بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
با تشکر از دوستان
جدا بعد اینکه با داستان بازی کلی کلنجار رفتم به هیچ عنوان حاضر نیستم قبول کنم ونوم بدلی از بیگ باس باشه! دلایلش هم بسیار زیاده
اما صرفا اگه بازی کامل می بود جای هیچ بحثی رو باقی نمیذاشت.
البته چند ماهی هست که صحبت از دیس ارم نوک ها به میان اومده که خیلی ها امیدوار هستن با رسیدن تعداد نوک ها به 0 چپتر 3 بازی منتشر بشه و تناقضات رو توضیح بده.
راجب ادامه سری متال گیر واقعا بشخصه امید چندان امیدی ندارم اما از طرفی MG Rising revenge نشون داد که بدون کوجیما هم میشه متال گیر ساخت اما نه با گیرایی و عظمت متال گیر های کوجیما
امیدوارم هر اتفاقی که بیفته بازی به وضع فرانچایز های امروزی مثل AC، FARCRY،Call Of Duty و ... دچار نشه .
بعنوان یه طرفدار سری واقعا خوشحال میشم باز سازی کل سری رو روی موتور فوق العاده فاکس انجین و با کیفیت خارق العادش دوباره تجربه کنم

N1GHTMARE_J4DE

کاربر سایت
Jun 6, 2016
19
چندتا از کارای فانی که انجام دادم عکسش را گزاشتم .. بعدش خیلی حال میده سربه سره سربازها بزاری .... خیلی تنوع ابزار و اسلحه داره ...

تو TPP آدم خیلی دستش بازه.
کجا بره و چی کار کنه و یا چطوری یه کاریو کنه.
ولی این با وجود فان بودنش بازیو تا حدودی بی نظم کرده بود. من خودم هنوز توی این سری تازه واردم ولی به نظر شما اینکه قبلا یک ماموریت اصلی داشتید ، از اینکه چندین ماموریت نسبتا کوتاه داریم بهتر نبود؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
این Metal Gear Survive چی داره میگه !؟
این چیه کونامی زده !؟
کونامی چی میگه !؟
کی این ایده رو داده و چرا اجرا شده !؟

من فک کردم حداقل عاقلانه Milk میکنن این سری رو...
ولی این که Milk Shake هم پا فراتر گذاشته...
:|:|

من دیگه متال گیر یادم نمیخواد بمونه اینطوری....
وایییییییییی...
واییییییییییییییییییی.....

تریلر : Metal_Gear_Survive_Official_Trailer_-_Gamescom_2016_720p

• Like
Reactions: ehsanservat

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
این Metal Gear Survive چی داره میگه !؟
این چیه کونامی زده !؟
کونامی چی میگه !؟
کی این ایده رو داده و چرا اجرا شده !؟

من فک کردم حداقل عاقلانه Milk میکنن این سری رو...
ولی این که Milk Shake هم پا فراتر گذاشته...
:|:|

من دیگه متال گیر یادم نمیخواد بمونه اینطوری....
وایییییییییی...
واییییییییییییییییییی.....

تریلر : Metal_Gear_Survive_Official_Trailer_-_Gamescom_2016_720p
هیچی نگو که دلم خونه :((
کلا هیچ چیزش به متالگیر شبیه نبود
یه آی پی جدیده فقط با گیمپلی TPP‌که به همین دلیل اسم MG‌رو یدک میکشه :|

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دُکانِ کونامی رسماً آغاز به کار کرد.

هدف: نابود کردن فرانچایز MGS با عرضه های سالانه.
خوبه باز MGـه حداقل می تونیم بگیم MGS هنوز زنده است!!

• Like
Reactions: ahmad1376

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
تو TPP آدم خیلی دستش بازه.
کجا بره و چی کار کنه و یا چطوری یه کاریو کنه.
ولی این با وجود فان بودنش بازیو تا حدودی بی نظم کرده بود. من خودم هنوز توی این سری تازه واردم ولی به نظر شما اینکه قبلا یک ماموریت اصلی داشتید ، از اینکه چندین ماموریت نسبتا کوتاه داریم بهتر نبود؟
بازی از حالت خطی کاملا در اومده .... من که واقعا لذت بردم .. یه ویدیو هم دیدم که از سه تا منتقدهای گیم اسپات مصاحبه میکرد میگفت بدونه هیچ بحثی بهترین متال گیری بوده که تا حالا بازی کردم .... راستش سلیقه ها خیلی متفاوته ... مثلا طرفدارهای RPG با این شماره خیلی میتونند حال کنند چون خیلی تمش شبیهه ... من گیم پلی آزاد و غیره خطی را به خطی بودن ترجیح میدم . مخصوصا که شماره مثلا 4 خیلی همش کات سین بود ....ولی به نظره من این شماره واقعا شاهکار بود ...خیلی ساده بگم من یک ماه غرقش شده بودم
تو ایران خیلی استقبال نشد از این شماره ... خیلی عجیب بود برام ...
حتی متاش بالاتر از ویچر شد ! من الان دارم ویچر بازی میکنم ولی لذتی که با MGS PP بردم واقعا خیلی بیشتر بود ... به هر حال بازم میگم بعد از سالها .... من به این نتیجه رسیدم که سلیقه های خیلی متفاوتی وجود داره ولی جدا از این مساله واقعا بازی بزرگی بود ...

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
کسی این را یادش هست؟:D:|
Z0066278.jpg

Metal-Gear-Solid-3-E3-Can-of-Snake-Meat-2.jpg

گوشت مار!!!!!!!!!!

در اصل سوپ بوده:D
b9bo_photo_2016-09-08_22-05-22.jpg

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
کسی این را یادش هست؟:D:|
Z0066278.jpg

Metal-Gear-Solid-3-E3-Can-of-Snake-Meat-2.jpg

گوشت مار!!!!!!!!!!

در اصل سوپ بوده:D
b9bo_photo_2016-09-08_22-05-22.jpg
وقتی به این فکر میکنم که کونامی در آینده گند میزنه به این فرانچیز و خاطراتمون نصف شوق گیمریم از بین میره:|آخه چرا چنین مدیرایی تو صنعت گیم باید همچین فرانچیزهای مهمی دستشون باشه.تمام امیدم اینه که نسخه آینده متال گیر بدست کونامی کاملا از نظر فروش و نمرات خراب کنه تا شاید قید ادامه ساختشو بزنه و در آینده دست یه سازنده درست حسابی ببینیمش

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
وقتی به این فکر میکنم که کونامی در آینده گند میزنه به این فرانچیز و خاطراتمون نصف شوق گیمریم از بین میره:|آخه چرا چنین مدیرایی تو صنعت گیم باید همچین فرانچیزهای مهمی دستشون باشه.تمام امیدم اینه که نسخه آینده متال گیر بدست کونامی کاملا از نظر فروش و نمرات خراب کنه تا شاید قید ادامه ساختشو بزنه و در آینده دست یه سازنده درست حسابی ببینیمش

مطمئن باش هیچکی جز خود کوجیما نمیتونه اون متال گیری که هممون تو ذهن داریم رو بسازه
دست هر سازنده ی دیگه ای هم که بیوفته خدای بازیسازی هم که باشه آخرش این فرنچایز کوجیما رو میخواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر