Homefront: The Revolution | PC

شماره دوم از عنوان Homefront به نام Homefront: The Revolution تایید شد. این عنوان توسط Crytek UK ساخته می شود و Deep Silver وظیفه انتشار آن را بر عهده دارد. بازی به صورت Open World بوده و دارای بخش Co-Op آنلاین نیز هست.
به نظر می رسد داستان بازی بار دیگر با محوریت مقابله با کره شمالی است که این بار کشور آمریکا را تسخیر کرده و اتفاقات بازی در شهر Philadelphia رخ می دهد.
تعدادی از تصاویر بازی:

ناشرDeep Silver
توسعه دهندهCrytek UK
پلتفرمPC,PS4,XOne
تصاویر بیشترتصاویر Homefront: The Revolution
تاریخ انتشار 2015
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
من فرقی حس نکردم کلا فریم هی لحظه ای بالا و پایین می شه فکر نکنم کسی زیر 970 قادر به بازی کردن باشه مگه به 30 فریم راضی باشی. من فریمم زیر 60 نمیاد اما بازی لگ ریز داره چراشم مشخص نیست

باید بگم گیم پلیش اگر خطی می شد مشکلات باگ و فریم هم نمی داشت این فیزیک نسل 6 هم نداشت بازی خوبی می شد فیزیک بازی در حد کانتر 1.6 هست ادم یاد همون بازی های مولتی اون زمانا می افته
کارتم ۹۷۰ هستش انصافا ظلمه ۳۰ فریم برای یه بازی تو این سبک به نظرم فعلا بصبریم تا اپدیت های بعدی بیاد
شاید فرجی بشه

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
نورپردازی بازی کاملا فیزیکیِ و این عالیه می تونم بگم اولین بازیه که به طور کامل از Global illumination استفاده می کنه . موتورهای رندرینگ کمی هستن که به صورت فیزیکی عمل می کنن و گنجانیدنش داخل ی بازی اصلا کار آسونی نیست . دیدید وقتی از ی محیط پر نور وارد ی اتاق میشید اول همه چی تاریکه و بعد کم کم روشن میشه این همون چیزیه که اینجا اتفاق می افته !

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بلاخره اولین پچ بازی با حجم 242MB منتشر شد که بیشتر مربوط به فیکس CHECKPOINT ها و SAVE بازیه !

146496714580431.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: msf and -Poormaz-

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی مهم نشده بود؟ کلی گشتم تا پیداش کنم.

این پچ جدید ظاهرا فعلا ازش خبری نیست لعنتی بازی سرشار از باگه باگ گرافیکی ماموریتی هر مدل که بخواید در بازی هست حس عکس گذاشتن ندارم اما از باگ هاش عکس گرفتم.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
دیشب 2 ساعتی رو تو بازی گذروندم ... دست رو هر قسمت بازی بذاریم فاجعه بالا میاد . وقتی سوار موتور میشیم چیزی به نام کنترل وجود نداره . هک کردن ترمینال ها هم داستانیه برای خودش . انیمیشن های تاریخ گذشته، باگ های فراوان، مموری لیک ، افت فریم و استاتر و نبود نشونه تفنگ از نقاط قوت! بدترین بازی سال ( البته شاید نینجا ترتلز) هستش!

• Like
Reactions: s.1 and raya2

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من نفهمیدم مشکل لگ بازی با تغییر سیستمم رخ داده یا با اپدیت جدید اما ظاهرا دیگه مشکل لگ نداره کنتل موتورش خیلی بهتر شده

Darksiren.s

کاربر سایت
Aug 2, 2012
110
نام
بارمان
سلام دوستان با آپدیت هایی که اومده و صدالبته بحث شیرین کرک شدن این بازی ارزش بازی کردن رو داره یا نه ؟؟؟
باگ ها همچنان باقی هستند یا بهتر شدند؟؟گیم پلی بازی رو از آپارات دیدم اصلا چنگی به دل نمیزد!!!

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
سلام دوستان با آپدیت هایی که اومده و صدالبته بحث شیرین کرک شدن این بازی ارزش بازی کردن رو داره یا نه ؟؟؟
باگ ها همچنان باقی هستند یا بهتر شدند؟؟گیم پلی بازی رو از آپارات دیدم اصلا چنگی به دل نمیزد!!!

بازی رو من رو ps4 زدم
فوق العاده اشغال ( البته نظر من اینه)
اصلا ارزش بازی رو نداشت 1 روز بعد بردم فروختمش

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
می گن بازی مشکل و باگ و لگ حیلی داره . درسته ؟

STORY MODE بازی و داستانش چجوریه ؟ گیرا هست یا آبکی ؟

(کرک شده ؟!)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
می گن بازی مشکل و باگ و لگ حیلی داره . درسته ؟

STORY MODE بازی و داستانش چجوریه ؟ گیرا هست یا آبکی ؟

(کرک شده ؟!)
روز ریلیز که خیلی مشکل داشت اما با آپدیت عرضه شده خیلی بهتره شده اما بازم فاقد باگ نیست.
کرک هم نشده(اون بایپس روش جواب داد که دیگه الان فیکس شده)

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بعد اپدیت ها بازی کنید بازی اتمسفر عالی و چالش زاست متاش نکاه نکنید اکثر منتقد ها بخاطر مشکلات فنی خیلی کم کردن وگرنه این نکات اکثرا اشاره کردن گان پلی و هوش مصنوعی بازی هم خوب نیست شهر زنده و عالی داره باید پایگاه ها رو بگیرید اپن ورلده چند تا پایگاه مثل Gas station و.. با یاراتون باید بگیرید و اثدیت و هک و.. داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر