Forza Motorsport 6 Apex | PC

ناشر:Microsoft
سازنده:Turn 10
پلتفرم: Microsoft Windows 10
سبک:Simulator
تاریخ انتشار: بهار امسال، بصورت دیجیتالی برای دانلود در استور ویندوز در دسترس قرار میگیرد.
The game will launch this spring as a digital download for Windows 10 store

مایکروسافت بصورت رسمی یک نسخه فرعی از Forza 6 برای ویندوز 10 رونمایی کرد.
بازی فقط در انحصار بخش فروشگاه ویندوز است.
این نسخه از بازی نسبت به بازی اصلی محدود تر بوده و بصورت رایگان برای کاربران ویندوز از طریق استور قابل دسترسی هست.
بازی داری 63 ماشین و 20 مسیر در شش منظقه مختلف جریان دارد.
بازی بصورت کامل از اب و هوای داینامیک پشتیبانی میکند.
بازی بصورت کامل از DirectX 12 استفاده میکند همچنین تا رزولوشن 4K ساپورت میکند.
تیم توسعه دهنده نسخه کامپیوتر Turn 10 می باشد.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آپدیت جدید عرضه شد :

lsfl_a.png

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
بازی و نصب کردم
یعنی وقتی ویندوز و عوض کردم بازی به راحتی نصب شد و اجرا شد
ولی نمی تونم آپدیت کنم
میزنه اپدیت امده وقتی میزنم اپدیت میره تو استور و شورع میکنه به اپدیت اول مینویسه 3.5 مگابات بعد میشه 7 مگابایت بعد میشه 13 وقتی که 13 تا رو دانلود میکنه ارور میده و میزنه Try agin چندین بار امتحان کردم ریست کردم و ...... برنامه های دیگه رو اپدیت میکنه مشکلی نداره ولی فورزا رو ...!!!
راستی فایل دانلود شده رو تو درایو E گزاشته بودم و قتتی که به وسیله powershell نصب کردم به حجم درایو C هیچی اضافه نشده و بازی بلافاصله نصب شد و اصلا زمانی نبرد. شاید واقعا در حد چند ثانیه
من اینطوری فکر میکنم که سورس بازی همون داخل درایو E هست یعنی واسه اجرا از همون درایو E میخونه
اینطوری درسته ؟؟؟
ممکنه اپدیت نشدن به این دلیل باشه ؟؟
اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه ممنون

یه سوال دیگه اینکه من فورزا 5 و 6 رو بازی نکزدم روی Xbox One وفقط فورزا 4 و 3 و بازی کردم ولی تا اونجایی که میدنم 5 و 6 هم تنضیمات تیونیگ و کاستوم کردن ماشین و تقویت و اینچیزا رو داره
چرا اینجا نداره ؟؟ قراره همینجوری بمونه یا چون بتا هست فعلا نداره ؟ اگه اینجوره کی بهش اضافه میشه ؟

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
بازی و نصب کردم
یعنی وقتی ویندوز و عوض کردم بازی به راحتی نصب شد و اجرا شد
ولی نمی تونم آپدیت کنم
میزنه اپدیت امده وقتی میزنم اپدیت میره تو استور و شورع میکنه به اپدیت اول مینویسه 3.5 مگابات بعد میشه 7 مگابایت بعد میشه 13 وقتی که 13 تا رو دانلود میکنه ارور میده و میزنه Try agin چندین بار امتحان کردم ریست کردم و ...... برنامه های دیگه رو اپدیت میکنه مشکلی نداره ولی فورزا رو ...!!!
راستی فایل دانلود شده رو تو درایو E گزاشته بودم و قتتی که به وسیله powershell نصب کردم به حجم درایو C هیچی اضافه نشده و بازی بلافاصله نصب شد و اصلا زمانی نبرد. شاید واقعا در حد چند ثانیه
من اینطوری فکر میکنم که سورس بازی همون داخل درایو E هست یعنی واسه اجرا از همون درایو E میخونه
اینطوری درسته ؟؟؟
ممکنه اپدیت نشدن به این دلیل باشه ؟؟
اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه ممنون

یه سوال دیگه اینکه من فورزا 5 و 6 رو بازی نکزدم روی Xbox One وفقط فورزا 4 و 3 و بازی کردم ولی تا اونجایی که میدنم 5 و 6 هم تنضیمات تیونیگ و کاستوم کردن ماشین و تقویت و اینچیزا رو داره
چرا اینجا نداره ؟؟ قراره همینجوری بمونه یا چون بتا هست فعلا نداره ؟ اگه اینجوره کی بهش اضافه میشه ؟
دقیقا میگی چطور نصب کردی ؟ یه ماهه دانلود کردم گوشه هارد داره خاک میخوره :D بیلد ویندوز هم درسته فقط نحوه نصبت رو بگو

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
من از سایت دانلودها گرفتن
و طبق روش خودش رفتم جلو و به راحتی اجرا شد ولی این مشکل و دارم که اپدیت نمیشه بازی

) در بخش جستجوی ویندوز، عبارت “gpedit.msc” را تایپ کنید و وارد آن شوید.

2) در پنجره بازشده، به آدرس Administrative Templates -> Windows Components -> App Package Deployment مراجعه کنید.

3) چهار گزینه اول را به حالت Enabled تغییر دهید.

4) در بخش جستجوی ویندوز، این بار عبارت “Settings” را تایپ کنید. وارد آن شوید. سپس به بخش “Update & Security” وارد شده و آخرین گزینه یعنی “For developers” را کلیک کنید. دقت داشته باشید که حتما عبارت “Developer mode” انتخاب شده باشد.

5) در باکس جستجوی ویندوز عبارت Powershell را تایپ کنید و نرم افزار مربوطه را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.

6) در صفحه نرم افزار عبارت “Set-ExecutionPolicy Unrestricted” را تایپ کرده، اینتر بزنید. سپس “a” را تایپ کنید و اینتر بزنید.

7) در این مرحله، بایستی به محلی مراجعه کنید که بازی را اکسترکت کرده اید. فرض کنید که بازی در آدرس F:/Forza.6 قرار دارد. کد را به صورت زیر وارد کنید:

cd F:/Forza.6

8) پس از ورود به فولدر بازی، عبارت “Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml” را وارد کنید.

9) کار تمام است! اگر از شما اکانت برای لاگین کردن درخواست شد، می توانید با یک اکانت مایکروسافت لاگین کرده و سپس بازی را اجرا کنید.

• Like
Reactions: NO ps3

saeed20

کاربر سایت
Jun 22, 2010
70
با یه کارت گرافیک 1060GTX میشه توی فورزا در رزولوشن وحشتناک 4K براحتی 38 فریم گرفت

مطمئنا نسخه نهایی بهتر هم خواهد بود

بسیار بهتر از نسخه کنسولی

06gu_vc5m_2016-07-20_18-16-53.jpg

• Like
Reactions: NO ps3 and m.a.t

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان برای گرفتن تجربه بصری بهتر بازی روی 60 فریم قرار بدم یا Unlocked? و Vsync فعال باشه یا نه؟ من اکثر تنظیمات گرافیکی رو روی High قرار دادم و توی بازی حدودا 55 تا 90 فریم می گیرم ولی در ابتدای هر مسابقه پیام Low Video Memory رو میده در حالی که فریم ریت پایین نمیاد؛ این دلیلش چی هست دقیقا؟(کارت گرافیک GTX 950 و رمم هم 16 گیگ هست)

• Like
Reactions: m.morcielago

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
دوستان برای گرفتن تجربه بصری بهتر بازی روی 60 فریم قرار بدم یا Unlocked? و Vsync فعال باشه یا نه؟ من اکثر تنظیمات گرافیکی رو روی High قرار دادم و توی بازی حدودا 55 تا 90 فریم می گیرم ولی در ابتدای هر مسابقه پیام Low Video Memory رو میده در حالی که فریم ریت پایین نمیاد؛ این دلیلش چی هست دقیقا؟(کارت گرافیک GTX 950 و رمم هم 16 گیگ هست)
ویرمت چقدره؟ این دلیل ربطی نداره.. بیشتر بازی ها واسه تکسچر بالای الترا و غیره ویرم زیادی میخوان این مشکل شما هم شبیه مشکل من با کالاف بلک اپس 3 هست تو بازی 120 فریم میگیرم رو اخرین تنظیمات ولی بخاطر کم بودن ویرم هی کرش میکنه مجبور میشم سطح سایه ها و تکسچر ها رو پایین بیارم.

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
ویرمت چقدره؟ این دلیل ربطی نداره.. بیشتر بازی ها واسه تکسچر بالای الترا و غیره ویرم زیادی میخوان این مشکل شما هم شبیه مشکل من با کالاف بلک اپس 3 هست تو بازی 120 فریم میگیرم رو اخرین تنظیمات ولی بخاطر کم بون ویرم هی کرش میکنه مجبور میشم سطح سایه ها و تکسچر ها رو پایین بیارم.

وی رمم 2 گیگ هست ولی من مشکل کرش یا tearing یا افت ناگهانی فریم ندارم فقط خواستم بدونم نکنه به خاطر این ارور بعضیی از تنظیماتی که دستی تغییر دادم توی بازی اصلی اعمال نشه.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
وی رمم 2 گیگ هست ولی من مشکل کرش یا tearing یا افت ناگهانی فریم ندارم فقط خواستم بدونم نکنه به خاطر این ارور بعضیی از تنظیماتی که دستی تغییر دادم توی بازی اصلی اعمال نشه.
تظیمات اعمال میشه... و همین که کرش نمیکنه نشون میده بازی خوب پورت شده و الکی سنگین نیست...و خودم هم همین الان تست کردم بازی مکس اپشن روی 60 فریم یکم بالا پاین ثابت هست و میشه گفت مثل AC یکی از بهترین پورت های ممکن هست.

m.morcielago

کاربر سایت
May 12, 2016
18
میشه لطف کنید بگید از کجا و چجوری باید دان کنم ؟
این نسخه ( pc ) با نسخه کنسولیش خیلی فرق داره ؟
خیلی خیلی ممنون
اول اینکه باید ویندوز ۱۰ نصب کنی و به استورش دسترسی داشته باشی یعنی کشورت رو بذاری رو آمریکا
دانلودش بکنی
اگه نخواستی از استور دانلود کنی ، همین سایت های ایرانی خودمون لینکشو گذاشتن
اینم بدون که ۱۹ گیگ حجمشه

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

• Like
Reactions: pesar ame za

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر