Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
62292
عجیبه که این هنوز بازیش عرضه نشده ولی فیلمش اومده :-/ :D :D
@TCSCELL
@Gartall

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
البته من اکستندد ادیشن رو دیدم و حین تماشا هم هیچ تلاشی واسه فهمیدن فاز کسی نداشتم ولی واقعیتش اینه که به نظر من تقریبا غیر ممکن بود بشه این داستان رو بدتر ازین روایت کرد. و برای من یکی داستان همیشه مهمترین بخش فیلم و بازیه . کاملا میتونم درک کنم که یه سری از فیلم لذت بردن ولی چیزی که نمیفهمم اینه که چرا از فیلم دفاع میشه! در بهترین حالت یک لذت گناهکارانه میتونه باشه برای کسی که از فیلم خوشش اومده به نظر من!

Sent from my ASUS MeMO Pad 7 using Tapatalk

ببین اینو قبول دارم که داستان شاید دنبال کردنش یه مقدار سخت باشه، به خصوص اگه خود بیننده دقت نکنه (این رو که بیینده از قبل با کمیک‌ها آشنایی داره یا نه رو هم بذاریم کنار، منظورم ارجاعات داستانی فیلم به کمیک‌ها نیست، خود اتفاقات فیلمو می‌گم)
اما خب یه قسمتیش به نظر من اینه که خیلی از اتفاقات فیلم و داستانش مربوط می‌شه به نقشه‌ی پشت پرده‌ی لکس برای بازی دادن سوپرمن و بتمن(که همش هم تو فیلم نشون داده نمی‌شه). حالا اگه بیننده خودش اتفاقاتو دنبال کنه می‌تونه سیر اتفاقات و قسمتای مختلف برنامه‌ی لکسو درست کنار هم بذاره و متوجه بشه اما بر خلاف کلیشه‌ای که تو خیلی از فیلما و داستان‌های دیگه هست، ویلن داستان اینجا نمیاد آخر فیلم و بعد از این که لو رفت نقشه‌ی خبیثانشو با جزئیات کامل برای قهرمان (و ما بیننده‌ها) شرح بده. واچمن هم همین کلیشه رو به جور دیگه‌ای شکسته بود (البته به روش خیلی خلاقانه‌تری)
حالا به خاطر این عدم علاقت شک دارم حاضر باشی فیلمو دوباره ببینی اما به نظرم اگه یه بار دیگه وقت بذاری پاش و داستانو دنبال کنی (و خودت یه قسمتایی از پازلو کنار هم بذاری) قطعا دیگه با این شدت از روایت داستان شکایت نخواهی کرد.
گیلتی پلژر هم به نظرم میشه به یه چیزی تو مایه‌های فیلمای ترنسفورمرز مایکل بی گفت که داستانش کلا شاید یه خط هم نشه و فقط یه بهانه‌ایه برا این که چندتا صحنه‌ی اکشن چر از انفجار رو شاهد باشیم، نه این فیلم:D
این فیلم شاید داستانشو اونقدر روون و یکپارچه و طبق انتظار خیلی‌ها روایت نکرده باشه اما داستان داره! داستان پر و پیمونی هم هست.
منم اگه از فیلم دفاع میکنم به خاطر این نیست که خودم از فیلم خوشم میاد و نسبت بهش دید یک طرفه داشته باشم، فقط میخوام بقیه هم دید عادلانه بهش داشته باشن و ایرادای غیرمنطقی ازش نگیرن (خودم هم تقریبا تو همه ی پست هام تاکید کردم که فیلم یه ایرادایی داره، اما من در برابر ایرادایی که واقعا به فیلم وارد نیست مخالفت میکنم و تا جایی هم که در حد دانشمه دلیل و مثال میارم براشون.)

مشکل لکس با سوپرمن که مفصله جریانش حالا تو فیلم خیلی چیزی مشخص نبود لکس بیشتر قصد داشت برتری خودشو ثابت کنه
ژنرال زاد با لکس از یه نژاد نیستن تو فیلم هم اشاره شد که نمیتونه با خون لکس زنده شه فقط از DNAش استفاده کردن تا Doomsday رو به وجود بیارن
اونجا بروس داشت خواب میدید اون فرد هم فلش هست
سوپرمن هم زندست :D
اون قسمت Knightmare شاید خواب/ویژن از یه آینده یا یه Alternate timeline باشه ولی وقتی فلش میاد خواب نیست، بعدش کاغذا هنوزم دارن تکون میخورن :D
در هر صورت تو فیلمای بعدی قطعا راجع به اون قسمت یه توضیحاتی داده میشه و واضح‌تر میشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
به امید خدا عمو کیو تی هم مثل استیون سودربرگ بشه که بعد هر فیلم اش میگه دیگه نمی سازم سال بعدی اش دو تا فیلم میسازه . و البته اگه فیلم نسازه مثل قدیم فیلم نامه برای بقیه بنویسه . چون هر دفعه که مستقیم تو فیلم نامه نویسی یک کارگردان دیگه فعالیت کرده فیلم رو بیشتر مال تارانتینو حساب کردن تا کارگردان . کارگردان حجم هویج رو داشته :d (رومنس واقعی و از شام تا بام )

• Like
Reactions: TheGodfather

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,176
نام
احمد
سلام.
منم دیشب فیلم بتمن علیه سوپرمن زو دیدم.
چند نکته ای که من رو اذیت کرد.
بازی نچسب لکس لوثر که بیشتر مثل هجو کارهای جوکر نولان بود! (امیدوارم ابن اتفاق برای جوخه انتحاری و جرد لتو نیوفته)
دلایل عجیب و کله شقی بتمن علیه سوپرمن و اتحادشون که برای من عجیب بود.
داستان با روایت ناپیوسته که در چند دقیقه ابتدایی به لطف نماهای دوربین انتظار بهتری داشتم که متاسفانه این روند از بین رفت.
فیلم از نظر من نباید اینقدر طولانی میشد و اگر حاشیه داستانش کمتر و پیوستگی اتفاقات و دلایل بروز همه چی منطقی تر دنبال میشد میتونست از کارهای مارول بهتر بشه.
اما بازی لکس حتی از وقتی تریلرهاش رو میدیدم روی مخم بود!

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
کمپانی Lionsgate اعلام کرد قسمت دیگری از فیلم اره در تاریخ 27 اکتبر 2017 (5 آبان 1396) اکران خواهد شد.

are-you-excited-for-more-saw-830467.jpg

منبع
================================================================
مت دیمون اعلام کرد حاضر است در فیلمی ابر قهرمانی ایفای نقش کند، در صورتی که بن افلک کارگردان آن باشد.

Damon_cropped.jpg

منبع

EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل
اقا از نظر من که این لباس اسپادرمن خیلیییی زشته...حداقل اون قسمت چشاشو یکم بزرگتر میکردن...زیادی ام بچس دیگه،درسته تو کمیک اینا...ولی دیگه خداییش

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بین همه‌ی بدبیاری‌هایی که بتمن/سوپرمن داشت به نظرم مثبت‌ترین اتفاقی که براش افتاد هم تیم شدن هنس زیمر با جانکی ایکس (که خودم تا همین امروز نمیشناختمش، اما سرچ کردم و دیدم یه سری کارای خیلی خوبی تو رزومش داره مثل مد مکس) بود.
با نهایت احترام و ارزشی که برای هنس زیمر قائلم، به نظرم این اواخر یکم کاراش تکراری شده بود، نه اینکه بد شده باشه اما اخیرن توی فیلمایی که بود فقط دو سه تا ترک واقعا اون روح کاریش داشت به نظرم؛ اما هم تیم شدنش با یه نفر دیگه یه خلاقیت خوب به کاراش داد.
آهنگ beautiful lie این فیلم هم خیلی عالیه و پیشنهاد میکنم اگه دیسک ost فیلم رو هم دانلود نمیکنید این یه ترک رو از دست ندید.

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
بین همه‌ی بدبیاری‌هایی که بتمن/سوپرمن داشت به نظرم مثبت‌ترین اتفاقی که براش افتاد هم تیم شدن هنس زیمر با جانکی ایکس (که خودم تا همین امروز نمیشناختمش، اما سرچ کردم و دیدم یه سری کارای خیلی خوبی تو رزومش داره مثل مد مکس) بود.
با نهایت احترام و ارزشی که برای هنس زیمر قائلم، به نظرم این اواخر یکم کاراش تکراری شده بود، نه اینکه بد شده باشه اما اخیرن توی فیلمایی که بود فقط دو سه تا ترک واقعا اون روح کاریش داشت به نظرم؛ اما هم تیم شدنش با یه نفر دیگه یه خلاقیت خوب به کاراش داد.
آهنگ beautiful lie این فیلم هم خیلی عالیه و پیشنهاد میکنم اگه دیسک ost فیلم رو هم دانلود نمیکنید این یه ترک رو از دست ندید.
جالبه بدونید که OST های ددپول هم کار Junkie XL هست
در مورد تکراری شدن کارای هانس هم موافقم مثلا همین BVS با Man of Steel یه سری از OST ها دقیقا یکین
پ.ن: رو دست Beautiful Lie نیست :D البته This is my world هم خیلی خوبه تو این البوم شاید بتونم بگم این البوم بیشترین تعداد ترک خوب رو داره که تقریبا همشو گوش دادم :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
با اینکه جی کی رولینگ شدیدا ساخت فیلم از نمایشنامه ی "هری پاتر و فرزند طلسم شده" را رد کرده است خبرهایی از تلاش های کمپانی برادران وارنر برای تبدیل این نمایشنامه به فیلم وجود دارد.
فراموش نکنیم که "هری پاتر و فرزند طلسم شده" تفاوت های زیادی با فیلم های پیشین هری پاتر دارد و هرمیون در این نمایشنامه سیاهپوست است.
un7uKidq68DZ2TXEN5J5dn-1200-80.jpg

منبع
=========================================================================================
تصویر بازیگر اصلی فیلم
Hardcore Henry

photo_2016-07-14_21-55-50.jpg

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
اینو برای کودکان 4-7 سال میسازن آیا؟:-/
بیشتر بنظر میاد اطلاعات شما در حد کودکان ۴ الی ۷ سال هست، این اسپایدرمن هیچ مشکلی نداره و بلواقع درست ترین اسپایدرمن هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر