Rise Of The Tomb Raider | PC

newtombraider610.jpg

درود
سری Tomb Raider را می‌توان به عنوان یکی از پر فراز و نشیب ترین بازی های ژانر اکشن‌ادونچر نام برد. اولین شماره بازی در سال 1996 منتشر شد. شخصیت اصلی بازی لارا کرافت نام داشت. شخصیتی که از روی شخصیت محبوب ایندیا جونز الهام گرفته شده بود. شماره اول بازی یک عنوان بی‌نقص در زمان خودش بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. همین امر باعث شد تا ادامه های مختلفی برای این بازی در طول سالیان گذشته ساخته شود، اما متاسفانه هر شماره دارای نواقص مختلفی بود و هیچ وقت نتوانست تجربه نسخه اول بازی را تکرار کند تا این که در سال 2011 شرکت Crystal Dynamics نسخه Reboot شده بازی را معرفی کرد. این بار همه چیز فرق کرده بود. لارا کرافت جوان و کم تجربه به سرعت توانست در دل طرفدران ژانر اکشن ادونچر جای باز کند. داستان، گیم پلی و گرافیک بازی به صورت کلی دگر گون شده و از آن حالت خشک و کلاسیک بیرون آمده بود. با محبوبیت نسخه اول استودیو Crystal Dynamics تصمیم گرفت ساخت ادامه این عنوان را هم در دستور کار خود قرار دهد. بازی ابتدا در E3 سال 2014 برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC معرفی شد. اما این تمام داستان نیست، دو ماه بعد و در طول کنفرانس Games Com شرکت مایکروسافت اعلام کرد که Rise Of Tomb Raider به صورت انحصاری برای کنسول های مایکروسافت منتشر خواهد شد. متاسفانه تا به امروز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و فقط ما می دانیم بازی ادامه دهنده نسخه قبلی این عنوان است. بعد از آن که لارا کرافت جوان موفق شد از جزیره و وقایع شماره اول جان سالم به در ببرد، در این شماره قسمت جدیدی از ماجراجویی های او را تجربه خواهیم کرد. بر خلاف شماره اول این بار لارا کرافت به یک شخصیت پخته و با تجربه تبدیل شده‌است. به نظر می رسد این بار ماجراجویی های او از جزیره گرمسیر شماره اول به محیط های کوهستانی و برفی انتقال یافته‌است. با توجه به موفقیت شماره اول و همچنین حمایت مایکروسافت از این عنوان، به نظر می رسد باز هم شاهد Tomb Raider بی نقصی خواهیم بود.
ظاهرا بخش تکنیکی و فنی بازی نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر شده . به طوری که طراحی صورت پیشرفت زیادی داشته همه موارد به صورت کامل واقعی طراحی و ساخته شده از طریقه حرکت کردن بدن تا اب هوا مخصوصا برف که کاملا طبیعی به نظر می رسد
برای مثال وقتی لارا نزدیک یک دیوار باشد، آن را لمس می کند .هنگامی که در برق فرو می روید برای بیرون امدن از ان تلاش می کنید .و این باعث می شود در بازی حس بیشتری داشته باشید
تاریخ عرضه بازی در سال 2016 اعلام شده

تاپیک تصاویر

سایت سازنده بازی

lcgsri3sby2ba32ruxre.png

720P

1. Platforms: Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Microsoft Windows
  2. Publishers: Square Enix, Microsoft Studios

حداقل سیستم مورد نیاز بازی

• Processor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
    • GPU: NVIDIA GTX 650 2 GB or AMD HD7770 2 GB
    • RAM: 6 GB
    • HD Space: 25 GB
    • DirectX: DirectX 11
    • Input: Mouse + Keyboard

طبق تایید رسمی ناشر، Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۲۸ ژانویه (مصادف با ۸ بهمن) برای ویندوز ۱۰ و استیم به همراه قابلیت پشتیبانی از وضوح تصویر ۴K منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
نه این قسمت اصلا اینطوری نبوده فک کنم این قسمت بعد اینکه وصلش کردین اون گاری رو بندازین تو اب یا اینکه با چاغو طنابو قطع کنین
درستش کردم

باید گاری رو تا آخر مسیر نبری . تا نصفه مسیر می بری بعد سطل می کشی تا پر آب بشه

آخرین ویرایش:

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
خب منم بازی رو تموم کردم خیلی حال داد :Dخیلی وقت بود تو این سبک بازی نرفته بودم! :-bdصحنه های درگیری بازی آدم رو یاده آنچارتد میندازه! گرافیک بازی و گرافیک هنری بازی عالی کار شدن و داستان بازی هم خوب بود و اخرش معلوم شد ادامه داره احتمالا تو اسپانیا قسمت بعدی بازی اتفاق می افته!:-B

• Like
Reactions: kamyy and hitman68

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
منم تمومش کردم . حدود 10 ساعت گیم پلی داره به شرطی که جاهای مخفیشو نری

آخراش خیلی سخت بود هم معمایی بود تا حدودی هم از زمین و آسمون ادم می ریخت و هم مهمات و تیر کم بود . اونجای هلیکوپتر هم خیلی سخت بود

راحت بود تا جایی که اون قوم باستانی وارد بازی شدند . خیلی سخت و پیچیده شده بود

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
هم این بازی و هم آنچارتد عالی هستن

نمی شه گفت کدوم بهتره . هر دو شاهکارند

این تام ریدر و شماره قبلی (2013 ) حتما پیشنهاد می شه . گرافیک خیره کننده . طراحی صحنه ها عالی . مناظر مبهوت کننده . صحنه های سینمایی عالی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بازی به شدت زیباس و من به شدت منتظر تایید ادامه بازی هستم
البته یخ دوس نداشتم بیشتر دوس داشتم تو محیط جنگلی و جاهای گرم سیر باشه ولی از حق نگذریم بازی خیلی قشنگ بود

• Like
Reactions: kamyy

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
کاش تو نسخه بعدی ارتشی چیزی نیاد دنبالش راه بیوفته بیشتر معمایی باشه تا جنگ اونجوری بیشتر حال میده بعضی چیزاش جالب نیست.
اول داستان رو خوب و عالی پبش میبرن وسطای بازی خیلی حال نمیده.

• Like
Reactions: Paradise Lost

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
کاش تو نسخه بعدی ارتشی چیزی نیاد دنبالش راه بیوفته بیشتر معمایی باشه تا جنگ اونجوری بیشتر حال میده بعضی چیزاش جالب نیست.
اول داستان رو خوب و عالی پبش میبرن وسطای بازی خیلی حال نمیده.

خیلی عالیه . گرافیک خیره کننده . محیط های بازی عالی . چجوری این محیط ها به دهنشون می رسه نمی دونم .... تو دل غار یخی یک معبد اسرار آمیز که از دهانه سقفی غار نور خورشید روی معبد میوفته

البته قبول دارم . ارتش با لارا کرافت می جنگه و اون تنهاست . زیادی سختش کردن .

تو آنچارتد باز یک کسی (هوش مصنوعی) کمک نیتان می کنه و تنها نیست .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
ولی من بنظرم ارتش نه تنها بازی بد نکرد بلکه عالی هم کرد و اون استرس ک ای وان الان میزنن میترکون خیلی عالی بود
و همه جوره از بازی راضی هستم تازه یبار دیگ میخوام بازی کنم اینبار عمیقتر و فقط نمیخوام مراحل تموم کنم میخوام قشنگ کل بازی بگردم و ماموریت های اصلی تنها هدفم نیس

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ولی من بنظرم ارتش نه تنها بازی بد نکرد بلکه عالی هم کرد و اون استرس ک ای وان الان میزنن میترکون خیلی عالی بود
و همه جوره از بازی راضی هستم تازه یبار دیگ میخوام بازی کنم اینبار عمیقتر و فقط نمیخوام مراحل تموم کنم میخوام قشنگ کل بازی بگردم و ماموریت های اصلی تنها هدفم نیس
ارتش مخصوصا باستانی یک حالت ترس و هیجان داره . کلا آدرنالین بالا می بره

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
خب منم بازی رو تموم کردم خیلی حال داد :Dخیلی وقت بود تو این سبک بازی نرفته بودم! :-bdصحنه های درگیری بازی آدم رو یاده آنچارتد میندازه! گرافیک بازی و گرافیک هنری بازی عالی کار شدن و داستان بازی هم خوب بود و اخرش معلوم شد ادامه داره احتمالا تو اسپانیا قسمت بعدی بازی اتفاق می افته!:-B
آره احتمالا . آخرش جوناه با لارا تو اتاق بودن یک نامه ورداشتن رفتن دنبال ماجراجویی بعدیشون . روی میز یک نقشه بود نوشته بود new spain . حالا نمی دونم منظورش اسپانیا هست یا منطقه ای خاص می باشد . (راستی دختره سم که تو شماره قبلی بالای کوه از دست جادوگره نجات دادیم تو این شماره نبود !!!!)

( آخر شماره 2013 عکسی بود که نوشته بود روسیه . درست بود . آخر اینم نوشته new spain . باید منتظر یک ماجراجویی ناب باشیم)

این سایت توضیحاتی داده برای شماره بعدی احتمالا آخر 2017 می آید : Tomb Raider 3 hinted in Rise of the Tomb Raider? - Eggplante!

new spain : new world (North and Central America), and established following the fall of the Aztec Empire in 1521.

(فکر کنم با قوم آزتک و یا قوم مایا توی آمریکای جنوبی و مکزیک رو به رو هستیم )

(اسپانیای نو : به سرزمین‌های زیر فرمان اسپانیا میان سال‌های ۱۵۱۹ تا ۱۸۲۱ در قاره آمریکا گفته‌می شد.

فرمانروایی این قلمرو در شهر مکزیک به دست یک نایب‌السلطنه یا فرمانروای کل زیر نظر پادشاه اسپانیا بود. مرزهای اسپانیای نو در برگیرندهٔ سرزمین‌های کنونی کالیفرنیا، بخش جنوب باختری ایالات متحده کنونی، آمریکای مرکزی به جز پاناما، و سرزمین‌های دریای کارائیب بود.
در ۱۸۲۱ مکزیک (استقلال مکزیک) و کشورهای آمریکای مرکزی به استقلال رسیدند.
از این زمان مستعمره‌های اسپانیا به دو بخش هند غربی اسپانیا -دربرگیرندهٔ کوبا و پورتو ریکو- و هند شرقی اسپانیا -دربرگیرندهٔ فیلیپین، گوام و جزایر ماریانا- تقسیم شد که تا ۱۸۹۸ بخشی از امپراتوری این کشور به جا ماندند.)

من نفهمیدم آخره بازی اون یارو توی بیسیم به تک تیراندازه گفت لارا رو فعلا کاری نداشته باش کی بود ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ممد آساسین

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
آره احتمالا . آخرش جوناه با لارا تو اتاق بودن یک نامه ورداشتن رفتن دنبال ماجراجویی بعدیشون . روی میز یک نقشه بود نوشته بود new spain . حالا نمی دونم منظورش اسپانیا هست یا منطقه ای خاص می باشد . (راستی دختره سم که تو شماره قبلی بالای کوه از دست جادوگره نجات دادیم تو این شماره نبود !!!!)

( آخر شماره 2013 عکسی بود که نوشته بود روسیه . درست بود . آخر اینم نوشته new spain . باید منتظر یک ماجراجویی ناب باشیم)

این سایت توضیحاتی داده برای شماره بعدی احتمالا آخر 2017 می آید : Tomb Raider 3 hinted in Rise of the Tomb Raider? - Eggplante!

new spain : new world (North and Central America), and established following the fall of the Aztec Empire in 1521.

(فکر کنم با قوم آزتک و یا قوم مایا توی آمریکای جنوبی و مکزیک رو به رو هستیم )

(اسپانیای نو : به سرزمین‌های زیر فرمان اسپانیا میان سال‌های ۱۵۱۹ تا ۱۸۲۱ در قاره آمریکا گفته‌می شد.

فرمانروایی این قلمرو در شهر مکزیک به دست یک نایب‌السلطنه یا فرمانروای کل زیر نظر پادشاه اسپانیا بود. مرزهای اسپانیای نو در برگیرندهٔ سرزمین‌های کنونی کالیفرنیا، بخش جنوب باختری ایالات متحده کنونی، آمریکای مرکزی به جز پاناما، و سرزمین‌های دریای کارائیب بود.
در ۱۸۲۱ مکزیک (استقلال مکزیک) و کشورهای آمریکای مرکزی به استقلال رسیدند.
از این زمان مستعمره‌های اسپانیا به دو بخش هند غربی اسپانیا -دربرگیرندهٔ کوبا و پورتو ریکو- و هند شرقی اسپانیا -دربرگیرندهٔ فیلیپین، گوام و جزایر ماریانا- تقسیم شد که تا ۱۸۹۸ بخشی از امپراتوری این کشور به جا ماندند.)

من نفهمیدم آخره بازی اون یارو توی بیسیم به تک تیراندازه گفت لارا رو فعلا کاری نداشته باش کی بود ؟
هر شماره داره قشنگتر میشهخوشم اومد
اون اسپول هم منم ندونستم کیه ولی هرکی هست احتمالا توی شماره بعدی نقش پر رنگ تری خواهد داشت

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر