داستان بازی THE WITCHER 3 : CONSEQUENCES | اسپویل داستانی

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
مثلا تریس،بارون،لمبرت،کیرا،همین روچ و..... اینا چیشدن آخرش:d?
کوئست Reason of state از کجا شروع میشه؟

آره سوال من هم هست Reason of state کی شروع میشه چون می خوام اون پایان که سیری جانشین پدر میشه رو برم، اون سه تا Quest فرعی دیگه رو تموم کردم

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام

. اگر شما قلب روح زیر درخت رو در طی مرحله The Whispering Hillock و LADIES OF THE WOOD بکشید . زن بارون یا همون انا زنده میمونه ولی بخاطر CRONE ها و طلسمشون دیوانه میشه . بارون هم اون رو برای مداوا به یه کوه میبره . VELEN نیز به صلح و صفا دست پیدا میکنه .

من کشتمش و بارون هم زنش رو برد برای مداوا. اما رفتم ولن کلی درگیری شده بود. سربازها مردم رو اذیت میکردند!

rezaraki

عضو جدید
Dec 21, 2009
15
مثلا تریس،بارون،لمبرت،کیرا،همین روچ و..... اینا چیشدن آخرش?
کوئست Reason of state از کجا شروع میشه؟
آقا اینا اکثرش تو Side quest هاست اونارو ول نمیکردی به امان خدا؟؟ چون معلومه وضعیتشون خب! حدث میزنم Secondary Quest ها رو جدی نگرفتی ندیدیشون!
تریس رو از وقتی میای نویگراد باهاش سر و کار داریم! تا آخرش که Questـه Now or Never میرسه اونجا یه مدت خدافظی میکننو تریس میره. اون Now or Never هم آخرش تو اسکله اید و با تریس حرف میزنی اونجا قانعش کنی (Ilove you بگی بهش، یکم بیشتر میمونه و اگه نه میره خونشون!:d البته بعد دوباره میاد تو Kaer Morhen! اولش رو یادم نیست کجا شروع میشه کوئیست!

بارون همون اولای بازی هستش! تو ولن که میری کلی باهاش کار داری! یه جا باهاش میری به کلبه ی اون سه تا عجوزه یه Fiend حمله میکنه! این اکت اوله فکر کنم!
کوئیست سرنوشتش هم The Whispering Hillock ـه! ولی وقتی از طرف Lady of the Woods ماموریت گرفتی یه موجودی رو بکشی که توی یه غاره! یه موجود گوشتی توی یه غار که توی ریشه دخت گیر کرده! اونو اگه بکشی بارون زنده میمونه! اگه نه میمیره! البته اگه قبل از اینکه این کوئیست فعال شه بکشیش همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه و همه (به جز بچه )فکرکنم زنده میمونن!

لمبرت به کیرا مربوطه نه خودش! کیرا رو زنده نگه داری باهم دوست میشن میرن سر خونه زندگیشون! اگه نه نمیدونم چی میشه!
کیرا رو تو ولن میبینی! اونجا بعد چند ماموریت ازت یه خواهش شخصی میخواد اول میگه Fyke Isle رو پاک سازی ککن اینکارو کردی با هم یه شام رویایی میگذرونند و بعدش کیرا فرار میکنه همون Fyke Isle معروف! اونجا گیرش میاری یا همونجا میکشیش یا میزاری بره که بازم میمیره! یا متقاعدش میکنی بره Kaer Morhen که در اونصورت با لمبرت دوست میشن!

Roach ماله اکت سومه! بعد از Now or Never ا Dijkstra بهت میگه که تو بیا کمک کن ردوید رو بکشیم اگه کمک کنی و ماموریت هاش رو انجام بدی و وقتی Philipa رو از گرمابه اش(!) میاری بیرون باهاش حرف بزنی به جای شکستن پاش! تو کوئیست REASON OF STATE توطئه میکنه؛ یا یه همچون چیزی! اونجا میتونی طرف Roach رو گیری که در اونصورت زنده میمونه! وگرنه دیکسترا میکشدش!
اگه کلا هم دیکسترا رو بزنی و پاش رو بشکونی بازم فکر کنم روچ زنده میمونه! ولی دیگه حرفی ازش نمیزنن!
این داستان روچ رو مطمئن نیستم دقیقا چطوریه!

Sogeking

کاربر سایت
Aug 1, 2013
126
نام
کیارش
آقا اینا اکثرش تو Side quest هاست اونارو ول نمیکردی به امان خدا؟؟ چون معلومه وضعیتشون خب! حدث میزنم Secondary Quest ها رو جدی نگرفتی ندیدیشون!
تریس رو از وقتی میای نویگراد باهاش سر و کار داریم! تا آخرش که Questـه Now or Never میرسه اونجا یه مدت خدافظی میکننو تریس میره. اون Now or Never هم آخرش تو اسکله اید و با تریس حرف میزنی اونجا قانعش کنی (Ilove you بگی بهش، یکم بیشتر میمونه و اگه نه میره خونشون!:d البته بعد دوباره میاد تو Kaer Morhen! اولش رو یادم نیست کجا شروع میشه کوئیست!

بارون همون اولای بازی هستش! تو ولن که میری کلی باهاش کار داری! یه جا باهاش میری به کلبه ی اون سه تا عجوزه یه Fiend حمله میکنه! این اکت اوله فکر کنم!
کوئیست سرنوشتش هم The Whispering Hillock ـه! ولی وقتی از طرف Lady of the Woods ماموریت گرفتی یه موجودی رو بکشی که توی یه غاره! یه موجود گوشتی توی یه غار که توی ریشه دخت گیر کرده! اونو اگه بکشی بارون زنده میمونه! اگه نه میمیره! البته اگه قبل از اینکه این کوئیست فعال شه بکشیش همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه و همه (به جز بچه )فکرکنم زنده میمونن!

لمبرت به کیرا مربوطه نه خودش! کیرا رو زنده نگه داری باهم دوست میشن میرن سر خونه زندگیشون! اگه نه نمیدونم چی میشه!
کیرا رو تو ولن میبینی! اونجا بعد چند ماموریت ازت یه خواهش شخصی میخواد اول میگه Fyke Isle رو پاک سازی ککن اینکارو کردی با هم یه شام رویایی میگذرونند و بعدش کیرا فرار میکنه همون Fyke Isle معروف! اونجا گیرش میاری یا همونجا میکشیش یا میزاری بره که بازم میمیره! یا متقاعدش میکنی بره Kaer Morhen که در اونصورت با لمبرت دوست میشن!

Roach ماله اکت سومه! بعد از Now or Never ا Dijkstra بهت میگه که تو بیا کمک کن ردوید رو بکشیم اگه کمک کنی و ماموریت هاش رو انجام بدی و وقتی Philipa رو از گرمابه اش(!) میاری بیرون باهاش حرف بزنی به جای شکستن پاش! تو کوئیست REASON OF STATE توطئه میکنه؛ یا یه همچون چیزی! اونجا میتونی طرف Roach رو گیری که در اونصورت زنده میمونه! وگرنه دیکسترا میکشدش!
اگه کلا هم دیکسترا رو بزنی و پاش رو بشکونی بازم فکر کنم روچ زنده میمونه! ولی دیگه حرفی ازش نمیزنن!
این داستان روچ رو مطمئن نیستم دقیقا چطوریه!
من فک کردم خبریه قبل مراحل آخر بازی:dیعنی بعد از اینکه بارون آنا رو برد و لمبرت با کیرا رفت و ...خداشکر میدونستم اینارو:d
من زدم پای دیکسترا رو شکوندم پس برا همین Reason of state فعال نشد.حالم از دیکسترا بهم میخوره:d

sml4

کاربر سایت
May 28, 2015
3
سلام دوستان میخواستم ویچر 3 رو شروع کنم تازه نسخه دوم رو تموم کردم.حالا به نظرتون این افراد رو زنده بزارم یا نه. و اینکه اگه زنده بمونن چه تاثیری در ویچر 3 دارند
Shila
Dethmond
Saskia(Dragon)

alza7

کاربر سایت
Jun 6, 2012
13
نام
علی
سلام

من بازي ويچر رو تازه شروع کردم ، قبل از اين هم تجربه بازي rpg نداشتم ، نميدونستم از چه کسي سوال کنم ، بعد از اينکه این تاپيک رو ديدم گفتم بهترين شخص بچه های این تاپیک هستن .
راستش يه جايي از بازي گير کردم که بايد حتما با دو نفر کارت بازي کنم ولي متاسفانه کارت هاي من خيلي ضعيف هستن و کارت هاي اونا خيلي قوي هستش و احتمال بردنم تقريبا صفر هستش ، بايد چيکار کنم؟ آيا راهي هستش که از کارت بازي طفره برم ؟
دومين سوالم اينه که چطوري ميتونم زره و مجيک و سلاح هامو آپگريد کنم؟ چون خيلي ضعيف هستم و همه جا در مبارزه به مشکل ميخورم
سومين سوالم هم اينه که من توي تريلر 15 دقيقه ابتداي بازي توي مبارزه ها صحنه هاي سينمايي ديده بودم مثلا در مبارزه با يه فرد عادي آخرش بصورت سينمايي سرشو قطع ميکرد ولي من هنوز بعد از کلي بازي کردن هنوز نديدم ، دليلش چيه؟ من با ps4 بازي ميکنم
چهارمين سوالم هم اينه که چطوری میتونم پول بدست بیارم ؟
ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
سلام دوستان میخواستم ویچر 3 رو شروع کنم تازه نسخه دوم رو تموم کردم.حالا به نظرتون این افراد رو زنده بزارم یا نه. و اینکه اگه زنده بمونن چه تاثیری در ویچر 3 دارند
Shila
Dethmond
Saskia(Dragon)

deathmond و saskia رو که اصلا تو ویچر 3 نمیبینی...چه زنده بمونن و چه بمیرن! شیلا رو هم اگه زنده بذاری میبینی ولی تاثیری تو روند بازی و داستان نداره! در مجموع هیچکدوم تاثیری توی بازی و داستان ندارند!

farzadsolid

کاربر سایت
May 31, 2015
42
من واسم پایان دوم که سیری ویچر میشه اومد
ولی یه قسمت رو که روش تاکید کردید ، الزامی نیست و فرقی نمیکنه اگه انجامش بدی چون رفتم پدر سیری هم با گرالت دیدم و پایان دوم واسم اومد(ویچر شدن سیری( پس این قسمت رو میتونستی بری:))

ultrasource

کاربر سایت
Aug 28, 2014
5
سلام به همگی!
میشه لدفن یکی راجع به تریس و اون مرحلا که باید بفرستیش بره (now or never) یه توضیح کلی بده؟
فقط جون بچه تون اسپویل نکنین. :)) مرسی

آخرین ویرایش:

yasin8080

کاربر سایت
Jul 24, 2016
43
ﮐﻮﺳﺖ in ciri's footstep ﻫﺎ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ ﺍﯾﻦ
ﺭﻭ ﭼﻄﻮﺭ ﺑﺒﺮﻡ ﻫﺮﭼﯽ ﻣﯿﺮﻡ velen novigard
ﻫﯿﭽﯽ ﻋﻼﻣﺘﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﮔﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ ﮐﻤﮑﻢ
ﮐﻨﻪ ﺭﺍﺳﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﺳﮑﻪ ﺑﺶ
ﺑﺪﯼ ﺗﺎ ﺟﺎ ﺍﻭﻥ segelen ﺑﻮﺩ ﻓﮏ ﮐﻨﻢ ﺭﻭ ﺑﻬﻢ
ﻧﺸﻮﻥ ﺑﺪﻩ ﮐﺴﯽ ﺭﺍﻉ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﺳﺮﺍﻍ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﻭﻥ
segeln ﺭﻭ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻢ

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
ﮐﻮﺳﺖ in ciri's footstep ﻫﺎ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ ﺍﯾﻦ
ﺭﻭ ﭼﻄﻮﺭ ﺑﺒﺮﻡ ﻫﺮﭼﯽ ﻣﯿﺮﻡ velen novigard
ﻫﯿﭽﯽ ﻋﻼﻣﺘﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﮔﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ ﮐﻤﮑﻢ
ﮐﻨﻪ ﺭﺍﺳﺘﯽ ﺍﻭﻥ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﺳﮑﻪ ﺑﺶ
ﺑﺪﯼ ﺗﺎ ﺟﺎ ﺍﻭﻥ segelen ﺑﻮﺩ ﻓﮏ ﮐﻨﻢ ﺭﻭ ﺑﻬﻢ
ﻧﺸﻮﻥ ﺑﺪﻩ ﮐﺴﯽ ﺭﺍﻉ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﺳﺮﺍﻍ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﻭﻥ
segeln ﺭﻭ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﻢ

اون In Ciri's Footstep که یه کوئست کلی هست. باید بقیه Main Quest های بازی رو بری تا اونم پیش بره. (مثل کمک کردن به Bloody Baron)
برای Skellige هم راهی جز پرداخت پول نیست. میتونی Witcher Contract هارو بری یا شمشیر های قدیمیتو بفروشی تا پولش گیرت بیاد.

aamirmohammad

کاربر سایت
Mar 25, 2017
1
اقا بعد از تموم شدن و کشتن وایت فراست چجوری ینفر و تریسو و سیریو پیدا کنم؟
سیری ویچر شدش بنفرم زنم شد.لطفا یکی جواب بده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر