Rise Of The Tomb Raider | PC

newtombraider610.jpg

درود
سری Tomb Raider را می‌توان به عنوان یکی از پر فراز و نشیب ترین بازی های ژانر اکشن‌ادونچر نام برد. اولین شماره بازی در سال 1996 منتشر شد. شخصیت اصلی بازی لارا کرافت نام داشت. شخصیتی که از روی شخصیت محبوب ایندیا جونز الهام گرفته شده بود. شماره اول بازی یک عنوان بی‌نقص در زمان خودش بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. همین امر باعث شد تا ادامه های مختلفی برای این بازی در طول سالیان گذشته ساخته شود، اما متاسفانه هر شماره دارای نواقص مختلفی بود و هیچ وقت نتوانست تجربه نسخه اول بازی را تکرار کند تا این که در سال 2011 شرکت Crystal Dynamics نسخه Reboot شده بازی را معرفی کرد. این بار همه چیز فرق کرده بود. لارا کرافت جوان و کم تجربه به سرعت توانست در دل طرفدران ژانر اکشن ادونچر جای باز کند. داستان، گیم پلی و گرافیک بازی به صورت کلی دگر گون شده و از آن حالت خشک و کلاسیک بیرون آمده بود. با محبوبیت نسخه اول استودیو Crystal Dynamics تصمیم گرفت ساخت ادامه این عنوان را هم در دستور کار خود قرار دهد. بازی ابتدا در E3 سال 2014 برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC معرفی شد. اما این تمام داستان نیست، دو ماه بعد و در طول کنفرانس Games Com شرکت مایکروسافت اعلام کرد که Rise Of Tomb Raider به صورت انحصاری برای کنسول های مایکروسافت منتشر خواهد شد. متاسفانه تا به امروز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و فقط ما می دانیم بازی ادامه دهنده نسخه قبلی این عنوان است. بعد از آن که لارا کرافت جوان موفق شد از جزیره و وقایع شماره اول جان سالم به در ببرد، در این شماره قسمت جدیدی از ماجراجویی های او را تجربه خواهیم کرد. بر خلاف شماره اول این بار لارا کرافت به یک شخصیت پخته و با تجربه تبدیل شده‌است. به نظر می رسد این بار ماجراجویی های او از جزیره گرمسیر شماره اول به محیط های کوهستانی و برفی انتقال یافته‌است. با توجه به موفقیت شماره اول و همچنین حمایت مایکروسافت از این عنوان، به نظر می رسد باز هم شاهد Tomb Raider بی نقصی خواهیم بود.
ظاهرا بخش تکنیکی و فنی بازی نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر شده . به طوری که طراحی صورت پیشرفت زیادی داشته همه موارد به صورت کامل واقعی طراحی و ساخته شده از طریقه حرکت کردن بدن تا اب هوا مخصوصا برف که کاملا طبیعی به نظر می رسد
برای مثال وقتی لارا نزدیک یک دیوار باشد، آن را لمس می کند .هنگامی که در برق فرو می روید برای بیرون امدن از ان تلاش می کنید .و این باعث می شود در بازی حس بیشتری داشته باشید
تاریخ عرضه بازی در سال 2016 اعلام شده

تاپیک تصاویر

سایت سازنده بازی

lcgsri3sby2ba32ruxre.png

720P

1. Platforms: Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Microsoft Windows
  2. Publishers: Square Enix, Microsoft Studios

حداقل سیستم مورد نیاز بازی

• Processor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
    • GPU: NVIDIA GTX 650 2 GB or AMD HD7770 2 GB
    • RAM: 6 GB
    • HD Space: 25 GB
    • DirectX: DirectX 11
    • Input: Mouse + Keyboard

طبق تایید رسمی ناشر، Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۲۸ ژانویه (مصادف با ۸ بهمن) برای ویندوز ۱۰ و استیم به همراه قابلیت پشتیبانی از وضوح تصویر ۴K منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی توسط گروه کرک فکر کنم بلغاری Voksi کرک شد ، لینک کرک : Download ROTTR Hybrid Crack Voksi rar
راهنمای استفاده از کرک :
1. Start DLauncher.exe
2. Login to your account.
3. Wait the game to be patched.
4. Start DLauncher.exe again.
5. Login.
6. Enjoy.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
بازی توسط گروه کرک فکر کنم بلغاری Voksi کرک شد ، لینک کرک : Download ROTTR Hybrid Crack Voksi rar
راهنمای استفاده از کرک :
1. Start DLauncher.exe
2. Login to your account.
3. Wait the game to be patched.
4. Start DLauncher.exe again.
5. Login.
6. Enjoy.

فعلا با اکانت استیم کرک شده...طبق توضیحات منبع کرک بزودی کرک اصلی عرضه میشه

• Like
Reactions: mafia.gta

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یک سوال :

Download Untitled jpg

ارور مشکلش چیه ؟

من بازی خریدم . 6 دی وی دی . کامل بدون ارور نصب شد

بعد اکانت استیم ساختم . فایل Dlauncher.exe با اتصال به اینترنت اجرا کردم . بدون مشکل پچ شد .

در آخر بازی رو می خوام اجرا کنم ارور بالا میاد اجرا نمی شه . ویندوزم 7 64 bit هست . (پشتش نوشته تو 7 اجرا می شه )

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
چقدر بازی کرکی خوبه! . نه اینترنت میخواد نه استیم میخواد نه آپدیت زورکی میخواد . نصب، ریختن کرک و تمام! ...
کلی ذوق مرگ شدم وقتی بازی بدون استیم اجرا شد! ( البته بازی رو اریج خور کرده بودم). لعنت به هرچی قفل و مردم آزاره!

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
سلام.
نمیخوام بگم بازی بده ، ولی من یه اشتباه بزرگ کردم روز قبل این که بازی کرک بشه من رفتم آنچارتد 4 رو خریدم نشستم بازیش کردم (این بازی لامصب فوق العاده بود ، بهترین بازی شد که تا حالا بازی کردم)
فرداش این بازی رو گرفتم رفتم تو بازی توقعم بعد انچارتد رفته بود بالا اصلا بازی بهم نچسبید ، حتی رو pc با 970 گرافیک بالا هم بازیش کردم گرافیک هم در حد آنچارتد نبود ، بقیه موارد که بماند.
یکی دو هفته دیگه میرم سراغش ایشالا وضعیت بهتر بشه ...

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
سلام.
نمیخوام بگم بازی بده ، ولی من یه اشتباه بزرگ کردم روز قبل این که بازی کرک بشه من رفتم آنچارتد 4 رو خریدم نشستم بازیش کردم (این بازی لامصب فوق العاده بود ، بهترین بازی شد که تا حالا بازی کردم)
فرداش این بازی رو گرفتم رفتم تو بازی توقعم بعد انچارتد رفته بود بالا اصلا بازی بهم نچسبید ، حتی رو pc با 970 گرافیک بالا هم بازیش کردم گرافیک هم در حد آنچارتد نبود ، بقیه موارد که بماند.
یکی دو هفته دیگه میرم سراغش ایشالا وضعیت بهتر بشه ...
بهتره لارا جون رو با هیچ بازی دیگه ای مقایسه ش نکنید.

• Like
Reactions: soltanmasoud

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازیش خیلی عالی و روان هستش . یک خوبی که داره سیو اتومات زیاد می شه و حتی قابلیت سیو دستی هم داره .

کلا عالیه . تا اینجاش (مرجله alone again ) که مشکلی نبوده و راحت بوده . (البته من روی advanture یا همون easy می روم)

بعدشو نمی دونم .

• Like
Reactions: king of north

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بهتره لارا جون رو با هیچ بازی دیگه ای مقایسه ش نکنید.
لارار جون رو اگه بشه مقایسه کرد فقط با آنچارتد میشه در حال حاضر من هر دو بازی رو همزمان انجام میدم به راحتی میتونم بگم آنچارتد در تمامی موارد(گیم پلی موسیقی داستان گرافیک) یک سر و گردن بالاتر و جذابتره

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
لارار جون رو اگه بشه مقایسه کرد فقط با آنچارتد میشه در حال حاضر من هر دو بازی رو همزمان انجام میدم به راحتی میتونم بگم آنچارتد در تمامی موارد(گیم پلی موسیقی داستان گرافیک) یک سر و گردن بالاتر و جذابتره
لارا رو فقط میشه با شاهزاده ایرانی مقایسه کرد و بس
تو انچارتد میشه از کوه و دره و درخت بالا رفت و معما حل کرد؟

• Like
Reactions: mafia.gta

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
لارا جون مولتی پلتفرم هست ولی اون نه فقط مال سونی هست (از وقتی فهمیدم سونی هم تو denuvo دخیل هست ازش بدم میاد.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر