آموزش حذف آپدیت بازی های (دیجیتالی) PS4 و نصب ورژن اصلی (1.00)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
دقیقا اگه بشه واسه آنچارتد خوب میشه

صبح به خير اشكان :|
نوشتم كه از اين روش استفاده كردم و عين هلو جواب داد :|
ولي خوب برخي اوقات يه ورژن خاصي رو ميخواي نميتوني بهش برسي كه ديگه اين زياده خواهيه :|:D

و نسبت به روش هاي ديگه حتي مثل توي PS3 كه بايد كل فايل اپديت رو پاك كني خيلي برتري داره

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
صبح به خير اشكان :|
نوشتم كه از اين روش استفاده كردم و عين هلو جواب داد :|
ولي خوب برخي اوقات يه ورژن خاصي رو ميخواي نميتوني بهش برسي كه ديگه اين زياده خواهيه :|:D

و نسبت به روش هاي ديگه حتي مثل توي PS3 كه بايد كل فايل اپديت رو پاك كني خيلي برتري داره
من تروفی زیر 6 سساعت نتونستم بگیرم هی میخوام گلیچشو بزنم کله مراحل میپره

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من تروفی زیر 6 سساعت نتونستم بگیرم هی میخوام گلیچشو بزنم کله مراحل میپره

داداش از کدوم راهنمایی استفاده کردی؟ از کدوم سایت؟

اگه هنوز درگیرشی پیام بده شاید بتون حل کنم مشکلتو

-----

آقا دمت گرم که این روش رو فهمیدی ، توی آموزشهای Uncharted توی فروم های خارجی میگفتن این راه واسه بازی دیجیتالی نمیشه چون آخرین آپدیتو نصب میکنه همیشه :D منم دلم میخاست بهشون بگم راه و روش داره واسه دیجیتالی هم میشه آپدیت 1.00 نصب کرد ولی نگفتم دیگه :D

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
داداش از کدوم راهنمایی استفاده کردی؟ از کدوم سایت؟

اگه هنوز درگیرشی پیام بده شاید بتون حل کنم مشکلتو

-----

آقا دمت گرم که این روش رو فهمیدی ، توی آموزشهای Uncharted توی فروم های خارجی میگفتن این راه واسه بازی دیجیتالی نمیشه چون آخرین آپدیتو نصب میکنه همیشه :D منم دلم میخاست بهشون بگم راه و روش داره واسه دیجیتالی هم میشه آپدیت 1.00 نصب کرد ولی نگفتم دیگه :D
این روش و میرم

Charted! - Speedrun Trophy in Uncharted 4: A Thief's End - PSNProfiles.com

ولی آخرین درجه رو گرفتم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
  • Like
Reactions: .::PUИK::.

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
آقا من اهل تروفی اینا نیستم، مشکل حجم دارم :D
الان مثلا حجم کیلزون ۴۰ گیگ ایناست.ولی با آپدیتاش به ۵۰ و خورده ای هم میرسه.میخوام بازی رو نگه دارم، ولی آپدیتاشو لازم ندارم.الان این حرکتو بزنم،میشه همون ۴۰ گیگ؟
با تشکر از مهندس مهدی :D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
از کجا بفهمم کدوم سیوم اولیه؟
اصلا مهمه کدوم سیو باشه؟

همون سیوی که بازی باهاش تموم کردی، اگه نمیدونی سیو هارو Load کن ببین با کدوم سیو میتونی همه چپتر هارواز توی چپتر سلکت ببینی همون میشه سیو اولت

• Like

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
ببین واسه من اینطوری بود که اون سیو اول که بازیو تموم کردم روش Save Number 1 بود و عکس آخرین چپتر روش بود
دقیقا من سره این که زیر 6 ساعت برم تمامه بازی و سیو کردم الان 6 تا سیو دارم که عکس مرحله آخره تمامش هم کپچر سلکت داره
ولی نمیدونم کدومش ماله قبل آپدیته
aim بالا 70٪ چیکار کنم؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دقیقا من سره این که زیر 6 ساعت برم تمامه بازی و سیو کردم الان 6 تا سیو دارم که عکس مرحله آخره تمامش هم کپچر سلکت داره
ولی نمیدونم کدومش ماله قبل آپدیته
aim بالا 70٪ چیکار کنم؟

وضعیت پیچیده شد :D من نمیدونم آخه همه یکی 2 تا سیو بیشتر نداشتن راحت میشد فهمید کدوم کدومه :D

واسه اونم همون دور دوم باید به فکرش میبودی، Auto Aim رو روشن میکردی با اسلحه Barook راحت همه رو میزدی الان دوباره باید از اول شروع کنی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر