We Happy Few

We happy few

171dafec3ec26d0d2ff206118f51b810f102be62.jpg

سازنده : Compulsion Games
ناشر : Compulsion Games
سبک : Survival Horror
پلتفرم : PS4,XB1,W10
تاریخ انتشار بازی : 19 مردادماه 1397

چند خطی در ارتباط با دنیای بازی [ بر اساس منابع موجود در فضای مجازی ] :

داستان " We happy few " در مورد یک شهر قدیمی خیالی انگلیسی به نام Wellington Wells است.این شهر در تسخیر ارواحیست که در گذشته نه چندان دور در شهر ساکن بوده اند.در سال 1933 این شهر از کنترل اهالی خارج شد و نیروهای ارتش آلمان توانستند به آنجا تجاوز کرده و کشور انگلستان را در جنگ جهانی دوم اشغال کنند.

جای جای انگلستان به مانند Wellington Wells به خرابه بدل شد.در آن برهه زمانی اهالی شهر بالاجبار دست به کاری بسیار بد زدند و برای جبران غم و اندوه و فراموش کردن آن ماده ی مخدر معجزه آسایی به نام " Joy " اختراع کردند که هیچگونه اثرات جانبی مخربی نداشت !!

ساکنین شروع به بازسازی شهر کردند و در روند ساخت شهر تا حد زیادی از فناوری هم بهره بردند.بدین شکل که محیط های مختلف شهری تلفیقی از تکنولوژی های آینده و خرابه های بازمانده از جنگ شد.

تمام اهالی شهر تا وفتی که قرص شادی را مصرف کنند خوشحال خواهند بود.در شهر گشت و گذار می کنند،کارهایی که باید انجام دهند را انجام می دهند و در عین حال باید حواسشان به سایر ساکنین نیز باشد.

در حال حاضر سه شخصیت قابل بازی در این عنوان وجود دارد و دسترسی به آن ها در طول بازی ممکن می شود.هر یک از این شخصیت ها دارای ویژگی ها و توانایی های فردی خاص خود هستند.

بازیکنان باید به گونه ای راهی برای بقا در این شهر و محیط دیوانه وار پیدا کنند بدون اینکه کسی به آنها شک کند که مبادا آنها قرصشان را مصرف نمی کنند ! شخصیت های بازی باید در شهر به دنبال منابع لازم برای ساخت اسلحه و ابزار باشند تا به وسیله ی آن بتوانند زنده از شهر فرار کنند.رابطه و تعامل شخصیت های بازی با NPC ها این امکان را برای آن ها به وجود خواهد آورد تا راه شناسایی یک آدم ضد حال توسط NPC ها را یاد بگیرند و البته راه خوشحال کردن آن ها را نیز بیاموزند ! اگر یک NPC خوشحال باشد و به چیزی مشکوک نباشد برای شما روز خوشی را آرزو می کند و شما را ترک می کند.بازیکنان ماهر یاد خواهند گرفت چگونه خود را با محیط وفق داده و کسی را نسبت به خود مشکوک نکند و برای این کار می توانند از قرص شادی کمک بگیرند .

هر انتخاب عواقب خود را دارد ! اگر شما وانمود به خوردن قرص کرده باشید دکتر محلی دستتان را رو می کند و سپس آن خانم پیر فضول به سراغ شما می آید،کسی که همیشه در حال سرک کشی و جاسوسی دیگران است.بازیکنان اگر می خواهند به فرار از این دیوانه خانه امیدی داشته باشند باید مراقب رفتار خود باشند.

در صورت برنده شدن و یا مردن شخصیت بازی،بازی از اول شروع خواهد شد ! استراتژی اصلی همان استراتژی قبلی خواهد بود اما شهر حالت متفاوتی خواهد داشت و از این رو بازیکنان قادر خواهند بود توانایی خود را باز هم به نمایش بگذارند.

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg
10.jpg 11.jpg

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
حسین جان، با مسیح (Captain America) هماهنگ کردی تاپیک رو زدی؟ :D با توجه به علاقه ی شدیدی که به بازی داره اگه هماهنگ نشده باشه فکر کنم گردنتو بزنه. (شوخی) :));)
عه! بازی ترسناکه؟ من تریلرشو دیدم با اسمش فکر کردن ازین خنده داراست :D
خنده دار؟!!! جو مریض ـه بازی از کیلومترها اونورتر معلومه. :-s:D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
حسین جان، با مسیح (Captain America) هماهنگ کردی تاپیک رو زدی؟ :D با توجه به علاقه ی شدیدی که به بازی داره اگه هماهنگ نشده باشه فکر کنم گردنتو بزنه. (شوخی) :));)

خنده دار؟!!! جو مریض ـه بازی از کیلومترها اونورتر معلومه. :-s:D
من والا اطلاعی نداشتم نسبت به این قضیه ولی خب اگه مسیح تاپیک رو میخواد ناظم القلوب تاپیک رو تغییر کاربری بده من با کمال میل میپذیرم :D

راستی بازی توی استور ۳۰ دلار قیمت خورد و پریویوی بازی از همین الان قابل دانلود و اجرا هست !

خیلی بی خبر طور عمل کرد باز مایکرو ...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: Maniac Gamer

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
عه! بازی ترسناکه؟ من تریلرشو دیدم با اسمش فکر کردن ازین خنده داراست :D
یکی از مریض ترین بازی هایی بود که دیدم :D
بعد از Horizon 3 بهترین بازی کنفرانس E3 امسال ماکروسافت بود :D شدید لذت بردم :D فقط اینکه انحصاری زمانی هست یا نه؟ :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
بعد از Horizon 3 بهترین بازی کنفرانس E3 امسال ماکروسافت بود :D شدید لذت بردم :D فقط اینکه انحصاری زمانی هست یا نه؟ :D
بازی انحصار دائم پلتفرم های مایکروسافت هست :D

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
من والا اطلاعی نداشتم نسبت به این قضیه ولی خب اگه مسیح تاپیک رو میخواد ناظم القلوب تاپیک رو تغییر کاربری بده من با کمال میل میپذیرم :D

راستی بازی توی استور ۳۰ دلار قیمت خورد و پریویوی بازی از همین الان قابل دانلود و اجرا هست !

خیلی بی خبر طور عمل کرد باز مایکرو ...

آره راستشو بخواین یه جوری بود یکم مور مورم شد تریلرشو دیدم :D راستش فکر نکنم survival horror باشه بیشتر جو مریض داره تا ترسناک! اخه مثل بایوشاک فقط آیتم جمع میکرد و میرفت تو خونه مردم و مردم هم دنبالش میکردن جیغ میکشیدن :D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus

اتفاقا همون زمان E3 میخواستم بزنم ولی واقعا وقت نمیکنم :D الان دوتا تاپیک دیگه هم باید درست کنم که متاسفانه کمبود زمان واقعا اجازه نمیده :D
درکل یکی که وقت و زمان بیشتری داره و بتونه به تاپیک برسه باعث خوشنودی ما میشه و ما هم لذت کافی میبریم :D

مطمئنی؟ فکر کنم تو کنفرانس گفتن First to console on Xbox One که میشه انحصاری زمانی :D

We Happy Few Devs on PS4 Release: “Never Say Never”

:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بچه ها من الان یک چیزی رو درست متوجه نشدم، الان این بازی کامل هست که میتونیم بازی کنیم و یا اینکه نه ناقص هست (چون جز ایرلی اکسس هست) و باید برای کاملش صبر کنیم ؟

کسی هم خرید لطفا بگه ارزش30 دلار رو داره و یا اینکه صبر کنیم اخره سال تخفیف بخوره :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این چه بازیهایی هست اسپنسر میاره واسه x1 واقعا کم کم باید ازش قطع امید تو این مدت چندتا انحصاری دهن پر کن نیورد رو x1 جز همون ip هایی قدیمی که بودن همشون و یکسری انحصاری زمانی استودیو Fable هم که کنفیکون شد
ایده های بهتر و شوتر های تخیلی یا سیاه و ...
پاقعا اسپنسر هم نقش داشته تو کم فروغی x1 مقابل رقیب با بازی انحصاری

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
نمی دونم چرا جو بازیش منو یاد کارای جورج ارول بخصوص 1984 می ندازه، شاید بخاطر اینکه حکومت اینجا هم کنترل مردمو دستش داره و یکی این وسط از معادله می زنه بیرون......
شدیدا منتظر نسخه ی نهاییشم....
فقط می ترسم گیم پلی تکراری شه چون فعلا که مکانیکی معرفی نکردن.

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
بچه ها من الان یک چیزی رو درست متوجه نشدم، الان این بازی کامل هست که میتونیم بازی کنیم و یا اینکه نه ناقص هست (چون جز ایرلی اکسس هست) و باید برای کاملش صبر کنیم ؟

کسی هم خرید لطفا بگه ارزش30 دلار رو داره و یا اینکه صبر کنیم اخره سال تخفیف بخوره :D

من راستشو بخواین ویدیوی کامل بازیشو از تو یوتیوب دیدم ولی دیدم یهو از اول بازی برید تو game play! یجورایی داستان کامل نیست و فرد هم گیج میشه که کجاست و چی کار میکنه. فعلا تنها کاری که میکنه اینه که زنده بمونه!‌شاید بعدا با کانتنت های جدید مشخص کنند داستان از چه قراره.

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر