Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
الان دقیقا فلسفه نظر سنجی رو یکی میتونه توضیح بده؟!
بازی که هنوز عرضه نشده چجوری عملکرد سازندش مشخص میشه؟ :|
تاریخ دقیق عرضه بازی رو هم لطفا اضافه کنید به پست اول.

Gears of War Ultimate edition ، بتای Gears of war 4 ، نمایش های گیم پلی ، جهت جدید داستان ، توجه به فیدبک فنها ، به اینا میگن عملکرد.

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
Gears of War Ultimate edition ، بتای Gears of war 4 ، نمایش های گیم پلی ، جهت جدید داستان ، توجه به فیدبک فنها ، به اینا میگن عملکرد.

هیچ کجا به این فاکتورایی که گفتی عملکرد نمیگن.این تعریف شماست.
من خودم میخواستم بعد از تجربه بازی رای بدم که در کمال شگفتی دیدم تقریبا ۲ ماه قبل از عرضه بازی نظرسنجی بسته شده.

• Like
Reactions: Anonymous M3

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
من خودم میخواستم بعد از تجربه بازی رای بدم که در کمال شگفتی دیدم تقریبا ۲ ماه قبل از عرضه بازی نظرسنجی بسته شده.
نظر سنجیو من دوباره 3 هفته پیش بازش کردم تا 3 4 روز پیش هم بود، الان پریدی وسط تاپیک یه چی بی پایه اساس پروندی دیگه نه ؟ از هیچی اطلاعی نداری واس خودت تز نده مرسی.

Expert Bouncer

کاربر سایت
Mar 8, 2016
58
نام
Danial
بعد میگین چرا یکی نظر میده ترول میکنین!
این نظرتو باید قاب گرفت گذاشت یه جا به عنوانه خنده دار ترین تز در صنعت گیم :tearsofjoy:
میخوام بدونم gears of war ultimate edition میدونی چیه؟ میدونی کی اومده؟ یا فک کردی همون gears 4 با همه dlc هاشه :tearsofjoy:

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
نظر سنجیو من دوباره 3 هفته پیش بازش کردم تا 3 4 روز پیش هم بود، الان پریدی وسط تاپیک یه چی بی پایه اساس پروندی دیگه نه ؟ از هیچی اطلاعی نداری واس خودت تز نده مرسی.

اول اینکه عصبانی نشو و مودب باش، نیازی به اینطور صحبت کردن واقعا نیست.
من یه دفعه اومدم تو این تاپیک و دیدم نظرسنجی هست،خب اینکه تو باز و بسته کردی چه ربطی به حرفای من داشت که میگم مثل بقیه تاپیکا یه مدت بعد انتشار میبستی؟!
دوم اینکه چه فازیه جدی؟!من از قدیم طرفدار بازی بودم و پیگیرش هستم.فقط و فقط میگم باید بعد از تجربه بازی در مورد عملکرد استدیو نظر داد!همین چند صفحه قبل یکی از بچه های تحریریه در مورد متا و تاثیرش انتقاد کرد،خود شما گفتین جنبه داشته باشین.
من تا به این لحظه به این نتیجه رسیدم که بازی از نظر فنی تضمین شدست.از شما معذرت میخوام که برا نظر دادن بقیه محتوای بازی باید بازی رو خودم انجام بدم،والا :|.

• Like
Reactions: mikammi

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
اول اینکه عصبانی نشو و مودب باش، نیازی به اینطور صحبت کردن واقعا نیست.
من یه دفعه اومدم تو این تاپیک و دیدم نظرسنجی هست،خب اینکه تو باز و بسته کردی چه ربطی به حرفای من داشت که میگم مثل بقیه تاپیکا یه مدت بعد انتشار میبستی؟!
دوم اینکه چه فازیه جدی؟!من از قدیم طرفدار بازی بودم و پیگیرش هستم.فقط و فقط میگم باید بعد از تجربه بازی در مورد عملکرد استدیو نظر داد!همین چند صفحه قبل یکی از بچه های تحریریه در مورد متا و تاثیرش انتقاد کرد،خود شما گفتین جنبه داشته باشین.
من تا به این لحظه به این نتیجه رسیدم که بازی از نظر فنی تضمین شدست.از شما معذرت میخوام که برا نظر دادن بقیه محتوای بازی باید بازی رو خودم انجام بدم،والا :|.
کسی شمارو مجبور نکرده تو نظرسنجی شرکت کنید!
اگه واقعا پیگیر بازی بودی باید بدونی که زمانی که چندتا ویدیو از بتا لیک شد اینجا چندین صفحه درباره عملکرد کولیشن بحث شد، این نظرسنجی هم همون موقع ایجاد شد

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
Gears of War Ultimate edition ، بتای Gears of war 4 ، نمایش های گیم پلی ، جهت جدید داستان ، توجه به فیدبک فنها

من خودم میخواستم بعد از تجربه بازی رای بدم که در کمال شگفتی دیدم تقریبا ۲ ماه قبل از عرضه بازی نظرسنجی بسته شده
.

پس این فاکتورا که گفت داستان علمی تخیلیه؟؟؟عملکرد نمیگن؟؟؟ بهت تبریک میگم نسل جدیدی از ترولینگ رو رو رونمایی کردی
2113169.jpg

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
سایت GameStop پره-لود نسخه دیجیتالی GEARS 4 زده 13 سپتامبر یعنی یک ماه قبل از عرضه بازی...

دوباره باید نصفه شب پاشیم بزاریم دانلود، صبحم قطعش کنیم ! سایت ایکس باکسم زده بود 70 الی 80 گیگ حافظه احتمالا نیازه ! (شاید بعد از اضافه شدن مپ ها منظورش بوده البته!) در کل یه 15 20 شبی باید بزاریم دانلود x_x

پ.ن: باید به کسایی که میپرن تو تاپیک هم گفت : لطفا با اعتماد به نفس وارد نشوید!

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
دوباره باید نصفه شب پاشیم بزاریم دانلود، صبحم قطعش کنیم ! سایت ایکس باکسم زده بود 70 الی 80 گیگ حافظه احتمالا نیازه ! (شاید بعد از اضافه شدن مپ ها منظورش بوده البته!) در کل یه 15 20 شبی باید بزاریم دانلود x_x

پ.ن: باید به کسایی که میپرن بعد مدت ها تو تاپیک هم گفت : لطفا با اعتماد به نفس وارد نشوید!
همراه اول بسته شبانه نامحدود داره هزار تومن، از 10 تا 20 گیگ شبی میشه دان کرد:D

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
همراه اول بسته شبانه نامحدود داره هزار تومن، از 10 تا 20 گیگ شبی میشه دان کرد:D
همراه اول 3G فک کنم! شنیدم ایرانسل 4G داره (البته بعضی مناطق)، اونم میگن خیلی خوب دانلود میکنه ! ایده بهتریه برای دانلود ! مرسی :D

البته آروم آروم دان کردن که هایپ خاصی میده هر شب :D

پ.ن: انتقاد از بازی چیز بدی نیست و فکر نمیکنم کسی اینجا مشکلی داشته باشه! کلا دو بار بحث بالا گرفت و از منطق خارج شد. یکیش واسه این بود که یه عده بحثو از انتقاد به گیر دادن به کاربرا کشوندن. یکیشم مقایسه بی منطق دو بازی بود!

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
این مپ چقدر شبیه مپ گرز 3 هست فکر کنم تو مپ پک بود.. البته مپه مضخرفی بود

خبری از Horde نشده ؟ معلوم نیست چی اضافه کردن؟

• Like
Reactions: worm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر