Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
این سیستم پرک های بازی چجوری؟ الان من بخوام برم سطح های پایین تر اش اول باید کل ستاره های سطح اولو بگیرم؟ چون به یه مرحله رسیدم باید اسکیل هکر داشته باشم وگرنه در باز نمیشه

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
میشه یکی لطف کنه بگه حجم آپدیت این بازی رو ps4 چقدره؟همینطور حجم dlc ها و قیمتشون
آپدیت ها حدود 10 گیگ فکر کنم باشن!
حجم dlc ها و قیمتشون رو استور هستن
این سیستم پرک های بازی چجوری؟ الان من بخوام برم سطح های پایین تر اش اول باید کل ستاره های سطح اولو بگیرم؟ چون به یه مرحله رسیدم باید اسکیل هکر داشته باشم وگرنه در باز نمیشه
هر ستاره یک سطح پایین تر رو باز میکنه! بعد باز شدن اسکیل مورد نظر از Lvl Up point میتونی برای ارتقا کردنش استفاده کنی!

• Like
Reactions: pedram13

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
آپدیت ها حدود 10 گیگ فکر کنم باشن!
حجم dlc ها و قیمتشون رو استور هستن

هر ستاره یک سطح پایین تر رو باز میکنه! بعد باز شدن اسکیل مورد نظر از Lvl Up point میتونی برای ارتقا کردنش استفاده کنی!
مشکله منم همینه انگار با گرفتن ستاره ها هیچ کدوم از پرک ها واسم فعال نمیشه چون الان مثلا نمیتونم کامپیوتر های با سطح advanced رو هک کنم یا این که میرم داخل اب تششع از جونم کم میکنه، کاری بابد کرد تا فعال بشن؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
مشکله منم همینه انگار با گرفتن ستاره ها هیچ کدوم از پرک ها واسم فعال نمیشه چون الان مثلا نمیتونم کامپیوتر های با سطح advanced رو هک کنم یا این که میرم داخل اب تششع از جونم کم میکنه، کاری بابد کرد تا فعال بشن؟
نه دیگه با افزایش ستاره فقط داشتن اون perk باز میشه نه خودش! برای داشتن perk مورد نظر باید یه بار هم روی اون پرک لول اپ خرج کنی!

• Like
Reactions: MiladKhafan

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
بالاخره بعد حدود شیش ماه دوری از بازی یه سه هفته ای نشستم پای بازی و بازی رو روی تمام پایان هاش تموم کردم... یه تروفی لول 50 مونده تا بازی پلات بشه.....
.
با تمام زحماتی که بتسدا برای بازی کشیده ولی بازی بدون ایراد نیست!! باید برای شاهکار بعدی اش یعنی the elder scroll حواس اش رو بیشتر جمع کنه!! من که یه بتسدا باز قدیمی هستم! جاهایی واقعا چه از نظر منطق چه از نظر باگ و و و بازی داشت من رو زده میکرد! حالا فکر کن گیمر هایی که تازه این سری هارو بازی میکنن!!
.
ولی در کل بازی باز منو سوپرایز کرد و ازش لذت بردم و حدود 200 ساعت وقت براش گذاشتم که برای این بازی خیلی خیلی کمه !

• Like
Reactions: The Listener

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
`چند تا شات گزاشتم از بازی خودم ...
سعی کردم صورت مارکوس فنیکس (شخصیت گیرز آو وار) را درست کنم . ولی فقط حدودیش رو ... زیاد زمان نزاشتم
اون ساختمون ها هم خودم گزدرست کردم . بالای کافه کارگاه درست کردم با دره ریلی روبروش هم آسانسور سه طبقه گزاشتم که میره بالا برای کارگاه ربات ...
البته خیلی دی ال سی و مود دانلود کردم . یکیش هم مد سایه برای نور هایی ورکشاپ و ساخت کارخونه و...
راستی من لوله 41 هستم ولی فقط یک مرحله اصلی را رفتم :D
. خداییش چیت نزدم اصلا از چیت متنفرم . مخصوصا اگر برای پیشرفت داخل بازی باشه ..فقط Free Camera زدم که بتونم شات بگیرم ... ساختمون های سنکشوری هم با مود آبشون کردم ...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
اللهی دردوبلات بخوره تو سره من اخه پیچیدگی چه ربطی به هارکوربودن داره؟؟
پورتال یادته؟؟بعضی از معماهاش واقعا سخت بود فامیلمون خفنترین بازی که کرده بود اسنیک نوکیا بود...به راحتی این مراحل پورتالو رد میکرد چون مهارت داشت...حالا الان تکلیف چیه؟این بشر هاردکوره یا...؟
ما یسری هاردکوزداریم مخصوصه آنریل یا بتل یه هاردکورداریم سری بازیه سولز رو تو 90 دقیقه رفته...حالا همین شخص بیاد مسابقات بتل رسما منفجر میشه.ما تو سایت دیدم یسری فنای فاینال داریم که سری بازیهاشو خوردن که اگه بازیو بدن دست ما چنماه شاید طول بکشه برا تموم کردنشون..عزیز پیچیدگی بازی ربطی به هاردکور بودن نداره.من تو یسری بازیها مهارت دارم برفرض شوتر ولی شما تو بازی اکشن ادونچر مهارت داری...هرکی تو یکی نهایت 2 تاسبک مهارت حرفه ای داره.این نظر من بود:D

خدا رو شکر معنی هارد کور رو هم فهمیدیم: دی فال اوت 4 هاردکور

البته اگه طرف 8 داده که خیلی ارفاق کرده, فال اوت 4 یه بازی نیمه کاره مث 90% دیگه از بازیای بتز(س)داس که به زور ماد و پچ و ساخته های خود مردم قابل بازی میشه اگه نه که یه بازی درجه 2 بدون ذره ای ذوق و سلیقه, داستان و رعایت مسائل تکنیکیه و هرچی obsidian با نیووگاس درس کرده بود بتزدا با 4 نابود کرد, نمرش در حد همون شماره ی جلوی اسمش باید میشد طرفم از ترس سوپرفنا حتما 4 نمره گذاشته روش.
من معمولا پیام نمیذارم تو انجمن اما تو ابر فن بوی بازی در اوردی ! خوبه ویچر 3 اومد تا به فن های چشم و گوش بسته بتسدا ثابت بشه استاندارد جدید توی ژانر چیه

اون تاپیک را بی خیال ... اگر مایل به ادامه هستید همینجا نقله قول کنید .... ممنون ...

اقا Ultra fan boy کمه واقعا به نظر super ultra mega full atomic fan boy :Dکولاک کردی بابا :D

این حرفو دوستات هم زدن یه حرفه جدید بزن ... وگرنه اینو میتونی تا فردا هم تکرارش کنی و بازم اشبا نشی ...

اصولا این چیزایی که دوست داری نسبت بدی به خیلی ها بیشتر به نوشته های دوستانت مربوط میشه ... مثالشم اینها ...
فال اوت 4 یه بازی نیمه کاره مث 90% دیگه از بازیای بتز(س)داس که به زور ماد و پچ و ساخته های خود مردم قابل بازی میشه اگه نه که یه بازی درجه 2 بدون ذره ای ذوق و سلیقه, داستان و رعایت مسائل تکنیکیه

در مورد فال اوت 4 کاملا باهتون موافقم و بازی از نظر من یه آشغال به تمام معنا بود

خوبه ویچر 3 اومد تا به فن های چشم و گوش بسته بتسدا ثابت بشه استاندارد جدید توی ژانر چیه

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اون تاپیک را بی خیال ... اگر مایل به ادامه هستید همینجا نقله قول کنید .... ممنون ...

این حرفو دوستات هم زدن یه حرفه جدید بزن ... وگرنه اینو میتونی تا فردا هم تکرارش کنی و بازم اشبا نشی ...

اصولا این چیزایی که دوست داری نسبت بدی به خیلی ها بیشتر به نوشته های دوستانت مربوط میشه ... مثالشم اینها ...

خداوکیلی حالت خوبه؟؟
یعنی هاردکورا انقدر قاطین؟؟
خوبه ما هاردکورنشدیم...مرسیکه معنی هاردکور رو فهمیدین.ادم نوب یا کژ باشه مثل شما هاردکورنباشه خدایی اگه تو هاردکوری وجدانن منو بیخیال شو من از تو نیستم دادا:D
راستی اعصاب نداشتی وجدانا نقل نکن:D

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
خداوکیلی حالت خوبه؟؟
یعنی هاردکورا انقدر قاطین؟؟
خوبه ما هاردکورنشدیم...مرسیکه معنی هاردکور رو فهمیدین.ادم نوب یا کژ باشه مثل شما هاردکورنباشه خدایی اگه تو هاردکوری وجدانن منو بیخیال شو من از تو نیستم دادا:D
راستی اعصاب نداشتی وجدانا نقل نکن:D
هنوز که داری شما همون حرفای تکراری را میزنی ! LOL !

کم میاری از اعصاب و اینطور چیز ها مایه نزار ... اگر شما اعصاب داشتی که به جای حرف های بی ربط و جاده خاکی یه طوری جواب میدادی که حداقل لو نری ... :D
ولی نگران نباش یه دوره ایه که میگذره ... همه ما این دوره را داشتیم ... فقط مهم اینه که توی این حالت گیر نکنی ...مشاوره خوبم خاسی بگو برات یه سرچ بزنم ...:D
شما و دوستات افسانه ای کامنت میزاری ... منم مجبورم یکی دیگه از کامنت های دوستاتون را نقل قول کنم ...

در مورد فال اوت 4 کاملا باهتون موافقم و بازی از نظر من یه آشغال به تمام معنا بود
راستی چند تا نصیحت ...
1- در مورد بازی که چیزی ازش نفهمیدی نظر نده .. چون باعث میشه بازم لو بری ..
2-چند دقیقه نفس عمیق بکش و درست کامنت ها را بخون تا بی ربط جواب ندی ...
3-یه نگاه همیشه به کامنت های دوستانت بکن .. چون ممکنه بعضی وقتها احتمالا متوجه بشی دور و برت چه خبره ...
فعلا همین سه مورد را شما تمرین کن تا اگر وقت شد بازم کمکت کنم بتونی درست نظر بدی و کامنت بزاری ...
خدایی نکرده یه موقع گنده تر از خودت سره رات سبز میشه و تازه میفهمی تا الان داشتی با 4 تا هم قده خودت بحث میکردی که فکر کردی گنده شدی ...

وقتی هم طرفت داره با احترام باهات بحث میکنه حرمت نگه دار وگرنه مجبور میشه با زبونه خودت صحبت کنه ... پس اعصاب خودتو کنترل کن و با منطق و احترام صحبت کن ... نه مثل کسی که وسطه دعوا کم میاره ... وایمیسه فوحش میده ../:)

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
هنوز که داری شما همون حرفای تکراری را میزنی ! LOL !

کم میاری از اعصاب و اینطور چیز ها مایه نزار ... اگر شما اعصاب داشتی که به جای حرف های بی ربط و جاده خاکی یه طوری جواب میدادی که حداقل لو نری ... :D
ولی نگران نباش یه دوره ایه که میگذره ... همه ما این دوره را داشتیم ... فقط مهم اینه که توی این حالت گیر نکنی ...مشاوره خوبم خاسی بگو برات یه سرچ بزنم ...:D
شما و دوستات افسانه ای کامنت میزاری ... منم مجبورم یکی دیگه از کامنت های دوستاتون را نقل قول کنم ...

راستی چند تا نصیحت ...
1- در مورد بازی که چیزی ازش نفهمیدی نظر نده .. چون باعث میشه بازم لو بری ..
2-چند دقیقه نفس عمیق بکش و درست کامنت ها را بخون تا بی ربط جواب ندی ...
3-یه نگاه همیشه به کامنت های دوستانت بکن .. چون ممکنه بعضی وقتها احتمالا متوجه بشی دور و برت چه خبره ...
فعلا همین سه مورد را شما تمرین کن تا اگر وقت شد بازم کمکت کنم بتونی درست نظر بدی و کامنت بزاری ...
خدایی نکرده یه موقع گنده تر از خودت سره رات سبز میشه و تازه میفهمی تا الان داشتی با 4 تا هم قده خودت بحث میکردی که فکر کردی گنده شدی ...

وقتی هم طرفت داره با احترام باهات بحث میکنه حرمت نگه دار وگرنه مجبور میشه با زبونه خودت صحبت کنه ... پس اعصاب خودتو کنترل کن و با منطق و احترام صحبت کن ... نه مثل کسی که وسطه دعوا کم میاره ... وایمیسه فوحش میده ../:)
بابا انقدر غصه نخور بخدا مریض میشیا...
منکه گفتم فال خوبه چرا قاطی میکنی؟؟
جوابتم دادم عوض اینکه جواب بدی بهم گفتی نوب:D
دیگه من چی بگم؟:D
اقا فال خوب تو بیخیال شو بخدا فال خداس:D
خیلی پیچیدس بدرد هارکورها میخوره:D
دوست دارم نمیدونم چرا

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
ث
بابا انقدر غصه نخور بخدا مریض میشیا...
منکه گفتم فال خوبه چرا قاطی میکنی؟؟
جوابتم دادم عوض اینکه جواب بدی بهم گفتی نوب:D
دیگه من چی بگم؟:D
اقا فال خوب تو بیخیال شو بخدا فال خداس:D
خیلی پیچیدس بدرد هارکورها میخوره:D
دوست دارم نمیدونم چرا

یعنی انقدر درگیره کلمه نوب هستی که توهم زدی ... میشه بگی کی من گفتم نوب ؟! واقعا آفرین ....=D>
اونی که بهت گفته نوب من نبودم ! بشین فکر کن آخرین نفری که بهت گفته نوب چند دقیقه پیش بوده ...
داداشه من ... شما که خودت مرتب داری برای خودت لنگ میگیری دیگه چه نیازی هست به من ؟!
اتفاقا من نوب را گفتم ترجیح میدم به کاژوال ... اگر هم احتمالا... کاژوال را با نوب تا الان یکی میدونستی ... که اون موضوع دیگه ای هستش که
باید اول بری از مقدمات شروع کنی .... نه با کله بری تو دله یه چیزی که معلوم نیست خدا نگهدارت باشه یا گرزه رستم ...
:))
بعدشم چرا انقدر اصرار داری دست خودتو رو کنی ؟! والا من سعی کردم ....ولی خودت داری خودت را کله پا میکنی ...
راستی نصیحت بعدی...
وقتی فشار زیادی را داری تحمل میکنی به جای لبخنده ملیح برو یخچال یه لیوان آب خنک بزن ...
یه کم هم وقت بزار داخل تاپیک های بازی های مورد علاقت ... چیزی توی تاپیک های بازی های (آشغال) به قول دوستت گیرت نمیاد ...

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
ث

یعنی انقدر درگیره کلمه نوب هستی که توهم زدی ... میشه بگی کی من گفتم نوب ؟! واقعا آفرین ....=D>
اونی که بهت گفته نوب من نبودم ! بشین فکر کن آخرین نفری که بهت گفته نوب چند دقیقه پیش بوده ...
داداشه من ... شما که خودت مرتب داری برای خودت لنگ میگیری دیگه چه نیازی هست به من ؟!
اتفاقا من نوب را گفتم ترجیح میدم به کاژوال ... اگر هم احتمالا... کاژوال را با نوب تا الان یکی میدونستی ... که اون موضوع دیگه ای هستش که
باید اول بری از مقدمات شروع کنی .... نه با کله بری تو دله یه چیزی که معلوم نیست خدا نگهدارت باشه یا گرزه رستم ...
:))
بعدشم چرا انقدر اصرار داری دست خودتو رو کنی ؟! والا من سعی کردم ....ولی خودت داری خودت را کله پا میکنی ...
راستی نصیحت بعدی...
وقتی فشار زیادی را داری تحمل میکنی به جای لبخنده ملیح برو یخچال یه لیوان آب خنک بزن ...
یه کم هم وقت بزار داخل تاپیک های بازی های مورد علاقت ... چیزی توی تاپیک های بازی های (آشغال) به قول دوستت گیرت نمیاد ...
فداتشم از سنت خجالت بکش:D
این شکلکا چیه از خودت درمیاری..
تو مثلا الگوی خیلیا باید باشی..:D
به این شبای عزیزت قسم تادهاوارد اینجوری رو بازیش تعصب نداره:D
من اب خنکمو خوردم ولی تورو به ارامش دعوت میکنم.:D
من عاشق هاردکورام:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر