سوالات متداول درباره ی خرید 3ds

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
بعید میدونم به غیر از DC جای دیگه ای مدل های اولیه رو گیر بیارید. قیمتش هم خوبه و از این ارزونتر پیدا نمی کنید.
بازی های 3DS تو سایت ها هست و میتونید دانلود کنید. اگه بخواید اورجینال بگیرید بسته به ریجن و بازی قیمت ها متغیره. سعی کنید ریجن UC بگیرید چون در صورتیکه بخواید اورجینا بازی کنید بازی هاش راحت تر پیدا میشه. قیمت بازی های اورجینال هم از ۱۰۰ تومن هست تا نزدیک ۲۰۰ تومن.
در مورد کپی خور هم فکر کنم خود DC انجام بده. تو توپخونه هم دو سه جا انجام میدن.
روی دیسک و هارد نمیتونید بازی هاشو گیر بیارید و باید خودتون دانلود کنید.
تا سه سال دیگه راحت براش بازی میاد و از این لحاظ اصلا نگران نباشید. پشتیبانی خوبی از 3DS میشه.
غیر از بازی های خودش بازی های کنسول های گیم بوی کالر و گیم بوی ادونس و NES و DS رو هم اجرا میکنه. البته بازی های کنسول های قبلی رو هم خود نینتندو تو ایشاپ میزاره و در صورت کپی خور هم با کارت و هم بصورت دانلودی مخصوص 3DS میتونید اجرا کنید.

این مدل اولیه که سال ها از عمرشون میگذره آیا باتریشون خراب نشده بخاطر موندن زیاد؟!! ( آکبند موندن )
پس قیمتش همین مناسبشه , ممنون
هزینه بازیا اصلیش با بازیا اصلی ویتا یکیه پس
در مورد کپی خور کردن dc فکر نکنم انجام بده , حتی فروشش غیر حضوریه , تو توپ خونه کجاها کپی خور میکنن آشنایی دارید؟
اینطوری خوبه پس نگران بازی اومدن براش نیستم

اگر کپی خور کردنش راحته یه آموزش راحت بزارید خودم انجام بدم

یه دنیا ممنون خیلی کمکم کردید

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
این مدل اولیه که سال ها از عمرشون میگذره آیا باتریشون خراب نشده بخاطر موندن زیاد؟!! ( آکبند موندن )
پس قیمتش همین مناسبشه , ممنون
هزینه بازیا اصلیش با بازیا اصلی ویتا یکیه پس
در مورد کپی خور کردن dc فکر نکنم انجام بده , حتی فروشش غیر حضوریه , تو توپ خونه کجاها کپی خور میکنن آشنایی دارید؟
اینطوری خوبه پس نگران بازی اومدن براش نیستم

اگر کپی خور کردنش راحته یه آموزش راحت بزارید خودم انجام بدم

یه دنیا ممنون خیلی کمکم کردید

والله اطلاع دقیقی در مورد شرایط باتری ندارم. من خودم ترجیح دادم آخرین مدل رو بگیرم. بعید میدونم خراب شده باشه ولی احتمال اینکه یه مقدار تحلیل رفته باشه هست.
فکر کنم اگه ازشون بخواید کنسول رو کپی خور میکنن و براتون میفرستن. بازم بهشون پیام بدید بپرسید.
خیلی وقته سر نزدم ولی فکر کنم تماشا و فایرساند انجام بدن.
برای کپی خور کردنش به انجمن نینتندولند مراجعه کنید. اونجا اگه اشتباه نکنم دوستان راهنمایی کامل گذاشتن.
برای کپی خور کردن بهتره با مهدی اورتگلی هماهنگ کنید. ایشون بیشتر در جریانند.

• Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
والله اطلاع دقیقی در مورد شرایط باتری ندارم. من خودم ترجیح دادم آخرین مدل رو بگیرم. بعید میدونم خراب شده باشه ولی احتمال اینکه یه مقدار تحلیل رفته باشه هست.
فکر کنم اگه ازشون بخواید کنسول رو کپی خور میکنن و براتون میفرستن. بازم بهشون پیام بدید بپرسید.
خیلی وقته سر نزدم ولی فکر کنم تماشا و فایرساند انجام بدن.
برای کپی خور کردنش به انجمن نینتندولند مراجعه کنید. اونجا اگه اشتباه نکنم دوستان راهنمایی کامل گذاشتن.
برای کپی خور کردن بهتره با مهدی اورتگلی هماهنگ کنید. ایشون بیشتر در جریانند.

آخه کنسول ها آکبند فقط باتری تست دارن , باتری تموم شه شارژ نشه که خراب میشه بخاطر همین پرسیدم
مدل آخر حدود 300 هزار تومن قیمتش بیشتر از مدل اولیه اس , بعد تاپیک ها داشتم میخوندم انگار تو جعبه سری ها جدید شارژرم نیست , شارژر اصلی برای new 3ds پرسیدم قیمتش 60 هزار تومن بود - یعنی 930 هزار کنسول + 60 هزار شارژر = 990 هزار تومان هم قیمت پول ps4 ه
بعد زیبایی و شیکی سری اولی ها رو نداره واقعا قشنگن مثل بنفشش - آبی دریایی - قرمزش

چشم حتما میپرسم

تماشا کجاست؟ فایرساند چیه اصلا؟

چشم , ممنونم از کمک و زحماتتون

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
آخه کنسول ها آکبند فقط باتری تست دارن , باتری تموم شه شارژ نشه که خراب میشه بخاطر همین پرسیدم
مدل آخر حدود 300 هزار تومن قیمتش بیشتر از مدل اولیه اس , بعد تاپیک ها داشتم میخوندم انگار تو جعبه سری ها جدید شارژرم نیست , شارژر اصلی برای new 3ds پرسیدم قیمتش 60 هزار تومن بود - یعنی 930 هزار کنسول + 60 هزار شارژر = 990 هزار تومان هم قیمت پول ps4 ه
بعد زیبایی و شیکی سری اولی ها رو نداره واقعا قشنگن مثل بنفشش - آبی دریایی - قرمزش

چشم حتما میپرسم

تماشا کجاست؟ فایرساند چیه اصلا؟

چشم , ممنونم از کمک و زحماتتون

بله تو جعبه مدل های New شارژر نیست و باید جدا تهیه کنید.
در مورد زیبایی من خودم New Nintendo 3DS XL - Hyrule Edition رو دارم که فوق العاده قشنگه. کنسول تمام مشکیش و باندل ماژورا مسک هم خیلی قشنگه.
کنار پاساژ لبافه. فایر ساند هم کنار میدونه.

• Like

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
بله تو جعبه مدل های New شارژر نیست و باید جدا تهیه کنید.
در مورد زیبایی من خودم New Nintendo 3DS XL - Hyrule Edition رو دارم که فوق العاده قشنگه. کنسول تمام مشکیش و باندل ماژورا مسک هم خیلی قشنگه.
کنار پاساژ لبافه. فایر ساند هم کنار میدونه.

یه سوال دارم شما این New Nintendo 3DS XL - Hyrule Edition دارید قبل 3ds دیگه داشتید؟ از سری اولی ها هم داشتید؟
کلیپ اجرا بازی syper mario 3d land دیدم خیلی جالب بود دیگه با 3d چه شود , در اصل برای این بازی میخرم اولین بازی هم که میکنم اینه
وقتی تموم شد میرم دنبال بازی ها دیگه
ممنون

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
یه سوال دارم شما این New Nintendo 3DS XL - Hyrule Edition دارید قبل 3ds دیگه داشتید؟ از سری اولی ها هم داشتید؟
کلیپ اجرا بازی syper mario 3d land دیدم خیلی جالب بود دیگه با 3d چه شود , در اصل برای این بازی میخرم اولین بازی هم که میکنم اینه
وقتی تموم شد میرم دنبال بازی ها دیگه
ممنون
نه من مدل های قبلی رو نداشتم و همون مدل اولین 3DS هستش.

• Like

kamyar1qaz

کاربر سایت
Jul 10, 2016
35
سلام دوستان من دارم برای خودم یه n3ds xl میخرم
چند تا سوال داشتم اگر جواب بدید ممنون میشم

1. میدونم که 3ds جدید توی جعبه اش شارژر نداره میخواستم بدونم از کجا میشه تهیه کرد. dc نداره
2. قیمتش رو کسی میدونه چقدره؟ (شارژ منظورمه)
3. dc پایه شارژر داره که میده 60 تومن ولی کابل و ... همراهش نیست (که دیگه واقعا عجیبه) میخواستم بدونم کابلی که باید به اون پایه شارژر بزنیم چیه؟ (مثلا میکرو یا ماکرو یو اس بی یا همون کابل خاص نینتندوئه) چون اگر کابلش یه کابل نرماله همون پایه شارژر رو بخرم بعد بهش کابل بزنم که راحت تر هم شارژ بشه
4. دوستان الان دی سی فقط قرمز و سفید این کنسول رو داره من ترجیح میدم یا یکی از طرح های خاصش رو بخرم یا مشکی اش رو. تو تهران کجا میشه حضوری خرید که رنگ های دیگه رو هم داشته باشه؟

ممنون

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
نه من مدل های قبلی رو نداشتم و همون مدل اولین 3DS هستش.

پس بخاطر همینه چون شیک و خیلی باکلاس بودن سری اول ها ندیدید , واقعا زیبان

3ds سری اول زیبا اول 240 دلار قیمت داشتن که بخاطر رقابت با ویتا نینتندو کاهش قیمت داد پس کیفیت 3ds سری اولی همون 240 دلاری هست
3ds سری اولی 300 هزار تومن ارزونتر از سری new
3ds سری اولی یه استند شارژر همراهش داره اما برای سری new باید جدا بخری ( یه یک کاره داره 64 هزار یه چند کاره داره 115 هزار ) که 115 هزار تومنه
3ds سری اولی تو جعبه شارژر داره - اما new شارژر اصلا تو جعبه نداره که باید 60 هزار تومن جدا تهیه اش کتید

خودتون تفاوت قیمتی حساب کنید : 920 هزار ( 300 هزار گرونتر از سری اولی ) + 115 هزار + 60 هزار = 1.095 هزار میشه که خودش پول یه xbox one یا یکمی پول بزاری روش ps4

اما سری 3ds old با این ابهت و شکیلی 600 هزار میشه کلا - 600 هزار کجا 1.095 کجا

آخرین ویرایش:

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
سلام دوستان من دارم برای خودم یه n3ds xl میخرم
چند تا سوال داشتم اگر جواب بدید ممنون میشم

1. میدونم که 3ds جدید توی جعبه اش شارژر نداره میخواستم بدونم از کجا میشه تهیه کرد. dc نداره
2. قیمتش رو کسی میدونه چقدره؟ (شارژ منظورمه)
3. dc پایه شارژر داره که میده 60 تومن ولی کابل و ... همراهش نیست (که دیگه واقعا عجیبه) میخواستم بدونم کابلی که باید به اون پایه شارژر بزنیم چیه؟ (مثلا میکرو یا ماکرو یو اس بی یا همون کابل خاص نینتندوئه) چون اگر کابلش یه کابل نرماله همون پایه شارژر رو بخرم بعد بهش کابل بزنم که راحت تر هم شارژ بشه
4. دوستان الان دی سی فقط قرمز و سفید این کنسول رو داره من ترجیح میدم یا یکی از طرح های خاصش رو بخرم یا مشکی اش رو. تو تهران کجا میشه حضوری خرید که رنگ های دیگه رو هم داشته باشه؟

ممنون

سلام
پیشاپیش مبارکتون باشه :x
من تحقیقاتی مفصل کردم بسته به اطلاعاتی که دارم جوابتونو میدم
1- شارژرشو سخت میشه گیر آورد , شارژر اصلی آکبند 3ds قیمتش 60 هزار تومنه , شارژر ها چینی ds بهش میخوره اما باتریتونو خراب میکنه ( هر کسی گفت میخوره آره میخوره اما بعدا باتریتون به مشکل میخوره )
2- 60 هزار تومن
3- اون استند شارژره , شارژر نیست همین استند ها تو سری 3ds old سایز اورجینال تو همه جعبه ها بود همراه کنسول
4- من تنوع زیادی ندیدم

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
پس بخاطر همینه چون شیک و خیلی باکلاس بودن سری اول ها ندیدید , واقعا زیبان

3ds سری اول زیبا اول 240 دلار قیمت داشتن که بخاطر رقابت با ویتا نینتندو کاهش قیمت داد پس کیفیت 3ds سری اولی همون 240 دلاری هست
3ds سری اولی 300 هزار تومن ارزونتر از سری new
3ds سری اولی یه استند شارژر همراهش داره اما برای سری new باید جدا بخری ( یه یک کاره داره 64 هزار یه چند کاره داره 115 هزار ) که 115 هزار تومنه
3ds سری اولی تو جعبه شارژر داره - اما new شارژر اصلا تو جعبه نداره که باید 60 هزار تومن جدا تهیه اش کتید

خودتون تفاوت قیمتی حساب کنید : 920 هزار ( 300 هزار گرونتر از سری اولی ) + 115 هزار + 60 هزار = 1.095 هزار میشه که خودش پول یه xbox one یا یکمی پول بزاری روش ps4

اما سری 3ds old با این ابهت و شکیلی 600 هزار میشه کلا - 600 هزار کجا 1.095 کجا

توضیح دادم خدمتتون. بله ارزونتر در میاد ولی خب یه سری ضعف ها نسبت به مدل های جدید داره. صفحه ی نمایش کوچکتر و باتری ضعیفتر و نداشتن c Stick و اجرا نکردن بازی های هماهنگ شده با مدل های جدید.
اگه با موارد بالا مشکلی ندارید پس همون مدل های اولیه رو بگیرید.

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
سلام
پیشاپیش مبارکتون باشه :x
من تحقیقاتی مفصل کردم بسته به اطلاعاتی که دارم جوابتونو میدم
1- شارژرشو سخت میشه گیر آورد , شارژر اصلی آکبند 3ds قیمتش 60 هزار تومنه , شارژر ها چینی ds بهش میخوره اما باتریتونو خراب میکنه ( هر کسی گفت میخوره آره میخوره اما بعدا باتریتون به مشکل میخوره )
2- 60 هزار تومن
3- اون استند شارژره , شارژر نیست همین استند ها تو سری 3ds old سایز اورجینال تو همه جعبه ها بود همراه کنسول
4- من تنوع زیادی ندیدم

درسته شارژر تو خود جعبه نیست ولی استفاده از کابل شارژ کنسول های گذشته ی نینتندو هم صدمه ای به کنسول نمیزنه.
یکی از خارجی ها این سوال رو از نینتندو پرسیده بود و نینتندو هم گفته بود که مشکلی نیست. اگه سرچ بزنید احتمالا پیدا کنید.
هر چیزی اصل و متناسب با خودش خوبه ولی اینکه نگران نابودی باتری هم باشید نگرانیه الکیه.

• Like
Reactions: ehsanservat

Next Gen Zelda

کاربر سایت
Sep 20, 2016
12
به نظر منم 3ds فقط سری لانچیش خوبه - زیبا و لاکچری
خودش دست و عالی
خوش رنگ
و پک کامل
آره واقعا همون old 3ds از همه شیک تر بود مخصوصا رنگ آبیش که واقعا بی نظیره...
سایز دستگاهم کوچیک بود و می شد تو جیب گذاشت... هر چند new 3ds ریجن پال هم سایز کوچیک داره ولی طراحی old یه چیز دیگس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر