افزایش سرعت اتصال پلی استیشن 4 بوسیله ی تغییرات DNS

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم به QOS دست نزنید ممکنه گند بزنه به سرعت یا گاهی چت بزنه برای افزایش سرعت dla غیر فعال کنید به جاش 4 دسی بل مثبت بدید البته اگر crc error زیادی ندارید بعد از اتمام این کارم هر 24 ساعت 1 ریست بکنید. annex m هم به شرکت بگید برای شما فعالش کنن دستی تنظیمش کنید adsl2+ هم بذاریدش.

به صرفه ترین خریدم asus n12u c1 هست که انصافا نسبت به قیمتش همه چیز داره فقط بدیش اینه سرعت پردازش کندی داره 1:30 زمان اتصال می بره یا حتی بیشتر اما بعدش دیگه ردیفه

iHamid-1

کاربر سایت
Oct 11, 2014
8
نام
حمید رضا
به نظرم به QOS دست نزنید ممکنه گند بزنه به سرعت یا گاهی چت بزنه برای افزایش سرعت dla غیر فعال کنید به جاش 4 دسی بل مثبت بدید البته اگر crc error زیادی ندارید بعد از اتمام این کارم هر 24 ساعت 1 ریست بکنید. annex m هم به شرکت بگید برای شما فعالش کنن دستی تنظیمش کنید adsl2+ هم بذاریدش.

به صرفه ترین خریدم asus n12u c1 هست که انصافا نسبت به قیمتش همه چیز داره فقط بدیش اینه سرعت پردازش کندی داره 1:30 زمان اتصال می بره یا حتی بیشتر اما بعدش دیگه ردیفه

اول از همه ممنونم از شما دوست عزیز که به بهتر شدن کیفیت نت ps4 ما در ایران کمک میکنی و به اشتراک میزارید تا همه با هم لذت ببریم

منظور شما از dla چیه دوست عزیز کار دقیقش چیه و کجای سرویس مودم تعریف شده؟ دسی بل مثبت دادن برای کیفیت خط هست که اینم برمیگرده به بازدید از خیلی چیزها کابلها و... 24 ساعت یه بار مودمو ریست کلی کنن برای چی؟! که آی پی جدید تعریف بشه بهتر بود با دلیل و شفاف تر توضیح میدادین که همه بتونن استفاده بهتری ببرن.

برای QOS پهنای باند تعریف میشه دوست عزیز کارش کنترل پهنای بانده quality of service اصلا سرعتو پایین نمیاره شما میتونید الویت سرعت بدین و با speedtest.net هم روی پی سی هم گوشیتون سرعتو تست بگیرین پیشنهاد من استفاده از QOS هست. من خودم هیچ مشکلی ندارم. برای افزایش سرعت فقط isp شما میتونه این کارو بکنه و سرویسی که خریداری میکنید. من تعریف کردم به ps4 کل سرعت نتو بکشه 4 مگو کامل که این کارم عالی انجام میده مودمم همیشه روشنه برای WIFI هم تعریف کردم 1 مگ بکشه اینکه شما میگی سرعتو پایین میاره! اصلا این طور نیست فقط کارش کنترل پهنای بانده که شما براش تعریف میکنین.

دوستان پست صفحه قبل منو حتما بخونید. http://forum.bazicenter.com/thread89326/page6/موفق باشین.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نظر و تجربه من حتما تغییرات بدید تو Dns تاثیر مثبتی داره در سرعت گاهی برای خود من تاثیر خوبی داشت گاهی که به مشکل اتصال میخوردم قا کاهش سرعت
البته بازی انلاین بستگی به اون سرور داره بعضی سرور اختصاصی دارن مثل EA که عالیه .. و برخی دیگه مثل بازی های ورزشی 2K دریغ از تونستن یک دست انلاین بدون لگ و فریز کردن صفحه ..

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
بخدا گریه میکنم ها یکی کمک کنه بابا من یه دقیقه میتونم سایتو باز کنم یه دقیقه نمیتونم پینگمم درسته دانلودمم درسته نمیدونم مشکل از کجاست

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
عذر میخوام..
یه سری صحبت هایی از اپراتور اینترنتم و دوستان شنیدم در رابطه با اینکه یه خط مستقیم بکشم برای مودمم که نویز بیاد پایینو در نتیجه پینگم کاهش پیدا کنه و خلاصه راحت بتونم آنلاین بازی کنم....

میخواستم بدونم جنس این سیم باید چی باشه؟ کلا چکار باید بکنم؟چه جوری وصلش کنم؟

لطفا اگه کسی اطلاع داره یه توضیح کامل و مفصل ما رو مهمون کنه..
پیشاپیش ممنون

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
داخل عید هیچ مشکلی در رابطه با وصل شدن به PSN نداشتم ولی بعد عید خیلی با سختی میتونم وصل بشم یه Multi راحت بزنم .... :-w راستی میخواستم بگم بنظرم این چند وقته
Secondary Dns رو بجای 4.2.2.4 روی صفر بذاریم و اولی رو روی 8.8.8.8 بذاریم بهتر کار میکنه !\m/

• Like
Reactions: pourya.x

sam09ft

کاربر سایت
Mar 13, 2014
145
دوستان اپلود 512 جواب میده به نظرتون ؟
انچارتد قسمت انلاین که رفتم زد برای بازی مناسب اپلود و دانلود باید 1 مگ باشه
برای همین مجبور شدم خطم رو روی 4 مگ ببندم تا اپلود رو روی 1 ببندن (های وب)
در ضمن خط کلا قویه و تا 20 مگ هم کیشه و مشکلی نیست
حالا 4 مگ برای استفاده روزانه یکم کمه
به نظرتون 8 مگ دانلود 512 کیلو اپلود ببندم یا 4 مگ دانلود 1 مگ اپلود ؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان اپلود 512 جواب میده به نظرتون ؟
انچارتد قسمت انلاین که رفتم زد برای بازی مناسب اپلود و دانلود باید 1 مگ باشه
برای همین مجبور شدم خطم رو روی 4 مگ ببندم تا اپلود رو روی 1 ببندن (های وب)
در ضمن خط کلا قویه و تا 20 مگ هم کیشه و مشکلی نیست
حالا 4 مگ برای استفاده روزانه یکم کمه
به نظرتون 8 مگ دانلود 512 کیلو اپلود ببندم یا 4 مگ دانلود 1 مگ اپلود ؟؟
اینا چرت و پرتن بگو دیتا ریت رو بذارن روی اخرین عددی که خط میکشه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
دوستان اگه بین ps4 و pc از طریق نرم افزار psx و کابل lan و یه مودم پیوند برقرار کنین سرعتش به طرز عجیبی میره بالا من تست کردم سرعت دانلودم رفت با اخرین قدرتش

• Like
Reactions: sadegh93

Aminmedi

کاربر سایت
May 11, 2016
6
پیشنهاد من بعد از ماه ها اینه که هر هفته با namebench دوتا دی ان اس با پینگ خوب و بدون تایم اوت پیدا کنید.
در مورد پینگ داخل بازی و لگ نداشتن هم پیدا کردن TMU خیلی کمک میکنه.
جربه شخصی البته

miladthug

کاربر سایت
Sep 8, 2012
137
نام
میلاد
سلام و عرض خسته نباشيد به دوستان
اسم مودم من بعد از مدتي كار باهاش از ليست واي فاي به طور كامل حذف ميشه مشكل چيه مدل dlink 2750 u

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
سلام و عرض خسته نباشيد به دوستان
اسم مودم من بعد از مدتي كار باهاش از ليست واي فاي به طور كامل حذف ميشه مشكل چيه مدل dlink 2750 u
این مشکل بعضی مواقع برا منم پیش میومد . البته الان دیگه پیش نمیاد . کنسول و مودم رو یه ریستارت کن بعد اگه باز تو لیست سرچ کنسول نیومد چند دقیقه صبر کن و مثلث رو بزن تا مدام سرچ کنه یکم طول میکشه ولی پیدا میکنه .

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
دوستان با تغییر دادن dns میشه سرعت دانلود رو زیادتر کرد؟ سرعت دانلود من با کنسول از 100 کیلوبایت بیشتر نمیشه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
کسی راهکاری برای بالاتر بردن سرعت دانلود ایرانسل رو PSN نداره ؟

افتضاح تمام عیاره !
30 کیلو بایت هم نمیشه در صورتی که سرعت من چندین مگابایته

• Like
Reactions: sadegh93

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
کسی راهکاری برای بالاتر بردن سرعت دانلود ایرانسل رو PSN نداره ؟

افتضاح تمام عیاره !
30 کیلو بایت هم نمیشه در صورتی که سرعت من چندین مگابایته
خیلی عجیبه برای منم . نمیدونم چرا اینطوره . من با psx download.... لینک استخراج کردم و با idm گرفتم خیلی خوبه کلا اما با خود ps4 افتضاح افتضاحه
با 8.8.8.8 و 8.8.4.4 هم خوب نمیشه چندان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر