هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
مثل اینکه سونی کاری کرده که دیگه با ایمیل و جیمیل نشه فایل ها رو دامپ کرد پس دوستانی که میخوان هک psp. رو انجام بدن هرچه زود تر از طریق
gmx.com
ایمیل بسازن و روی ویتا سینگ این شن و اقدام به هک psp بکنن و الا ممکنه تا چند روز دیگه سونی کاری کنه که از طریق اینم نشه کاری کرد.

Sent from my MT11i using Tapatalk
کلا شما هر روشی حساب کنی، کسی که بخواد هک کنه باید ویتاش اکتیو باشه و یه بازی psp هم داشته باشه، اکثرا دوستانی که تازه میخوان هک کنن، ویتاشون آپدیته. اگر میشد من حتما یه ویتا نو میخریدم هکش میکردم. باید منتظر روش جدید بود.

• Like
Reactions: se.phi.roth

Asad_C

کاربر سایت
Jul 15, 2016
4
با سلام و احترام خدمت دوستان

من کمی سوال راجب این کنسول بازی و انتخاب آن دارم و واقعا ممنون میشم که کامل وقت بگذارید و جواب دهید

دوستان بیشتر قصد من از خرید این کنسول یادآوری بازی های قدیم و بچگی است که دو تا از مهم ترین آن ها Harvestmoon Back To Nature و GodFather 1 هست که یکی از آنها در PS1 و دیگری در PS2 بود بنده مطلع شدم که این دو بازی در PSP هست اما حالا سوالات بنده این هست که:

1. این دو بازی در کنسول جدید موجود هست؟ هاروست مون که بله هست بیشتر پدرخوانده مورد نظر هست

2. این بازی ها مربوط به PSP هست اگر در کنسول جدید اجرا شود با تصویر 4.3 اینچ اجرا خواهد شد یا 5 اینچ؟ منظور اینکه در کنسول جدید تصویر بزرگتر میشود یا همان تصویر PSP میماند بخاطر اینکه بازی ها مخصوص psp است؟

3. اگر مد نظر من این دو بازی و سیو های زیاد این دو بازی باشد چه چیزهایی نیاز دارم؟ کلا کنسول جدید چه چیزهایی نیاز دارد چون خیلی مبهم در نت توضیح داده شده و اگر به زبان ساده به من توضیح بدید مثلا برای دانلود این دو بازی یا ریختن آن بر روی کنسول و سیو های آن چه چیز هایی نیاز است و مثلا دو بازی پر حجم دیگه مثل need for speed و ...

4. این کنسول خروجی انداختن تصویر با یک کابل را بر روی تلویزیون را دارد؟

با تشکر فراوان

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
با سلام و احترام خدمت دوستان

من کمی سوال راجب این کنسول بازی و انتخاب آن دارم و واقعا ممنون میشم که کامل وقت بگذارید و جواب دهید

دوستان بیشتر قصد من از خرید این کنسول یادآوری بازی های قدیم و بچگی است که دو تا از مهم ترین آن ها Harvestmoon Back To Nature و GodFather 1 هست که یکی از آنها در PS1 و دیگری در PS2 بود بنده مطلع شدم که این دو بازی در PSP هست اما حالا سوالات بنده این هست که:

1. این دو بازی در کنسول جدید موجود هست؟ هاروست مون که بله هست بیشتر پدرخوانده مورد نظر هست

2. این بازی ها مربوط به PSP هست اگر در کنسول جدید اجرا شود با تصویر 4.3 اینچ اجرا خواهد شد یا 5 اینچ؟ منظور اینکه در کنسول جدید تصویر بزرگتر میشود یا همان تصویر PSP میماند بخاطر اینکه بازی ها مخصوص psp است؟

3. اگر مد نظر من این دو بازی و سیو های زیاد این دو بازی باشد چه چیزهایی نیاز دارم؟ کلا کنسول جدید چه چیزهایی نیاز دارد چون خیلی مبهم در نت توضیح داده شده و اگر به زبان ساده به من توضیح بدید مثلا برای دانلود این دو بازی یا ریختن آن بر روی کنسول و سیو های آن چه چیز هایی نیاز است و مثلا دو بازی پر حجم دیگه مثل need for speed و ...

4. این کنسول خروجی انداختن تصویر با یک کابل را بر روی تلویزیون را دارد؟

با تشکر فراوان
سلام
۱. بله موجوده هم میتونین از استور به صورت قانونی تهیه کنین و هم اگر کنسول هک بشه میشه کپی هم روش ریخت
۲. بازیها تو ویتا به صورت ۵ اینچی اجرا میشه و نسبت به نسخه psp کیفیت کمی بهتره به علت یه ویژگی گرافیکی و کیفیت تصویر ویتا
۳. حقیقتش من حجم این دو بازی رو یاد ندارم اما کنسول رو با حداقل یه رم ۴ گیگ باید تهیه کنین تا بتونین از بازیها استفاده کنید.
۴. ویتا خروجی تصویر ندارد.
موفق باشید.

Asad_C

کاربر سایت
Jul 15, 2016
4
سلام
۱. بله موجوده هم میتونین از استور به صورت قانونی تهیه کنین و هم اگر کنسول هک بشه میشه کپی هم روش ریخت
۲. بازیها تو ویتا به صورت ۵ اینچی اجرا میشه و نسبت به نسخه psp کیفیت کمی بهتره به علت یه ویژگی گرافیکی و کیفیت تصویر ویتا
۳. حقیقتش من حجم این دو بازی رو یاد ندارم اما کنسول رو با حداقل یه رم ۴ گیگ باید تهیه کنین تا بتونین از بازیها استفاده کنید.
۴. ویتا خروجی تصویر ندارد.
موفق باشید.

با تشکر عذرخواهی میکنم امکانش هست راجب جواب چهارم یک تحقیق کوچک بکنید من چند جا سیم برای خروجی usb به Hdmi دیدم میخواستم شما که کنسول را دارید چک کنید که واقعا وجود دارد یا خیر.

و یک سوال دیگه اینکه PSP 3000 خروجی تصویر داره؟
یعنی PSP داره ولی مدل PSV خروجی نداره؟

با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
با تشکر عذرخواهی میکنم امکانش هست راجب جواب چهارم یک تحقیق کوچک بکنید من چند جا سیم برای خروجی usb به Hdmi دیدم میخواستم شما که کنسول را دارید چک کنید که واقعا وجود دارد یا خیر.

و یک سوال دیگه اینکه PSP 3000 خروجی تصویر داره؟
یعنی PSP داره ولی مدل PSV خروجی نداره؟

با تشکر
دوست عزیز وقتی میگیم نداره یعنی تحقیق کردیم دیگه:-D
اینکه psp داره این نداره باید از سونی بپرسید. البته اینم بگم آگه میخواید رو تلویزیون بازی کنید میتونید pstv بخرید.

Asad_C

کاربر سایت
Jul 15, 2016
4
دوست عزیز وقتی میگیم نداره یعنی تحقیق کردیم دیگه:-D
اینکه psp داره این نداره باید از سونی بپرسید. البته اینم بگم آگه میخواید رو تلویزیون بازی کنید میتونید pstv بخرید.

با تشکر خیلی زیاد.
نه روی TV میخواستم بعضی وقتا اتصال بدم
ممنون بابت اطلاعات

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان کجای ویتا میتونم برم سیوهام رو پاک کنم فکر نکنم همچنین گزینه ای داشته باشه میخوام یه چند تا از سیوهامو پاک کنم ولی نمیدونم کجا ذخیره شده

Asad_C

کاربر سایت
Jul 15, 2016
4
با سلام و عرض ادب

دوستان من هرچی گشتم هیچ منبع معتبری پیدا نکردم که بفهمم فرق بین PCH-2001 و PCH-2016 چیست؟
کسی از شما دوستان اینجا اطلاعی داره که PS Vita های اسلیم در PCH های مختلف چه تفاوتی با هم دارند؟

با تشکر

• Like

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
دوستان کجای ویتا میتونم برم سیوهام رو پاک کنم فکر نکنم همچنین گزینه ای داشته باشه میخوام یه چند تا از سیوهامو پاک کنم ولی نمیدونم کجا ذخیره شده
اگر یادم باشه توی content manager یه قسمت سیو saved data داره ازونجا میشه پاک کرد.

• Like

hosienharami

کاربر سایت
Jul 30, 2013
310
نام
حسین
سلام خدمت دوستان عزیز
امروز هک جدیدی برای PS Vita منتشر شد.
نیازمندی: ورژن 3.60
روش هک:
با مرورگر PS Vita ، سایت HENkaku را باز کرده و روی Install click کنید.

تبریک ! کنسول شما هک شد !

برای نصب HomeBrew ها، به این صفحه مراجعه کنید : HENkaku | Usage

mohsen2014

کاربر سایت
Oct 9, 2013
16
سلام خدمت دوستان عزیز
روش هک:

سلام
ممنون از اطلاع رسانی سریع شما.
الان فریمور من 3.52 باید آپدیت کنم تا بتونم هک کنم ؟
همچنین الان میتونی بازی های ویتا رو از اینترنت دانلود کنی و روی رم بریزی و با این هک راحت اجرا میشه ؟

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام خدمت دوستان عزیز
روش هک:

جان ؟؟ :D کی هک شد ؟:|
این اولین هکه یا قبلا هک شده بود و این اپدیتشه ؟!
---------------------
ویرایش : نصبش کردم رو ویتای نسل 2 ، و این طور که معلومه راهیه واسه دسترسی به محتویات کنسول .
به نظرم شدیدا امیدوار کننده هست ! چون تنها چیزی که باقی میمونه اومدن یه منیجر درست حسابی و گیم های کپیشه که در برابر این اتفاق ، خیلی راحت تره :D

آخرین ویرایش:

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
سلام
ممنون از اطلاع رسانی سریع شما.
الان فریمور من 3.52 باید آپدیت کنم تا بتونم هک کنم ؟
همچنین الان میتونی بازی های ویتا رو از اینترنت دانلود کنی و روی رم بریزی و با این هک راحت اجرا میشه ؟
حتما باید به 3.60 ابدیت کنی. ولی اگر ابدیت کنی فعلا امولاتور برای اجرای بازی های psp نیومده براش. پس فعلا با همون 3.52 حال کن به نظر من

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان سلام
ورژن 3.61 برای کنسول ریلیز شده
اینم لینکش برای ریجن 2 (اروپا)
شاید به درد دوستان ارجینال خور بخوره

System Software Update 3.61
ps-vita-system-software-update-two-column-01-ps-vita-eu-23mar15

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ALWAYS SECOND

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان سلام
ورژن 3.61 برای کنسول ریلیز شده
اینم لینکش برای ریجن 2 (اروپا)
شاید به درد دوستان ارجینال خور بخوره

System Software Update 3.61
ps-vita-system-software-update-two-column-01-ps-vita-eu-23mar15
نیما جان آقا این داستان فایل آپدیت چیه؟ آخه تا اون جایی که من اطلاع دارم فقط یا با وای فای یا با اتصال به ps3 یا
Pc میشه آپدیت کرد. فایل آپدیت رو کجا میریزی؟
چون منم قبلا تو سایت اروپای ps دیده بودم فایلو برا دانلود گذاشته در صورتی که استفاده نداشت

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر