راهنمایی در امر خرید موبایل

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
الان سرچ کردم مثل اینکه این دوربین دو گانه یکیش کار ش تو عمق تصویر و اون یکی هم خود تصویر :D ولی واقعا فوقالعادست من ردمی ۳ پرو که دارم فوقالعاده ازش راضیم و ایشالله یه سه ماه دیگه اینو میگرم از لحاظ سایز واستایل هم کلا خود ردمی نوت ۳ پرو هستش

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
کار کار دوربین دوم همونه
کلا زیاد رو دوربینش مانور داده امیدوارم در عمل خوب باشه

امیدوارم نسخه کوالکام هم داشته باشه
این میدیاتک مصرف باتریش جالب نیست
البته شاید اینx20و 25بهینه تر باشن
HTC x9بهتره یا این؟دوربین دوگانه چیه؟اینم مثل نسخه قبلیش عکس دوربینش زرد میشه؟
معلومه ردمی پرو بهتره.
ارزونتر و قویتره .جدیدتر.باتری بهتر.نمایشگرoled

• Like
Reactions: bazicon and NO ps3

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
این ماجرا ریجستر چیه که جدیدن دوباره راه افتاده
مثل داستان ریجستر که قدیم بوده؟
رفتم گوشی بلک بری بخرم فروشنده گفت در قبال ریجستر هیچ مسعولیتی ندارم
ماجرا ریجستر الکیه یا واقعیه؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این ماجرا ریجستر چیه که جدیدن دوباره راه افتاده
مثل داستان ریجستر که قدیم بوده؟
رفتم گوشی بلک بری بخرم فروشنده گفت در قبال ریجستر هیچ مسعولیتی ندارم
ماجرا ریجستر الکیه یا واقعیه؟
طرحش واقعیه و جدی ! فعلا گوشی نخر تا تکلیفش مشخص بشه
البته مسلما شما باید بتونی به صورت شخصی IMEI در مخابرات ثبت کنی ولی این یعنی پرداخت هیزنه بیشتر برای موبایل

• Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
طرحش واقعیه و جدی ! فعلا گوشی نخر تا تکلیفش مشخص بشه
البته مسلما شما باید بتونی به صورت شخصی IMEI در مخابرات ثبت کنی ولی این یعنی پرداخت هیزنه بیشتر برای موبایل

فک کنم دوباره ماجرای ریجستر ب دلیل فراهم نبودن زیرساختها به تعویق افتاد

نرم گوشی بخرم بلک بری 720 هزاری بخرم بعد ریجستر شروع شه ضایع شم
یکی امروز بهم گفت ریجستر شروع شه قراره از گوشیا غیر قانونی 200 هزار بگیرن ریجسترشون کنن

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
فک کنم دوباره ماجرای ریجستر ب دلیل فراهم نبودن زیرساختها به تعویق افتاد
خیالت راحت هیچ وقت عملی نمیشه...
ایرانسل مخالفه (و زورشم زیاده) و اینکه از اول مرداد اجرایی نشد احتمال خیلی بالا فقط به همین دلیل بوده. این نظر منفی ایرانسل بعیده تغییر کنه پس منتظر اجرایی شدن این طرح نباشید.
من از چند نفر منبع موثق شنیدم که امکانات اجرایی کردنشم ندارن.

• Like

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
نرم گوشی بخرم بلک بری 720 هزاری بخرم بعد ریجستر شروع شه ضایع شم
یکی امروز بهم گفت ریجستر شروع شه قراره از گوشیا غیر قانونی 200 هزار بگیرن ریجسترشون کنن
هر گوشی تا قبل از اجرا شدن طرح سیم کارت روش قرار بگیره و یک تماس برقرار کنی که IMEI در سیستم مخابرات ثبت بشه دیگه مشکلی نداره ! از این نظر خیالت راحت

بحث سر بعد از اجرای طرح هست که گوشی ها چی میشه ؟ من نمیدونم طرح اجرا شد یا نه ولی اگر نه هست و اون گوشی میخوای و پولش داری بخر و و با خیال راحت استفاده کن

در صورت اجرای طرح هم اگر نیاز باشه مبلغی بابت رجیستر IMEI بدی به این صورت که 9% مالیات ارزش افزوده + 7% حق گمرک میشه در مجموع 16% قیمت اصلی یک گوشی پرداخت کنی

راستی اگر گوشی از راه قانونی وارد شده بشه که دیگه اصلا مشکلی نداره حتی اگر بعد از اجرای طرح بخری

• Like

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
هر گوشی تا قبل از اجرا شدن طرح سیم کارت روش قرار بگیره و یک تماس برقرار کنی که IMEI در سیستم مخابرات ثبت بشه دیگه مشکلی نداره ! از این نظر خیالت راحت

بحث سر بعد از اجرای طرح هست که گوشی ها چی میشه ؟ من نمیدونم طرح اجرا شد یا نه ولی اگر نه هست و اون گوشی میخوای و پولش داری بخر و و با خیال راحت استفاده کن

در صورت اجرای طرح هم اگر نیاز باشه مبلغی بابت رجیستر IMEI بدی به این صورت که 9% مالیات ارزش افزوده + 7% حق گمرک میشه در مجموع 16% قیمت اصلی یک گوشی پرداخت کنی

راستی اگر گوشی از راه قانونی وارد شده بشه که دیگه اصلا مشکلی نداره حتی اگر بعد از اجرای طرح بخری

آها پس خیالم راحت باشه
خیلی خیلی ممنونم

خودتم میدونی اکثرا گوشی ها غیر قانونی وارد میشن , بخصوص گوشی ها مثل بلک بری و lumia که طرفدار کمی تو ایران دارن

یه سوال یکی از فامیلام بخاطر بودجه کم میخواد بلک بری z3 بخره سوال اینجاست زبان فارسی اضافه شده یا طبق سابق باید تعریف کرد براش هر کلمه رو؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر