سوال در مورد سرویس‌های نامحدود ویژه (ART-Base) شاتل

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
سلام دوستان

شاتل امروز سرویس های جدیدی که قبلا قرار بود عرضه بشه رو اضافه کرده

ولی نوشته حداقل ترافیک مصرفی داخلی 20 و خارجی 10 گیگ

منظور از این حداقل چیه ؟

مثل سرویس های ارت هست ؟ مثلا سرویس ارت 1 شاتل نوشته حداقل 11 گیگ اینترنت در ماه به قیمت 28 هزار تومان , که میشه راحت ماهی باهاش دانلود کرد

من الان ارت 3 دارم , باهاش ماهی 120 گیگ دانلود میکنم, سرعتم 2 مگابیت هست , با اینکه نوشته حداقل ترافیک ماهانه 26 گیگه که الان اونارم تغییر دادن

پشتیبانیشون فرق داخلی و خارجی نمی دوست , چیزی از حرفاش نفمیدم

می دونم کسی از این سرویس ها استفاده نکرده , ولی کسی می دونه چطوریاست ؟

می خوام ART 4096 بگیرم که سرعتم دو برابر بشه( تو ارت های قبلی 220 تومنه قیمت 4 مگش) , این حداقل که نوشته مثل ارت های قبلی که می تونید بعد از اون هم دانلود کنی یا نه باید ترافیک تعیین شده که تموم شد , ترافیک مجزای داخلی یا خارجی بخری ؟ سرعتو کم می کنن ؟ چطوریاست کلا ؟ کسی می دونه ؟ شاتل لند حساب میشه نمیشه ؟

gk5bgr5votroqqa7wqn3.png

uogg5a17jtdju8ymqc1e.png

آخرین ویرایش:

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
مصرف داخلی یعنی دانلود یا upload با Host های ایرانی بطور مثال شما اگر از سایتی مثل Youtube فیلم تماشی کنی این مصرف به حساب از مصرف خارجی شما میره حالا اگر در Host ایرانی مثل آپارات فیلمی تماشا کنی اون حجمی که کاسته میشه از مصرف داخلی است

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
اونو میدونم دوست عزیز

شاتل وقتی دانلود می کنی سرعتتو برای سرور های خارجی خیلی محدود میکنه , ولی سرور های داخلی سرعتشون هیچ وقت کم نمیشه , واسه همینه که ماهی می تونم 120 گیگ دانلود کنم , فایل ها حجیم به سرور های ایران انتقال میدم تا بتونم دانلود کنم , سرور داخلی همیشه برای ارت 3 حدود 270 کیبلوبایت هست ولی اگه زیاد دانلود کنی سرعتت تا 32 برای سرور های خارجی پایین میاد

سوال من اینه , اینم مثل ارت اگه زیاد دانلود کنی سرعتت رو پایین میارن برای مثال سرور خارجی یا اینکه باید بری مثلا ترافیک بین المللی بخری ؟

چون نوشته نامحدود میگم , یه طرف نوشته نامحدود , از اون طرف ترافیک معیین تعیین کرده

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
والا بعد از چند باز تماس برقرار کردن انلاین جواب گو نبود مجبور شدم زنگ بزنم اینطور که این خانم میگفت این Art base واسه دانلود خوب نیست یعنی اگر دنبال سرعت هستید این سرویس ایده ال نیست
و اینکه گفت حداقل و حداکثر به معنای اینکه اگر از اون مرز حداقل بگذرید سرعتتون به همون حالت اصلی سرویس میرسه یعنی اینکه هر چقدر بیشتر از اون حداقل دانلود کنی سرعتت کم میشه.گفت فرقی هم بین خارجی و داخلی نداره از اون مزر که بگذری سرعتت کم میشه
فکر می کنم منظورشون اینکه مثلا اگر از مرز 20gb بین و اللملی بگذری یا مثلا 40gb داخلی فرق نداره کاهش سرعت رو هردو اعمال میشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا شاتل چند سالی هست دزدترین ISP جهان هست اصلا حالت مشخصی هم نداره که اقا من دقیقا چقدر باید مصرف کنم داستان چیه من هزاران بار زنگ زدم گفتم این سرویس های نامحدود دقیقا روزی یا ماهی چقدر می شه باهاش DL کرد هیچ کس چیزی نگفت می دونن اما نمی گم سرعت هم بعد از میزان حداقل به قدری کند می شه که فقط می شه باهاش سایت باز کرد.

تنها ایرانم هست که می تونن روی هر چیزی تبصره بذارن از 1 طرف می گن نامحدود از 1 طرف می گن حداقل یا حداکثر حجم دانلود حالا یا اینا هستن که معنای نامحدود رو نمی دونن یا ما رو داستان گیر اوردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر