Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
عجب بازیه قشنگی عه...حسابی لذت بردم

فقط اینکه چجوری میشه دوباره power armor ام رو شارژ کنم؟؟؟
با پیدا کردن/خریدن Fusion Core
اگه اهل سرک کشیدن به مکان های مختلف باشی خیلی زیاد اینورو اونور هستش

• Like
Reactions: MiladKhafan

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من با دسته xbox 360 دارم بازي ميكنم . نميدونم Q چي ميشه. البته پيداش ميكنم مرسي.
شايد هم هنوز موقش نشده و اول بازي اينكارو نميكنه.

از همون لحظه اول بازی این قابلیت وجود داره.

• Like
Reactions: mostafaamiri

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خدایی داستانشون خیلی خفن نیست دیگه، TES و Fallout اگه فقط Main Quest بودن و هیچ داستان جانبی و Loreـی نداشتن الان جاشون تو زباله دان تاریخ بود. ولی اینقدر که Lore و داستان های جانبی خوبی دارن الان توی خفن های تاریخن:D

• Like
Reactions: Justiciar

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
من با دسته xbox 360 دارم بازي ميكنم . نميدونم Q چي ميشه. البته پيداش ميكنم مرسي.
شايد هم هنوز موقش نشده و اول بازي اينكارو نميكنه.
حواست باشه برای هر Settlement هم Supply Line بزاری. یعنی متریال یه پناهگاه بین بقیه پناهگاه ها هم به اشتراک گذاشته میشه. ولی اول باید این قابلیت رو توی Perk انتخاب کنی. Supply Line رو سرچ کنی توضیح کامل برات میاد.

• Like
Reactions: mostafaamiri

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
حواست باشه برای هر Settlement هم Supply Line بزاری. یعنی متریال یه پناهگاه بین بقیه پناهگاه ها هم به اشتراک گذاشته میشه. ولی اول باید این قابلیت رو توی Perk انتخاب کنی. Supply Line رو سرچ کنی توضیح کامل برات میاد.
مرسی . آقا یه دو سه ساعتی توش چرخیدم بالاخره !!!
خوشم اومده.. فقط خدا کنه گیج نشم و بتونم بازی کنم.. خیلی دنگ و فنگ داره!!!
هوا ابری شد و بارون گرفت ...عجب اتمسفری...واقعا لذت بخش بود..
آهنگشم خیلی خوب بود... من معمولا موقع بازی حواسم به آهنگ نیست اما این دیگه از بس خوب بود منم گرفت!!!!
گرافیک محیط بیرونم دوست دارم!!!

• Like
Reactions: -Poormaz-

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان من اولای بازی هستم...یه سری ماموریت اون سمت نقشه داده که خیلی سختن همشون بدون powe armor...فقط تونستم fusion cell پیدا کنم...کجا میفروشنfusion core رو؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان من اولای بازی هستم...یه سری ماموریت اون سمت نقشه داده که خیلی سختن همشون بدون powe armor...فقط تونستم fusion cell پیدا کنم...کجا میفروشنfusion core رو؟
معمولا وقتی ماموریتی اونم اول بازی سخته سعی کن بیشتر محیط رو زیر و رو کنی تا ایتم های بیشتر ،مینی کوئست ها و در انتها لول اپ بگیری تا بتونی بهتر ادامه بدی
معمولا Arturo در the Diamond City Market میفروشه fusion core ها رو...
اینم ببینی بد نیست:
Fallout 4 Fusion Core Locations: Where To Find 20 Extra Power Armor Batteries Early

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MiladKhafan

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
قیمتش خیلی زیاده و بنظرم به صرفه نیست!
بزار برسی به Brotherhood of Steel و عضوشون بشی، توی پایگاهشون قشنگ 20 تا هست!
اگه هم میخوای دیر تموم شن، اسکیل یکی مونده به اخر Intelligence رو بگیر! نزدیکا لول 40 اخرین سطحشه ک باتری هارو دو برابر میکنه!
اگه هم میخوای بخری این کارو بکن:
وقتی سطح باتری رسید به یه درصد و اینا پیاده شو و باتری رو عوض کن! بعدش باتری یه درصدی رو بفروش چون قیمتش خیلی زیاده

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
کسی این تروفیه 100% happiness رو گرفته؟؟؟
سوالم اینه که برای گرفتنش وقتی نشانگر :Arrowu: بود هی بشینی کناره Bell و بزنیشو ، Wait و دوباره همش تکرار یا کار دیگه ایم باید انجام داد؟

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
دوستان این mama murphy رو چطوری بیارم پایین؟ تازه مجبورش کردم و مواد رو ترک کرده.:D فکر کنم توی نبودنم از یه جا مواد گیر آورده رفته آسمون.:))

4ia9_fallout4_2016-07-18_23-10-27.png

با Console Command بیارش پایین. :D برو تو کنسول، رو Mama Murphy کلیک کن بعد بنویس moveto player.
یا اینکه بنویس prid 1a4d9، اینتر رو بزن بعدش moveto player رو بنویس.

• Like
Reactions: -Poormaz-

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام
من تو بازی و برا عوض کردن همراه ها دچار مشکل و سردرگمی شدم :">
cait رو با valentine عوض کردم. دستور دادم که cait بره Red Roket ولی رفته اون جایی که برا اولین بار دیدمش. حالا Valentine رو با یکی دیگه که عوض میکنم و دستور میدم که بره پناهگاه اصلی، وقتی میرم اونجا( که ببینم هست یا نیست) نیستش. چرا؟!!!! روی تعداد نفرات میزنه که یکی اضافه شده ولی بعداز یکروز باز یکنفر از جمعیت کم میشه و بازم نیست تو پناهگاه. اینا گم بشن باید کجاها دنبالشون گشت؟ چرا همچی میشه ؟ [-( فقط این سگ ما عاقله مثکه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر