PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
واقعا گرافیک بازی شاهکاره
خیلی کم با یه فیلم واقعی فرق داره تا حالا تو این نسل جدید هیچی بازی اینقدر برام لذت بخش نبوده

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
درود
سوال در مورد سیستم گیم پلی این بازی دارم
میخوام بدونم برا انجام برخی کارها نیاز نیست که دسته رو عمودی یا افقی تکون تکون داد ؟
چون تو Heavy Rain خیلی کارها رو باید با تکون تکون دادن دسته افقی عمودی انجام داد که تو خونه دیدن خیال کردن دیوونه شدم :D

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
درود
میخوام بدونم برا انجام برخی کارها نیاز نیست که دسته رو عمودی یا افقی تکون تکون داد ؟
چون تو Heavy Rain خیلی کارها رو باید با تکون تکون دادن دسته افقی عمودی انجام داد که تو خونه دیدن خیال کردن دیوونه شدم :D
تا اونجاییکه یادمه , نه لازم نبود
فقط 3 4 جا نباید حرکتی به دسته میدادی . ( جاهاییکه استرس میرفت بالا )

• Like
Reactions: NINJѦ

mrm

کاربر سایت
Dec 28, 2008
171
نام
محمدرضا
بازی واقعا وحشتناکه گرافیک و گیم پلی و داستان بازی هم عالیه
مثل بعضی از بازی ها مثل سری resident evil و evil within .... که فقط عنوان ژانر وحشت رو یدک میکشن و مزخرفی بیش نیستند
تو این بازی واقعا اضطراب و وحشت رو احساس میکنید

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
درود

تا اونجایی که من یادمه همچین موردی نبود :D

فقط بعضی مواقع باید دسته رو ثابت مثلا 30 ثاینه یه مدل خاص نگه داری :D

• Like
Reactions: NINJѦ

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,970
نام
احمد
دوستان بازی شده 10 دلار ارزش داره بخرمش؟ از اون ور خیلی دلم با این بازی نیست چون من وقی میام تو خونه تنهام |: و ترس روانی روم خیلی تاثیرداره! دوم این که میگن بازی دکمه زنی هست؟ کلا بازی داستان خاصی داره یا نه که ارزش خرید دیجیتالی و نگه داشتن داشته باشه؟

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان بازی شده 10 دلار ارزش داره بخرمش؟ از اون ور خیلی دلم با این بازی نیست چون من وقی میام تو خونه تنهام |: و ترس روانی روم خیلی تاثیرداره! دوم این که میگن بازی دکمه زنی هست؟ کلا بازی داستان خاصی داره یا نه که ارزش خرید دیجیتالی و نگه داشتن داشته باشه؟
از نظر من كه ارزشش رو داره
يه سبك و حالت جديدي داره
بخش اعظم بازي دكمه زني هست كه خيلي خوب طراحي شده و جذابيت خودشو داره ، البته فقط دكمه زني نيست كنترل كاراكترو هم به عهده داري
داستان بازي جالبه و هر تصميمي بگيري توي پيشبرد داستان تاثير داره
فقط ميمونه قضيه ترسش كه اگه باهاش مشكل داري كه بحثش جداست ولي انقدر هم ديگه ترسناك نيست كه توهم بهت دست بده :دي
در كل پيشنهاد ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,970
نام
احمد
از نظر من كه ارزشش رو داره
يه سبك و حالت جديدي داره
بخش اعظم بازي دكمه زني هست كه خيلي خوب طراحي شده و جذابيت خودشو داره ، البته فقط دكمه زني نيست كنترل كاراكترو هم به عهده داري
داستان بازي جالبه و هر تصميمي بگيري توي پيشبرد داستان تاثير داره
فقط ميمونه قضيه ترسش كه اگه باهاش مشكل داري كه بحثش جداست ولي انقدر هم ديگه ترسناك نيست كه توهم بهت دست بده :دي
در كل پيشنهاد ميشه

ایول پس میرم برای خرید، فقط مطمئن هستید زیاد ترسناک نیست؟ وحجم بازی چقدر هست؟ (: ممنون

• Like
Reactions: prometheus

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
ایول پس میرم برای خرید، فقط مطمئن هستید زیاد ترسناک نیست؟ وحجم بازی چقدر هست؟ (: ممنون
حقيقتش ترس يه حسي هست كه براي همه يكي نيست ، امكان داره مثلا براي من زياد ترسناك نباشه ولي براي يكي ديگه خيلي هم ترسناك باشه
ميتوني چندتا كليپ از بازي تو يوتوب ببيني ولي ترس غافلگيركننده زياد داره
حجمش دقيق خاطرم نيست ولي حول و حوش 35gb بايد باشه

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ببخشیدتایپک را میارم بالا یک سوال دارم کسانی که هم رزیدنت ایول 7 بازی کردند هم انتیل دان میخواستم بپرسم ایا انتین دان هم ترسناکیش به اندازه رزیدنت ایول هست یا خیر ؟ در ضمن بازی ارش خریدن داره من بازهای داستانی خیلی دوست دارم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ببخشیدتایپک را میارم بالا یک سوال دارم کسانی که هم رزیدنت ایول 7 بازی کردند هم انتیل دان میخواستم بپرسم ایا انتین دان هم ترسناکیش به اندازه رزیدنت ایول هست یا خیر ؟ در ضمن بازی ارش خریدن داره من بازهای داستانی خیلی دوست دارم
در وهله ی اول که خب جنس ترس این دوتا عنوان فرق میکنه با هم :D حالا بماند که کلاً دوربین دو عنوان هم کاملاً متفاوت از همه :D ولی خب آنتیل داون هم به اندازه کافی جو سنگین و Jump Scare داره و از این بابت اوکیه :D بازی سبکش مشابه بازیایی مثل Heavy Rain و Beyond و Wlaking Dead (Telltale) ـه و اگه از بازیای داستانی خوشتون میاد احتمال زیاد اینم راضیتون میکنه. در کل به نظر من عنوان خیلی خوبیه و کاملاً ارزش خرید داره :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بازی رو تازه شروع کردم.
فقط یک سوال دارم. چند تا پایان متفاوت وجود داره؟
ببینید پایان ها یه ذره متفاوته به علت اینکه شما ممکنه با همه و یا هیچکس بازی رو به اتمام برسونید(1نفر 2 نفر 3........)
اما در یه مکان به پایان میرسن
این قضیه مردن کارکترهاس که خیلی جورواجوره در واقع:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر