راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
باسلام یک عدد ایکس باکس ارکید کم کار کرد وتر وتمیزهست (از 2013 به بعد خاموش بوده)به نظرتون چند میارزه ؟250 خوبه ؟ ایا میشه بهش هارد هم اضافه کرد؟(حداقل چند گیگ هارد برای بازی های الان کافیه وقیمت هاردش چنده)؟؟ تا بازی ها رو از رو هارد اجرا کنه .ببخشید من سوالاتم خ میتدیانس اخه هیچ اطلاعی از نحوهی اجرای بازی هاش چه دیسک یا از روی هارد ندارم.اهل انلاین بازی کردن هم نیستم فقد برای froza وgeow میخوام.معذرت میخوام زیاد شد.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
باسلام یک عدد ایکس باکس ارکید کم کار کرد وتر وتمیزهست (از 2013 به بعد خاموش بوده)به نظرتون چند میارزه ؟250 خوبه ؟ ایا میشه بهش هارد هم اضافه کرد؟(حداقل چند گیگ هارد برای بازی های الان کافیه وقیمت هاردش چنده)؟؟ تا بازی ها رو از رو هارد اجرا کنه .ببخشید من سوالاتم خ میتدیانس اخه هیچ اطلاعی از نحوهی اجرای بازی هاش چه دیسک یا از روی هارد ندارم.اهل انلاین بازی کردن هم نیستم فقد برای froza وgeow میخوام.معذرت میخوام زیاد شد.
اره خوبه ، الان زیاد بازی واسه X360 نمیاد ولی اگه 120 بخری کافیه ، البته بازی هارو میتونی رو فلش هم نصب و اجرا کنی ولی باید با خود کنسول فرمتش کنی ! بازی ها هم وقتی رو هارد نصب میشه باید حتما دیسک همون بازی رو داخل کنسول بزاری تا اجرا بشه !

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
اره خوبه ، الان زیاد بازی واسه X360 نمیاد ولی اگه 120 بخری کافیه ، البته بازی هارو میتونی رو فلش هم نصب و اجرا کنی ولی باید با خود کنسول فرمتش کنی ! بازی ها هم وقتی رو هارد نصب میشه باید حتما دیسک همون بازی رو داخل کنسول بزاری تا اجرا بشه !
یعی من برای اجرای بازیهای با حجم زیاد دیسک رو تهیه کنم کافیه؟؟ اونایی هم که نیاز به نصب دارن یه فلش 32 gb کافیه همراهش دیسکش هم تو درایور کنسول باشه؟؟؟ قضیه اپدیت داشبورد و lte و... اینا چیه مثلا این کنسول که اخرین بازی که اجرا کرده pes 13 بود الان برای اجرای بازیهای جدید باید اپدیت شه؟البته من همون چندتا بازی بالا که گفتم میخوام بازی کنم

sasanbalawwe

کاربر سایت
Jun 11, 2016
8
سلام دوستان.قصد خرید کنسول دارم البته نسل هفت چون پول خرید بازی اورجینال نسل هشت رو ندارم!!!!یه سری اطلاعات از نت گرفتم. فقط چند تا سوال دارم ازتون
۱-اکس باکس کپی سخت افزاری ال تی یو ایا همه بازیارو اجرا میکنه. منظورم اعم از بازی های قدیمی مثل اساسین کرید یک و کال او دیوتی مدرن وار فاره یک و کلا بازی های قدیمی و جدیدو اجرا میکنه؟
۲-پی اس تری کپی نرم افزاری نو هنوزم هست؟و اینکه مشکل کپی سخت افزاریش. کبری چیه بعضیا گفتن نگیررر !!!؟
ممنون میشم زودتر جواب بدین

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
یعی من برای اجرای بازیهای با حجم زیاد دیسک رو تهیه کنم کافیه؟؟ اونایی هم که نیاز به نصب دارن یه فلش 32 gb کافیه همراهش دیسکش هم تو درایور کنسول باشه؟؟؟ قضیه اپدیت داشبورد و lte و... اینا چیه مثلا این کنسول که اخرین بازی که اجرا کرده pes 13 بود الان برای اجرای بازیهای جدید باید اپدیت شه؟البته من همون چندتا بازی بالا که گفتم میخوام بازی کنم
اره با فلش 32 کارت راه میافته ، رو کنسولت اخرین اپدیت رو بریز اگر کپی خورت پرید دیدی Play DVD میده ببر بیرون واست اپدیت کنن ! LT فریموری هست که روی درایو کنسول نصب میشه !
سلام دوستان.قصد خرید کنسول دارم البته نسل هفت چون پول خرید بازی اورجینال نسل هشت رو ندارم!!!!یه سری اطلاعات از نت گرفتم. فقط چند تا سوال دارم ازتون
۱-اکس باکس کپی سخت افزاری ال تی یو ایا همه بازیارو اجرا میکنه. منظورم اعم از بازی های قدیمی مثل اساسین کرید یک و کال او دیوتی مدرن وار فاره یک و کلا بازی های قدیمی و جدیدو اجرا میکنه؟
۲-پی اس تری کپی نرم افزاری نو هنوزم هست؟و اینکه مشکل کپی سخت افزاریش. کبری چیه بعضیا گفتن نگیررر !!!؟
ممنون میشم زودتر جواب بدین
1-بله اجرا میکنه
2- نوش که دیگه پیدا نمیشه ، اخرین سری کپی خور تولیدش 2010 یا 2011 متوقف شد ، در مورد کپی خور سخت افزاری یا همون برد کبری هم چون سونی جلوی اینکارو گرفت بدرد نمیخوره تیمی هم که این بورد هارو فروخته بود دیگه ازش پشتیبانی نمیکنه !

sasanbalawwe

کاربر سایت
Jun 11, 2016
8
خیلی ممنون از راهنماییتون . به نظر شما پی اس تری کپی نرم افزاری دست دو ارزش خرید داره؟تا چه قیمت ؟
و اینکه به نظر شما اکس باکس ال تی یو بهتره یا ال تی سه؟جیتگ چطور !!
ببخشید سوال زیاد میپرسم میخام سه ماه تابستون یه تفریح اساسی کنم. ممنون

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
xbox 360 غیر از تلویزیون ها lcd به تلویزیون ها معمولی قدیمی هم وصل میشه؟
کابل vga هم داره که به مانیتور 21 اینچ led وصل کرد؟
در این موقعیت xbox 360 ارزش خرید داره؟ قیمتش چنده؟
بازیا رو از روی هارد اجرا میکنه یا دیسک؟ همه بازیا رو اجرا میکنه؟
بازیاشو از کجا گیر بیاریم؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
xbox 360 غیر از تلویزیون ها lcd به تلویزیون ها معمولی قدیمی هم وصل میشه؟
کابل vga هم داره که به مانیتور 21 اینچ led وصل کرد؟
در این موقعیت xbox 360 ارزش خرید داره؟ قیمتش چنده؟
بازیا رو از روی هارد اجرا میکنه یا دیسک؟ همه بازیا رو اجرا میکنه؟
بازیاشو از کجا گیر بیاریم؟

بله به tv های قدیمی هم وصل میشه و توی کارتن کنسول یه کابل 3 فیش معمولی داره
کابل VGA داره ولی باید جداگانه بخری و رو پکش نیست
قیمت نظر ندارم ولی کلا بستگی به خودت داره و به نظر من PS4 بخری بهتره
اگه کنسولت Jtag باشه بازی هارو از هارد و دیسک میاره ولی اگه کپی خور LT باشه فقط از روی دیسک
البته روی کپی خور LT بازی رو میتونی روی هارد یا فلش نصب کنی ولی باید دیسک بازی حتما توی دستگاه باشه ولی توی Jtag نیازی به دیسک نیست و میتونی حتی با هارد اکسترنال بازی اجرا کنی
اینترنتی میفروشن و میتونی دانلود هم بکنی

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
بله به tv های قدیمی هم وصل میشه و توی کارتن کنسول یه کابل 3 فیش معمولی داره
کابل VGA داره ولی باید جداگانه بخری و رو پکش نیست
قیمت نظر ندارم ولی کلا بستگی به خودت داره و به نظر من PS4 بخری بهتره
اگه کنسولت Jtag باشه بازی هارو از هارد و دیسک میاره ولی اگه کپی خور LT باشه فقط از روی دیسک
البته روی کپی خور LT بازی رو میتونی روی هارد یا فلش نصب کنی ولی باید دیسک بازی حتما توی دستگاه باشه ولی توی Jtag نیازی به دیسک نیست و میتونی حتی با هارد اکسترنال بازی اجرا کنی
اینترنتی میفروشن و میتونی دانلود هم بکنی

سلام , ممنون از کمک و راهنماییتون
بسیار عالی , هم به تلویزیون تو اتاقم وصل میشه هم به مانیتور 21 اینچ led که تو اتاقم دارم وصل میشه
اگر کابل تصویر vga مستقیم باشه عالیه

دوست خوبم بزار خواسته هامو بگم :
ببین اول اینکه من تو نسل هفت فقط wii داشتم البته xbox 360 فالمو هم خریدم ولی سه چراغ شد هون موقع ها انداختمش دور , پس بازی ها خوبی رو اصلا بازی نکردم
فقط با wii بازی کردم مثل کالاف دیوتی مدرن وار 3 و ..................
خوب یعنی خیلی از بازی هایی رو که شما بازی کردی من اصلا تجربه نکردم

درباره خود بازی ها دوستی بهم میگفت چرا کنسول بخری برو رو کامپیوترت بازی کن , بنظر شخصی خودم بازی رو کامپیوتر حال نمیده
یه خاطره تعریف میکنم یه زمانی کامپویتر پنیتوم 4 سی پیو 2000 تازه اومده بود منم خریدم , همون زمان کنسول ps2 هم داشتم
یادمه بازی نید فور اسپید موس وانتد بود اگر اشتباه نکنم لود ها وحشتناکی داشت رو کیس 3 تا فن اضافه بسته بودم , در کیس باز میکردم پنکه میذاشتم دور آخر دور 3
بعد لو بازی ها سریع میشد , رفته بودم ولیعصردیدم همین بازی برای ps2 هم هست خریدم گذاشتم دیدم با نسخه کامپیوتر فرقی نداره تازه از لودینگ ها زیاد - نصب درایو ها - نصب خود بازی - نصب شبیه ساز درایو و ............... خبری نیست , از اون به بعد بازی با کنسول گذاشتم کنار

البته الانم کامپویتر خوبی ندارم , عکس مشخصات pc خودم
http://8pic.ir/images/izi8smowwlpm3uqtkhuy.jpg

خوب خواسته هام اینه که : 1 - کیفیت ساخت کنسول خوب باشه
2- طراحی کنسول زیبا باشه
3- بازی ها کپی خیلی راحت اجرا کنه دردسر نداشته باشه , مثلا همین ps3 نگفتم چون یکی از فامیلا داره کپی خورش دردسر داره و من حوصلشو ندارم
4- لوازم جانیش اگر ارزون باشه بهتره , چون همون موقع خریدش من 2 تا دسته اضافه میخرم
5-اگر اجرا از روی فلش داشته باشه عالیم میشه

بله xbox one یا ps4 حتی میشه گفت هم قیمت xbox 360 ه اما هزینه بازی ها اوریج دادن من ندارم و اگر داشته باشم دلم نمیاد 200 هزار پول بازی بدم
بخاطر همین شرایط درخواستی من بود که 2 تا کنسول پیدا کردم که به دردم میخورد یکی wii u نسل هشت ( کپی خور شده راحت بازی میریزی تو رم اجرا میکنه ) هم xbox 360
که اکثر دوستان گفتن wii u نخر

هزینه جیتگ چنده؟ هزینه lt چنده؟

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
سلام , ممنون از کمک و راهنماییتون
بسیار عالی , هم به تلویزیون تو اتاقم وصل میشه هم به مانیتور 21 اینچ led که تو اتاقم دارم وصل میشه
اگر کابل تصویر vga مستقیم باشه عالیه

دوست خوبم بزار خواسته هامو بگم :
ببین اول اینکه من تو نسل هفت فقط wii داشتم البته xbox 360 فالمو هم خریدم ولی سه چراغ شد هون موقع ها انداختمش دور , پس بازی ها خوبی رو اصلا بازی نکردم
فقط با wii بازی کردم مثل کالاف دیوتی مدرن وار 3 و ..................
خوب یعنی خیلی از بازی هایی رو که شما بازی کردی من اصلا تجربه نکردم

درباره خود بازی ها دوستی بهم میگفت چرا کنسول بخری برو رو کامپیوترت بازی کن , بنظر شخصی خودم بازی رو کامپیوتر حال نمیده
یه خاطره تعریف میکنم یه زمانی کامپویتر پنیتوم 4 سی پیو 2000 تازه اومده بود منم خریدم , همون زمان کنسول ps2 هم داشتم
یادمه بازی نید فور اسپید موس وانتد بود اگر اشتباه نکنم لود ها وحشتناکی داشت رو کیس 3 تا فن اضافه بسته بودم , در کیس باز میکردم پنکه میذاشتم دور آخر دور 3
بعد لو بازی ها سریع میشد , رفته بودم ولیعصردیدم همین بازی برای ps2 هم هست خریدم گذاشتم دیدم با نسخه کامپیوتر فرقی نداره تازه از لودینگ ها زیاد - نصب درایو ها - نصب خود بازی - نصب شبیه ساز درایو و ............... خبری نیست , از اون به بعد بازی با کنسول گذاشتم کنار

البته الانم کامپویتر خوبی ندارم , عکس مشخصات pc خودم
http://8pic.ir/images/izi8smowwlpm3uqtkhuy.jpg

خوب خواسته هام اینه که : 1 - کیفیت ساخت کنسول خوب باشه
2- طراحی کنسول زیبا باشه
3- بازی ها کپی خیلی راحت اجرا کنه دردسر نداشته باشه , مثلا همین ps3 نگفتم چون یکی از فامیلا داره کپی خورش دردسر داره و من حوصلشو ندارم
4- لوازم جانیش اگر ارزون باشه بهتره , چون همون موقع خریدش من 2 تا دسته اضافه میخرم
5-اگر اجرا از روی فلش داشته باشه عالیم میشه

بله xbox one یا ps4 حتی میشه گفت هم قیمت xbox 360 ه اما هزینه بازی ها اوریج دادن من ندارم و اگر داشته باشم دلم نمیاد 200 هزار پول بازی بدم
بخاطر همین شرایط درخواستی من بود که 2 تا کنسول پیدا کردم که به دردم میخورد یکی wii u نسل هشت ( کپی خور شده راحت بازی میریزی تو رم اجرا میکنه ) هم xbox 360
که اکثر دوستان گفتن wii u نخر

هزینه جیتگ چنده؟ هزینه lt چنده؟

1.X360 از سری جاسپر کیفیت خوبی داشت و پلی 3 هم از سری اسیلم کیفتشون قابل قبوله
2.اون دیگه سلیقه شماست و باید ببینی با کدوم بیشتر حال میکنی!
3.ps3 اگه کپی خور نرم افزاری باشه بازی های کپی رو خیلی خیلی راحت میاره و فقط کافیه هارد اکسترنال وصل کنی و کل بازی های توی هارد لیست میکنه و رو هر کدوم بزنی اجرا میشه و از نظر راحتی اجرا و ارزون بودن بازی و بدون دردسر بودن قطعا PS3 بهترین گزینه هستش!
4.قیمت دسته ایکس باکس و پلی 3 هم تو یه سطح هستن و قیمتشون زیاد فرقی نداره و با 40-50 میشه دسته کارکرده خرید!
5.رو پلی 3 و xbox 360 جیتگ میتونی از روی فلش بدون دیسک بازی رو اجرا کنی

هزینه جیتگ هم بستگی داره با چه بردی جیتگ بشه و انصاف طرف هم هست ولی از 40-50 تا نهایت 100
البته میتونی کنسول جیتگ شده بخری و دیگه هزینه جیتگ هم ندی!
قیمت LT رو ندارم ولی از جیتگ ارزون تره ولی چون باید دیسک بخری به صرفه نیست و پیشنهاد نمیکنم!

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
1.X360 از سری جاسپر کیفیت خوبی داشت و پلی 3 هم از سری اسیلم کیفتشون قابل قبوله
2.اون دیگه سلیقه شماست و باید ببینی با کدوم بیشتر حال میکنی!
3.ps3 اگه کپی خور نرم افزاری باشه بازی های کپی رو خیلی خیلی راحت میاره و فقط کافیه هارد اکسترنال وصل کنی و کل بازی های توی هارد لیست میکنه و رو هر کدوم بزنی اجرا میشه و از نظر راحتی اجرا و ارزون بودن بازی و بدون دردسر بودن قطعا PS3 بهترین گزینه هستش!
4.قیمت دسته ایکس باکس و پلی 3 هم تو یه سطح هستن و قیمتشون زیاد فرقی نداره و با 40-50 میشه دسته کارکرده خرید!
5.رو پلی 3 و xbox 360 جیتگ میتونی از روی فلش بدون دیسک بازی رو اجرا کنی

هزینه جیتگ هم بستگی داره با چه بردی جیتگ بشه و انصاف طرف هم هست ولی از 40-50 تا نهایت 100
البته میتونی کنسول جیتگ شده بخری و دیگه هزینه جیتگ هم ندی!
قیمت LT رو ندارم ولی از جیتگ ارزون تره ولی چون باید دیسک بخری به صرفه نیست و پیشنهاد نمیکنم!

ممنون از کمکتون
خیلی کمکم کردید واقعا ممنونم اکثر اطلاعاتی که میخواستم بدست آوردم
البته من سری اسلیم یا نیو اسلیم میخوام بخرم که برام حالا حالا ها کار کنه

• Like
Reactions: ehsanservat

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
از این xbox 360 طلایی ها گیر میاد؟
چنده ؟

-3.jpg