Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

D##@$

کاربر سایت
Jul 18, 2016
1
سلام ببخشید من توی مرحله amphibious assault جی تی ای 5 گیر کردم از چند تا سایت یه چیزای خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد چند ماهه گیر کردم از اول تا اخرش رو با دقت توضیح بدین ممنون

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
سلام ببخشید من توی مرحله amphibious assault جی تی ای 5 گیر کردم از چند تا سایت یه چیزای خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد چند ماهه گیر کردم از اول تا اخرش رو با دقت توضیح بدین ممنون

من یادم نیست شما کدوم مرحله ای گیر کردید تا راهنمایی کنم ولی یک توصیه عالی دارم براتون که هر وقت هر مرحله ای در هر بازی رو گیر کردید کافیه اسم اون مرحله و بازی رو در سایت یو-توب سرچ کنید به احتمال 99.5 درصد یک ویدئوی راهنما گیرتون میاد تا مشکل حل بشه
دوستان بنده امروز یک ویدئو از مقایسه GTA iv با GTA V دیدم که نشون میده iv بهتر از V هست! و واقعن هم با دیدن ویدئو به این نتیجه میرسید (با در نظر گرفتن این نکته ی مهم که iv برای 2008 هست)
اگه وقت کردید حتمن ببینید ارزش داره:

پ.ن: ای کاش iv برای ps4 ریمستر میشد
ویدئو از یو-توب هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من روی xbox one بازی میکنم نمیدونم وقتی توی نقشه هستم لگ دارم به آنلاینها میرسم یهو غیب میشن کلا قاطی پاتی میشه همه چیز اما توی مراحل آنلاین از این مشکلها خبری نیست راحت بازی میکنم چرا اینطوریه؟

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
سلام من ميخوام بازيو بگيرم، ميخواستم بدونم حجم آپديتش چقدره اگه از اول بخوام بگيرم؟ بعد سروراى آنلاين چطورن؟ وصل ميشه راحت؟

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
565
نام
Yashar
سلام من ميخوام بازيو بگيرم، ميخواستم بدونم حجم آپديتش چقدره اگه از اول بخوام بگيرم؟ بعد سروراى آنلاين چطورن؟ وصل ميشه راحت؟
10 گیگ اپدیت داره سرورای بازی هم مشکلی نداره من راحت وصل میشم

• Like
Reactions: Seventy One

Jalal_dh

کاربر سایت
Jul 8, 2016
2
دوستان کمک کنید
من قبلا بازی رو داشتم دیسکش رو و تا 76 درصد بازی رو رفتم اما بازی رو فروختم اما سیو هارو پاک نکردم و بعد مدتی دوباره بازیو دیجیتالی خریدم اما الان سیوهام روی بازی که میرم نیستن اما داخل هارد وجود دارن طوریه که سیو های نسخه دیجیتالی جدا هستند از دیسکی ! حالا من چیکار کنم باید از اول برم ؟ :(

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دوستان کمک کنید
من قبلا بازی رو داشتم دیسکش رو و تا 76 درصد بازی رو رفتم اما بازی رو فروختم اما سیو هارو پاک نکردم و بعد مدتی دوباره بازیو دیجیتالی خریدم اما الان سیوهام روی بازی که میرم نیستن اما داخل هارد وجود دارن طوریه که سیو های نسخه دیجیتالی جدا هستند از دیسکی ! حالا من چیکار کنم باید از اول برم ؟ :(

فکر کنم بخاطر اختلاف ریجن ها باید باشه که سیو ها رو نشناخته
ریجن فیزیکی چند بود ؟ این دیجیتالی رو از استور آمریکا گرفتید دیگه؟

• Like
Reactions: Jalal_dh

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
هر دو ریجن 2 اروپا هستن

خب اگه هر دو یکسان هست دو علت می تونه داشته باشه: ۱-GTA بازی سنگین و پیچیده ای هست و خلاصه اینکه با هر بازی دیگه فرق داره مثلن اگه همزمان دوتا اکانت وارد شده باشه میگه حتمن باید یکی باشه ، و ممکنه به همین خاطر فقط سیو خود اون نسخه رو بشناسه
۲-اختلاف ورژن بازی: یعنی اینکه سیوی که دارید برای ورژن قدیمی تر هست و الآن آپدیت آخر رو دارید و به همین دلیل نمیشناسه
البته این ها قطعی نیست فقط حدسیاتی هست که به ذهن من میرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر