تست سرعت وصل شدن به PlayStation Network

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
سلام.کسی اینترنت مخابرات داره؟این دیگه چه مشکلیه من قبلا با اینترنت 512 مخابرات هیچ مشکلی نداشتم حالا پینگشم 150ه بدون تایم اوته ولی تا جوین پلیرا میدم میرم تو بازی یهو پینگ میچسبه به سقفو میشه 1000 تا خارج میشم برمیگرده رو همون 150.کسی این مشکلو داشته؟میدونین مشکل از کجاس؟

سلام
منم دقیقا همین مشکل دوستمون رو دارم

• Like
Reactions: se.phi.roth

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
سلام
منم دقیقا همین مشکل دوستمون رو دارم
سلام داداش.من این مشکلو داشتم.یهو هم اینطوری شد اخه تو ps3 فقط پینگ مهم بود ولی از یه موقعی به بد سرعتم انگار تاثیر داره.من هرچیم زنگ میزدم مخابرات که میگفتن ما گیم پوشش نمیدیم!(بهشون میگم باید از خداتونم باشه همه شرکت اینترنتیا از خداشونه گیمر بیاد سمتشون میگفتن خوب برید از یه شرکت اینترنتی دیگه بگیرید دیگه انقد سرشون شلوغه کلی بحثم کردم هیچ فایده ای نداشت بقول مرحوم رضا که میگفت من بهشون گفتم پینگم بالاس گفتن پینگ چیهD:!!!)اینارو گفتم بدونی پیگیری از طریق ایناهم فایده نداره.خلاصه گفتم کی حال داره نت عوض کنه و منم که دانلود ندارمو حداکثر استفادم همون آنلاین بازی کردنه رفتم یه ماه آخرین سرعتشو گرفتم حتی سرعت دو مگم میگرفتم همون اش و همون کاسه بود.حالا توام یه ماه سرعت بالاشو بگیر به احتمال خیلی زیاد مشکلی نداری.بیشترم تو تلو اینطوری میشه میفهممت بد دردیه(وقتی معتادیم مجبوریم هرکاری بکنیم)

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
ینی خدا لعنتشون کنه داشتم مثل آدم با نتم راه میومدم تا پست قبلیمو گذاشتم انگار مخابرات اومده خوندتش.حالا میخواستم نتمو شارژ کنم میبینم طرحا تغییر کرده ده مگو برداشتن!!!!بد بالاترین سرعتش شده هشت مگ با ترافیک زوری ۱۲ گیگ اخه من شیش گیگ بسمه به کی بگم قیمت چهلو چهار تومن.حالا من چهار مگ ۶ گیگ گرفتم دوباره همون اشو همون کاسه شد ایندفه دیگه به سروراشون وصلم نمیشه!!! بجای پیشرفت پسرفت میکنن اینااا.ینی آتیش گرفتم.امیر داداش بنظرم فورجی ایرانسل بهترین راهه گرچه که اوناهم حروم خورنو ترافیکت زودتر تموم میشه(تست کردم)

• Like
Reactions: se.phi.roth

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ینی خدا لعنتشون کنه داشتم مثل آدم با نتم راه میومدم تا پست قبلیمو گذاشتم انگار مخابرات اومده خوندتش.حالا میخواستم نتمو شارژ کنم میبینم طرحا تغییر کرده ده مگو برداشتن!!!!بد بالاترین سرعتش شده هشت مگ با ترافیک زوری ۱۲ گیگ اخه من شیش گیگ بسمه به کی بگم قیمت چهلو چهار تومن.حالا من چهار مگ ۶ گیگ گرفتم دوباره همون اشو همون کاسه شد ایندفه دیگه به سروراشون وصلم نمیشه!!! بجای پیشرفت پسرفت میکنن اینااا.ینی آتیش گرفتم.امیر داداش بنظرم فورجی ایرانسل بهترین راهه گرچه که اوناهم حروم خورنو ترافیکت زودتر تموم میشه(تست کردم)

من با 128 شاتل راحت بازی میکنم همین TLoU رو بعد شما با 4مگ حتی نمیتونی وصل بشی؟!
این دیگه جنایته...به نظرم عوض کنی ispرو بهتره...

ایرانسلم درست میگی حجمو میخوره
همین صبح من 800مگ دان کردم رفتم نگاه کردم زده بود 1360مگ استفاده کردی!!
چه میشه کرد حروم خورن دیگه...

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
من با 128 شاتل راحت بازی میکنم همین TLoU رو بعد شما با 4مگ حتی نمیتونی وصل بشی؟!
این دیگه جنایته...به نظرم عوض کنی ispرو بهتره...

ایرانسلم درست میگی حجمو میخوره
همین صبح من 800مگ دان کردم رفتم نگاه کردم زده بود 1360مگ استفاده کردی!!
چه میشه کرد حروم خورن دیگه...
اره معمولا سرعتایی که کمتر کسی میگیره خوبن یارو با سرعت صدو بیستو هشت سرعت دانلودش دویست بود اونوقت ما با ده مگ سرعت زوری میره سیصد!من قبلش شاتلم بودم یه دور دنیا در هشتاد روزی با این شرکت اینترنتیا تست کردم منطقه این مثلا منطقه ما که شاتل پینگش زیر چهارصد نمیومد حالا دیگه بدون تایم اوت بودنش تو سرشون بخوره.صبانت فوق العاده بود ینی زنگ میزدم میگفتم من گیم بازی میکنم پینگ بالاس ینی همشون دست به دست هم میدادن درستش کنن نمیگفتن به ما چه تازه بعضی ماها خودشون شارژ میکردن ولی نامحدوده مخابرات گولم زد که ۲۵ تومن بود که زود برش داشتن.این تا سرعتم ده مگ بود درست بود الان دیگه مجبور شدم این سرعتو بگیرم حالا cannot connect match making میزنه قبلا رو ps3 دیتارو پاک میکردیم دوباره بازیو باز میکردیم درست میشد حالا رو ps4 که دیتارو پاک کنی باید خودت از اول بازیو کپی کنی و اپدیتو... موندم اینکارو کنم درست میشه یا نه.ایرانسلم اره منم تست کردم اینطوریه زنگم بزنی بگی اینطوریه چرتو پرت میگن که خودت قطع کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر