگه رینو رو میخوایید دارید اشتباه میکنید کارت هاتون کامل نشده البته استفاده از اسلحه هی مختلف خودش کارت میده کارت های اون مسابقه ها رو کرفتید

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
من که گیج شدم شما رینو رو میخواید یا پیج بالای ابشار؟؟؟
ببینید هدف اصلی من گرفتن اون یه پیچ هست که مسیرش رو هم بلدم ممنتهی چون زیر اب رفته من به اون ماسک اکیسژن نیاز دارم
برای گرفتن ماسک باید هفت ماموریت توی این سیاره تکمیل شه طبق صحبت های بالا

من شش تای اول رو تکمیل کردم
سوال اینه که ماموریت هفت که با تیتر:Collect all ryno holocaust هست رو چجور باید تکمیل کنم؟
اگر این تکمیل بشه من ماسک رو میگیرم و مسلما پیچ رو هم میگیرم
پس باید ماموریت هفتم تکمیل شه
من نمیدونم چجور تکمیلش کنم چون نه موجودی باقی مونده توی سیاره نه چیزه دیگری همش رو کلا جارو کردم:D
باید چجوری این مارموریت رو تکمیل کنم
ساده گفتم دیگه نه؟:Thinking:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اگه رینو رو میخوایید دارید اشتباه میکنید کارت هاتون کامل نشده البته استفاده از اسلحه هی مختلف خودش کارت میده کارت های اون مسابقه ها رو کرفتید
بله مسابقات رو کامل اول شدم کارتش رو گرفتم
با سلاح های مختلف هم معمولا مبارزه میکنم کارت جارو میکنم:Cheesygrin:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ببینید هدف اصلی من گرفتن اون یه پیچ هست که مسیرش رو هم بلدم ممنتهی چون زیر اب رفته من به اون ماسک اکیسژن نیاز دارم
برای گرفتن ماسک باید هفت ماموریت توی این سیاره تکمیل شه طبق صحبت های بالا

من شش تای اول رو تکمیل کردم
سوال اینه که ماموریت هفت که با تیتر:Collect all ryno holocaust هست رو چجور باید تکمیل کنم؟
اگر این تکمیل بشه من ماسک رو میگیرم و مسلما پیچ رو هم میگیرم
پس باید ماموریت هفتم تکمیل شه
من نمیدونم چجور تکمیلش کنم چون نه موجودی باقی مونده توی سیاره نه چیزه دیگری همش رو کلا جارو کردم:D
باید چجوری این مارموریت رو تکمیل کنم
ساده گفتم دیگه نه؟:Thinking:
گفتم بعد پایان 6تا یه در وا میشه نشونشم میده ماسک اونجاست

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
گفتم بعد پایان 6تا یه در وا میشه نشونشم میده ماسک اونجاست
عه!
بعد از شش تا؟
پس من شش تا رو رفتم
اگر احیانا خود بازی رو هنوز دارید لطفا از اون نقطه ایی که ماسک توش هست یه عکس بندازید واسم
یعنی خودتون جای ماسک وایسید از نقشه عکس بندازید عالی میشه:x

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
عه!
بعد از شش تا؟
پس من شش تا رو رفتم
اگر احیانا خود بازی رو هنوز دارید لطفا از اون نقطه ایی که ماسک توش هست یه عکس بندازید واسم
یعنی خودتون جای ماسک وایسید از نقشه عکس بندازید عالی میشه:x
تو مپ نگاه کنید یه علامت شیش ضلعی تو خالی هست مشخصه دیگه

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد
دادا دست شما درد نکنه ولی خنگ که نیستم!:|
همون اول هم منظور شما رو گرفتم شما اصلا دقت نمیکنی سوال بعدی من اصلا چیزه دیگه بود
راجب ماموریت هفتمی بود که چطور تکمیلش کنم که تمام شه ماموریت های سیاره و...

فدات گرفتم میدونم که با پایان ماموریت ها اون ماسک رو میده که برم واسه پیچ
سوال من اینه اخرین ماموریت (یعنی هفتمی)اصلا تکمیل نمیشه واسم
هفت تا ماموریت داره اون سیاره خب؟
من شش تا اول رو رفتم هفتمی اینه Collect all ryno holocaust
من نمی گیرم منظورش چیه چون رو نقشه سیاره کلا هیچ جایی نمونده که نرفته باشم و فارم نکرده باشم(کارت های هولوکاست هم گرفتم کامل)
ببین شما الان تو سیاره rilgar هستی ، ماسکی که میخوای تو سیاره pokitaru هستش .
درمورد ماموریت collect all ryno هم کارت ها 9تا هستن که تو سیاره های مختلف پخشن باید جمشون کنی و برگردی به rilgar بدیشون به همون بابایی که ماموریت بهت داد تا تکمیل بشه.

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ببین شما الان تو سیاره rilgar هستی ، ماسکی که میخوای تو سیاره pokitaru هستش .
درمورد ماموریت collect all ryno هم کارت ها 9تا هستن که تو سیاره های مختلف پخشن باید جمشون کنی و برگردی به rilgar بدیشون به همون بابایی که ماموریت بهت داد تا تکمیل بشه.
دمت گرم دادا
آقا پیداش کردم من فکر میکردم باید توی سیاره ریلگار دنبالش بگردم!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان اون مرحله که با کاپیتان کوارک مبارزه میکنیم مرحله آخره ؟ ( اسم ماموریت stop capitan qwark هست ) .
اگه مرحله آخره دیگه ادامه ندم . خیلی سخت شده ، هر کاری میکنم نمیتونم از بین ببرمش .

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
دوستان اون مرحله که با کاپیتان کوارک مبارزه میکنیم مرحله آخره ؟ ( اسم ماموریت stop capitan qwark هست ) .
اگه مرحله آخره دیگه ادامه ندم . خیلی سخت شده ، هر کاری میکنم نمیتونم از بین ببرمش .
نه نیست نفریس سخت تره ولی حرفت واقعا عجیبه دوست عزیز خیلی اسونه:|:|:|

• Like
Reactions: mehdi-psp

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
نه نیست نفریس سخت تره ولی حرفت واقعا عجیبه دوست عزیز خیلی اسونه:|:|:|

درسته کاپیتان کوراکو تونستم رد کنم ولی بعدیش دیگه واقعا نشدنیه ، یعنی چهار پنج بار تا مرز از بین بردنش رفتم ولی بازم نشد .
حالا اینو بتونیم بزنیم دیگه بازی تمومه ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
درسته کاپیتان کوراکو تونستم رد کنم ولی بعدیش دیگه واقعا نشدنیه ، یعنی چهار پنج بار تا مرز از بین بردنش رفتم ولی بازم نشد .
حالا اینو بتونیم بزنیم دیگه بازی تمومه ؟
کلا اینا که خیلی راحتن:-" مخصوصا با سلاح های انفجاریی که بازی داره:-"
اگر سخته،برید دنبال کارت های Ryno ، سلاح رو که گرفتید،توی کمتر از 30 ثانیه میشه باس رو زد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر