Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام
من فقط نسخه اول دیابلو 3 رو دارم
آیا میشه با همین نسخه گروهی بازی کرد یا باید DLC شم داشته باشم تا بتونم گروهی بازی کنم؟
فقط برای آنلاین بازی کردن act 5 نیاز هستش که همون نسخه رو داشته باشی در غیر این صورت و 4 act قبلش میتونی بدون مشکل بازی کنی.

• Like
Reactions: masoud_fakhary1986

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
سلام
من بازی رو تازه گرفتم هم خودشو هم مکملشو ولی الان که می خوام برم تو بازی هیچ کسی نمی بینم هیچ کسی نیست تو بازی مگه این بازی انلاین نیست؟ همین الانمم که دارم بازی می کنم تکو تنها دارم میرم لولمم به 20 رسیده
آیا تنظیمات خاصی داره برای انلاین بازی کردنش ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
سلام
من بازی رو تازه گرفتم هم خودشو هم مکملشو ولی الان که می خوام برم تو بازی هیچ کسی نمی بینم هیچ کسی نیست تو بازی مگه این بازی انلاین نیست؟ همین الانمم که دارم بازی می کنم تکو تنها دارم میرم لولمم به 20 رسیده
آیا تنظیمات خاصی داره برای انلاین بازی کردنش ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه
عووووو حالا پیدا میشه چه عجله ایه عمو :D توی لول شما معمولا کسی نیست کم پیش میاد که پیدا بشه
شما به لول 70 برس اونوقت میلیونی پلیر پیدا میکنی تازه بازی شروع میشه به 70 که برسی

• Like
Reactions: masoud_fakhary1986

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام
خیلی وقت پیش mobile auth رو فعال کرده بودم ..حالا بعد چندین ماه خیلی زیاد اومدم وارد بازی بشم که کد خواست حالا نه restore code دارم نه serial چیکر میتونم بکنم؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
سلام
خیلی وقت پیش mobile auth رو فعال کرده بودم ..حالا بعد چندین ماه خیلی زیاد اومدم وارد بازی بشم که کد خواست حالا نه restore code دارم نه serial چیکر میتونم بکنم؟
یه اسکن از کارت ملیت بگیر اتچ کن به تیکتت مشکلو بگو احتمال خیلی زیاد حلش میکنن برات! من یه مدت بدونه برنامه ی CPR کیلیک میکردم رو بازی بازی قفل میشد هی باید میرفتم بازش میکردم:| سوال امنیتیمم یادم رفته بود:| یه تیکت زدم با کارت ملی فرستادم پشتیبانی بخش سکیوریتیه اکانتمو ریست کرد از اول رفتم پسورد و سوال امنیتی گزاشتم!

• Like
Reactions: mac man

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
درود.

دوستان من نسخه کنسولیه Reaper of soul رو بازی کردم روی ps4. الان تازه PC رو میخوام برم تو کارش . دوتا سوال داشتم:
1: آیا میتونم کرکترهامو از نسخه کنسولی انتقال بدم به نسخه PC ؟ با استفاده از اکانتی که دارم منظورمه
2: آیا بازی کرک شده؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
درود.

دوستان من نسخه کنسولیه Reaper of soul رو بازی کردم روی ps4. الان تازه PC رو میخوام برم تو کارش . دوتا سوال داشتم:
1: آیا میتونم کرکترهامو از نسخه کنسولی انتقال بدم به نسخه PC ؟ با استفاده از اکانتی که دارم منظورمه
2: آیا بازی کرک شده؟
سلام
1.نه امکانش نیست
2.خیر

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
دوستان کسی نبود مارو راهنمایی کنه ؟؟!!
بازی کرک نشده و فکر هم نکنم بشه! اون یکی قابلیت هم فقط از کنسولهای نسل 7 به 8 اونم PS3 به PS4 و X360 به X1 میشه تا جایی که میدونم. البته یه چند وقت پیش یه Account Sync معرفی کردن که من پیگیر نشدم ببینم چیه! از پشتیبانی بلیزار بپرس دقیق میگه میشه یا نه!

• Like
Reactions: god of shadow

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
بازی کرک نشده و فکر هم نکنم بشه! اون یکی قابلیت هم فقط از کنسولهای نسل 7 به 8 اونم PS3 به PS4 و X360 به X1 میشه تا جایی که میدونم. البته یه چند وقت پیش یه Account Sync معرفی کردن که من پیگیر نشدم ببینم چیه! از پشتیبانی بلیزار بپرس دقیق میگه میشه یا نه!

آره اتفاقا سرچ کردم خیلی که راه حلی پیدا کنم ولی خبری نبود :-s ولی از خود بلیزارد نپرسیدم هنوز. بابا آخه خیلی زحمت کشیدم واسه کرکترهام :-??بیچاره میشم دوباره بخوام از اول برم

AW 13

کاربر سایت
Mar 18, 2015
164
آره اتفاقا سرچ کردم خیلی که راه حلی پیدا کنم ولی خبری نبود :-s ولی از خود بلیزارد نپرسیدم هنوز. بابا آخه خیلی زحمت کشیدم واسه کرکترهام :-??بیچاره میشم دوباره بخوام از اول برم
برو با مرورگر توbattle.net اکانتتو بزن تو قسمت setting اکانتت میتونی اکانت ps4 تو با بتلنتت سینک کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر