تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
آخه میترسم مث iosـای قبل تا جیلبریکش بیاد ios 10 ریلیز بشه بعد دیگه نشه ریستور کرد.

نگرانی شما موجه هست
تنها کار اینه شما آپدیت کنی به 9.3.3 و تا اومدن جیلبریک صبر کنی!

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Ἁlireza

P!nk Panter

کاربر سایت
Jun 2, 2012
38
نام
P!nk Panter
سلام بچه ها
یک اتفاق غیرمنتظره برای ipad2 من پیش اومده
عزیزان دیشب نمینم کی و چطور اتفاق افتاد فقط دیدم که یکی از هندزفری های من کار نمیکنه
رفتم با دوتا دیگه هندزفری هم امتحان کردم و بازم نشد یعنی بازم یکیشون غیر فعال میشد!
تنظیمات هم اصلا تغییر ندادم قبل خراب شدن
تعجب میکنم من که قبلش خیلی راحت اهنگ گوش میدادم که ...
مشکل چیه دوستان؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
اضافه کنم در خبر ها خوندم که این جیلبریک هنوز از نوع پایدار نیست، پس دوستان دقت لازم رو داشته باشن

خوبیش اینه که به PC نیازی نداره و تمام مراحل جیلبریک دوباره با گوشی انجام میشه!

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
مثه اینکه تو پروسه این جیلبریک باید Apple IDـون رو به برنامه بدین، خلاصه حواستون باشه.

Sent from my iPad using Tapatalk
بله حرفتون كاملا درسته.
با اينكه سازنده ي جيلبريك ادعا كرده كه هيچ اطلاعاتي ذخيره نميشه بهتره كه حتما از يك Apple ID ديگه استفاده كنيد.
علت خواستن اپل ايدي هم Sign in كردن اپ pp براي نصبش و انجام عمليات جيلبريك هستش والا كاربرد ديگه اي نداره.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
در مجموع این جیلبریک یه نوع خاص هست و از طرفی فعلن فقط دیوایس های 64 بیتی رو ساپورت می کنه (که بین آیفون ها میشه 5s به بالا)
احتمال اینکه بهتر بشه در آینده هست، اپل آی دی هم اگه زدید بهتره پسورد رو تغیر بدید

• Like
Reactions: Dragon

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
سلام دوستان من زمانیکه به ios 9.0.2 اپدیت کردم ایفون رو بعد از اپدیت رمز ایکلودم پرید و باید دوباره میزدم اما من رمز رو یادم نیست ریست پسوردم نمیتونم بکنم چون تنها چیزی که یادمه فقط تاریخ تولدمه دیگه اون سوال ها رو هر چی میزنم میگه اشتباهه از اون موقع هم ترسیدم که گوشی رو اپدیت کنم ممکنه ایفونم لاک بشه پولم که ندارم برم 500 هزار تومن بدم برایه ریست پسورد گوشیم نمیشه با پشتیانی اپل صحبت کرد یه کاریش کرد؟؟؟

• Like
Reactions: ehsanservat

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام دوستان من زمانیکه به ios 9.0.2 اپدیت کردم ایفون رو بعد از اپدیت رمز ایکلودم پرید و باید دوباره میزدم اما من رمز رو یادم نیست ریست پسوردم نمیتونم بکنم چون تنها چیزی که یادمه فقط تاریخ تولدمه دیگه اون سوال ها رو هر چی میزنم میگه اشتباهه از اون موقع هم ترسیدم که گوشی رو اپدیت کنم ممکنه ایفونم لاک بشه پولم که ندارم برم 500 هزار تومن بدم برایه ریست پسورد گوشیم نمیشه با پشتیانی اپل صحبت کرد یه کاریش کرد؟؟؟
دوست عزیز با ایمیل ریست پس کن.
تا جایی که یادمه میپرسید موقع ریست که با سوالات میخواید یا با ایمیل!

• Like
Reactions: bazicon

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوست عزیز با ایمیل ریست پس کن.
تا جایی که یادمه میپرسید موقع ریست که با سوالات میخواید یا با ایمیل!
داداش گلم دیوونه نیستم که در این حد حالیمه پسوند ایمیل من icloud هست که من اصلا رمزش رو یادم نمیاد که بخوام برم داخل ایمیلم

• Like

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا

اگه همه ی اطلاعاتتون دستتونه به جز پسورد و سوالا ضرر نداره زنگ بزنی چون پیگیریشون فوق العادس .

• Like

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
یه آیفون خیلی قدیمی دارم iPhone 3GS ه
سیستم ios 3 ه - از قدیم مونده و داره خاک میخوره
میخواستم بدونم ارزش داره راهش بندازم؟ سیستم عاملش upgrad میشه؟ به چه نسخه ای؟
در کل بنظرتون ارزش داره یا نه؟

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
یه آیفون خیلی قدیمی دارم iPhone 3GS ه
سیستم ios 3 ه - از قدیم مونده و داره خاک میخوره
میخواستم بدونم ارزش داره راهش بندازم؟ سیستم عاملش upgrad میشه؟ به چه نسخه ای؟
در کل بنظرتون ارزش داره یا نه؟
اگه سرحاله چرا که نه ؟ اپدیت هم میشه ولی به کدوم ورژن رو نمیدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر