چگونه لاینسس دوستان خود را در XBOX ONE بزنیم؟(راه حل)

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان من کنسولم رو به دوستم فروختم پروفایلم رو پاک کردم ولی دوستم الان بازیهای دیجیتالی من رو راحت دانلود و با اکانتی که خودم براش رو کنسول درست کردم بازی میکنه آیا راه حلی داره که من بتونم دسترسی اون رو به بازیهام قطع کنم من الان کنسول ندارم فقط از طریق کامپیوتر وارد پروفایلم میشم.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
سلام دوستان من کنسولم رو به دوستم فروختم پروفایلم رو پاک کردم ولی دوستم الان بازیهای دیجیتالی من رو راحت دانلود و با اکانتی که خودم براش رو کنسول درست کردم بازی میکنه آیا راه حلی داره که من بتونم دسترسی اون رو به بازیهام قطع کنم من الان کنسول ندارم فقط از طریق کامپیوتر وارد پروفایلم میشم.
باید از خود کنسول وارد پروفایلت بشی و از هوم بودن در بیاری پروفایلت رو ..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
ممنون داداش که جواب دادی یه سوال دیگه تا ابد میتونه از بازیها استفاده کنه یا مدت زمان محدودی داره؟
تا زمانی که اکانت هوم اون دستگاه باشه میتونه ازش استفاده کنه مگه اینکه :

۱.همون راه قبلی که بهت گفتم

۲.یکی دیگه اکانت رو هوم کنه !

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
تا زمانی که اکانت هوم اون دستگاه باشه میتونه ازش استفاده کنه مگه اینکه :

۱.همون راه قبلی که بهت گفتم

۲.یکی دیگه اکانت رو هوم کنه !

اگه پروفایل خودم رو یه کنسول دیگه وارد کنم بازیها رو کنسول دوستم قفل میشن؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
پسوردم رو هم عوض کردم پروفایلم رو هم ریموو کردم .
راستی اگه گلدم اعتبارش تموم بشه بازیها رو کنسول دوستم قفل میشن؟
اگه بازی های فری شده ی گلد باشن اره قفل میشن ولی بقیه ی بازی ها نه !

پ.ن: البته سابقه داشته یه سری بازی های گلد بعد از تموم شدن گلد قابل بازی کردن بودن

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
اگه بازی های فری شده ی گلد باشن اره قفل میشن ولی بقیه ی بازی ها نه !

پ.ن: البته سابقه داشته یه سری بازی های گلد بعد از تموم شدن گلد قابل بازی کردن بودن

ممنون داداش که جواب سوالام رو دادین شب بخیر.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اگه پروفایل خودم رو یه کنسول دیگه وارد کنم بازیها رو کنسول دوستم قفل میشن؟
فقط یک نکته اگه پروفایلت رویه یه دستگاه دیگه فقط ساینین کنی بازم دوستت میتونه بازیات بازی کنه!مگه اینکه بری آل ستینگ اونجا قسمت هوم ایکسباکس پروفایلت رو دسنگاه جدید هوم کنی!تا رفیقت از هوم دربیاد دیگه نتونه بازی کنه بازیات!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اگر شما بازی رو خریداری کرده باشین و برای اینکه به اشتراک بزارین هوم ایکس باکس خودتون رو تقدیم دوستتون کرده باشین شما موظف هستین برای انجام بازی های دیجیتالی خود انلاین شوید و فقط روی پروفایل خودتون تنها میتونید بازی کنید و از طرفی کسی که هوم شما رو گرفته میتونه افلاین بازی کنه و روی تمامی پروفایل های کنسول خودشم بازی کنه! :)
داداش فقط یک نکته برایه بازییا دیجیتالی اونیکه باید ساینین بشه تا اینجا اوکی اما فقط با همون آیدی بازی بشه اشتباس میتونه اونم با سویچ یوزر رو هر آیدی با آیدی دلخاه بازی کنه!تنها تفاوتش اینکه فقط و فقط هنگام بازی اون آیدی که بازی توش هست باید سانین باشه اما در حالت هوم این مورد لازم نیست!

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان من الان 3بار از هوم بودن اکانتم استفاده کردم میخواستم بدونم جایی تاریخ زده که بفهمم چقدر مونده تا دوباره بتونم هوم بزنم؟میدونم یک سال باید صبر کنم اما میخوام دقیفا بدونم چقدر باید صبر کنم

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوستان من یه سی دی بازی دست دوم فیفا دارم و میخام نصب کنم ولی وقتی میزنم نصب شروع به دانلود میکنه حدود هشت گیگ !
چه جوری از رو سی دی نصب میکنید ؟
دوم اینکه من یه اکانت گلد 48 ساعته خریدم و زدم و موفقیت امیز دریافت کرد از اکانت ام در سایت ایکس و نه دستگاه
اما در دستگاه من هیچی نشون نمیده و اصلا نمیدونم چه جوری میفهمی گلد شدی و اینکه میشه بازی ریوال رو انلاین بازی کرد ؟
سوم اینکه من سه تا بازی دیجیتالی داخل پک بوده که دانلود و نصب کردم ولی هیچکدوم رو افلاین بازی نمیکنه و باید انلاین باشی
به نظرتون این فیفا اگر نصب بشه افلاین میشه بازی کرد . ضمنا من فقط یه اکانت دارم که هوم میباشد
متشکرم

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان من یه سی دی بازی دست دوم فیفا دارم و میخام نصب کنم ولی وقتی میزنم نصب شروع به دانلود میکنه حدود هشت گیگ !
چه جوری از رو سی دی نصب میکنید ؟
دوم اینکه من یه اکانت گلد 48 ساعته خریدم و زدم و موفقیت امیز دریافت کرد از اکانت ام در سایت ایکس و نه دستگاه
اما در دستگاه من هیچی نشون نمیده و اصلا نمیدونم چه جوری میفهمی گلد شدی و اینکه میشه بازی ریوال رو انلاین بازی کرد ؟
سوم اینکه من سه تا بازی دیجیتالی داخل پک بوده که دانلود و نصب کردم ولی هیچکدوم رو افلاین بازی نمیکنه و باید انلاین باشی
به نظرتون این فیفا اگر نصب بشه افلاین میشه بازی کرد . ضمنا من فقط یه اکانت دارم که هوم میباشد
متشکرم
8گیگ!فیفا چند؟قبل نصب نت کنسول رو خاموش کن نصب رو به صورت آفلاین انجام بده
قسمت ستینگ کنسول بعد اکانت اونجا میتونی ببینی گلدت چقدر زمان داره تاریخ میزنه
والا منم دیجیتالی خریدم چون هوم نیستم و هومم برای امسال سه بارش استفاده شده نمیتونم آفلاین بازی کنم و باید آنلاین باشم مثل اینکه چاره ای نیست و باید صبر کنم 3ماه دیگه بشه 2017 که هومم فعال بشه

• Like
Reactions: poonoodi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر