راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
یه سوال:چند تا از تروفی های این عنوان آنلاین هستن.یعنی باید پلاس داشته باشیم تا بتونیم پلاتش کنیم؟من تا حالا ندیدم برا پلات یه بازی به زور مجبورت کنن پلاس بگیری:|
خیلی از بازی ها واسه بخش آنلاینشون کلی تروفی دارن!
biggrin1.gif
آخه من تو کار پلات ملات خیلی کم بودم و از این موضوع زیاد اطلاعی نداشتم:dپس یا باید پلاس بگیرم یا پلات TLOU رو با خودم به اون دنیا ببرم آره؟:d

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
یه سوال:چند تا از تروفی های این عنوان آنلاین هستن.یعنی باید پلاس داشته باشیم تا بتونیم پلاتش کنیم؟من تا حالا ندیدم برا پلات یه بازی به زور مجبورت کنن پلاس بگیری:|
خیلی از بازی ها واسه بخش آنلاینشون کلی تروفی دارن!:D

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad

آخه من تو کار پلات ملات خیلی کم بودم و از این موضوع زیاد اطلاعی نداشتم:dپس یا باید پلاس بگیرم یا پلات TLOU رو با خودم به اون دنیا ببرم آره؟:d

بله:D

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
میشه پاسخ بدید ؟

سلام
بهتر بود تو خود تاپیک بازی می پرسیدید,اونجا زودتر جوابتون رو میدادند.
حجم آپدیت بازی حدود 300 مگ هست و حتما آپدیت کنید...(مخصوصا اگه میخواین آنلاینش رو بازی کنید)
وقتی هم بخواین آنلاینش رو بازی کنید دو تا مپ رایگان هم هست که خودش نشون میده باید اونها رو هم بگیرید که حجمش 400 مگ هست.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
آقا یکی به من کمک کنه این تروفی hometown و بگیرم تو مولتی پلیر آخه هیچکس این مپ و بر نمی داره . کسی آنلاین میزنه؟

ایدی و تلگرام من رو ادد کن خبر بده یه روز آنلاین بشم. بگیریش.
PSN [MENTION=11781]alik[/MENTION]a475 Telegram @ merlin475

• Like
Reactions: hrm

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان چون تروفی درجه سختی Grounded ربطی به تروفی های اصلی و به طور کلی پلاتینیوم نداره و جداگونه هستش، من اگه همون اول کاری بازی را رو Grounded تموم کنم، تروفی بقیه درجه سختی ها را هم باز میکنه؟

و همچنین یکی از تروفی های بازی اینه که تمامی مهارت های جول را آپگرید کنیم. خوب وقتی بازی رو درجه Survival یا Grounded بریم، به طور خودکار حالت listen mode غیر فعال میشه و دیگه نمیشه آپگریدش کرد. با این حساب اگه من رو حالت مثلا Survival به غیر از listen mode که حذف شده، همه قابلیت هامو آپگرید کنم، تروفیشو بهم میده؟

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
سلام اون گلیچی که صفحه اول تاپیک نوشتید واسه NG+ هنوز هست؟
من امتحان کردم ولی فک کنم نشد اگه میشه بیشتر توضیح بدید
و این که واسه پلات حتما باید رو grounded تموم کنم؟ چون خیلی اعصاب ندارم:D

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
دوستان چون تروفی درجه سختی Grounded ربطی به تروفی های اصلی و به طور کلی پلاتینیوم نداره و جداگونه هستش، من اگه همون اول کاری بازی را رو Grounded تموم کنم، تروفی بقیه درجه سختی ها را هم باز میکنه؟

و همچنین یکی از تروفی های بازی اینه که تمامی مهارت های جول را آپگرید کنیم. خوب وقتی بازی رو درجه Survival یا Grounded بریم، به طور خودکار حالت listen mode غیر فعال میشه و دیگه نمیشه آپگریدش کرد. با این حساب اگه من رو حالت مثلا Survival به غیر از listen mode که حذف شده، همه قابلیت هامو آپگرید کنم، تروفیشو بهم میده؟

اگر بازی رو روی Grounded تموم کنید تروفی های مربوط به سختی های بازی همه باز میشند، و اما تروفی هایی که جداگانه برای دریافت ایتم ها و غیره هستند حتما باید تکمیل بشند. برای گرفتن همه تروفی ها توصیه میکنم دو یا چند بار بازی روی اسون و بعد روی Grounded برید.

لینک آموزش کلی بازی از وب سایتم رو چه برای بخش اصلی و چه Left Behind اتنهای همین پست گذاشتم. لیست تروفی ها موجود هست میتونید چک کنید.
قابلیت شنیدن جول جزو تروفی ها حساب نمیشه.

سلام اون گلیچی که صفحه اول تاپیک نوشتید واسه NG+ هنوز هست؟
من امتحان کردم ولی فک کنم نشد اگه میشه بیشتر توضیح بدید
و این که واسه پلات حتما باید رو grounded تموم کنم؟ چون خیلی اعصاب ندارم:D

علیک سلام دوست عزیز
اون گلیچ هنوز کار میکنه، مال زمانی هست که بازی رو یک بار تموم کرده باشید و میخواید روی سختی بالاتر انجام بدید.
روی هر سطح سختی که بازی رو تموم کردید یک از سیو آخر مجددا روی هر سطح سختی که دوست دارید مثلا Easy بازی رو شروع کنید.
مرحله اول Hometown رو کامل برید، اول مرحله دوم سیو میکنید و بر میگردید به منوی اصلی
از گزینه Chapter select مرحله اول یعنی Hometown رو انتخاب می کنید، همون طور که مشاهده می کنید همه ی سطح سختی ها باز هستند و میتونید انتخابشون کنید.
خیر Grounded جزو پلات نیست، برای پلات باید تروفی های اصلی رو بگیرید، Grounded یک بخش جدا داخل تروفی های برای خودش داره.

این دو آموزش رو بخونید سوالاتتون پاسخ داده میشه، تمامی موارد هم به صورت تصویری توضیح داده شده اند. (جای ایتم ها با اسکرین شات)

راهنمای اشیا مخفی و تروفی های The Last of Us Remastered
راهنمای اشیا مخفی و تروفی های The Last of Us Remastered – تارنمای شخصی ابوالفضل خزائی

راهنمای اشیا مخفی و تروفی های TLoU: Left Behind
راهنمای اشیا مخفی و تروفی های TLoU: Left Behind – تارنمای شخصی ابوالفضل خزائی

الان که من کنسولمو فروختم، زمانی که دستم بود دو بار بازی رو من روی Grounded تموم کردم، خیلی سخت بود ولی انصافا حال داد.
بیشتر از هفت هشت بار هم روی آسون برای گرفتن موارد و اسکرین شات هاش برای نوشته ها رفتم و وقت گذاشتم
یادمه یه دفترچه راهنما الی جا گذاشته بود یه کل مرحله رو رفتم اخرش یادم افتاد اصل کاری رو نگرفتم، یه بار دیگه رفتمش.

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Logical Gamer

کاربر سایت
Apr 25, 2017
18
سلام دوستان. من هنوز تروفی های آنلاین این بازی رو نگرفتم که پلاتش کنم.
سوالم اینه که هنوزم کسی هست که این بازی رو آنلاین بازی کنه ؟
ظاهرا دیگه کسی برای آنلاین بازی کردن این بازی نیست :neutral:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
سلام دوستان. من هنوز تروفی های آنلاین این بازی رو نگرفتم که پلاتش کنم.
سوالم اینه که هنوزم کسی هست که این بازی رو آنلاین بازی کنه ؟
ظاهرا دیگه کسی برای آنلاین بازی کردن این بازی نیست :neutral:
نه تنها هستش بلکه تعدادشونم زیاده هنوز! :|
من هر موقع میرم کلی آدم داره بازی میکنه

Logical Gamer

کاربر سایت
Apr 25, 2017
18
داداش فقط یه سوال، اگه ممکنه جواب منو بده، وقتی قسمت faction mp رو میزنم یه پیغام میاد که میگه باید یه تعدادی مپ دایگان رو دانلود کنی ، من میزنم ok، بعدش میره توی ps store که مپ هارو دانلود کنه، یهو این پیغام میاد : this content cannot be selected at this time.
یه مشکلی که هست اینه که دیسک بازی ریجن 2 هست، ولی اکانتم ریجن یکه، به نظرت دانلود نشدن مپ به خاطر اینه ؟ یا چیز دیگه ای ؟

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
داداش فقط یه سوال، اگه ممکنه جواب منو بده، وقتی قسمت faction mp رو میزنم یه پیغام میاد که میگه باید یه تعدادی مپ دایگان رو دانلود کنی ، من میزنم ok، بعدش میره توی ps store که مپ هارو دانلود کنه، یهو این پیغام میاد : this content cannot be selected at this time.
یه مشکلی که هست اینه که دیسک بازی ریجن 2 هست، ولی اکانتم ریجن یکه، به نظرت دانلود نشدن مپ به خاطر اینه ؟ یا چیز دیگه ای ؟
خب باید ریجن بازی و اکانت یکی باشه دیگه

• Like
Reactions: Logical Gamer

Logical Gamer

کاربر سایت
Apr 25, 2017
18
دوست عزیز امتحان کردم
تا هفته 5 روز 1 اومدم، player داشت، ولی الان یکی دو روزه که هرچی سرچ میکنه نمیاره:neutral:
11 شب 10 صبح 2 ظهر هم امتحان کردم، هر بارم 20 دقیقه منتظر موندم باز نمیاره، حتی 1 نفر
برای شما هم اینجوری شده ؟ یا بازی من مشکل داره :confounded:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر