Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
برای این تروفی باید یدونه ایتم فقط با material Tier 4 کرفت کنی که متریال tier4 هم فقط از کشتن اژدها تو بازی به دست میاد. و هم بعد لول 18 می تونی از black imperium بخری.
البته اگه dlc jaws of hakkon رو داشته باشی اونجا متریال tier 4 جدید معرفی میشه.

ممنون همون روز گرفتم! :d
من الان 56 ساعت دقیقا بازی کردم هنوز سه تا از کوئست های اصلی مونده و بازی رو تموم نکردم! :d
فوق العاده اس بازی
دیروز با لول 18 دراگ یکی مونده به آخری که لول 21 بود رو کشتم!
کلا میخوام تمام تروفی ها رو بگیرم فقط بعدش برم برای Nightmare

Warden Commander

کاربر سایت
Jun 24, 2014
107
نام
Nima
ممنون همون روز گرفتم! :d
من الان 56 ساعت دقیقا بازی کردم هنوز سه تا از کوئست های اصلی مونده و بازی رو تموم نکردم! :d
فوق العاده اس بازی
دیروز با لول 18 دراگ یکی مونده به آخری که لول 21 بود رو کشتم!
کلا میخوام تمام تروفی ها رو بگیرم فقط بعدش برم برای Nightmare
اون روز گفتم اگه یکم بری جلوتر خوشت میاد از بازی.:d بهترین قسمت بازی هم به نظر من همون دراگون فایت هاست یعنی عالین:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
این Alexius چقد سخته!!!
یه ساعتی میشه نتونستم بزنمش
خودش جهنم، دو تا Rift ایجاد میشه اونارو نمیشه کاریش کرد

- - -ویرایش - - -

این Alexius چقد سخته!!!
یه ساعتی میشه نتونستم بزنمش
خودش جهنم، دو تا Rift ایجاد میشه اونارو نمیشه کاریش کرد

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
به نظر من inventory بازی جالب نیست خیلی کند و سخته کار کردن باهاش البته دلیلش تعداد زیاد کارکترامون باشه فک کنم همچنین تا حالا 32 ساعت بازی کردم و هنوز مطمینم دراگون ها لهم میکنن اصلا طرفشون نمیرم مقدار زیادی هم با کرفت کردن مشکل دارم کسی میتونه راهنمایی کنه؟

• Like
Reactions: vaan 2

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب بازی پلات شد!!
چقد خوب بود!
و اینکه واقعا Nightmare برام خیلی راحتتر بود تا Normal ای که بار اول رفتم
چند تا دراگ هم کشتم تو Nightmare!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BitsandBytes

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
یه سوال:
من ورژن game of the year بازی رو خریدم از یکی که کد DLC هاشو استفاده کرده.
کسی می دونه که کدشو جداگونه می تونم بگیرم یا نه؟ اگه میشه که از کجا و چطوری؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سوال:
من ورژن game of the year بازی رو خریدم از یکی که کد DLC هاشو استفاده کرده.
کسی می دونه که کدشو جداگونه می تونم بگیرم یا نه؟ اگه میشه که از کجا و چطوری؟
کده چی هست ؟؟؟؟
بعضی dlc ها به صورت جداگانه تو استور قابل خرید هست ولی نمیدونم با نسخه GOTY کار میکنن یا مختص به نسخه اصلی هستن

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
این ویدیو رو ببینید
طرف یه کامبو میزنه اژدها رو تو چند ثانیه میکشه :D
watch?v=WXlNF88QqeM

من بازیم ریجن آل هست و اکانتی که بازی میکنم 2، اگه احیانا دی ال سی هاشو بخرم با یه اکانت ریجن 1 و دانلود کنم، با اکانت ریجن 2 که میتونم بازی کنمشون دیگه؟ مشکلی پیش نمیاد که؟

آخرین ویرایش:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
من بازیم ریجن آل هست و اکانتی که بازی میکنم 2، اگه احیانا دی ال سی هاشو بخرم با یه اکانت ریجن 1 و دانلود کنم، با اکانت ریجن 2 که میتونم بازی کنمشون دیگه؟ مشکلی پیش نمیاد که؟

بله. ریجن اکانتی که DLC خریدازی می شه باید با ریجن بازی یکی باشه. برای شروع هم می تونید Black Emporium DLC که رایگان رو بگیرید. که یه Shop تو نقشه ایجاد می کنه که کلی توش اسلحه و Schematic های خوب رو می تونید خریداری کنید.

• Like
Reactions: account240

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
بله. ریجن اکانتی که DLC خریدازی می شه باید با ریجن بازی یکی باشه. برای شروع هم می تونید Black Emporium DLC که رایگان رو بگیرید. که یه Shop تو نقشه ایجاد می کنه که کلی توش اسلحه و Schematic های خوب رو می تونید خریداری کنید.
ریجن اکانت و بازی رو میدونم باید یکی باشه، بعد اینکه خریدم و دانلود کردم میتونم تو اکانت خودم بازیش کنم دیگه؟ اکانت ریجن 2 رو منظورمه
ممنون

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
ریجن اکانت و بازی رو میدونم باید یکی باشه، بعد اینکه خریدم و دانلود کردم میتونم تو اکانت خودم بازیش کنم دیگه؟ اکانت ریجن 2 رو منظورمه
ممنون
بدون مشکل اجرا میشه! :D

• Like
Reactions: account240

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سونی تخفیف خوبی زد برای بازی .. منم نتونستم جلوی وسوسم رو بگیرم ... این اولین نسخه از بازی میشه کیه بازی میکنم ... هر چند دراگون ایج ۲ رو روی ps3 ولی هنوز وقت نکردم برم سمتش

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من شنيدم كه نسخه ديسكي GOTY بازي، DLC هاش تو خود ديسك نيست و بايد از طريق كدي كه داري دانلودش كرد.

ولي من اگه نسخه GOTY را به صورت ديجيتالي بخرم، بازم بايد DLC هاشو جداگونه دانلود كنم يا اين DLC ها با خود بازي دانلود ميشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر