بازی های PlayStation Vita

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
سلام
من پی اس ویتا باندل بازیهای اسپورت رو خریدم. ریجن 2 هست. اکانت من ریجن 1 هست بازیهارو نمیتونم دانلود کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟
درود. باید ریجن بازی و اکانت مثل هم باشه. یعنی شما اکانتت ریجن ۱ هستش باید بازی های آمریکارو دانلود کنی. ریجن کنسول مهم نیست و فقط ریجن اکانت و بازی مهمه.

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
درود. باید ریجن بازی و اکانت مثل هم باشه. یعنی شما اکانتت ریجن ۱ هستش باید بازی های آمریکارو دانلود کنی. ریجن کنسول مهم نیست و فقط ریجن اکانت و بازی مهمه.
چون کنسول ریجن 2 بود کدش هم ریجن 2ه.
کاری نمیشه کرد؟ ترفندی چیزی پیاده کنم که بشه بازی کرد؟

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
چون کنسول ریجن 2 بود کدش هم ریجن 2ه.
کاری نمیشه کرد؟ ترفندی چیزی پیاده کنم که بشه بازی کرد؟
تا اونجاییکه من اطلاع دارم خیر. مگر اینکه اکانت ریجن دو بسازید. در اونصورت میتونید از کد استفاده کنید.

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
سلام دوستان
یه کد بازیهای اسپورت و ریسینگ ویتا دارم مال باندل دستگاه بود ریجن 2ه، اکانت من ریجن 1ه نمیتونم بازیشون کنم
2 ساله افتاده یه گوشه استفادش نکردم تاریخش داشت تموم میشد گفتم خودم استفاده نمیکنم حداقل بدم یکی دیگه حالشو ببره :D
اگه کسی اکانت ریجن 2 داره پ.خ بگه بدم کدو بهش :D

sobhan77

کاربر سایت
Aug 10, 2016
18
نام
sobhan
دوستان برای پیدا کردن اخرین بازی های پی اس ویتا به ..... برید
........................................................................................................
و برای پیدا کردن بازی خاص یا سبک خاصی به لینک زیر میتونید برید
.....
و با گرفتن ctrl + f سبک و یا اسم بازی خودتونو سرچ و اونهارو پیدا کنید
...............................................................................................
اینم برای اونایی که نمیدونستن خخخخ
همه میدونن :|

آخرین ویرایش:

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
دومیش:

Touch.My.Katamari.USA.PSV-BigBlueBox

1027634.jpg

:Flowers: :Flowers:

• Like
Reactions: se.phi.roth

JOHN-5

کاربر سایت
Aug 23, 2011
37
نام
رضا
سلام یکی این سواله منو دقیق جواب بده الان من دوتا اکانت دارم یکیش ماله اماراته یکیش ماله امریکا این عناوینی که از استور خریدم رو هیچ راهی داره بین همدیگه به اشتراک گذاشت مثلا یه عنوانی رو با اون اکانت امریکا خریدم بعد با این اکانت اماراتم بازیش بکنم تروفیش رو سینس کنم تو همینه اماراته نه تو اون آمریکا مثل پی اس فور یا تیری که مشکلی ندارند ؟ دقیقا راهی داره ؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
سلام یکی این سواله منو دقیق جواب بده الان من دوتا اکانت دارم یکیش ماله اماراته یکیش ماله امریکا این عناوینی که از استور خریدم رو هیچ راهی داره بین همدیگه به اشتراک گذاشت مثلا یه عنوانی رو با اون اکانت امریکا خریدم بعد با این اکانت اماراتم بازیش بکنم تروفیش رو سینس کنم تو همینه اماراته نه تو اون آمریکا مثل پی اس فور یا تیری که مشکلی ندارند ؟ دقیقا راهی داره ؟

هیچ راهی نداره

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
شما امتحان کردی قشنگ ؟ به شکله دقیق مثال از طریق یه پلی تیری این وسط بتونه بازیه اون یکی اکانت رو بریزه رو تنها اکانت فعال روی ویتا ؟

نمی شه، حتما باید اکانت روی کنسول اکانت موحود بر روی کنسول باشه تا بشه بازیش کرد

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
یه بازی خاص میخوام معرفی کنم
یه بازی با جدید اما با تم کلاسیک و 8 بیتی
بازی Retro City Rampage

MediaHandler.ashx

یک بازی دو بعدی در سبک GTA اما با گرافیک شبیه به بازی زلدا. اخیرا من دوباره بازی GTA2 رو دانلود کرده بودم، اما دیگه نمی دونم چرا دیگه برام خیلی جالب نبود. دیگه حس پرسه زدن تو خیابونهاش برام وجود نداشت. اما این بازی با گرافیک جدید، من رو وسوسه کرد تا بخوام بازیش کنم و ... پرسه بزنم!

این بازی برای کنسول ps vita هم منتشر شده

مشخصات و اطلاعات تکمیلی این بازی
Retro City Rampage™ Game | PSVITA

البته این عنوان برای پلتفرم های زیر هم عرضه شده :
Microsoft Windows, Microsoft Xbox 360, Sony PlayStation 3, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Wii, PlayStation 4, OS X, DOS, Linux, PlayStation Portable
و .............

retro-city-rampage-dx-screen-05-psp-us-19jul16

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر